Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Результати опитування: Чи ви б хотіли щоб був Macdonald's в нашому місті ?
ТАК 363 56.54%
НІ 223 34.74%
Ненаю 56 8.72%
Голосували: 642. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Macdonald's в Тернополі !

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 26.05.2005, 17:06 #58631   #41
Vuyko Yosyp
 
Аватар для Vuyko Yosyp
Типово

Десь буквально на днях наткнувся на інфу, як якийсь штріх проводив на собі експеримент. він щодня ходив їсти в макдональдс і брав найпопулярніші їхні страви. За пару місяців поправився на 12 кг, рівень холестерину піднявся вище критичної норми, тиск підвищений. Результати дослідження задокументовано, керівництво макдональд з натупного року буде знімати з меню всякі біг-и.
Смачного!
Vuyko Yosyp зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.05.2005, 18:33 #58641   #42
Yumik
 
Аватар для Yumik
Типово

Цитата Кінець Хрещатика, біля Бесарабського ринку. Хто краще Київ знає, поправте. Запитайте будь-кого в центрі, вас пошлють .
Але на вивісці великими літерами чи то Українська, чи то Домашня кухня написано, майте на увазі.
Якшо ти говориш про "Укранїську кухню", то це потрібно повернути вверх біля ЦУМу, на вулицю Хмельницького і за 5 хв хотьби він буле.
Я там коли в Києві є там буваю, але не в УКР.Кухні, (там класно, але все ж дорогувато) а поряд в Інет-кафе ))

Ще туди можна добратися з метро УНІВЕРСИТЕТ, як вийти з метро - дорога прямо.

Якшо десь помилився, поправте

-----------------------

А на рахунок Макдольдльдса... В принципі, це вже ввійшло в моду лаяти МАКа, і таки справді є за що. Але попри це все, я вважаю, що він тут потрібен Хоча б ради морозива "Рожок"

Плюс численні американці та інші гості з далеких країв будуть мати де лишити гроші. І всетаки, якшо він має бути, то полюбому десь в центрі. Колись, нібито, мав бути на місці кафе "Космос", там де зараз ПАЖ.

А ще, Макдональдс - це найкращий заклад харчування для людей, які дуже люблять їсти Нажерся - і через півгодини знову голодний )

Але в мене зустрічне запитання? де в нас в Тернополі є нормальний заклад, в якому можна було б недорого і затишній атмосфері пообідати? (без диму навколо себе і п"яної шумної компанії поряд). Так шоб це не був ресторан, але і не якась столова.. ГА?
Yumik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.05.2005, 18:56 #58652   #43
freeman
 
Аватар для freeman
Типово

Цитата:
Допис від Yumik
Але в мене зустрічне запитання? де в нас в Тернополі є нормальний заклад, в якому можна було б недорого і затишній атмосфері пообідати? (без диму навколо себе і п"яної шумної компанії поряд). Так шоб це не був ресторан, але і не якась столова.. ГА?
найдеш - поділися
freeman зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.05.2005, 19:38 #58664   #44
Wolveren
 
Аватар для Wolveren
Типово

Vuyko Yosyp
То фільм "Супер сайз мі" Я його дивився. Коли він перший день "фарши мєтав" (вибачайте) після цілого дня їжі в МакДональді.
Wolveren зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.05.2005, 20:04 #58677   #45
VT
 
Аватар для VT
Типово

Цитата:
Допис від Yumik
Цитата Кінець Хрещатика, біля Бесарабського ринку. Хто краще Київ знає, поправте. Запитайте будь-кого в центрі, вас пошлють .
Але на вивісці великими літерами чи то Українська, чи то Домашня кухня написано, майте на увазі.
Якшо ти говориш про "Укранїську кухню", то це потрібно повернути вверх біля ЦУМу, на вулицю Хмельницького і за 5 хв хотьби він буле.
Я там коли в Києві є там буваю, але не в УКР.Кухні, (там класно, але все ж дорогувато) а поряд в Інет-кафе ))

Ще туди можна добратися з метро УНІВЕРСИТЕТ, як вийти з метро - дорога прямо.

Якшо десь помилився, поправте
Не то
значить Домашня кухня.

Цитата:
Допис від Yumik
Але в мене зустрічне запитання? де в нас в Тернополі є нормальний заклад, в якому можна було б недорого і затишній атмосфері пообідати? (без диму навколо себе і п"яної шумної компанії поряд). Так шоб це не був ресторан, але і не якась столова.. ГА?
Попробуй Каштан
VT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.05.2005, 20:48 #58688   #46
Yumik
 
Аватар для Yumik
Типово

Каштан??? То той заклад де мій голос з динаміків вже всіх задовбав??

