Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Яка віра правдива?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 09.01.2016, 20:27 #2606164   #3981
wisper
Banned
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата -Ну по Біблійній хронології у 1914 році скінчились часи Поган.
Читати свідківське розуміння хронології біблії,те саме що визначати годину по положенню псячих хвостів. Свідки немають вірного розуміння біблії. Тому і говорити нема про що.
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2016, 20:27 #2606165   #3982
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Добре, будемо вважати, що Ваші слова на мою адресу були новорічним різдвяним благословінням ))) Назвати когось нечистим і сповненим мареннями - це ж благословіння? )))
--- Вважайте як вам до вподоби, але якщо вам принесло мною проповідане Слово Боже збудування, то так, на благословіння, якщо Слово Вас осуджує, то слід мабуть розважити над ним....
--- знову ж нагадаю, ви не довели, що я вас назвав нечистим ... але Ваше наполягання на неправді таки заставляє повірити,що воно таки так і є
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2016, 20:34 #2606168   #3983
Vityab
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
--- не чим , а що

Яли́на, смерека (Picea) — рід хвойних дерев родини соснових; близько 50 видів, поширених від субтропіків на великій висоті до помірних і холодних районів Північної півкулі. Найпівденніший вид, Picea morrisonicola живе на Тайвані на 23° Пн. широти, на висотах 2500-3000 метрів.

більш детально чит. тут: https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%AF...B8%D0%BD%D0%B0

--- Гм ... що то слід було випити ....., щоб постійно ідол марився .. бідне дерево, всохне від образи, та наруги.....


--- я говорив, доволі просто і зрозуміло .... повторюватись не маю бажання.
--І щоб ви робили без Вікіпедії?

Пошукайте і про таке, бо мабуть, забули.

--То коли, ви, особисто святкуєте сам факт народження Ісуса Христа?

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від wisper Переглянути допис
Читати свідківське розуміння хронології біблії,те саме що визначати годину по положенню псячих хвостів. Свідки немають вірного розуміння біблії. Тому і говорити нема про що.
--Ну то сходіть до попа, хай вам розкаже.
А у мене не питайте більше, добре?

Востаннє редагував Vityab: 09.01.2016 о 20:34. Причина: Пізніше додано
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2016, 20:36 #2606172   #3984
wisper
Banned
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата --Ну то сходіть до попа, хай вам розкаже.
А у мене не питайте більше, добре?
Ну то мели дурниць більше,добре?
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2016, 20:40 #2606173   #3985
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Це зрозуміло.
Я ж про справи, які людина чинить, будучи очищеною:
- можна піти і знову вивалятися в калюжі
- можна вважати, що калюж вже не існує і йти куди заманеться, бо тепер всі дороги прямі і чисті
- можна берегти себе від світу
--- у Вашому випадку надто багато варіантів як для очищеного але логіка на підставі наведеного мною тексту з Писання (якщо вона є) залишає тільки один .......надіюсь про нього перепитувати не будете

Додано через 4 хвилини
Цитата --І щоб ви робили без Вікіпедії?
Пошукайте і про таке, бо мабуть, забули.
--То коли, ви, особисто святкуєте сам факт народження Ісуса Христа?
--- я ж без неї зрозумів, що таке ялинка , а ви і Вікіпедію прочитавши в котре перепитуєте що це таке ......
--- я вже вам відповів конкретно читайте мої дописи нарешті , чи Вам в кайф просто по задавати питання ?

Востаннє редагував engar: 09.01.2016 о 20:42. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2016, 20:43 #2606176   #3986
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--А ікони теж є тільки символами?
Якщо до них не моляться і не поклоняються їм - так.


Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Чарлз Тейз Рассел помилився в тому, що думав, що кінець часів поган, буде і кінцем цієї системи.
Ні, він помилився, бо чинив те, від чого застерігав Ісус Своїх учнів.


Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
--- знову ж нагадаю, ви не довели, що я вас назвав нечистим ... але Ваше наполягання на неправді таки заставляє повірити,що воно таки так і є
Ще раз красненько дякую за підтвердження Ваших благих слів на мою адресу. Не з першого разу, так з другого, Ви таки визнали що мали на увазі.
Я нормально ставлюся до подібних слів, бо знаю, що не себе тут захищаю.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
надіюсь про нього перепитувати не будете
Ні.
Але надіюся на відповідь про оце:

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Я спитав про один із: участь чистого християнина у язичницьких обрядах щедрування і засівання, які повністю перейняті із язичницького часу і не мають жодного стосунку до Ісуса Христа.
Невже і в даному випадку не можна відповісти "так-так" або "Ні-ні"?
До речі, наше спілкування дуже добре стосується теми "Яка віра правдива?", бо, насправді, людина часто вважає правдою і вірить в те, що не є правдою. Відповідно і віра може бути такого ж гатунку, хоч і щирою.
Ми якраз і обговорюємо тут такі випадки. Так звані "свідки Єгови", схоже, цілком щиро вважають думки своїх керівників думками Єгови і, відповідно, вірять їм.
Православний (чи католик) вірить, що можна молитися до померлих святих, що матір Ісуса Христа, Марія, є Спасителькою душ. І діє так.
Ви вважаєте, що для християнина "все чисто", навіть те, що Біблія називає "участю в неплідних справах темряви" і від чого закликає відмежовуватися.

Отак ми порівнюємо наші світогляди. І робимо висновки.

Востаннє редагував Новак: 09.01.2016 о 20:44. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2016, 21:03 #2606183   #3987
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Ще раз красненько дякую за підтвердження Ваших благих слів на мою адресу. Не з першого разу, так з другого, Ви таки визнали що мали на увазі.
Я нормально ставлюся до подібних слів, бо знаю, що не себе тут захищаю.
----- тут таки Ви не правий Ви себе захищаєте , ......

Додано через 11 хвилин
Цитата До речі, наше спілкування дуже добре стосується теми "Яка віра правдива?", бо, насправді, людина часто вважає правдою і вірить в те, що не є правдою. Відповідно і віра може бути такого ж гатунку, хоч і щирою.
Ми якраз і обговорюємо тут такі випадки. Так звані "свідки Єгови", схоже, цілком щиро вважають думки своїх керівників думками Єгови і, відповідно, вірять їм.
Православний (чи католик) вірить, що можна молитися до померлих святих, що матір Ісуса Христа, Марія, є Спасителькою душ. І діє так.
Ви вважаєте, що для християнина "все чисто", навіть те, що Біблія називає "участю в неплідних справах темряви" і від чого закликає відмежовуватися.

Отак ми порівнюємо наші світогляди. І робимо висновки.
--- щодо мене так я вірю, що для чистих чисте все ... тільки ви мабуть не вірно зрозуміли мною сказане (як і все, що вище мною сказане) - все те, що стосується життя християнина ...

--- коли учні Ісуса їли руками невмитими, чи споживали колосся проходячи крізь лани пшениці певні учителі"закону" також звинувачували у порушенні заповідей та нечистоті посилаючись як вони вважали на заповіді але Ісус легко все поставив на свої місця цим текстом .... (Мар.7:1) Не йдіть цим шляхом - цей Ваш шлях утопічний ....

