Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Яка віра правдива?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 02.01.2017, 10:19 #2671247   #5341
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
У мене Новаку є три варіанти, 1) міг говорити сам Єгова Бог Батько, 2) потім міг говорити від імені Єгови якийсь із Ангелів, 3) а так як Ісус Христос є також Ангелом, то міг говорити і Ісус Христос від імені Єгови Бога. Так що ви мені хотіли цим довести, Новаку?
Вітябе, цим я демонструю Вам, що у Вас нема чіткого знання щодо Бога. Ви не можете чітко відповісти чи то Єгова розмовляв із Мойсеєм і показав йому Свою славу чи то був Ісус чи, навіть, думаєте, що то якийсь із анголів називає себе іменем Єгова, показує славу Єгови як свою власну і говорить людині, що людина не може бачити лиця ангола і вижити.
Вітябе, то Ви в скількох осіб під іменем Єгова вірите?


Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Бачите, Новаку, ви кажете, що Демони вірили в одного Бога, а ви у скількох Богів вірите?
Ще і ще раз Вам повторюю: в одного.
Але мене спасає не ця віра, а віра в Ісуса Христа і прийняття Його та Його Жертви і виправдання Боже та нове народження, від Духа Святого. Це все доступне людям, але недоступне демонам.
Вам також доступне, Ви ж не демон, щоб зупинитися на вірі в одного Бога (а може ангола) який носить ім"я Єгова.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.01.2017, 14:06 #2671274   #5342
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Чи повинні ми любити своїх ворогів, як Бог любить Сатану?
frhfnthy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.01.2017, 20:52 #2671314   #5343
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
У мільйони, яким Єгова дозволяє бути під Його Іменем.
Учень, не грайте вар"ята, бо своє особисте ім"я Ви ж не доручите мільйонам людей, щоб вони у відповіь на запитання "Хто ти такий?" відповідали: "Я, Учень Іван Петрович, що проживає на вул. Свідків, 12, кв. 132, працює ... і т.д.", тобто називали Ваші дані.
Чи Ви дозволите мільйонам людей жити під Вашим іменем та ін. персональними даними, не будучи Вами?


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Це був ні Єгова, ні Ісус (він ще тоді не народився Чоловіком). Це був Логос (не чоловік, не земний, а Небесний, тобто позаземний).
Логос має славу Єгови?
Людина не може бачити Логоса і жити?

Можете прямо відповісти на ці запитання (так/ні)?


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
То чому поклоняєтесь ангелу Єгошуі, який носить Ім'я Єгови в собі ???
Я ангелам не поклоняюся.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.01.2017, 23:19 #2671339   #5344
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Не може, для цього треба стати неземною (позаземною) особою
А тепер давайте прочитаємо Біблію:
Цитата 1 Споконвіку був Логос, а Логос в Бога був, і Бог був Логос.
2 Він в Бога був споконвіку.
3 Усе через Нього повстало, і ніщо, що повстало, не повстало без Нього.
4 І життя було в Нім, а життя було Світлом людей.
...
10 Він в світі був, і світ через Нього повстав, але світ не пізнав Його.
11 До свого Він прибув, та свої відцурались Його.
12 А всім, що Його прийняли, їм владу дав дітьми Божими стати, тим, що вірять у Ймення Його,
13 що не з крови, ані з пожадливости тіла, ані з пожадливости мужа, але народились від Бога.
14 І Логос стався тілом, і перебував між нами, повний благодаті та правди, і ми бачили славу Його, славу як Однородженого від Отця.
(Iван.1:1-14)
Іван свідчить, що він (та інші учні) бачили Логоса і бачили славу Його. І не померли.
А ще Стефан, перший із мучеників, коли його вбивали юдеї, бачив Небо розкрите і Сина Людського (Ісуса).
Можна і далі перераховувати.

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Мойсею треба було сховатись і його потрібно було закрити, щоб він не помер.
Але, тим не менше, він бачив Когось, хто явився йому в полум"яному кущі і чув ім"я Того, Хто представився йому як Єгова та бачив славу Єгови.


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
А Ісусу ХрИсту поклоняєтесь ??? Чи Ісус не був посланим (ангелом, тобто посланцем-Месією) на Землю??? Бо я посланцю не поклоняюсь.
Читайте ще раз від Івана перший розділ. Я поклоняюся споконвічному Логосу, Яким постало все, видиме і невидиме і Яким все стоїть.

