Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Мистецтво різне


...®...Tattoo

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 13.11.2008, 11:20 #742710   #21
HamanN
 
Аватар для HamanN
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

Цитата
Допис від ...=Romanio=... Переглянути допис
Написав в приват.
мені теж, розміри - ціна і умови
HamanN зараз поза форумом  
Старий 13.11.2008, 11:30 #742719   #22
Allehandr0
 
Аватар для Allehandr0
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

фото в студую!!
тоякись візеруночок чи тигр (вовк)???)))))
Allehandr0 зараз поза форумом  
Старий 13.11.2008, 12:26 #742795   #23
[Romanio]
████████████████
 
Аватар для [Romanio]
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

Цитата:
Допис від Qwerty ^_^ Переглянути допис
напиши ще будь ласка мені в приват який розмір тату і яка ціна. А і ще є якийсь після-татушний період?) мол запобігання попаданню води на свіже тату і всьо в такому роді .. )
Написав в приват за ціну.

///
Є різні методи догляду за тату. Мені в Раяні дали спеціальний лістік паперу де було вказано як доглядати за нею.
[Romanio] зараз поза форумом  
Старий 13.11.2008, 12:30 #742798   #24
Qwerty ^_^
 
Аватар для Qwerty ^_^
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

Цитата
Допис від ...=Romanio=... Переглянути допис
Написав в приват за ціну.
не дойшло відімо твоє повідомлення
Цитата Приватні повідомлення: 0 нових
Qwerty ^_^ зараз поза форумом  
Старий 13.11.2008, 12:30 #742799   #25
[Romanio]
████████████████
 
Аватар для [Romanio]
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

Цитата:
Допис від Allehandr0 Переглянути допис
тоякись візеруночок чи тигр (вовк)???)))))
"візерунок", тату в стилі трайбл (тарібал).
[Romanio] зараз поза форумом  
Старий 13.11.2008, 12:33 #742804   #26
[Romanio]
████████████████
 
Аватар для [Romanio]
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

Цитата а фото в студію?))
Цитата фото в студую!!
Фото не кину, але ескіз ось:
[Romanio] зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Сказав(ла) Фууу!:
фазан (09.02.2011)
Старий 13.11.2008, 12:40 #742811   #27
Qwerty ^_^
 
Аватар для Qwerty ^_^
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

нормальний малюнок, хоча мені більш до вподоби якісь ієрогліфи які щось означають .. )
Qwerty ^_^ зараз поза форумом  
Старий 13.11.2008, 12:48 #742818   #28
[Romanio]
████████████████
 
Аватар для [Romanio]
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

Цитата:
Допис від Qwerty ^_^ Переглянути допис
нормальний малюнок, хоча мені більш до вподоби якісь ієрогліфи які щось означають .. )
В мене в планах ще 2 татушки. І однією з тих двох таки буде напис. Але ще не вирішив чи ієрогліфами буде чи на анг мові, або грецькій.
[Romanio] зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
фазан (09.02.2011)
Старий 13.11.2008, 14:13 #742886   #29
Roksvel
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

мені скинь ціну в приват і ше одне. нічим не обезболюють коли на шиї роблять? ніхто невкурсі?
Roksvel зараз поза форумом  
Старий 13.11.2008, 14:33 #742902   #30
[Romanio]
████████████████
 
Аватар для [Romanio]
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

Цитата
Допис від Roksvel Переглянути допис
мені скинь ціну в приват і ше одне. нічим не обезболюють коли на шиї роблять? ніхто невкурсі?
На рахунок обезболювання не вкурсі.
Ціну кинув в приват.
[Romanio] зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
фазан (09.02.2011)
Старий 13.11.2008, 15:34 #742958   #31
semechka
Дівча на мітлі
 
