Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Вибори > Верховна Рада 28.10.2012


Парламентські вибори - 2012

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 29.10.2012, 10:30 #2064157   #61
roots
 
Аватар для roots
Типово Відповідь: Парламентські вибори - 2012

На даний момент
Прихований текст: полний 


Риги з Кпунами мають більшість навіть без самовисуванців, литвинівців і прочих. свобода і батьківщина ~ 120 на двох. Думаю Кличку з його ~37 в опозиціїї не буде цікаво.
roots зараз поза форумом  
Старий 29.10.2012, 10:31 #2064159   #62
BIMMER
 
Аватар для BIMMER
Типово Відповідь: Парламентські вибори - 2012

Регіони 199 місць, якщо додати самовисуванців картина ще плачевніша.
BIMMER зараз поза форумом  
Старий 29.10.2012, 10:38 #2064167   #63
Rockgorn
 
Аватар для Rockgorn
Типово Відповідь: Парламентські вибори - 2012

Я просто ахуєваю(цензуа відсутня). Як регінольська безтолоч умудрилася на такий колосальний відрив чесним шляхом по багатомандатному? В нас, на дільниці округу 165, що знаходиться в 3-му корпусі ТНЕУ, регіони і 5% бар'єр не подолали разом з комуністами.
Стабільність, мать їхню.
Rockgorn зараз поза форумом  
Старий 29.10.2012, 10:42 #2064172   #64
roots
 
Аватар для roots
Типово Відповідь: Парламентські вибори - 2012

Спокуха, рокгорн. Захід і центр щось дуже повільно дають результати , от дніпропетровськ вже 70 % порахував а тернопіль тільки 31. ситуація зміниться до завтра але не радикально.
roots зараз поза форумом  
Старий 29.10.2012, 10:49 #2064180   #65
Yurk0
 
Аватар для Yurk0
Типово Відповідь: Парламентські вибори - 2012

Максимов вже шукає виправдання свому результату))
Цитата Чи працювала партія влади у Тернополі на «Свободу"?


Сьогодні всі політики і політологи не можуть зрозуміти, як так сталося, що ВО «Свобода», яке за результатами різноманітних ексзит-полів на парламенських виборах-2012 в Україні набирає 11-12% голосів, хоча за опитуваннями усіх соціологічних компаній партія Тягнибока балансувала на прохідній межі 5%. І навіть самі очільники «Свободи» в середині жовтня оприлюднюючи власні замовні рейтинги, говорили про цифру 7,8% довіри українців, як про «потолок». Але, і їхні очікування не справдилися. Хоча, чому не справдилися? Вони дивним чином поповзли вгору…

Якщо не у всіх, то в більшості людей, які хоч трішки тямлять у політиці, одразу постає питання: «А чи допомогла в виборі українців на користь «Свободи» партія влади?» І нехай поки немає відповіді на це питання, але кілька фактів з політичної історії Тернопілля говорять, що саме так міг розігруватися сценарій.

Факт перший. Свого часу, в 2009 році, під час сесії Тернопільської обласної ради тоді ще регіонал, а нині, як він себе називає - безпартійний Орест Муц заявив з трибуни, що бачив, як в ході кампанії-2007 лідер «Свободи» Олег Тягнибок стояв за ним у черзі за грошима в штабі Партії регіонів. І хоча «свободівці» заперечували слова Муца, та й Орест Павлович далеко не ангел, але як відомо диму без вогню не буває…

Факт другий. Стосується вже нинішніх виборів. Як стало відомо «Номер один», на замовлення одного з кандидатів, за два тижня до виборів одна з авторитетних київських соціологічних кампаній провела внутрішні заміри і виявилося, що симпатії тернополян поділилися практично порівно і різниця між «свободівцем» Кайдою і його найближчим суперником «ударівцем» Максимовим склала 1% на користь Кайди. На сьогоднішній день маємо майже в два рази більше перевагу «свободівця» (приблизно 35-40% проти 20%). Питається, не вже тернопільський консервативний виборець за кілька днів зумів змінити свої погляди. Очевидно – ні. Тут справа в іншому. За неофіційною, але достовірною інформацією, за вказівкою обласної адміністрації для студентів тернопільських вузів їхнє керівництво (факт третій - на місцевих виборах-2009 всі тернопільські ректора стали довіреними особами кандидата в мери від Партії регіонів) зробило понеділок - вихідним днем. Позаяк більшість із студентів, а їх навчається у Тернополі не мало не багато близько декілька десятків тисяч є не місцевими (хоча й мали голосувати в обласному центрі), тому їм не було змісту їхати до Тернополя. Останні за краще вирішили ще один день побути вдома і це спрацювало, адже, як відомо, саме студентство є одним з головних електоральних симпатиків партії «УДАР»…
Yurk0 зараз поза форумом  
Старий 29.10.2012, 11:08 #2064193   #66
BigHacker
Активний учасник
 