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Звісно що має.
А тепер читаємо Біблію:
Цитата 8 Я Єгова, оце Ймення Моє, і іншому слави Своєї не дам,
(Iс.42:

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
То як вважаєте ходити під іменем ХрИста можуть багато осіб, чи ні???
Ходити так, але ми говоримо про "називати себе Ісусом Христом (чи Єговою)" і вказувати, що "маю ту саму славу, яку має Єгова."


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Тому Вам і зась жити під іменем ХрИста
Я і не живу під цим Йменням, бо у мене є інше земне ім"я і я, як особа, не тотожний особі Ісуса Христа. Коли я представляюся іншим людям, то я не кажу, що мене звати Ісус Христос і я прийшов з Неба, де споконвіку був з Богом і був Богом.
Так само я не кажу іншим, що моє ім"я Єгова і що я маю славу Божу, якої ніхто не може мати окрім мене.

Тепер питання, яке Ви оминаєте: яким чином Логос мав право називати Себе іменем Єгова, казати, що має славу Єгови, якщо Він (по-Вашому) всього лиш твориво?
Єгова віддав свою славу своєму творінню? Єгова віддав Своє ім"я своєму творінню? Як творіння може мати ту ж славу, що і вічний Творець?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2017, 07:10 #2671350   #5345
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
А ще Стефан, перший із мучеників, коли його вбивали юдеї,
Пригадав один момент
Новак, прикинь СЄ теж не проти були мене закидати камінням, якби діяли тодішні закони. Я був в шоці))) Таке мені сказав старійшина в присутності ще трьох на судовому комітеті. Явно не жартував... принаймі ніхто не сміявся.
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2017, 09:29 #2671360   #5346
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Новак, прикинь СЄ теж не проти були мене закидати камінням, якби діяли тодішні закони. Я був в шоці))) Таке мені сказав старійшина в присутності ще трьох на судовому комітеті. Явно не жартував... принаймі ніхто не сміявся.
Лео, ніскільки не сумніваюся в цих твоїх словах.
Судячи із тону відповідей Учня, твого брата у минулому, він із задоволенням закидав би камінням всіх християн, щоб не бачити їх і не чути.
Ну а була б у таких як Учень та влада, яку мали в ті часи юдеї, які, фактично могли і засудити і вбити як КДБ в часи СССР, то....

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Таку ж саму не може- рівної слави Собі Єгова Бог нікому не дасть, навіть Ісусу ХрИсту.
Почитайте те, що Ви раніше відповіли:

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Цитата Логос має славу Єгови?

Звісно що має.
Спочатку Ви кажете, що Логос має славу Єгови, а тепер, коли Вам вказали на помилку у цій відповіді, то починаєте казати, що то не є слава Єгови.
Викручуєтеся, не знаючи Біблії, чи як?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
За наказом Єгови.
За наказом Єгови Логос взяв собі ім"я Єгови та Його славу?
Творіння може носити особисте ім"я Творця і Його славу, яка належить тільки Творцю?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Цим Ви відрізняєтесь від хрИстиян, бо я живу під цим іменем і ношу ім'я Свідка Єгови.
Не викручуйтеся.
Мова не про взяти собі і носити назву (не ім"я!) християнин чи свідок Єгови, а про те, щоб називатися іменем Єгова, кажучи "Я є Єгова", "Моя слава - це слава Єгови", "людина не може бачити Мене і жити" і т.д.
Учень, Вам належать споконвіку атрибути Єгови, про які зараз мова? Ви є той, хто споконвіку?

Додано через 6 хвилин
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Славу Єгови бачив, а Єгову не бачив, бо людина не може бачити Єгову і залишитись живою.
Єгова та Його слава невід"ємні. Єгова живе у Своїй славі і оточений нею. У вказаному відривку Логос якраз і пояснював Мойсею (який попросив Його показати йому Його славу), що людина не може бачити Єгову (Його славу) і жити.
Читайте пильніше писання.

І не забувайте основного: воля Єгови в тому, щоб кожен, хто вірує в Ісуса, отримав вічне життя. Християнин - це той, який перейшов від смерті до життя, народившись згори, по волі Єгови, згідно дії Духа Святого.
Хто не прийняв нового духа - той ще мертвий. Так само як мертвими залишилися ті, які бачили славу Ісуса Христа, але не прийняли Його і не спаслися. Це я про тогочасних найправильніших і найкращих людей на Землі.