Востаннє редагував engar: 09.01.2016 о 21:13. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2016, 21:04 #2606189   #3988
Vityab
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Якщо до них не моляться і не поклоняються їм - так.
--То кожного року ялинку для чого ставлять?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ні, він помилився, бо чинив те, від чого застерігав Ісус Своїх учнів.
--Бачите, Новаку, апостолів теж це цікавило. І що?
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2016, 21:15 #2606196   #3989
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата --То кожного року ялинку для чого ставлять?
---- як варіант - як природний хвойний ароматизатор - то і в такому випадку це ідол ?
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2016, 21:28 #2606202   #3990
Vityab
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
-- я ж без неї зрозумів, що таке ялинка , а ви і Вікіпедію прочитавши в котре перепитуєте що це таке ......
--- я вже вам відповів конкретно читайте мої дописи нарешті , чи Вам в кайф просто по задавати питання ?
--Невже пропустив, коли ви святкуєте Різдво?
Якщо пропустив, то якщо ви не крепко ліниві, повторіть будь ласка.
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2016, 21:29 #2606203   #3991
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
----- тут таки Ви не правий Ви себе захищаєте
Ну от, я знову нечистий, а Ви чистий, куди ж тут захищатися, якщо Ви апріорі вважаєте себе кращим і вищим за інших?
Може тому і не бажаєте давати конкретних відповідей типу "так-так" або "ні-ні".




Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
--- щодо мене так я вірю, що для чистих чисте все ... тільки ви мабуть не вірно зрозуміли мною сказане (як і все, що вище мною сказане) - все те, що стосується життя християнина ...
О, важливе уточнення, яке ВСЕ міняє )))
Отож я і питав, чи стосується життя християнина участь у язичницьких обрядах так званих "різдвяних свят", як-то щедрування, засівання?
Про ворожіння навіть не запитую, бо знаю Вашу відповідь.
А чи знаєте Ви, що щедрування і засівання є одним із видів язичницької магії і стоять поруч із ворожінням?


Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
Не йдіть цим шляхом - цей Ваш шлях утопічний ....
Я ні не учитель Закону, ні не книжник. Я просто ділюся своїм власним розумінням на основі засвоєної мною інформації. Нікого нічого не заставляю і не вимагаю.
Подобається жити так, а не інакше - живіть так, це особистий вибір кожного.


Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--То кожного року ялинку для чого ставлять?
Бо новий рік раз на рік.
Був би двічі на рік - ставили б двічі.
Я ж казав - за звичаєм, засвоєним від батьків так роблять. Не задумуючись.


Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Бачите, Новаку, апостолів теж це цікавило. І що?
Ісус відповів, що це не їх справа, знати про день і час, коли Він повернеться.
Ваш Рассел вважав інакше, тому і поплатився, увійшовши в перелік людей, які передбачали кінець світу і потерпіли фіаско.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2016, 21:43 #2606204   #3992
Vityab
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
---- як варіант - як природний хвойний ароматизатор - то і в такому випадку це ідол ?
--А зрозуміло.
Бо ж що буде із лісами, коли цілий рік користуватись таким ароматизатором.

Додано через 12 хвилин
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Бо новий рік раз на рік.
Був би двічі на рік - ставили б двічі.
Я ж казав - за звичаєм, засвоєним від батьків так роблять. Не задумуючись.
--То правильно чинять?

Матфея 24:
37 но, как было во дни Ноя, так будет и в пришествие Сына Человеческого:
38 ибо, как во дни перед потопом ели, пили, женились и выходили замуж, до того дня, как вошел Ной в ковчег,
39 и не думали, пока не пришел потоп и не истребил всех, - так будет и пришествие Сына Человеческого;

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ісус відповів, що це не їх справа, знати про день і час, коли Він повернеться.
Ваш Рассел вважав інакше, тому і поплатився, увійшовши в перелік людей, які передбачали кінець світу і потерпіли фіаско.
--Чарлз Тейз Рассел, у той час багато, ще у чому помилявся. Наприклад, святкував теж Різдво. І що?

Востаннє редагував Vityab: 09.01.2016 о 21:43. Причина: Пізніше додано
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2016, 21:55 #2606208   #3993
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата -Невже пропустив, коли ви святкуєте Різдво?
Якщо пропустив, то якщо ви не крепко ліниві, повторіть будь ласка.
__________________
---- що ж з вами робити повторюсь - сьогодні

Додано через 1 хвилину
Цитата --А зрозуміло.
Бо ж що буде із лісами, коли цілий рік користуватись таким ароматизатором.
--- ви з організації ВВ чи грінпіс?
--- чого так не креативно і одноманітно ну літом є квіти .....

