Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи > Ремонт і будівництво


[ Продано ] Хочу взяти в оренду побутовий пилосос,або щоб хтось за відповідну винагороду поприбирав

Зачинена тема
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 02.02.2015, 12:23 #2505407   #1
Ihor28
Учасник
Типово [ Продано ] Хочу взяти в оренду побутовий пилосос,або щоб хтось за відповідну винагороду поприбирав

Хочу взяти в оренду на 1 годину побутовий пилосос,щоб попилососити квартиру після ремонту,або може хтось може поприбирати. Терміново.прошу про телелефонний дзвінок. 067 353 28 16
Ihor28 зараз поза форумом  
Старий 05.02.2015, 08:30 #2506476   #2
Ihor28
Учасник
Типово Відповідь: Хочу взяти в оренду побутовий пилосос,або щоб хтось за відповідну винагороду поприбирав

ups
Ihor28 зараз поза форумом  
Старий 05.02.2015, 09:22 #2506493   #3
noname1
Активний неучасник
Типово Відповідь: Хочу взяти в оренду побутовий пилосос,або щоб хтось за відповідну винагороду поприбирав

Ніхто тобі пилососа не дасть. Бо побутові пилососи не призначені для прибирання після ремонтів, вони забиваються через 1-2 хвилини. Пробував колись. Пилозбірник треба кількадесят разів тріпати під час такого прибирання, внаслідок чого, він рветься. Ще й сам пилосос в середині весь покривається пилом, бо пилозбірник добре не тримає пил, і частину пилу викидає назад в хату. Потім, щоб привести цей пилосос до людського вигляду, треба пилососити його іншим пилососом. Це я про пилосос із мішковидним пилозбірником, яким колись користувався. А дорогі пилососи із іншим типом (часто, одноразових, і купити новий неможливо) пилозбірників, мабуть, ніхто не ризикує випробовувати для прибирання після ремонту.
Треба використовувати промисловий пилосос, який якраз для таких цілей призначений.
Або, мітлу, пензлик в руки, ганчірку, віро з водою, і вперед. Після останнього ремонту я в себе так і прибирав.
noname1 зараз поза форумом  
Зачинена тема



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 11:45.