Додано через 3 хвилини
Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Посваріть Єгову- нехай більше такого не робить, а то Ви Його засуджуєте за це.
Настане час і на Суді кожен відповість за всяке лжепророцтво від імені Єгови (це я про ваших засновників) і за самовільне присвоєння собі імені Єгова та дії, які скомпрометували це ім"я серед людей.
Якщо не покаєтеся у цьому, то прибудете на цей Суд і дасте відповідь.
А поки що у Вас є час покинути тенета неправди, розтягнуті керівниками вашої організації і покликати Єгову щоб дав Вам покаяння і навернутися до Ісуса Христа.

Востаннє редагував Новак: 03.01.2017 о 09:30. Причина: Пізніше додано
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2017, 09:33 #2671365   #5347
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Лео, ніскільки не сумніваюся в цих твоїх словах.
Діло в том, що я старійшинам наголошував неодноразово не залякувати мене...типу що Єгова мене знищить))) Що мотивацією служіння, послуху має бути любов а не страх бути знищеним. А мені знов почали про це ж на судовому комітеті. Я сказав, що не боюся смерті, бо жити в постійному страху не краще. Тоді старійшина (Андрій Медвідь його звати) сказав, що якби жили би за Старим Завітом, то без проблем, прям би за залом Царства закидали би камінням. Очевидно, що він палав любов'ю до мене завжди)))

Цитата Судячи із тону відповідей Учня, твого брата у минулому, він із задоволенням закидав би камінням всіх християн, щоб не бачити їх і не чути.
Ну про Учня ти зря. Він непоганий хлопець.
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2017, 09:53 #2671372   #5348
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Lео Переглянути допис
Діло в том, що я старійшинам наголошував неодноразово не залякувати мене...типу що Єгова мене знищить))) Що мотивацією служіння, послуху має бути любов а не страх бути знищеним. А мені знов почали про це ж на судовому комітеті. Я сказав, що не боюся смерті, бо жити в постійному страху не краще. Тоді старійшина (Андрій Медвідь його звати) сказав, що якби жили би за Старим Завітом, то без проблем, прям би за залом Царства закидали би камінням. Очевидно, що він палав любов'ю до мене завжди)))
Таке ставлення - це цілком закономірний результат. Подібне було у ставленні фарисеїв до християн та всіх інших незгодних.
Це все результат того, що в душі людини панує людське законництво і тому там нема місця для Божої Любові.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.01.2017, 22:06 #2671500   #5349
Vityab
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Вітябе, цим я демонструю Вам, що у Вас нема чіткого знання щодо Бога. Ви не можете чітко відповісти чи то Єгова розмовляв із Мойсеєм і показав йому Свою славу чи то був Ісус чи, навіть, думаєте, що то якийсь із анголів називає себе іменем Єгова, показує славу Єгови як свою власну і говорить людині, що людина не може бачити лиця ангола і вижити.
Вітябе, то Ви в скількох осіб під іменем Єгова вірите?
--Я, Новаку, точно не знаю, може десять, а може одинадцять.
А скільки по вашому?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ще і ще раз Вам повторюю: в одного.
Але мене спасає не ця віра, а віра в Ісуса Христа і прийняття Його та Його Жертви і виправдання Боже та нове народження, від Духа Святого. Це все доступне людям, але недоступне демонам.
Вам також доступне, Ви ж не демон, щоб зупинитися на вірі в одного Бога (а може ангола) який носить ім"я Єгова.
--Новаку, то ви вірите в одного, то в трьох. Ви можете визначитись?
Повторимо знову. Батько Бог Єгова - є Богом? Ісус Христос - є Богом? Святий Дух - є Богом?

Додано через 11 хвилин
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
А тепер давайте прочитаємо Біблію:

1 Споконвіку був Логос, а Логос в Бога був, і Бог був Логос.
2 Він в Бога був споконвіку.
3 Усе через Нього повстало, і ніщо, що повстало, не повстало без Нього.
4 І життя було в Нім, а життя було Світлом людей.
...
10 Він в світі був, і світ через Нього повстав, але світ не пізнав Його.
11 До свого Він прибув, та свої відцурались Його.
12 А всім, що Його прийняли, їм владу дав дітьми Божими стати, тим, що вірять у Ймення Його,
13 що не з крови, ані з пожадливости тіла, ані з пожадливости мужа, але народились від Бога.
14 І Логос стався тілом, і перебував між нами, повний благодаті та правди, і ми бачили славу Його, славу як Однородженого від Отця.
(Iван.1:1-14)

