Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Вся правда про щеплення

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 12.11.2014, 05:25 #2472445   #81
Sect0r
 
Аватар для Sect0r
Типово Відповідь: Вся правда про щеплення

Це ж треба, аж двоє чоловік попалися на приклад про ремні безпеки .
. , отже, є гіпотетична країна, в якій завжди прищіпаються ременем безпеки. Яким чином у ній смертність в ДТП зменшиться наполовину? В ній ніколи не було такого, щоб хтось не пристібався. (Це я про те, що в Україні постійно вакцинуються, а захворюваність не зменшується).
Alpha_Draconis, сказати "тут ти і загнався" і тут же так епічно сісти в калюжу... не буду навіть зловтішатися.
Sect0r зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2014, 06:55 #2472450   #82
Alpha_Draconis
Guest
Типово Відповідь: Вся правда про щеплення

Sect0r, почитай свою писанину. Ти знову загнався.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2014, 07:09 #2472452   #83
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Вся правда про щеплення

Sect0r,
Тобто, до наукових праць більше питань немає. Тоді переходимо до твоїх гіпотез. Я тобі скинув статистику ефективності ременів безпеки, про що теж писав Alpha Draconis.

Якщо тобі легше сприймаються аналогії з дтп і ременями безпеки, ніж наукові праці, тоді проведемо паралель з вакцинами (в даному випадку бцж):
- Всі креш-тести (незалежно від країн) показують ефективність ременів безпеки (що не скажеш про вакцини.)
- Якщо люди в одній країні не пристібалися, і потім на 99% всі почали пристібатися, тоді смертність в дтп зменшиться на половину
І
- Якщо постійно продовжують пристібатись, то смертність буде стабільно низькою у порівнянні з країнами, де не пристібаються.
Тому:
- Якщо в Україні всі вакцинуються "ефективною вакциною бцж" (пристібаються), тоді смертність повинна бути стабільно низькою у порівнянні з країною де не вакцинуються (або аналог - не пристібаються) - США.

Але яку статистику маємо ми? В нас і вакцинують (пристібають ремені безпеки) і смертність вища ніж у США, де не вакцинують (не пристібають). Якщо б така статистика була з ременями безпеки, я б взагалі не пристібався.
. зараз поза форумом  
Подякував(ла):
qazwsx321 (12.11.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2014, 09:12 #2472488   #84
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: Вся правда про щеплення

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
В нас і вакцинують (пристібають ремені безпеки) і смертність вища ніж у США, де не вакцинують (не пристібають). Якщо б така статистика була з ременями безпеки, я б взагалі не пристібався.
"Студенты-медики, готовясь ночью к экзамену по латыни, нечаянно вызвали дьявола"
qazwsx321 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2014, 10:36 #2472512   #85
BECHA
Учасник
 
Аватар для BECHA
Типово Відповідь: Вся правда про щеплення

Написано багато,але мудрого майже нічого.До чого тут ремені безпеки,до чого тут США?Нам до США ще як "до неба рачки".Тут вже йдуть якісь непотрібні докази один одному.Я хотіла почути реальні відгуки тих людей,які дійсно мають дітей і стикались з цим.Щеплення ми і так робити небудемо,тому що в нашій державі ніхто нізащо невідповідає.І якщо дитина недай Боже стане інвалідом,то винних незнайдеш.В мене особисто є дві подружки,дітям вже по 3 роки,а наслідки після вакцинації ще й досі є.А діти народжуються не для того,щоб на них випробовувати якісь вакцини і свідомо наражати їх на небезпеку.Добре якщо все добре,а якщо твоя дитина попаде в той відсоток і будуть наслідки.Що тоді?

Додано через 8 хвилин
Але це справа кожного особисто,і я нікому не вказую,робити чи не робити щеплення.Я правда ще в пологовому зробила БЦЖ(незнаю,для чого).Знаку в синочка на руці немає ніякого.Консультувались у фтізіатра.Сказали,що є 2 причини-або погано зробили,або вакцину взагалі не ввели.От і довіряй потім комусь.