Додано через 4 хвилини
Цитата Ну от, я знову нечистий, а Ви чистий, куди ж тут захищатися, якщо Ви апріорі вважаєте себе кращим і вищим за інших?
Може тому і не бажаєте давати конкретних відповідей типу "так-так" або "ні-ні".
--- ну Ви ще не довели що я Вас в чомусь звинувачував , а тут Ви мій бік вже "купу арештантів" насипали то як я можу бути кращим ? будьте послідовніші ...

Додано через 4 хвилини
Цитата А чи знаєте Ви, що щедрування і засівання є одним із видів язичницької магії і стоять поруч із ворожінням?
--- Гм... засівання і щедрування є магічним ритуалом ?
Сію, сію, посіваю
з Новим роком всіх вітаю!
Щоб Вам весело жилося,
щоб задумане збулося,
щоб ніколи не хворіли,
щоб нічого не боліло,
щоб у праці все горіло
та й в кишені шелестіло!
Щоб, як квіти, Ви цвіли
та сто років прожили!
--- тоді вже роз'ясніть цей магічний код , або цей

Щедрівочка щедувала,
З Новим роком Вас вітала.
Щоб і свині в Вас велися,
Щоб і кури в Вас неслися,
Щоб і кіт у хаті навкав,
І собака в дворі гавкав,
Щоб Ваш дім фінанси мав,
А в господаря ........

Востаннє редагував engar: 09.01.2016 о 22:00. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2016, 21:57 #2606213   #3994
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Чарлз Тейз Рассел, у той час багато, ще у чому помилявся. Наприклад, святкував теж Різдво. І що?
Він є засновником організації в яку Ви вступили. Тому, Вам думати і вирішувати "І що?"
Я до Рассела жодного стосунку не маю.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2016, 22:04 #2606216   #3995
Vityab
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
---- що ж з вами робити повторюсь - сьогодні
--А чому не завтра чи восени?
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2016, 22:07 #2606217   #3996
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
--- Гм... засівання і щедрування є магічним ритуалом ?
Сію, сію, посіваю
Так.
Я вже викладав тут посилання на пояснення і навіть самі пояснення.
Можу і повторити:
Цитата Святкування Щедрого вечора

Зранку цього дня починають готувати другу обрядову кутю — щедру. На відміну від багатої, її можна заправляти скоромниною. Як і на багатий вечір, кутю також ставлять на покуті. Крім того, господині печуть млинці, готують пироги та вареники з сиром, щоб обдаровувати щедрувальників та посівальників.

Звечора і до півночі щедрувальники обходять оселі. За давньою традицією, новорічні обходи маланкарів, як і різдвяних колядників, відбуваються після заходу Сонця, тобто тоді, коли володарює усяка нечиста сила. Дівчата-підлітки поодинці чи гуртом оббігають сусідів, щоб защедрувати.

На Меланки ходять також і парубоцькі гурти. Вони називаються «водити Меланку». Хлопці в масках висловлюють добрі побажання, веселять піснями, танцями, жартівливими сценками. Один з них, зазвичай, перевдягнений в жіноче вбрання і його називають Меланкою.

За давнім звичаєм перебрані, закінчивши ритуальний обхід, вранці йшли на роздоріжжя палити «Діда», або «Дідуха», — снопи, соломи, що стояли на покуті від Святого вечора до Нового року, потім стрибали через багаття. Це мало очистити від спілкування з нечистою силою.

А наступного дня, коли починає світати, йдуть посівати зерном. Зерно беруть у рукавицю або в торбину. Спочатку йдуть до хрещених батьків та інших родичів і близьких. Зайшовши до хати, посівальник сіє зерном і вітає всіх з Новим роком:

Сію, вію, посіваю, з Новим роком поздоровляю!
На щастя, на здоров'я та на Новий рік,
Щоб уродило краще, ніж торік, -
Жито, пшениця і всяка пашниця,
Коноплі під стелю на велику куделю.
Будьте здорові з Новим роком та з Василем!
Дай, Боже!

