Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Художнє мистецтво


Моторошна Картина (Може аикликати неприємні відчуття не для слабодухих)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 31.12.2007, 00:13 #507112   #1
Daitro
 
Аватар для Daitro
Типово Моторошна Картина (Може аикликати неприємні відчуття не для слабодухих)

http://sfw.org.ua/index.php?newsid=1148786836

Як вам?
Daitro зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.12.2007, 00:32 #507114   #2
be$t
 
Аватар для be$t
Типово Відповідь: Моторошна Картина (Може аикликати неприємні відчуття не для слабодухих)

Бачив вже, другий раз навіть не хочу дивитись. В мене картина викликала моторошне почуття якогось тиску.

Взагалі то нерви в мене досить міцні, приміром різні картинки жахливих аварій чи щось подібне спостерігаю досить спокійно, але тут реально якась погана енергетика... Брррр
be$t зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.12.2007, 02:16 #507159   #3
Enak1n
 
Аватар для Enak1n
Thumbs up Відповідь: Моторошна Картина (Може аикликати неприємні відчуття не для слабодухих)

картина заїбітлз!
попахує містикою і мраком,мене пре))
ПС- Ігорчег вкоцай шось похоже,будем в політєсі преподам показувати,може когось і нестане)
Enak1n зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.12.2007, 04:26 #507175   #4
saymon
Guest
Типово Відповідь: Моторошна Картина (Може аикликати неприємні відчуття не для слабодухих)

Уважно вдивлявся в картину 15 хв. Ефект нульовий.
ІМХО найбільше вражень додає текст, що описує історію картини. Прочитавши його люди, нібито, починають помічати на картині щось містичне та зле.
Думаю, що придумавши грамотний супровідний текст, за "загадкову картину" можна було б видати багато готичних картин, чи, для прикладу, деякі роботи Гігера

P.S. Поки набирав цей допис Опера два рази вилітала із невідомою критичною помилкою. А ще, у Вінампі включилась композиція Мерліна Менсона (стоїть випадковий вибір, і композицій там достатньо, але включилась саме ця...) Мабуть починається містика

P.P.S Поставив картинку як обої, на робочий стіл. Буду перевіряти теорію
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.12.2007, 07:57 #507193   #5
+PaladiN+
 
Аватар для +PaladiN+
Типово Відповідь: Моторошна Картина (Може аикликати неприємні відчуття не для слабодухих)

Шот не моторошно...і історія якась надумана прям
ніц злого не відчуваю
+PaladiN+ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.12.2007, 08:53 #507203   #6
niJ{el
 
Аватар для niJ{el
Типово Відповідь: Моторошна Картина (Може аикликати неприємні відчуття не для слабодухих)

Пограйте сайлент хіл люди, моторошно їм.
niJ{el зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.12.2007, 10:07 #507229   #7
Порушник
 
Аватар для Порушник
Типово Відповідь: Моторошна Картина (Може аикликати неприємні відчуття не для слабодухих)

невідкриваєтьсо ніхріна!
Порушник зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.01.2008, 19:38 #507801   #8
Daitro
 
Аватар для Daitro
Типово Відповідь: Моторошна Картина (Може аикликати неприємні відчуття не для слабодухих)

niJ{el, І яка частина SH по твоэму моторошна?
Daitro зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.01.2008, 01:07 #507899   #9
be$t
 
Аватар для be$t
Типово Відповідь: Моторошна Картина (Може аикликати неприємні відчуття не для слабодухих)

Доречі я описання не читав, а відчуття дивне пробігло...

Саймон, як результати?
be$t зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.01.2008, 04:37 #507927   #10
saymon
Guest
Типово Відповідь: Моторошна Картина (Може аикликати неприємні відчуття не для слабодухих)

Не знаю, можливо картина впливає не на всіх людей, а лише на деяких. Весь цей час картина була в мене перед очима. Ніякого дискомфорту не відчувалось, ніяких містичних випадків не траплялось. Страху та присутності зла не відчув. Досі ніби живий.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.01.2008, 07:54 #507938   #11
be$t
 
Аватар для be$t
Типово Відповідь: Моторошна Картина (Може аикликати неприємні відчуття не для слабодухих)

В мене напевно занадто бурхлива уява
be$t зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.01.2008, 08:35 #507945   #12
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Моторошна Картина (Може аикликати неприємні відчуття не для слабодухих)

Нічего не відкривається, ось що пише:
"The page you are looking for is temporarily unavailable.
Please try again later."
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.01.2008, 09:02 #507955   #13
@#dro#
 
Аватар для @#dro#
Типово Відповідь: Моторошна Картина (Може аикликати неприємні відчуття не для слабодухих)

Силка мабуть померла Во налом , а так хотів подивитись на "моторошну картину"
@#dro# зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.01.2008, 10:28 #507988   #14
saymon
Guest
Типово Відповідь: Моторошна Картина (Може аикликати неприємні відчуття не для слабодухих)

Насолоджуйтесь



Супровідний текст нажаль не зберіг. В загальному мова в ньому йшла про те, що всі власники цієї картини раптово помирали, а в деяких людей, особливо у дітей, при перегляді цієї картини починались безпідставні приступи страху та різні неприємні відчуття.

Востаннє редагував saymon: 02.01.2008 о 10:32.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.01.2008, 11:24 #508020   #15
Порушник
 
Аватар для Порушник
Типово Відповідь: Моторошна Картина (Може аикликати неприємні відчуття не для слабодухих)

обкладинка для книжки з дитячими казками.
Порушник зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.01.2008, 16:31 #508187   #16
semechka
Дівча на мітлі
 
Аватар для semechka
Типово Відповідь: Моторошна Картина (Може аикликати неприємні відчуття не для слабодухих)

ну картина як картина. ні моторошних відчутів ні страху стоїть хлопчик і лялька і рук на вікні повно,))
semechka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.01.2008, 16:24 #511121   #17
+PaladiN+
 
Аватар для +PaladiN+
Типово Відповідь: Моторошна Картина (Може аикликати неприємні відчуття не для слабодухих)

Народ! То все правда. Я в той день коли дивився на картину ужралсо і на наступний день в мене нехило погіршилось самопочуття
+PaladiN+ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.01.2008, 17:43 #511142   #18
by Vit'OK
 
Аватар для by Vit'OK
Типово Відповідь: Моторошна Картина (Може аикликати неприємні відчуття не для слабодухих)

Не вплинуло... А цікаво було б налякацця
by Vit'OK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.01.2008, 12:24 #511419   #19
Sha
хороША =Р
 
Аватар для Sha
Типово Відповідь: Моторошна Картина (Може аикликати неприємні відчуття не для слабодухих)

Думаю говорити "картина, як картина, нічого в ній нема особливого" не варто. Кожна картина особлива, художник вкладає велику частинку себе в своє творіння, і певні свої переживання також.
Дивлячись на дану картину можу сказати, що вона не є страшною, але просто всі оті навмисно неправильні пропорції, яких дотримувався художник моментально кидаються в очі + безликі, загадкові обличчя + руки невідомого походження за дверима + затемнений фон...все це передає невимовну незрозумілість. А люди, як ми знаємо, бояться того, чого не розуміють. Думаю в цьому причина, от і все.
Sha зараз поза форумом  
Подякував(ла):
mandarin (10.11.2008)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.01.2008, 18:37 #511593   #20
koka_in
 
Аватар для koka_in
Типово Відповідь: Моторошна Картина (Може аикликати неприємні відчуття не для слабодухих)

картина як картина, нічо особливого в ній нету)
koka_in зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:28.