Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтернет-кафе "КРАПКА" та партнери

Інтернет-кафе "КРАПКА" та партнери Про різностороннє життя "Крапки", бару-піцерії "Пава", крапкістів та крапківських тусівок. Місце зустрічі її постійних й вірних клієнтів, а також просто хороших людей ;)


Кафе-піцерія "Пава": новини, відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 27.06.2007, 12:50 #357560   #101
Не повірила
 
Аватар для Не повірила
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

На тижні мені принесли 2 картоплі фрі (спершу одну, коли доїла - другу).
Народ, я маленька-худенька, в мене багато не влізе Але вважайте, так і збанкрутіти можна
(хтось ж там писав про наглість, скупість і вічноголодність студиків)
Не повірила зараз поза форумом  
Старий 27.06.2007, 23:50 #358130   #102
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

гсв, Ната,
не втомились?

Цитата В нормальних закладах при виникненні такої ситуації приходить адміністратор і вибачається, приносить нормально приготовлене замовлення та пропонує бонус за рахунок закладу, а не розказує про менструацію кухарки та діарею сторожа.
Фраза переповнена повагою, культурою і щирим бажанням надати конструктивну пораду...

Носферату,
чому відразу не поскаржився?
там біля тебе і Камінко був... і я мимо проходив...
думаю і піци б замінили і вибачились

Востаннє редагував FortYear: 27.06.2007 о 23:58.
FortYear зараз поза форумом  
Старий 27.06.2007, 23:55 #358132   #103
Nata
 
Аватар для Nata
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
гсв, Ната,
не втомились?
І вновь начінаєцца бой, і сєрдцу трєвожно в груді...
Нє, не втомилися ібо Говоріть правду лєгко і пріятно.
Nata зараз поза форумом  
Старий 28.06.2007, 10:13 #358262   #104
freeman
 
Аватар для freeman
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
чому відразу не поскаржився?
там біля тебе і Камінко був... і я мимо проходив...
думаю і піци б замінили і вибачились
імхо - неправильна позиція, міняти і вибачатися повинні не тільки тим хто знає начальство чи жаліється йому

але везе людям - я вже раз 5 був, нічого не плутають, навіть нема на шо пожалітися

єдиний негатив пави - тепер рідше заходжу пити пиво наверх
freeman зараз поза форумом  
Старий 28.06.2007, 10:29 #358270   #105
Developer
 
Аватар для Developer
Cool Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від freeman Переглянути допис
імхо - неправильна позиція, міняти і вибачатися повинні не тільки тим хто знає начальство чи жаліється йому
+1

2 начальство, ви б краще поменше тут писали а побільше робили =) прислухайтеся до того топіку бо тут саме "відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги" А от ваші пости деякі, та особливо деякі пости співробітників тільки портять все а не поправляють, ви зрозумійте, вам ніхто і нічим не зобовязаний, клієнт не повинен бути вдячним вам за те що ви його обслужили, гарно обслуговувати знайомих котрі тут пишуть хвалебні пости теж не панацея =) І коли хтось пише СПРАВЕДЛИВУ жалобу на нього тут же налітає армія підтримки Крапки та компанії =) Мол ніфіга собі, в нас все так супер ідеально, а тобі наглості хватає тут ще жалітися =)

Це ви повинні бути вдячні КОЖНОМУ клієнту за то що він до вас зайшов, чи знає він начальство, чи перший раз у місті, чи залишить 100 гривень - чи тільки 5, бо так має бути. А ваші совкові погляди вже починають нервувати, деякі відписавші в цьому топіку могли б зробити приголомшливу карєру в сфері ресторанів та обслуговування років так 30 - 40 тому Тоді такі якості та погляди були в ціні.