Іван свідчить, що він (та інші учні) бачили Логоса і бачили славу Його. І не померли.
А ще Стефан, перший із мучеників, коли його вбивали юдеї, бачив Небо розкрите і Сина Людського (Ісуса).
Можна і далі перераховувати.
--Що це доводить, Новаку? Те що Ісус Христос названий Богом не означає, що є однією з Батьком Богом Єговою особистістю. Чи по вашому означає? А що тоді робити з Мойсеєм? Він також названий в Біблії Богом? А ще Ісус Христос казав таке:

Івана 20:
17 Говорить до неї Ісус: Не торкайся до Мене, бо Я ще не зійшов до Отця. Але йди до братів Моїх та їм розповіж: Я йду до Свого Отця й Отця вашого, і до Бога Мого й Бога вашого!

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Але, тим не менше, він бачив Когось, хто явився йому в полум"яному кущі і чув ім"я Того, Хто представився йому як Єгова та бачив славу Єгови.

Читайте ще раз від Івана перший розділ. Я поклоняюся споконвічному Логосу, Яким постало все, видиме і невидиме і Яким все стоїть.

А тепер читаємо Біблію:
Колосян 1:
15 Він є образ невидимого Бога, роджений перш усякого творива.
16 Бо то Ним створено все на небі й на землі, видиме й невидиме, чи то престоли, чи то господства, чи то влади, чи то начальства, усе через Нього й для Нього створено!
17 А Він є перший від усього, і все Ним стоїть.

Востаннє редагував Vityab: 03.01.2017 о 22:06. Причина: Пізніше додано
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.01.2017, 16:25 #2671602   #5350
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Я, Новаку, точно не знаю, може десять, а може одинадцять.
Ну то Ви визначтеся спочатку, а потім поговоримо.


Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Новаку, то ви вірите в одного, то в трьох. Ви можете визначитись?
В одного-єдиного. Того, Хто є Альфа і Омега, Перший і Останній.
Того, Хто створив всесвіт і все, що його наповняє.
Того, хто розмовляв з Мойсеєм і казав, що Його ім"я Єгова і що людина не може бачити Його лиця і жити.
Того, Хто показав Свою славу Мойсею.
Того, про Кого Ісус, перебуваючи на Землі, сказав:
Цитата 44 ...Хто вірує в Мене, не в Мене він вірує, але в Того, Хто послав Мене.
45 А хто бачить Мене, той бачить Того, хто послав Мене.
46 Я, Світло, на світ прийшов, щоб кожен, хто вірує в Мене, у темряві не зоставався.
(Iван.12:44-46)
Я можу і далі продовжувати, але що Вам з того?
У Вас же 10 (а може 11) богів (це Керівна Рада, я так розумію), які розказали Вам як жити, чому не потрібно приймати Ісуса Христа, але краще служити їм, чому не потрібно народитися згори, а краще залишитися мертвим і там і не увійти у спасіння, зробити Жертву Ісуса Христа безсилою щодо Вашого життя.
Ви, як і належить, вірите їм, а не Єгові, приймаєте слова ваших керівників, а не Ісуса Христа (Логоса).

Але, можливо, настане час, коли Дух Святий збудить Ваше сумління і вкаже на те, щоб вирватися із рабства людей і навернутися до Єгови. Тоді і буде час вибору між Темрявою і Світлом, рабством і свободою, мертвістю чи Життям, новим життям, яке приходить виключно через народження згори.
Ворог зробив так, що Вас переконали, щоб Ви уникали того, що найбільш необхідне людині - народження згори. І Ви його уникаєте дочасу. Але вибір, рано чи пізно, буде зроблений (якщо ще не зроблений) і Ви або відкинете Життя, або приймете Його.
На ділі, не на словах.
І це визначить Ваше кінцеве майбуття: хто Ви є, або дитина Єгови (за новим духом), або дитина цього світу.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.01.2017, 18:28 #2671768   #5351
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

То як з моїм питанням - чи повинні ми любити своїх ворогів, як Бог любить Сатану?
frhfnthy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.01.2017, 22:32 #2671813   #5352
Lео
 
Аватар для Lео
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
То як з моїм питанням - чи повинні ми любити своїх ворогів, як Бог любить Сатану?
А що хіба не любить? Сатана свідомо зробив вибір. Він досконалий був на відміну від нас.

