Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція


У Тернополі запрацював польський візовий центр

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 19.03.2017, 20:06 #2683814   #1861
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата:
Допис від Bloomer Переглянути допис
А як знати, коли віза буде готова? Букати ж потрібно до подачі документів.
Анкету ви як будете заповняти, то що без дати запланованого в"їзду будете писати? От і на те саме число і зробіть бронь готелю.
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Bloomer (19.03.2017)
Старий 19.03.2017, 20:09 #2683817   #1862
Bloomer
 
Аватар для Bloomer
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Дуже дякую за поради)
Bloomer зараз поза форумом  
Старий 20.03.2017, 19:57 #2684069   #1863
Nick.
 
Аватар для Nick.
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата:
Допис від Bloomer Переглянути допис
А як знати, коли віза буде готова? Букати ж потрібно до подачі документів.
....вказуйте (бронюйте готель) на число не раніше 7 роб.днів від моменту подачі доків.
Nick. зараз поза форумом  
Старий 20.03.2017, 21:38 #2684090   #1864
Trafic
 
Аватар для Trafic
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Прикольно по нових правилах.
В п"ятницю, після обіду, оплатив. Нині, після обіду подзвонили, і запропонували дату подачі на 31-е березня.
З.І. Сам прикол, платив в Кредо-Банку, що по ту сторону дамби. По вулиці Дружби. Черги станом на 15:00 не було взагалі. Працівниця сиділа, перераховувала касу.
Хоча по Замковій і Руській, біля тих банків де приймають платежі, люди стояли.
Trafic зараз поза форумом  
Старий 21.03.2017, 18:52 #2684233   #1865
Nick.
 
Аватар для Nick.
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата:
Допис від Trafic Переглянути допис
Прикольно по нових правилах.
В п"ятницю, після обіду, оплатив. Нині, після обіду подзвонили, і запропонували дату подачі на 31-е березня.
З.І. Сам прикол, платив в Кредо-Банку, що по ту сторону дамби. По вулиці Дружби. Черги станом на 15:00 не було взагалі. Працівниця сиділа, перераховувала касу.
Хоча по Замковій і Руській, біля тих банків де приймають платежі, люди стояли.
Поспішив- поспішив, на червень має бути тю-тю - Безвіз. Знайомі які на візах заробляли кусають кулаки
Nick. зараз поза форумом  
Старий 21.03.2017, 19:10 #2684235   #1866
Trafic
 
Аватар для Trafic
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата:
Допис від Nick. Переглянути допис
Поспішив- поспішив, на червень має бути тю-тю - Безвіз. Знайомі які на візах заробляли кусають кулаки
Я в то слабо вірю. Та і в квітні я вже буду там.
Та і новий паспорт, біометрію, бігти робити не хочу. Там зараз аврал буде.
Trafic зараз поза форумом  
Старий 21.03.2017, 19:13 #2684237   #1867
Sem
 
Аватар для Sem
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата:
Допис від Trafic Переглянути допис
Прикольно по нових правилах.
В п"ятницю, після обіду, оплатив. Нині, після обіду подзвонили, і запропонували дату подачі на 31-е березня.
З.І. Сам прикол, платив в Кредо-Банку, що по ту сторону дамби. По вулиці Дружби. Черги станом на 15:00 не було взагалі. Працівниця сиділа, перераховувала касу.
Хоча по Замковій і Руській, біля тих банків де приймають платежі, люди стояли.
Перший раз платив на вул Хмельницького (біля ж/д) - то в черзі простояв 15 хв.
Другий раз платив на Замковій - в черзі 7 хв.

Головне прийти платити після 15.00, а то зранку дуже багато людей з району.
Sem зараз поза форумом  
Старий 21.03.2017, 21:20 #2684261   #1868
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата:
Допис від Sem Переглянути допис
Перший раз платив на вул Хмельницького (біля ж/д) - то в черзі простояв 15 хв.
Другий раз платив на Замковій - в черзі 7 хв.

Головне прийти платити після 15.00, а то зранку дуже багато людей з району.
В мене для вас є 99.9% рецепт, приходите в 16 і взагалі нікого в черзі не буде, платив на руській(навпроти кооперативного) двічі, взагалі нікого не було в черзі.
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sem (21.03.2017)
Старий 27.03.2017, 16:50 #2685325   #1869
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Подав сьогодні на 3 шопінг. Багато інформації яку писали нижче чомусь не відповідає дійсності. Ось перелік документів які мені дали у візовому центрі:



Складаючи документи згідно цього списку я провтикав взяти квитанцію про сплату послуг візового...
Також не вказано що мають мати підприємці, по факту - лише копію свідоцтва про реєстрацію! Все! Ніяких декларацій, звітів та іншої ахінеї про яку ви писали нижче!

Документи про нерухомість для непрацюючих, хоч сумніваюсь що це обовязково.

Все інше стандартне - анкета, довідки з банку, фактури з закуп, 1 фото, страхівка. Всі копії робив там на місці, безкоштовно. До речі якщо бути наглою людиною то туди можна ходити задля халявного ксерокса, за ним там толком ніхто не пильнує.
Страхівку робив в Акса, навпроти старої піцерії. Зайняло десь 5хв і 72грн за річну.
pberit зараз поза форумом  
Подякував(ла):
kurtq (27.03.2017)
Старий 27.03.2017, 18:34 #2685352   #1870
kurtq
 