Аватар для semechka
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

я просила фото тому що хотыла подивитися саме на те як виконане тату, а не на сам візерунок...))))
і чому не скинеш фото самого тату??? можна без лиця))
а тобі сказали що його треба буде коректувати через період часу??
semechka зараз поза форумом  
Старий 13.11.2008, 15:41 #742966   #32
[Romanio]
████████████████
 
Аватар для [Romanio]
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

Цитата:
Допис від semechka Переглянути допис
я просила фото тому що хотыла подивитися саме на те як виконане тату, а не на сам візерунок...))))
і чому не скинеш фото самого тату??? можна без лиця))
а тобі сказали що його треба буде коректувати через період часу??
1) Поки шо не скину фото.
2) Буває таке, що шкіра дуже втягує чорнила, і потрібно поправити після декількох днів після нанесення тату, але майстер сказала, що цн дуже рідко буває. А татушка потускніє десь через 7-8 років. Тоді і можна ще раз поправити.
[Romanio] зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
фазан (09.02.2011)
Старий 13.11.2008, 15:43 #742974   #33
Ultra
 
Аватар для Ultra
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

Цитата
Допис від Roksvel Переглянути допис
мені скинь ціну в приват і ше одне. нічим не обезболюють коли на шиї роблять? ніхто невкурсі?
Діма не обезболюють ніде по пару причинах. Перше: незручно робити на "деревяній" від анастетика шкірі, друге: коли шкіра відійде від анастезії, малюнок може дуже змінитись. Хоча можливо зара вже і до обезболення, яке не впливає на якість роботи дійшли
Ultra зараз поза форумом  
Старий 13.11.2008, 15:45 #742976   #34
Tigrik:)
 
Аватар для Tigrik:)
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

Цитата
Допис від Roksvel Переглянути допис
мені скинь ціну в приват і ше одне. нічим не обезболюють коли на шиї роблять? ніхто невкурсі?
я теж робила в Раяні ще зимою... обезболювання роблять.але тоді є ризик що малюнок буде не такий чіткий.да і не так вже це больно... на копчику тож дуже багато нервових закінчень але нічо..терпімо)
Tigrik:) зараз поза форумом  
Старий 13.11.2008, 15:48 #742977   #35
semechka
Дівча на мітлі
 
Аватар для semechka
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

біль залежить від особистого порогу ) Я як робила на плечі то з горем пополам, а як на поясниці то четь не вмерла..боліло так що ну його.
подруга на поясниці робила то пісеньки наспівувала, сказала що нічого страшного і болить тільки на початку..
semechka зараз поза форумом  
Старий 13.11.2008, 16:35 #743016   #36
[Romanio]
████████████████
 
Аватар для [Romanio]
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

На рахунок болі. Та спочатку болить, а потім шкіра привикає. Але на мягких ділянках шкіри трохи таке чути біль)
[Romanio] зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Сказав(ла) Фууу!:
фазан (09.02.2011)
Старий 14.12.2008, 19:52 #770673   #37
seryoja
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

Привіт шановним форунчанам...
ту Ормоніо:
1. на рахунок стерильності..... ти бачив як майстер витягував ручку машинки і носік із парового стерелізатора??? Небачив, бо там його нема, а це те саме, шо після одної операції поміняти насадку скальпеля, а ручку лишити ту саму і приступити до їншої операції.... ручка то не пласмасова і тим більше не стерильна була, а желізна!!! голки звичайно одноразові і стерильні, носіки одноразові, але не стерильні...
Ніякими сухожаровими і ультрафіолетовими стерелізаторами не катіт... тільки паровий, стоять тільки в лікарнях самий розповсюджений ГК-10.... того шо ніякий салон не вивалить 10-15 штук на стерелізатор...
2. краски.... Німецькі шняга повна.... РУЛЯТЬ Янонскі, Англійскі, Франц.., ... фірми Куро Сумі, Міленіум МОМ, Страйбройт, Інтенза,...
3. заблудження на рахунок насиченого коляру... він залежить не від красок, а від того якими голками(товщина, спайка, текстура, метал), машинками (вона тобі напевно одною робила) і якими руками його забивати....
4. краска може підпливати тільки від поганих рук і незнання майстра
5. ніякої корекції після виконання проф. майста не треба... хіба ти неправильно доглядав....
6. Стосовно вартості тату.... майте совість торгуватись і скаржитись.... це ж на все життя.... норм. майстри беруть 300 Євро за годину!!!!!!!! і ніхто не скаржиться...