Востаннє редагував BECHA: 12.11.2014 о 10:36. Причина: Пізніше додано
BECHA зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2014, 15:22 #2472674   #86
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: Вся правда про щеплення

БЦЖ зробили в пологовому, слід (шрам) є, і як писав в першому пості, коли цапнув собака - то від правця зробили. Повторити від правця незмогли бо нормальної вакцини вже не було. сказали як буде - то зателфонують щоб прийти. Вже пві року норм вакцини нема.
Робити від правця наперед я ХЗ чи варто, при більш-менш серйозній травмі де буде ризик інфікування, якщо нескажете що є вже щеплення - полюбому його ще раз контрольно зроблять "на всяк випадок". Так роблять завжди.

А так то по знайомих бачу - майже все від чого робили, майже всім діти перехворіли. Старшому в 4,5 ще щоб таким серйозним - нічим не хворів.
AHgpyxa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2014, 18:09 #2472717   #87
Sect0r
 
Аватар для Sect0r
Типово Відповідь: Вся правда про щеплення

. , тобто наполовину смертність вже не зменшуватиметься . Тоді переходимо до моїх гіпотез.
Якщо мені легше сприймаються аналогії з дтп і ременями безпеки, то де буде менша смертність і травматичність: там, де пристібаються, але гальма часто ламаються, чи там, де не пристібаються, але з гальмами у всіх повний порядок ("поломкою гальм" назвемо в загальному всі можливі причини дтп)?

Додано через 6 хвилин
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
BECHA, ти вже пробач, що трохи засрали тему . Дітей маю, щеплення робили, проблем не було.
Думаю, що в Україні зараз ще можна не робити: в теперішній ситуації взагалі не знаю, як (і чи взагалі) контролюється якість закуплених вакцин, а завдяки високій загальній привитості шанси зіткнутися з носієм дійсно невеликі (можливо, нижчі, ніж шанси отримати інтенсивну побічну реакцію на вакцину).

Востаннє редагував Sect0r: 12.11.2014 о 18:09. Причина: Пізніше додано
Sect0r зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2014, 18:26 #2472724   #88
Alpha_Draconis
Guest
Arrow Відповідь: Вся правда про щеплення

Цитата:
Допис від Sect0r Переглянути допис
а завдяки високій загальній привитості шанси зіткнутися з носієм дійсно невеликі
Ні, не завдяки високій загальній "привитості".
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2014, 18:46 #2472732   #89
Sect0r
 
Аватар для Sect0r
Типово Відповідь: Вся правда про щеплення

Цитата
Допис від Alpha_Draconis Переглянути допис
Ні, не завдяки високій загальній "привитості".
Так, саме завдяки високій загальній "привитості".
Пукну в калюжу у відповідь на пук в калюжу
Sect0r зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2014, 18:52 #2472735   #90
Alpha_Draconis
Guest
Arrow Відповідь: Вся правда про щеплення

Цитата:
Допис від Sect0r Переглянути допис
Так, саме завдяки високій загальній "привитості".
Пукну в калюжу у відповідь на пук в калюжу
Пукай де інде, сектнульер. Якщо ти "прививав" своїх дітей - то це твої особисті проблеми.
Оправдовувати свій вибір рекламою індійської вакцини або вигаданими тобою ж статистичними даними - не варто.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2014, 19:23 #2472745   #91
Sect0r
 
Аватар для Sect0r
Типово Відповідь: Вся правда про щеплення

Я навіть не знаю, що писати у відповідь на такі дописи. Вони на це і розраховані? Добре, що завжди можна просто вставити картинку .
Sect0r зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2014, 20:27 #2472779   #92
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Вся правда про щеплення

Цитата:
Допис від Sect0r Переглянути допис
. , тобто наполовину смертність вже не зменшуватиметься . Тоді переходимо до моїх гіпотез.
Я спочатку сприйняв це як пристібання відносно не пристібання. Тому відразу скинув статистику відносно ременів безпеки. Про те що там "ніколи не було такого, щоб хтось не пристібався" ти вже уточнив пізніше.

Щодо гальм і травматичність - це вже переростає у філософський понос. Далі буде про їзду зимою на літніх колесах, про сліпих водіїв з мобілкою і в нетверезому стані і т.п. Тому далі продовжувати цю безсмістовну дискусію не бачу сенсу. Або підкріплюй свої фантазії конкретними фактами/цифрами, або фантазуй собі наодинці.