Аватар для kurtq
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Також не вказано що мають мати підприємці, по факту - лише копію свідоцтва про реєстрацію! Все! Ніяких декларацій, звітів та іншої ахінеї про яку ви писали нижче!
Значить в них там все кожен тиждень міняється, бо я подавав місяць назад і декларацію треба було!
kurtq зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Samyel_Fox (28.03.2017)
Старий 27.03.2017, 19:40 #2685367   #1871
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата:
Допис від kurtq Переглянути допис
Значить в них там все кожен тиждень міняється, бо я подавав місяць назад і декларацію треба було!
Хз. Я спеціально ходив перепитувати, сьогодні здав і ніхто навіть не згадував. Написав на 5 років, забрати маю 4.04 цікаво на скільки відкриють. Я був тільки 1 раз в Польщі. Ще й тупанув трохи, забронював готель на букінгу в якому скасувати бронь можна буде тільки 2 дні, чи не просічуть вони якщо я скасую бронь так швидко? Крім цього зняло 7грн з кредитки, я так розумію 1 злотий, мали б повернути після скасування.
pberit зараз поза форумом  
Старий 27.03.2017, 19:58 #2685375   #1872
Gon9
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Хз. Я спеціально ходив перепитувати, сьогодні здав і ніхто навіть не згадував. Написав на 5 років, забрати маю 4.04 цікаво на скільки відкриють. Я був тільки 1 раз в Польщі. Ще й тупанув трохи, забронював готель на букінгу в якому скасувати бронь можна буде тільки 2 дні, чи не просічуть вони якщо я скасую бронь так швидко? Крім цього зняло 7грн з кредитки, я так розумію 1 злотий, мали б повернути після скасування.
Добрий вечір! Вас просили поставити підпис біля дати, казали що другий раз тільки на 1 рік? Також подавав на 5, мене просили поставити підпис біля запланованої дати.
Gon9 зараз поза форумом  
Старий 27.03.2017, 20:16 #2685377   #1873
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата
Допис від Gon9 Переглянути допис
Добрий вечір! Вас просили поставити підпис біля дати, казали що другий раз тільки на 1 рік? Також подавав на 5, мене просили поставити підпис біля запланованої дати.
Я подавав 3 раз, писав на 5, ніхто особо не дивився що я заповняв в анкеті, здав з рештою макулатури і все.
pberit зараз поза форумом  
Старий 28.03.2017, 00:19 #2685409   #1874
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Також не вказано що мають мати підприємці, по факту - лише копію свідоцтва про реєстрацію! Все! Ніяких декларацій, звітів та іншої ахінеї про яку ви писали нижче!
Це не ахінеа, а список потрібних доків на момент подачу мною документів був(він ще був на сайті тоді весь в переліку). Там за словами працівниці, кожен місяць приходять нові правила прийому документів і казала, що потрібно в кол центрі уточняти які на момент подачу будуть актуальні.
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Документи про нерухомість для непрацюючих, хоч сумніваюсь що це обовязково.
Обов'язково було в коли подавав я з дружиною в січні місяці, бо коли ми подавали, то їй не прийняли документів без мого свідоцтва на право власності(так як на ній не було майна в власності), і вона ще раз реєструвалась на подачу доків була.
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Старий 28.03.2017, 15:20 #2685498   #1875
kurtq
 
Аватар для kurtq
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Дійсно, зашов на офіційний сайт:

Цитата 7.2.Приватні підприємці: оригінал та копія витягу з держ.реєстру / ліцензії /свідоцтва про державну реєстрацію або останньої податкової декларації, яка видана не пізніше ніж три місяці тому та завірена печаткою податкової служби
Вже можна або то або то. Хочеш неси витяг з реєству, хочеш, то декларацію
kurtq зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Samyel_Fox (28.03.2017)
Старий 29.03.2017, 08:21 #2685552   #1876
Gon9
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Усім добрий день! Вчора забрав паспорт з візою. Подавав другий раз писав на 5 дали на рік.
Gon9 зараз поза форумом  
Старий 29.03.2017, 12:51 #2685590   #1877
pvm
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата Генеральні консульства Республіки Польща у Києві, Харкові, Одесі, Вінниці та Луцьку у середу не працюють. Про це повідомляється на сайтах польських дипломатичних відомств Польщі в Україні. "Генеральне консульство Республіки Польща у Харкові повідомляє, що 29 березня 2017 р. (середа) консульство не працює й не буде приймати відвідувачів", - йдеться у повідомленні на сайті Генконсульства Польщі у Харкові. Аналогічні повідомлення розміщені на сайтах Генконсульств Польщі у Києві, Вінниці, Львові та Одесі. Читайте такожМЗС вважає обстріл консульства Польщі у Луцьку цілеспрямованою провокацією, яка могла бути інспірована ззовні Як повідомляв УНІАН, у ніч на 29 березня на четвертому поверсі адміністративного приміщення Генерального консульства Польщі у Луцьку стався вибух. В СБУ заявили, що, за попередніми даними, причиною став постріл з гранатомета РПГ-26. Жертв внаслідок вибуху немає.
pvm зараз поза форумом  
Старий 29.03.2017, 15:45 #2685645   #1878
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Я сподіваюсь вони мій паспорт не там тримали
Чую не буде в мене так швидко візи як обіцяли...
pberit зараз поза форумом  
Старий 29.03.2017, 16:32 #2685653   #1879
AHgpyxa
 
Аватар для AHgpyxa
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата:
Допис від kurtq Переглянути допис
пишіть 5, потім скажете нам, що дали.
Все залежить від настрою консула. Може дати на 5, а може дати на рік, а може і на півроку. Є люди в яких після 5 років давали на місяць.
AHgpyxa зараз поза форумом  
Старий 29.03.2017, 16:55 #2685663   #1880
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: У Тернополі запрацював польський візовий центр

Цитата У Луцьку з гранатомета обстріляли консульство Польщі.
via

Цитата Усі консульські установи Польщі в Україні будуть закриті допоки їм не буде забезпечено ефективну цілодобову охорону.
via
saymon зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:49.