Востаннє редагував Lео: 06.01.2017 о 11:43.
Lео зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.01.2017, 06:44 #2671835   #5353
Vityab
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Ну то Ви визначтеся спочатку, а потім поговоримо.
--Що мені визначатись, коли я не знаю скільки.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
В одного-єдиного. Того, Хто є Альфа і Омега, Перший і Останній.
Того, Хто створив всесвіт і все, що його наповняє.
Того, хто розмовляв з Мойсеєм і казав, що Його ім"я Єгова і що людина не може бачити Його лиця і жити.
Того, Хто показав Свою славу Мойсею.
Того, про Кого Ісус, перебуваючи на Землі, сказав:

44 ...Хто вірує в Мене, не в Мене він вірує, але в Того, Хто послав Мене.
45 А хто бачить Мене, той бачить Того, хто послав Мене.
46 Я, Світло, на світ прийшов, щоб кожен, хто вірує в Мене, у темряві не зоставався.
(Iван.12:44-46)
--Про того, про кого проповідував, і про того, що і тут каже:

Івана 20:
17 Говорить до неї Ісус: Не торкайся до Мене, бо Я ще не зійшов до Отця. Але йди до братів Моїх та їм розповіж: Я йду до Свого Отця й Отця вашого, і до Бога Мого й Бога вашого!

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Я можу і далі продовжувати, але що Вам з того?
У Вас же 10 (а може 11) богів (це Керівна Рада, я так розумію), які розказали Вам як жити, чому не потрібно приймати Ісуса Христа, але краще служити їм, чому не потрібно народитися згори, а краще залишитися мертвим і там і не увійти у спасіння, зробити Жертву Ісуса Христа безсилою щодо Вашого життя.
Ви, як і належить, вірите їм, а не Єгові, приймаєте слова ваших керівників, а не Ісуса Христа (Логоса).
--Що Новаку, знову вдаєтесь до брехні. Я вірю і поклоняюсь тільки одному Богу - Богу Єгові Батьку Ісуса Христа. І вірю, що Ісус Христос є Сином Бога і Єгова його зробив нашим Царем і Царства Божого. А те що ви кажете, що ви народились з гори, я не вірю.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Але, можливо, настане час, коли Дух Святий збудить Ваше сумління і вкаже на те, щоб вирватися із рабства людей і навернутися до Єгови. Тоді і буде час вибору між Темрявою і Світлом, рабством і свободою, мертвістю чи Життям, новим життям, яке приходить виключно через народження згори.
Ворог зробив так, що Вас переконали, щоб Ви уникали того, що найбільш необхідне людині - народження згори. І Ви його уникаєте дочасу. Але вибір, рано чи пізно, буде зроблений (якщо ще не зроблений) і Ви або відкинете Життя, або приймете Його.
На ділі, не на словах.
І це визначить Ваше кінцеве майбуття: хто Ви є, або дитина Єгови (за новим духом), або дитина цього світу.
--Ви визначились? Нагадую ви казали, що вірите в одного.
Повторимо знову. Батько Бог Єгова - є Богом? Ісус Христос - є Богом? Святий Дух - є Богом?

Додано через 4 хвилини
Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
То як з моїм питанням - чи повинні ми любити своїх ворогів, як Бог любить Сатану?
--Повинні старатись любити своїх ворогів. По справедливості Божій Сатана, Демони, Адам і Єва мали бути знищені відразу, як згрішили, але бачите, який Бог добрий до Сатани і Демонів, вони ще досі не знищені, а Адам прожив також біля 900 років. А ми з вами із-за того, що зробив Адам, у найкращому випадку до 80-ти дотягнемо. І не відомо із якими муками.

Востаннє редагував Vityab: 06.01.2017 о 06:46. Причина: Пізніше додано
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.01.2017, 09:14 #2671845   #5354
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Що мені визначатись, коли я не знаю скільки.
Напишіть лист до Керівної Ради вашої організації, хай Вам скажуть.


Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Про того, про кого проповідував, і про того, що і тут каже
Безумовно так (я ж не міг всіх цитат навести, їх багато).


Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Що Новаку, знову вдаєтесь до брехні.
Це Ви сказали, що не знаєте в скількох богів вірите. А тепер кажєете, що Ваші ж слова, процитовані мною, це брехня?
То Ви про себе це кажете, розумієте?


Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
Я вірю і поклоняюсь тільки одному Богу - Богу Єгові Батьку Ісуса Христа. І вірю, що Ісус Христос є Сином Бога і Єгова його зробив нашим Царем і Царства Божого.
Згоден. Які проблеми?


Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
А те що ви кажете, що ви народились з гори, я не вірю.
І не потрібно мені вірити. Де я Вам казав, щоб Ви мені вірили?
Чому у Вас така прив"язка до людей? Може тому, що Ви вірите Керівній Раді, а не Ісусу?
Якщо ж вірите Ісус то чому не прийняли Його досі, за стільки років перебування в вашій організації?
Це є ключове питання до Вас і Ваших співвіруючих, на яке досі ніхто з них не дав чіткої відповіді.

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Ви визначились? Нагадую ви казали, що вірите в одного.
Вітябе, Ви можете чітко визначитися (раз кажете, що вірите в одного Бога) і дати однозначну відповідь на питання:
Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
1. Хто називав себе іменем Єгова, представляючись Мойсею: Ісус чи Єгова?
2. Хто сказав Мойсею, що людина не може бачити Його лиця і жити: Ісус чи Єгова?
3. Хто показав Свою (НЕ чужу!) славу, славу Єгови Мойсею: Ісус чи Єгова?
Назвіть цю особу, яка розмовляла з Мойсеєм в епізоді, описаному в книзі Вихід, 33 розділ.


Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
Повторимо знову. Батько Бог Єгова - є Богом? Ісус Христос - є Богом? Святий Дух - є Богом?
Є один Бог-Дух, вічний, всемогутній, всюдиприсутній, незмінний Творець усього видимого і невидимого, Який виявив Себе людині у слові і на ділі, як Отець Небесний, Син (Логос) та Святий Дух.
Про це ясно і чітко написано в Біблії. Почніть з Євангелії від Івана, 1 розділ. Там є духовної їжі не на один день розмірковування.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2017, 19:56 #2672352   #5355
frhfnthy
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
По справедливості Божій Сатана, Демони, Адам і Єва мали бути знищені відразу, як згрішили
Це велика любов, знищити не відразу, а через деякий час.

А Ісус так не думав:
"А тих ворогів моїх, які не хотіли, щоб царював я над ними, приведіте сюди, і на очах моїх їх повбивайте".
frhfnthy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.02.2017, 22:42 #2676183   #5356
Vityab
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Це Ви сказали, що не знаєте в скількох богів вірите. А тепер кажєете, що Ваші ж слова, процитовані мною, це брехня?
То Ви про себе це кажете, розумієте?
--Так, Новаку, я не знаю у скількох ви Богів вірите. То ви вірите в одного, а потім один чомусь стає трьома Богами. Як таке може бути, я не можу зрозуміти? А ви можете таке зрозуміти, Новаку?

І ось, Новаку, я таке писав:

Цитата Допис від Vityab
Я вірю і поклоняюсь тільки одному Богу - Богу Єгові Батьку Ісуса Христа. І вірю, що Ісус Христос є Сином Бога і Єгова його зробив нашим Царем і Царства Божого.
Бачите, Новаку, ви вдаєтесь до брехні, бо ж я знаю у скількох Богів я вірю.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
І не потрібно мені вірити. Де я Вам казав, щоб Ви мені вірили?
Чому у Вас така прив"язка до людей? Може тому, що Ви вірите Керівній Раді, а не Ісусу?
Якщо ж вірите Ісус то чому не прийняли Його досі, за стільки років перебування в вашій організації?
Це є ключове питання до Вас і Ваших співвіруючих, на яке досі ніхто з них не дав чіткої відповіді.
--Новаку, можете показати в чому я не вірю Ісусу Христу?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Вітябе, Ви можете чітко визначитися (раз кажете, що вірите в одного Бога) і дати однозначну відповідь на питання:

Назвіть цю особу, яка розмовляла з Мойсеєм в епізоді, описаному в книзі Вихід, 33 розділ.
--Єгова розмовляв, що тут визначатись.

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Є один Бог-Дух, вічний, всемогутній, всюдиприсутній, незмінний Творець усього видимого і невидимого, Який виявив Себе людині у слові і на ділі, як Отець Небесний, Син (Логос) та Святий Дух.
Про це ясно і чітко написано в Біблії. Почніть з Євангелії від Івана, 1 розділ. Там є духовної їжі не на один день розмірковування.
--Покажіть де про таку несинітницю написано в Біблії? Що одна особистість може бути трьома особистостями?

