Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Зброя та військова тематика


Результати опитування: Чи хотіли би Ви служити в армії?
Так, я вважаю, що цю "школу" повинен кожен пройти 31 28.18%
Ні, мене там нічого доброго не навчуть 58 52.73%
Краще пішов би на військову кафедру(якщо є можливість) 21 19.09%
Голосували: 110. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

Сучасна армія

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 21.01.2010, 00:07 #1190995   #61
SaintOK
Типово Відповідь: Сучасна армія

Цитата:
Допис від Onufryj Переглянути допис
Мій знайомий перед тим як іти в армію був номальною людиною. Ходив на роботу, нормально вдягався. Після армії запустив патла, наципив собачу ципуру, під нефора косить дібіл.
Зазвичай, все навпаки стається (суджу по своїх однокласниках, які були в армії))). І де ж він служив, що став таким? )
SaintOK зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.01.2010, 00:26 #1191008   #62
dango
 
Аватар для dango
Типово Відповідь: Сучасна армія

Так шоб питань невиникало - служив в Яворові (Львівська обл), поруч найбільший в Європі полігон, купа країн присилає своїх вояк попаритися на полігоні, за то платять валюту.
Наше войско переважно виконує роль "стій тут і дивись шоб ніхто не йшов".
Купа нашого війська шо було (є) зокрема 24 бригада, як правило нестріляє. Чому? нема боєприпасів? тіки в самому Яворові 4 склади РАВ (то купа тон поєзапасів). дорого? половина тих складів тупо списана і підлягає або негайному використанню або знищеню, бабла на знищення нема - тому найпростіше вистріляти на полігоні, але ні: буде лежати тіко солдату стріляти недадуть - бо ніхто з офіхцерів нехоче відповідальності за то шо солдат собі пальчика поріже, апоріже він точно - бо нічого невміє - сама краща тактика сидіти в казармі - то типу менше відповідальності.
НЕМА В УКРАЇНІ АРМІЇ.
dango зараз поза форумом  
Подякували 2:
frankofon (16.07.2011), Romko_7 (21.01.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.01.2010, 11:38 #1191434   #63
Eliko
 
Аватар для Eliko
Типово Відповідь: Сучасна армія

ну хз як у львові , а от в на запоріжжі,артелеристи стріляють , як має бути.зі всього шо може дати залп.служив мій друг там.казав аж замахався на полігоні торчати.
Eliko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.01.2010, 17:06 #1192063   #64
dango
 
Аватар для dango
Типово Відповідь: Сучасна армія

У Яворові ми теж стріляли (не артилерія), шо аж забагато, АЛЕ переважна більшість войска Яворівського (3 полки і троха батальйонів і дивізіонів), гралася в підмітально-совкові війська бо охфіцерам простіше не проводити стрільб.
dango зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.01.2010, 22:03 #1192577   #65
sredizemec
Banned
Типово Відповідь: Сучасна армія

Цитата:
Допис від Summer time Переглянути допис
Але в Америці та Європі цю всю роботу виконують 3-4 чоловіки, а то й менше, просто натискаючи на кнопки. Там все автоматизоване, а в нас, то все (практично)обраховують люди
Летела ракета - упала в болото,
какая зарплата - такая работа.
sredizemec зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2010, 12:07 #1193083   #66
vavan
 
Аватар для vavan
Типово Відповідь: Сучасна армія

Цитата:
Допис від dango Переглянути допис
Так шоб питань невиникало - служив в Яворові (Львівська обл), поруч найбільший в Європі полігон, купа країн присилає своїх вояк попаритися на полігоні, за то платять валюту.
Наше войско переважно виконує роль "стій тут і дивись шоб ніхто не йшов".
Купа нашого війська шо було (є) зокрема 24 бригада, як правило нестріляє. Чому? нема боєприпасів? тіки в самому Яворові 4 склади РАВ (то купа тон поєзапасів). дорого? половина тих складів тупо списана і підлягає або негайному використанню або знищеню, бабла на знищення нема - тому найпростіше вистріляти на полігоні, але ні: буде лежати тіко солдату стріляти недадуть - бо ніхто з офіхцерів нехоче відповідальності за то шо солдат собі пальчика поріже, апоріже він точно - бо нічого невміє - сама краща тактика сидіти в казармі - то типу менше відповідальності.
НЕМА В УКРАЇНІ АРМІЇ.
100% правда!
Я служив в Брюховичах, арт склади, снарядів нємєряно! частина вже прострочені але є й такі що можна постріляти!
А я особисто стріляв аж 9 раз - три патрони одиночними решта 6 чергою (під час КМБ) і після того автомата не бачив!
зато були снарядиииии!!! грузили в вагони так шо ого го!!!
така то в нас армія!
а на рахунок навчання якогось чи ще чогось - запий холодною водою - грузити грузити і ще раз грузити!
vavan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.01.2010, 22:04 #1194222   #67
zhora82
 