Аватар для BigHacker
Типово Відповідь: Парламентські вибори - 2012

Я так подивився, що більшість голосів підраховано на сході - 50-70%, тоді як на заході - близько 30. Ну не можуть результати ВСІХ екзіт-полів так суттєво відрізнятись від офіційних результатів.
Ну і традиційно, закарпуття відзначається своєю легкою підкупністю. ппц. бідні, бо дурні.
BigHacker зараз поза форумом  
Старий 29.10.2012, 11:51 #2064234   #67
roots
 
Аватар для roots
Типово Відповідь: Парламентські вибори - 2012

обновочка складу Вр

roots зараз поза форумом  
Старий 29.10.2012, 11:56 #2064243   #68
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Парламентські вибори - 2012

Ну от невірю я що навіть на сході ПРи могли взяти 35%. Та навіть там більшість готові дати їм не свій голос а вилами понижче спини. А тут бац, і такі результати, ага, щазззз.
Доречі теж дивує результат комуняк. Їх основний електорат щороку зменшується(вмирають через вік), а тут такі результати. Звідки?

Востаннє редагував erazel: 29.10.2012 о 12:19.
erazel зараз поза форумом  
Старий 29.10.2012, 12:05 #2064254   #69
roots
 
Аватар для roots
Типово Відповідь: Парламентські вибори - 2012

Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
Доречі теж дивує результат комуняк
А мене не дивує після поїздок житомирщиною. бігборди, сітілайти і прочі листівки аж зашкалювали. а що робилося на півдні і сході страшно уявити. це в тернополі комуняки не вкладали в рекламу і розкрутку бо їм і так тут нічого не світить. Н і плюс як сказав хтось що слогани КПУ (верньом страну народу) і Свободи (Рука не здригнеться) самі кращі слогани цих виборів
roots зараз поза форумом  
Старий 29.10.2012, 12:14 #2064259   #70
org100h
organize hundred humans
 
Аватар для org100h
Типово Відповідь: Парламентські вибори - 2012

Свобода (32)+2
Риги (199)-2

Востаннє редагував org100h: 29.10.2012 о 12:21.
org100h зараз поза форумом  
Старий 29.10.2012, 12:38 #2064274   #71
Promo
 
Аватар для Promo
Типово Відповідь: Парламентські вибори - 2012

Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
Ну от невірю я що навіть на сході ПРи могли взяти 35%. Та навіть там більшість готові дати їм не свій голос а вилами понижче спини. А тут бац, і такі результати, ага, щазззз.
Доречі теж дивує результат комуняк. Їх основний електорат щороку зменшується(вмирають через вік), а тут такі результати. Звідки?
ерахзель, комуністи навіть по Терн. обл. і не тільки досить багато мають підтримки (мене це теж диувало, але факт, опитували величезні к-сті людей різного віку, тому це достовірна інформація, а не "десь там баба Параска чула")
по Регіонах - підтримують пенсіонери яким накинули пару грн до пенсії, але такий % голосів - мене теж дивує, але хто зна, хто зна, цифра цілком реальна.

Особиста моя думка- нам (українцям) потрібен диктатор (але мудрий), який всіх построїть, і наведе порядок, бо кнутом і пряником до нам не можна,треба кнутом - тоді толк буде, і всі результаті будуть щасливі.
Promo зараз поза форумом  
Старий 29.10.2012, 12:55 #2064290   #72
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: Парламентські вибори - 2012

Цитата:
Допис від Promo Переглянути допис
ерахзель, комуністи навіть по Терн. обл. і не тільки досить багато мають підтримки (мене це теж диувало, але факт, опитували величезні к-сті людей різного віку, тому це достовірна інформація, а не "десь там баба Параска чула")
по Регіонах - підтримують пенсіонери яким накинули пару грн до пенсії, але такий % голосів - мене теж дивує, але хто зна, хто зна, цифра цілком реальна.

Особиста моя думка- нам (українцям) потрібен диктатор (але мудрий), який всіх построїть, і наведе порядок, бо кнутом і пряником до нам не можна,треба кнутом - тоді толк буде, і всі результаті будуть щасливі.
Та поки не вимруть всі спорчені комуняки, то вони і будуть набирати такий високий процент.