Додано через 6 хвилин
Цитата
Допис від frhfnthy Переглянути допис
Це велика любов, знищити не відразу, а через деякий час.

А Ісус так не думав:
"А тих ворогів моїх, які не хотіли, щоб царював я над ними, приведіте сюди, і на очах моїх їх повбивайте".
--Що ви намагаєтесь довести?

Луки 19:
11 Коли ж вони слухали це, розповів Він іще одну притчу, бо Він був недалеко від Єрусалиму, вони ж думали, що об'явиться Боже Царство тепер.
12 Отож Він сказав: Один чоловік, роду славного, відправлявся в далеку країну, щоб царство прийняти й вернутись.
13 І покликав він десятьох своїх рабів, дав їм десять мін, і сказав їм: Торгуйте, аж поки вернуся.
14 Та його громадяни його ненавиділи, і послали посланців услід за ним, кажучи: Не хочемо, щоб він був над нами царем.
15 І сталось, коли він вернувся, як царство прийняв, то звелів поскликати рабів, яким срібло роздав, щоб довідатися, хто що набув.
16 І перший прийшов і сказав: Пане, міна твоя принесла десять мін.
17 І відказав він йому: Гаразд, рабе добрий! Ти в малому був вірний, володій десятьма містами.
18 І другий прийшов і сказав: Пане, твоя міна п'ять мін принесла.
19 Він же сказав і тому: Будь і ти над п'ятьма містами.
20 І ще інший прийшов і сказав: Пане, ось міна твоя, що я мав її сховану в хустці.
21 Я бо боявся тебе, ти ж бо людина жорстока: береш, чого не поклав, і жнеш, чого не посіяв.
22 І відказав той йому: Устами твоїми, злий рабе, суджу я тебе! Ти знав, що я жорстока людина, беру, чого не поклав, і жну, чого не посіяв.
23 Чому ж не віддав ти міняльникам срібла мого, і я, повернувшись, узяв би своє із прибутком?
24 І сказав він присутнім: Візьміть міну від нього, та дайте тому, хто десять мін має.
25 І відказали йому: Пане, він десять мін має.
26 Говорю бо я вам: Кожному, хто має, то дасться йому, хто ж не має, забереться від нього і те, що він має.
27 А тих ворогів моїх, які не хотіли, щоб царював я над ними, приведіте сюди, і на очах моїх їх повбивайте.
28 А як це оповів, Він далі пішов, простуючи в Єрусалим.

Востаннє редагував Vityab: 01.02.2017 о 22:42. Причина: Пізніше додано
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2017, 08:25 #2676208   #5357
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
І ось, Новаку, я таке писав:
Дивимось що Ви написали:
Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Я, Новаку, точно не знаю, може десять, а може одинадцять.
Це Ви, Вітябе, написали у відповідь на моє Вам запитання:

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Вітябе, то Ви в скількох осіб під іменем Єгова вірите?
Оскільки Єгова для Вас - це ім"я, яке належить виключно Богу, а під цим іменем у Вас біля десяти осіб (точно Ви не знаєте), то прошу Вас не мене винуватити, а спочатку самому розібратися у тому "у скількох осіб на ім"я Єгова Ви вірите".

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
То ви вірите в одного, а потім один чомусь стає трьома десятьма (+/-) Богами. Як таке може бути, я не можу зрозуміти?
І я не можу зрозуміти.
Чекаю на пояснення.


Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Новаку, можете показати в чому я не вірю Ісусу Христу?
У багато із Його слів, які Ви відкидаєте.
У слова, які стосуються Його самого і у слова, які стосуються людей, які вірують в Нього.
Вам вже купу разів наводилися ці цитати з Біблії і що толку?
Ось, для прикладу:
"Кожен, хто вірує, що Ісус є Христос, той родився від Бога" - це правдиві слова, Вітябе?
Ви віруєте, що Ісус є Христос? Так чи ні?
Ви народилися від Бога? Так чи ні?
Дайте відповіді і відразу побачите чи знаходяться Ваші відповіді у відповідності до Слова Божого.
Можу ще нагадати:
"А ті, що досягнуть воскресіння з мертвих і життя майбутнього віку, вже не женяться і заміж не виходять, бо подібні анголам. І вмерти вже не можуть".
Вітябе, Ви з тих, хто очікує воскресіння з мертвих і життя майбутнього віку? Так чи ні?
В тому житті Ви плануєте бути тілесною людиною, яка може одружуватися, може вмерти і не подібна на анголів?
То як це відповідає словам Ісуса Христа?