Аватар для zhora82
Типово Відповідь: Сучасна армія

закінчив інститут, я навіть не роздумував пішов служити, служив в 101 бригаді охорони Ген Штабу і Мін Оборони, і ні одної хвилини не жалію що пішов, так було всяке але це всяке вчить розуму і дисципліні (дідівщини не було, це все залежить від командирів і самого тебе).
zhora82 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.01.2010, 13:09 #1194905   #68
Charly
 
Аватар для Charly
Типово Відповідь: Сучасна армія

Підняли стару тему.
Ну знову напишу про себе. Закінчив ТАНГ (тепер уже ТНЕУ) і пішов до войска на законних 9 місяців. Відкуплятися не хотів принципово. Мабуть за те і потрапив до Десни. Думав смерть мені там буде. Але про все по порядку.
Десна являє собою навчальний центр, де якраз і проходять навчання солдати. Термін навчання складає 3 (аж смішно) місяці, колись було 6. Після закінчення "учєбки" всіх розсилають в інші військові частини країни.
Дідовщина. Як така присутня, але долбо**ізму не наблюдав. Якщо чесно то після полігону на то немає бажання. Просто хочеться виспатись.
Харчування. За час служби мав можливість харчуватися у військовій столовці яку потім замінили на цивільну. Ну тут без коментарів. Хоча варто сказати так: у військовій столовці було все за винятком таких благ як цукор, мясо, білий хліб (тобто було, але в ДУЖЕ обмежених кількостях), а в цивільній було все шо хош, причому це було в разовій посуді, з лінією роздачі.
Служба, як така. Являла собою постійні виїзди на полігон, стріляли як вдень так і вночі. Розстріляв хз скіки снарядів, ніхто не жалів, навпаки якщо хтось приносив невистріляні боєприпаси то прапор на пункті боєпостачання давав люлєй за повернення (лишня морока і писанина). Прибирання території - святий обовязок кожного солдата, але знову ж таки без напрягів типу траву красити чи листя привязувати.
Я раджу іти до армії, розуму не додасть, але допоможе зрозуміти в цьому житті трохи більше.

Востаннє редагував Charly: 23.01.2010 о 20:50.
Charly зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Punisher-x3m (04.07.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.01.2010, 15:05 #1195081   #69
Mr.Player
 
Аватар для Mr.Player
Типово Відповідь: Сучасна армія

Цитата:
Допис від Charly Переглянути допис
Підняли стару тему.
Ну знову напишу про себе. Закінчив ТАНГ (тепер уже ТДЕУ)...
Я раджу іти до армії, розуму не додасть, але допоможе зрозуміти в цьому житті трохи більше.
тепер уже, давно уже ТНЕУ, якщо мені пам*ять і очі не зраджують.
А на рах. розуму, то він або є або нема, * со старта *, а армія хіба може змінити погляд на деякі речі, хоча, як на мене, для цього є більш дієвіші і безпечніші способи.
Mr.Player зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Romko_7 (25.01.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.01.2010, 12:17 #1196056   #70
dango
 
Аватар для dango
Типово Відповідь: Сучасна армія

АРМІЇ в УКРАЇНІ НЕМА
але про те що служив нежалію
міняються стеоретипи і ціності, багато того що ціннить людина до проходження служби, стає пустим і непотрібним.
dango зараз поза форумом  
Подякував(ла):
The Bluest Eye (14.07.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.01.2010, 00:01 #1196973   #71
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Сучасна армія

Цитата:
Допис від Mr.Player Переглянути допис
А на рах. розуму, то він або є або нема, * со старта *, а армія хіба може змінити погляд на деякі речі, хоча, як на мене, для цього є більш дієвіші і безпечніші способи.
100%

"барабан" в армії нікому не робили?
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.07.2011, 20:23 #1698977   #72
DAZ
Учасник
 