Я робив їм рекламні ролики, які вони крутять в себе
Взагалі-то я там частий гість)
Yumik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.05.2005, 21:42 #58694   #47
Linker
 
Аватар для Linker
Типово

Цитата:
Допис від Yumik
Каштан??? То той заклад де мій голос з динаміків вже всіх задовбав??

Я робив їм рекламні ролики, які вони крутять в себе
Взагалі-то я там частий гість)

знаєш, краще твої роліки слухати з їхніх динаміків, ніж релігійну пропаганду в стилі поп
Linker зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.05.2005, 01:11 #58701   #48
VT
 
Аватар для VT
Типово

Цитата:
Допис від Yumik
Каштан??? То той заклад де мій голос з динаміків вже всіх задовбав??

Я робив їм рекламні ролики, які вони крутять в себе
Взагалі-то я там частий гість)
Ну, я там нечастий гысть. Просто згадалось що там не палять(що плюс) і немає алкогольних напитків(що мінус)
VT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.05.2005, 09:26 #58723   #49
Vuyko Yosyp
 
Аватар для Vuyko Yosyp
Типово

Там навіть пива нема - дуже велику було здивування у нас і офіціантки, коли ми замовили до їжі пива, а вона сказала що нема, може чаю запропонувати. жах.
Vuyko Yosyp зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.05.2005, 09:54 #58728   #50
virusss
Типово

Угу в Києві Макдональдсів як насрано ..я помню був в Києві 2 роки тому то ше якось цікаво було сходити туди а ото був 2 дня тому ..то навіть дивитися не хотілося .. А тему так придумав ..почути думку нашого міста !
virusss зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.05.2005, 10:32 #58734   #51
mak.
Типово

Ну, блін, не пишіть "мак", ато мені шось не по собі.
mak. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.05.2005, 16:33 #58844   #52
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово

Цитата
Допис від mak.
Ну, блін, не пишіть "мак", ато мені шось не по собі.
вот тебе і розкусили
сім самураїв зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.05.2005, 16:44 #58845   #53
Petyku
Типово

яку маєш частку?????
Petyku зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.05.2005, 17:07 #58846   #54
ads
Guest
Типово

Взагалі не розумію чому досі не заборонили продаж цієї отрути... Америкоси вже поспухали, тепер до нас хочуть добратись
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.05.2005, 17:19 #58849   #55
VT
 
Аватар для VT
Типово

Цитата
Допис від BUTTERFLYER
Взагалі не розумію чому досі не заборонили продаж цієї отрути...
А яке право хтось має забороняти двяльність підприємства, яке діє в межах закону?
VT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.05.2005, 17:36 #58853   #56
Yumik
 
Аватар для Yumik
Типово

Цитата:
Допис від Vuyko Yosyp
Там навіть пива нема - дуже велику було здивування у нас і офіціантки, коли ми замовили до їжі пива, а вона сказала що нема, може чаю запропонувати. жах.
Це і робить КАШТАН особливим закладом, не схожим на інші. Куди вільно може прийти людина яка взагалі не хоче чути біля себе ні виду ні запаху алкоголю, навіть пива. Хоча я, звісно, не ідеалізую його.
Yumik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.05.2005, 17:41 #58854   #57
Wolveren
 
Аватар для Wolveren
Типово

VT
Хоча б на основі медицини. В мене однокласниця працює в МакДональді. Як понарозказує....то ж все не здорова їжа
Wolveren зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.05.2005, 17:51 #58860   #58
Yumik
 
Аватар для Yumik
Типово

Цитата:
Допис від Vuyko Yosyp
Там навіть пива нема - дуже велику було здивування у нас і офіціантки, коли ми замовили до їжі пива, а вона сказала що нема, може чаю запропонувати. жах.
Це і робить "Каштан" не схожим на інші. Це повністю чисте кафе, без диму і ніякого алкоголю, куди можна прийти і з дітьми, і просто людям які не сприймають алкоголь в усії його проявах (без крайнощів звичайно, бо в кефірі теж є алкоголь Ж) ). Хоча, я ,звісно, "Каштан" не ідеалізую.
Yumik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.05.2005, 18:24 #58871   #59
VT
 
Аватар для VT
Типово

Цитата:
Допис від Wolveren
VT
Хоча б на основі медицини. В мене однокласниця працює в МакДональді. Як понарозказує....то ж все не здорова їжа
Тобто?
Як саме повинна звучати постанова про закриття, і ким повинна писатись?

Сало он також нездорова їжа
VT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.05.2005, 19:06 #58878   #60
Wolveren
 
Аватар для Wolveren
Типово

навіть якщо взяти той філь "Супер сайз мі". Він за ці 30 днів посадив печінку і всяких багато косяків понаробив. Це не може служити причиною?
Wolveren зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 02:35.