Цитата:
Допис від Sect0r Переглянути допис
Думаю, що в Україні зараз ще можна не робити: в теперішній ситуації взагалі не знаю, як (і чи взагалі) контролюється якість закуплених вакцин, а завдяки високій загальній привитості шанси зіткнутися з носієм дійсно невеликі (можливо, нижчі, ніж шанси отримати інтенсивну побічну реакцію на вакцину).
То все-таки можна зараз і не вакцинуватись? Та це ж небезпечно, ми всі помремо! Свиснете тоді, коли можна буде знову прививатись - я зачекаю
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2014, 22:15 #2472823   #93
Sect0r
 
Аватар для Sect0r
Типово Відповідь: Вся правда про щеплення

Жалоби на невміння читати та з'їзд на "гумор" — варіант завершення дискусії, який мене цілком влаштовує.
Наступний!
Sect0r зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2014, 22:38 #2472832   #94
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: Вся правда про щеплення

Теперішня ситуація з тим що немає регулярних епідемій від хвороб проти яких роблять щеплення не тому, що роблять щеплення, а тому що:
- порівняно з кількома десятками років зріс рівень життя, відповідно кожен п'є білше-менш чисту воду, варить їжу, слідкує за особистою гігієною і т.д.
- самі збудники хвороб зустрічаються вкрай рідко, через що ризик захворювання зменшився.

А те що привиті зарах нехваоріють байки: писав в іншій темі - дочка знайомого двічі перехворіла корем, хоча щеплення мала; ще є випадки що більшість з привитих в класі перехворіли паротитом - хоча більшість була щеплена а нещеплені нехворіли. І т.д.

Якщо б прививки робитись в суспільстві де людина (не гоші, не золото, не маєтки) є основною цінністю - то так, такими вакцинами можна прививатись. Якщо ж вакцина робиться лише як товар, який треба вигідно продати - то ну його нахрін.
AHgpyxa зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2014, 23:12 #2472848   #95
Sect0r
 
Аватар для Sect0r
Типово Відповідь: Вся правда про щеплення

В США, наприклад, довго боролися із захворюваністю на кір (чомусь із допомогою вакцинації, от тупаки), і нещодавно навіть хвалилися, що повністю ліквідували цю хворобу на своїй території. Але ж у Каліфорнії дуже багато "людей, які керують планетою, і не колять своїх дітей всяким гімном", тому десь півроку тому піднявся скандал через зареєстровані кілька десятків хворих. Але це не через зниження рівня "загальної привитості", просто так співпало.
Sect0r зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.11.2014, 07:04 #2472873   #96
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Вся правда про щеплення

Цитата:
Допис від Sect0r Переглянути допис
Жалоби на невміння читати та з'їзд на "гумор" — варіант завершення дискусії, який мене цілком влаштовує.
Це я не вмію читати? І це мені говорить людина, яка не може інтерпретувати статті, які й сама закидає з ПабМед-у.

Хтось раніше писав: Хочеш вести аргументовану дискусію — починай використовувати хоч якісь аргументи.

Хоча радує одне: починали про обов"язковість вакцинування і закінчили: "Думаю, що в Україні зараз ще можна не робити [вакцинацію]"
Наступний!
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.11.2014, 17:12 #2473095   #97
Sect0r
 
Аватар для Sect0r
Типово Відповідь: Вся правда про щеплення

Про обов'язковість вакцинування? Я? Цитату, будь ласка .
Sect0r зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.11.2014, 20:29 #2473168   #98
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Вся правда про щеплення

Цитата:
Допис від Sect0r Переглянути допис
Думаю, що в Україні зараз ще можна не робити: в теперішній ситуації взагалі не знаю, як (і чи взагалі) контролюється якість закуплених вакцин, а завдяки високій загальній привитості шанси зіткнутися з носієм дійсно невеликі (можливо, нижчі, ніж шанси отримати інтенсивну побічну реакцію на вакцину).
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.11.2014, 21:58 #2473198   #99
Sect0r
 
Аватар для Sect0r
Типово Відповідь: Вся правда про щеплення

Так, це саме той допис про обов'язковість вакцинування, з якого ми починали. Питань більше не маю.
Sect0r зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.11.2014, 22:56 #2473212   #100
AVEO
Учасник
Типово Відповідь: Вся правда про щеплення

Якщо хочете знайти собі кучу проблемна свою ж.пу то робіть.
AVEO зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 06:52.