Ще раз кажу, ніж постити всяку херню тут, котра тільки більше настроює людей проти, краще не постити нічого і мовчки робити висновки з скарг та порад. Вибачаючись робити це ЩИРО а не так щоб між рядків читалося яку супер послугу ви робите нічтожному клієнту вибачившись перед ним (останнє речення не до начальства, ті до кого то адресується самі поймуть=) )


ладно надоїло тиснути на кнопочки =))
П.С. особисто мене там майже не обідили, і особистих конкретних скарг ніби й немаю, а вот пости співробітників, їх погляд на речі, та позиція начальства в деяких речах дійсно відлякує =)
задумайтесь =)

peace
Developer зараз поза форумом  
Старий 28.06.2007, 12:23 #358354   #106
RUS
 
Аватар для RUS
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Прошу модерів слідкувати за флудом у темі та видалити пости, які не стосуються "відгуків, пропозицій, порад, зауважень, скарг" по роботі закладу. А після того і мій.
RUS зараз поза форумом  
Старий 28.06.2007, 15:26 #358469   #107
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від freeman Переглянути допис
імхо - неправильна позиція, міняти і вибачатися повинні не тільки тим хто знає начальство чи жаліється йому
А хто таке казав?...
Є "книга скарг" на видному місці.... Можна попросити покликати дирекцію...
Персонал зобовязаний це виконати і поки що так і роблять.
Чи може були випадки що персонал відмовився покликати дирекцію?

Навіщо видумувати те чого не було?..
FortYear зараз поза форумом  
Старий 28.06.2007, 15:32 #358474   #108
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Девелопер,
Цитата П.С. особисто мене там майже не обідили, і особистих конкретних скарг ніби й немаю, а вот пости співробітників, їх погляд на речі, та позиція начальства в деяких речах дійсно відлякує =)
задумайтесь =)
Коли замість критики лунає стьоб або хамовите замудрувате "повчання" - то кланятись у відповідь не прийнято. У всякому разі в крапківській команді.

На конкретні зауваження, РЕАЛІСТИЧНІ пропозиції намагаємось адекватно реагувати.
FortYear зараз поза форумом  
Старий 28.06.2007, 15:51 #358488   #109
freeman
 
Аватар для freeman
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
...
Навіщо видумувати те чого не було?..
не хочеться хаміти, але приходиться: ЧИТАТИ ВМІЄМО?

твої слова:
Допис від FortYear
чому відразу не поскаржився?
там біля тебе і Камінко був... і я мимо проходив...
думаю і піци б замінили і вибачились


що виходить? що піцу замінили і вибачилися лише б після твого чи камінка втручання.. чого тоді людей (мене особисто) чіпляєшся?
freeman зараз поза форумом  
Старий 28.06.2007, 15:55 #358493   #110
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

ну блін!
та причому тут це??
я до того - що поскаржитись можна було відразу у закладі!
незалежно від того чи знайомий з дирекцією!

я до того, що якщо не найшли "спільну мову" з офіціантами, то можна покликати дирекцію і поскаржитись
ось і все
чому не кличимо дирекцію?
FortYear зараз поза форумом  
Старий 28.06.2007, 16:08 #358510   #111
RUS
 
Аватар для RUS
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Навчіться, будь-ласка, відрізняти скаргу на форумі і скаргу на місці (якої, доречі, не було). Розслабтесь, на форумі піцу не міняють.Це віртуал, а не реал.

П.С.Як Ната може покликати дирекцію, якщо вона була тут лише раз! (а нафлудила на десять)

Востаннє редагував RUS: 28.06.2007 о 16:21.
RUS зараз поза форумом  
Старий 28.06.2007, 16:17 #358519   #112
freeman
 
Аватар для freeman
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

вот іменно, при чому "чому відразу не поскаржився? там біля тебе і Камінко був... і я мимо проходив...", коли "поскаржитись можна було відразу у закладі!" і "Є "книга скарг" на видному місці.... Персонал зобовязаний це виконати і поки що так і роблять."!? чи краще коли дирекція при відвідувачах почне пістони вставляти персоналу?.. повторююся для неуважних - виклик дирекції (знайомих, кентів з бітами, ментів етс) це самий крайній випадок, і дивно його чути, як пораду вирішення дрібного недорозуміння ...

особливо фігово, коли ця ж дирекція дозволяє собі таке: "Навіщо видумувати те чого не було?..", як каже Вік.Кофі - це то саме, шо послав :/
freeman зараз поза форумом  
Старий 28.06.2007, 16:19 #358523   #113
Nata
 
Аватар для Nata
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

якшо треба скаржитися на місці, то може нафіг цю тему витерти, це ж всім таке можна сказати, хто тут шось напише.
Nata зараз поза форумом  
Старий 28.06.2007, 16:34 #358534   #114
Kaminko
 
Аватар для Kaminko
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Шановні дописувачі даної теми, усі зауваження, скарги, поради адміністрацією вивчаються і робляться відповідні висновки і вживаються відповідні заходи.
Усі зроблені висновки і вжиті заходи ми не збираємось висвітлювати на форумі (досить різні реакції такі повідомлення викликають). Вони видні в реалі. А тільки прочитавши і не відчувши їх - можна багато чого написати і розкритикувати, особливо людьми, які "багато знають" про цю сферу бізнесу.