Додано через 2 хвилини
А що до диктатора то повністю не згідний, такий режим тільки породить ще один совецкий союз..

Востаннє редагував Sten1: 29.10.2012 о 12:55. Причина: Пізніше додано
Sten1 зараз поза форумом  
Старий 29.10.2012, 13:04 #2064300   #73
roots
 
Аватар для roots
Типово Відповідь: Парламентські вибори - 2012

думаю за комуністів голосували по такому ж принципу як оголосила ОО і ВОС - типу не подобається ОО - голосуйте за ВОС і УДАР. і навпаки.
А Схід і південь очевидно як альтернативу ПР бачили комуну.
roots зараз поза форумом  
Старий 29.10.2012, 13:05 #2064302   #74
Litops
Учасник
Типово Відповідь: Парламентські вибори - 2012

Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
Доречі теж дивує результат комуняк. Їх основний електорат щороку зменшується(вмирають через вік), а тут такі результати. Звідки?
Наприклад, я за них проголосував і по ланцюжку всі мої родичі, хоча голосував For Fun рулеткою
Litops зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 3
Ektalion (29.10.2012), pberit (29.10.2012), Sten1 (29.10.2012)
Старий 29.10.2012, 13:22 #2064319   #75
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: Парламентські вибори - 2012

Цитата
Допис від Litops Переглянути допис
Наприклад, я за них проголосував і по ланцюжку всі мої родичі, хоча голосував For Fun рулеткою
Маєш чим тішитися
Sten1 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (29.10.2012)
Старий 29.10.2012, 13:23 #2064320   #76
erazel
 
Аватар для erazel
Типово Відповідь: Парламентські вибори - 2012

Цитата
Допис від Litops Переглянути допис
Наприклад, я за них проголосував і по ланцюжку всі мої родичі, хоча голосував For Fun рулеткою
Ну і хто ти після цього?
erazel зараз поза форумом  
Подякували 2:
pberit (29.10.2012), Sten1 (29.10.2012)
Старий 29.10.2012, 13:35 #2064334   #77
Yurk0
 
Аватар для Yurk0
Типово Відповідь: Парламентські вибори - 2012

Цитата:
Допис від Promo Переглянути допис
Особиста моя думка- нам (українцям) потрібен диктатор (але мудрий), який всіх построїть, і наведе порядо
Як правило, ті хто бажає диктатури впевнені, що їх ця диктатура не торкнеться))
Yurk0 зараз поза форумом  
Старий 29.10.2012, 13:41 #2064342   #78
Litops
Учасник
Типово Відповідь: Парламентські вибори - 2012

Цитата:
Допис від erazel Переглянути допис
Ну і хто ти після цього?
Як хто ? Супер свідомий громадянин України який скоріше проголосує за свиню в стайні чим за будь-яку політичну силу, бо з свині хоч на столі результат буде, а з партій і депутатів жодного, хоча жрати будуть в тисячі разів більше від цієї свині.
Крім того, все по чесному - рулетка на форумі зіграла і тут нічого не поробиш, а я людина слова в цьому плані - обіцяв і зробив. Особисто мені було байдуже було за кого голосувати, бо я не фанатик який вірить в якісь незрозумілі ідеали і локшину з вух зняти не може
Litops зараз поза форумом  
Старий 29.10.2012, 13:46 #2064350   #79
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Парламентські вибори - 2012

Цитата
Допис від Litops Переглянути допис
Як хто ? Супер свідомий громадянин України який скоріше проголосує за свиню в стайні чим за будь-яку політичну силу, бо з свині хоч на столі результат буде, а з партій і депутатів жодного, хоча жрати будуть в тисячі разів більше від цієї свині.
Крім того, все по чесному - рулетка на форумі зіграла і тут нічого не поробиш, а я людина слова в цьому плані - обіцяв і зробив. Особисто мені було байдуже було за кого голосувати, бо я не фанатик який вірить в якісь незрозумілі ідеали і локшину з вух зняти не може
тобі варто замислитись над власною самооцінкою
riznyk зараз поза форумом  
Старий 29.10.2012, 13:50 #2064354   #80
Litops
Учасник
Типово Відповідь: Парламентські вибори - 2012

Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
тобі варто замислитись над власною самооцінкою
вона у мене дуже висока повір - саме через це я не працюю в українских держструктурах чи підприємствах і не їду за кордон дону педро картоплю сапати
Litops зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:43.