Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи > Ремонт і будівництво


[ Продано ] Порадьте хорошого майстра (бригаду) для залиття стяжки !

Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 17.08.2014, 17:52 #2434707   #1
---ANDRE---
 
Аватар для ---ANDRE---
Типово [ Продано ] Порадьте хорошого майстра (бригаду) для залиття стяжки !

Порадьте хорошого майстра (бригаду) для залиття стяжки !

Новобудова (6-й поверх).
Збив стару стяжку, бо поклав теплу підлогу, тепер потрібно залити нову стяжку, приблизно 12-16 кв.м. Попередня стяжка була приблизно 7 см.
Потрібного хорошого майстра (бригаду), який би чітко розрахував скільки потрібно матеріалів і якісно виконав свою роботу.

P.S. для зв'язку звертайтеся за тел. (097)7-000-222 або в ПП.
---ANDRE--- зараз поза форумом  
Старий 17.08.2014, 18:12 #2434713   #2
Martin
Активний учасник
 
Аватар для Martin
Типово Відповідь: Порадьте хорошого майстра (бригаду) для залиття стяжки !

заразя краз роблю будинок для майстра. можу запитати або звести, якшо він не завалений роботою
Martin зараз поза форумом  
Старий 17.08.2014, 18:34 #2434717   #3
---ANDRE---
 
Аватар для ---ANDRE---
Типово Відповідь: Порадьте хорошого майстра (бригаду) для залиття стяжки !

Цитата:
Допис від Martin Переглянути допис
заразя краз роблю будинок для майстра. можу запитати або звести, якшо він не завалений роботою
Ок. Чекаю відповіді.
---ANDRE--- зараз поза форумом  
Старий 22.08.2014, 09:24 #2436777   #4
Aramis989
Учасник
Типово Відповідь: Порадьте хорошого майстра (бригаду) для залиття стяжки !

Доброго дня. Я також надумав робити теплу підлогу і потрібно заливати стяжки. Зорієнтуйте будь ласка по цінах.
Aramis989 зараз поза форумом  
Старий 22.08.2014, 10:45 #2436822   #5
---ANDRE---
 
Аватар для ---ANDRE---
Типово Відповідь: Порадьте хорошого майстра (бригаду) для залиття стяжки !

Цитата
Допис від Aramis989 Переглянути допис
Доброго дня. Я також надумав робити теплу підлогу і потрібно заливати стяжки. Зорієнтуйте будь ласка по цінах.
Точно сказати по цінах не можу, бо в ту суму, що я потратив, мені ще робили сантехніку (втоплення труб в стіни, переніс лічильника з ванни на кухню і т.д.).
В мене новобудова, стяжка вже була залята, прийшлося збивати, а це лишні витрати (можлива вам не потрібно збивати, а це вже мінус від суми). Проклав теплої підлоги десь 16 кв. м (кухня, вана і коридор).
Матеріали понесли приблизно - 4250 грн.- це з матеріалами, які потрібні для підключення для котла (трубка на теплу підлогу, відбивач, різні краники, мідна труба від газ. лічильника до плити, коліна, труби і ще купа всякої всячини).
Робота - 1500 грн. (за теплу підогу+сантехнічні роби+збиття стяжки) і 500 грн. за підключення батарей (2шт) і котла (бо труби під котел і батареї в мене вже були підведені раніше, за це було заплачено десь 3000 грн. - це з роботою і матеріалами).
Стяжка потянула:
- робота - 450 грн.
- матеріали+доставка+виніс на 6-й пов. - 1560 грн.
Одним словом - дорогувато.
---ANDRE--- зараз поза форумом  
Зачинена тема



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:33.