Перший посівальник на Новий рік приносить до хати щастя. За народним віруванням, дівчата щастя не приносять — тільки хлопці, а тому посівати дівчатам не годиться.
Віра у надприродню силу цих дійств і є ознакою язичництва.
Віра у приховані сили Матінки-Природи, стихій світу, які задобрюються цими дійствами. Дотримання цих ритуалів виявляє повагу до цих надприродних сил і є запорукою успіху тих, хто їх виконує, бо ці сили будуть прихильні до таких людей і віддячать добрим урожаєм на полі, добрим приплодом худоби, здоровими дітьми і щастям та достатком у домі.
Далі розшифровувати ці речі? Це звичайна хліборобська селянська магія. Язичництво.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2016, 22:10 #2606219   #3997
Vityab
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Він є засновником організації в яку Ви вступили. Тому, Вам думати і вирішувати "І що?"
Я до Рассела жодного стосунку не маю.
--Ну я вирішив вже давно, ви ж знаєте про це.
А ви, що вирішили?
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2016, 22:12 #2606220   #3998
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--А чому не завтра чи восени?
--- до завтра, чи до осені слід ще дожити по перше, як написано? Бо каже: Приємного часу почув Я тебе, і поміг Я тобі в день спасіння! Ось тепер час приємний, ось тепер день спасіння! Ні в чому ніякого спотикання не робимо, щоб служіння було бездоганне, (2Кор.6:2,3)
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2016, 22:14 #2606222   #3999
Vityab
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
---- що ж з вами робити повторюсь - сьогодні

--- до завтра, чи до осені слід ще дожити по перше, як написано? Бо каже: Приємного часу почув Я тебе, і поміг Я тобі в день спасіння! Ось тепер час приємний, ось тепер день спасіння! Ні в чому ніякого спотикання не робимо, щоб служіння було бездоганне, (2Кор.6:2,3)
__________________
--А це що було?

Цитата:
Допис від engar Переглянути допис
--- я не належу до свідків єгови тому і не визнаю їх ідолів таких як організація,та її раб, але відколи увірував у Єдиного Живого Бога взагалі поклоніння ідолам не практикую...
--- а Ви бачу у Новім Році вісник ідолопклонства?



Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2016, 22:25 #2606223   #4000
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Віра у надприродню силу цих дійств і є ознакою язичництва.
Віра у приховані сили Матінки-Природи, стихій світу, які задобрюються цими дійствами. Дотримання цих ритуалів виявляє повагу до цих надприродних сил і є запорукою успіху тих, хто їх виконує, бо ці сили будуть прихильні до таких людей і віддячать добрим урожаєм на полі, добрим приплодом худоби, здоровими дітьми і щастям та достатком у домі.
Далі розшифровувати ці речі? Це звичайна хліборобська селянська магія. Язичництво.
---- не перечу, в деяких щедрівках є елементи не тільки магії але й банальної вульгарщини, але знову ж таки залежить з яким серцем та підходом це людина робить якщо щиро благословляє господаря дому....... несучи вістку Христову різдвяними піснями не вкладаючи жодного магічного змісту посилаючись на благословіння Божі то невже слід зневажати і називати це ідолопоклонництвом? ... як написано ...Вони бо звіщають про нас, який був прихід наш до вас, і як ви навернулись до Бога від ідолів, щоб служити живому й правдивому Богові і з неба очікувати Сина Його, що Його воскресив Він із мертвих, Ісуса, що визволює нас від майбутнього гніву. (1Сол.1:9,10)

Додано через 4 хвилини
Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--А це що було?
--- як що ? - Привітання з Різдвом Христовим, тих хто святкуть 7 січня, вони мене можуть вітати щодня я не проти
(щодо календаря я дотримуюсь загальних стандартів 1 січня початок )

Востаннє редагував engar: 09.01.2016 о 22:26. Причина: Пізніше додано
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 01:14.