Аватар для DAZ
Типово Відповідь: Сучасна армія

В армію йти потрібно це полюбому + для кожного, в нашій амії багато не доліків найбільший - це обовязок військової присяги. А от де служити це питання іньше якщо ти забив на карєру в сил стороктурах йди в війська ЗВЯЗКУ, ПВО, раджу на початку служби старатись потрапити в БЗ ( батальйон забезпечиння ) потім коли втрешся переведись в розвід роту чи караул. в/ч м.Золочів ВВ. Якщо ти завжди вірив в силу ( ВДВ спецназ Морпех ) і ти знаєш що це твоє Йди і ніколи не пошкодуєш що вибрав ВСП, а досвід здобутий там ще не раз знадобиться тобі в житі, а можливо колись вратує тобі житя. (Знаю пособі) Те що ЇБ... в таких військах на повний Х.. і морально і фізично. Для служби в СПЕЦАХ ти перш за все маєш бути патріотом своїх військ, І 2 Серпня бухаючи в фонтані гордись тим що ти СПЕцНАЗ !!!!!!!!!!!
DAZ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.07.2011, 21:07 #1699020   #73
zumnuj
 
Аватар для zumnuj
Типово Відповідь: Сучасна армія

Не був і не хочу. Хотів на воєнну кафедру, але обіцянка-цяцянка - вже закінчив Політєх, а її і досі нема там (коли поступав то ходили упорні слухи, шо має відкриватися).
Армія має бути професійною, і якщо армія - то на все життя. А лишати на рік, чи навіть на 9 місяців все і йти шоб "побачити життя", не хочу.
zumnuj зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.07.2011, 13:25 #1699528   #74
ОРДА
 
Аватар для ОРДА
Типово Відповідь: Сучасна армія

Армія це окрема філософія і її не кожен зрозуміє так шо тут як кому .
в армії був задоволений на всі 100%

а де ще постріляэш на халяву ............................
.

Востаннє редагував ОРДА: 15.07.2011 о 19:38.
ОРДА зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2011, 00:27 #1699958   #75
sredizemec
Banned
Типово Відповідь: Сучасна армія

у рейтингу GlobalFirePower Українська армія займає 20 місце

http://www.rus-obr.ru/ru-web/12264
http://www.km.ru/v-mire/2011/07/14/v...oennoi-moshchi
sredizemec зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.07.2011, 21:15 #1700435   #76
dango
 
Аватар для dango
Типово Відповідь: Сучасна армія

Цитата:
Допис від zhora82 Переглянути допис
закінчив інститут, я навіть не роздумував пішов служити, служив в 101 бригаді охорони Ген Штабу і Мін Оборони, і ні одної хвилини не жалію що пішов, так було всяке але це всяке вчить розуму і дисципліні (дідівщини не було, це все залежить від командирів і самого тебе).
повезло-неповезло (як коли)
практика спілкування з вашою бригадою контроль 2 го батальйону (в основному коробочок по обладнаню) і тренування (перших 2 місяці у Яворові) наших прямих підлеглих 1 роти охорони Служби Божої України
dango зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.10.2011, 16:48 #1760958   #77
pam
Учасник
Типово Відповідь: Сучасна армія

можна вчитись на заочному і піти служити в армію.
чи мають право відпускати на сесію тих хто пішов служити??
pam зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.10.2011, 18:32 #1761030   #78
NEMIROFF
Люблю Mitsubishi...
 
Аватар для NEMIROFF
Типово Відповідь: Сучасна армія

З нету
Цитата Військова служба за контрактом, на відміну від строкової військової служби передбачає можливість навчання у вищих навчальних закладах на заочній формі навчання (надається відпустка у зв’язку з навчанням зі збереженням грошового забезпечення).
NEMIROFF зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.10.2011, 14:15 #1761729   #79
pam
Учасник
Типово Відповідь: Сучасна армія

тобто якщо не за контрактом но не можуть?
pam зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.10.2011, 17:49 #1761887   #80
NEMIROFF
Люблю Mitsubishi...
 
Аватар для NEMIROFF
Типово Відповідь: Сучасна армія

Живеш в Тернополі.служиш в Тернополі.вчишся в Тернополі.Можеш.якщо домовишся.Читав законодавство.офіційної можливості не не знайшов.можливо погано читав
NEMIROFF зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:54.