Дякуємо усім клієнтам, які висвічують свою точку зору (зі сторони клієнта) і дякуємо усім тим, хто висвітлює точку зору зі сторони персоналу, або тих, хто з цим бізнесом стикався.
Кожна думка для нас важлива, але, плз, побільше конструктиву, а не єхідства і намагання вколоти поболяче.

Востаннє редагував Kaminko: 28.06.2007 о 16:48.
Kaminko зараз поза форумом  
Старий 28.06.2007, 16:44 #358544   #115
freeman
 
Аватар для freeman
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від Kaminko Переглянути допис
...
вот! аж приємніше тепер буде відвідувати паву...
freeman зараз поза форумом  
Старий 28.06.2007, 16:50 #358550   #116
Kaminko
 
Аватар для Kaminko
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Я впевнений, що відвідувати Паву вам буде завжди приємно. На це і працюємо
Kaminko зараз поза форумом  
Старий 28.06.2007, 17:23 #358578   #117
Nata
 
Аватар для Nata
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від Kaminko Переглянути допис
Шановні дописувачі даної теми, усі зауваження, скарги, поради адміністрацією вивчаються і робляться відповідні висновки і вживаються відповідні заходи.
Усі зроблені висновки і вжиті заходи ми не збираємось висвітлювати на форумі (досить різні реакції такі повідомлення викликають). Вони видні в реалі. А тільки прочитавши і не відчувши їх - можна багато чого написати і розкритикувати, особливо людьми, які "багато знають" про цю сферу бізнесу.

Дякуємо усім клієнтам, які висвічують свою точку зору (зі сторони клієнта) і дякуємо усім тим, хто висвітлює точку зору зі сторони персоналу, або тих, хто з цим бізнесом стикався.
Кожна думка для нас важлива, але, плз, побільше конструктиву, а не єхідства і намагання вколоти поболяче.
Але ж якби то таке зразу написали, то хіба би був той міні конфлікт? та не було би! натомість написали неприємні речі, і не дивно шо було єхидство у відповідь на пост одного з тих хто є персоналом.
Nata зараз поза форумом  
Старий 28.06.2007, 17:32 #358586   #118
Kaminko
 
Аватар для Kaminko
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Ната, ну ти ж у нас працювала, і невже не знаєш як в реалі реагується на критику, яка пишиться на форумі? )) Невже ти могла подумати, що ваші повідомлення ігноруються і ніхто для себе не робить ніяких висновків?
Kaminko зараз поза форумом  
Старий 28.06.2007, 17:36 #358591   #119
Nata
 
Аватар для Nata
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Цитата:
Допис від Kaminko Переглянути допис
Ната, ну ти ж у нас працювала, і невже не знаєш як в реалі реагується на критику, яка пишиться на форумі? )) Невже ти могла подумати, що ваші повідомлення ігноруються і ніхто для себе не робить ніяких висновків?
Так от в тому і справа, шо я не очікувала що мені напишуть" а хто ти така, що б тебе обслуговували".. мене б певно не погладили по голові, якби я таке написала на форумі крапки будучи адміном, якомусь клієнтові
тут уже ж кутєрьма почалася через конкретне висловлення вашого праціника, якшо часом хтось не помітив
Nata зараз поза форумом  
Старий 28.06.2007, 17:45 #358593   #120
Nata
 
Аватар для Nata
Типово Відповідь: Бар-піцерія "ПАВА": відгуки, пропозиції, поради, зауваження, скарги

Можна я сюди напишу відповідь на питання, яке мені задали в кармі на пост з цієї теми??
Так от, так мені багаточго подобається. Але ти товаришу, не буду їм*я називати на ночь глядя, в цей список не входиш.
Свабодєн, парніша.
Nata зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:06.