Прошу задавати мені питання щодо цьої теми... відповім доступно, обширено і всім.....

Я тут не для самореклами (того шо вона мені не треба, я весною звідци уєжаю)))) )

З повагою Сергій...
seryoja зараз поза форумом  
Подякували 2:
KUCHERATOR (19.02.2010)
Старий 14.12.2008, 20:29 #770723   #38
[Romanio]
████████████████
 
Аватар для [Romanio]
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

Цитата
Допис від seryoja Переглянути допис
Привіт шановним форунчанам...
ту Ормоніо:
1. на рахунок стерильності..... ти бачив як майстер витягував ручку машинки і носік із парового стерелізатора??? Небачив, бо там його нема, а це те саме, шо після одної операції поміняти насадку скальпеля, а ручку лишити ту саму і приступити до їншої операції.... ручка то не пласмасова і тим більше не стерильна була, а желізна!!! голки звичайно одноразові і стерильні, носіки одноразові, але не стерильні...
Ніякими сухожаровими і ультрафіолетовими стерелізаторами не катіт... тільки паровий, стоять тільки в лікарнях самий розповсюджений ГК-10.... того шо ніякий салон не вивалить 10-15 штук на стерелізатор...
2. краски.... Німецькі шняга повна.... РУЛЯТЬ Янонскі, Англійскі, Франц.., ... фірми Куро Сумі, Міленіум МОМ, Страйбройт, Інтенза,...
3. заблудження на рахунок насиченого коляру... він залежить не від красок, а від того якими голками(товщина, спайка, текстура, метал), машинками (вона тобі напевно одною робила) і якими руками його забивати....
4. краска може підпливати тільки від поганих рук і незнання майстра
5. ніякої корекції після виконання проф. майста не треба... хіба ти неправильно доглядав....
6. Стосовно вартості тату.... майте совість торгуватись і скаржитись.... це ж на все життя.... норм. майстри беруть 300 Євро за годину!!!!!!!! і ніхто не скаржиться...

Прошу задавати мені питання щодо цьої теми... відповім доступно, обширено і всім.....

Я тут не для самореклами (того шо вона мені не треба, я весною звідци уєжаю)))) )

З повагою Сергій...
1) Не Ормоніо, а Романіо
2) Стирильність: бачив тільки як голку витягував запечатану. За ручку нічого сказати не можу.
3) Торги: особиста справа кожного.
[Romanio] зараз поза форумом  
Подякували 2:
Dotch (11.02.2009)
Сказав(ла) Фууу!:
фазан (09.02.2011)
Старий 14.12.2008, 21:29 #770800   #39
seryoja
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

сорі, не додивився нік....
я якось поторгувався, то це відобразилось на якості моєї тату.....
спілкувався з іншими майстрами.... всі кажуть.... ми зробимо на ту сума яку нам заплатять.... заплатять більше - робота буде лібше, менше - шото опустимо... (ціна обговорюється ж до початку процедери)...
голка з упаковки то майже в всіх так....
а всьо решта уви...... на ту голку всі купуються навіть незапитавши про стерильність того всього іншого.....
питай ше шось буду розказувати...
seryoja зараз поза форумом  
Подякував(ла):
[Romanio] (14.12.2008)
Старий 14.12.2008, 21:31 #770804   #40
seryoja
Типово Відповідь: ...®...Tattoo

ше на рахунок стерильності....
дріт і машинка були барєрному захисті??? (піщева пльонка чи ще щось в тому дусі)???
seryoja зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:18.