Можна продовжувати і продовжувати і продовжувати.
Прикладів відкидання слів Ісуса Христа буде десятки, а може і сотні.


Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Єгова розмовляв, що тут визначатись.
Єгова був на Землі і розмовляв з Мойсеєм лице в лице? Так чи ні?


Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
--Покажіть де про таку несинітницю написано в Біблії? Що одна особистість може бути трьома особистостями?
Читайте ще раз, бо бачу, що Ви не вчитуєтеся і не аналізуєте:
Цитата Є один Бог-Дух, вічний, всемогутній, всюдиприсутній, незмінний Творець усього видимого і невидимого, Який виявив Себе людині у слові і на ділі, як Отець Небесний, Син (Логос) та Святий Дух.
Про це ясно і чітко написано в Біблії. Почніть з Євангелії від Івана, 1 розділ. Там є духовної їжі не на один день розмірковування.
Почніть з першого розділу Євангелії від Івана і пройдіть всю книгу самостійно, без шпаргалок, написаних Керівною Радою вашої організації.
Єгова Вам допоможе, Духом Святим, не сумнівайтесь. Ви ж не сумніваєтеся в Єгові і Його Святому Духові, Який від Себе говорити і навчати не буде, а навчатиме Вас лише тому, про що навчав Ісус Христос?
Якщо віруєте, тор починайте.
Досить жити думками, вкладеними в Вашу свідомість Расселом та його послідовниками.
Чи Вам, замість живого Божого слова (рема), достатньо слів Ваших керівників (Керівної Ради)?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.02.2017, 11:34 #2676253   #5358
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
А без Книги можна самостійно, якщо відкидати Біблію???
Раз Ви такий самостійний, то робіть самостійно. Навіщо читати тоді Біблію?
Це я Вас якраз запитую.
Бо саме ви, називаючи себе "свідками Єгови" відкидаєте Слово Єгови і не вірите Ісуса Христу.
Маєте замість Слова Божого замінник - "Вартові Башти" та ін. дописи вашої Керівної Ради.
І саме ви, коли вам цитуєш Біблію, говорите: "Це не так!. Насправді все по-інакшому, насправді все так, як написано і сказано нам нашими керівниками".


Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Вибачте керівнику, але Ви для нас не авторитет.
Я не від себе вам говорив, а процитував особисту мову Ісуса Христа з Біблії.
Мені байдуже як ви ставитеся до моїх слів. Так само і Ісус не є вашим керівником, якщо ви відкидаєте Його слова.
Ваша Керівна Рада - оце і є ваш Керівник.
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.04.2017, 08:44 #2687317   #5359
Vityab
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Я не від себе вам говорив, а процитував особисту мову Ісуса Христа з Біблії.
Мені байдуже як ви ставитеся до моїх слів. Так само і Ісус не є вашим керівником, якщо ви відкидаєте Його слова.
Ваша Керівна Рада - оце і є ваш Керівник.
--Новаку, ви ж самі не слухаєте слів Ісуса Христа. Я можу показати. А ви можете показати, яких слів Ісуса Христа я не слухаю?

https
Vityab зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.04.2017, 09:02 #2687327   #5360
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Vityab Переглянути допис
А ви можете показати, яких слів Ісуса Христа я не слухаю?
Вітябе, Ви не приймаєте головних вказівок Ісуса Христа, записаних в Біблії.
Якщо Ви не читаєте Біблію і не знаєте її, то я можу вказати Вам де записані ці вказівки. Зробити це для Вас?
Ось суть цих вказівок Ісуса Христа:
1. Ви не прийняли Ісуса Христа, а намагаєтеся заробити спасіння своїми справами.
2. Ви не прийняли нового народження, подарованого Єговою кожному, хто вірує в Ісуса Христа.
3. Ви, залишаючись в стані духовно невідродженої людини, очорнюєте тих, хто є дітьми Єгови, християн.
Вам цього мало?

Ви відкидаєте Слово Боже, відкидаєте Божиі дарунки, за які Ісус заплатив таку величезну ціну, а, натомість, хочете запропонувати Єгові свої справи взамін на спасіння.
Ви прийняли слово обманців, які з самого початку порушували вказівки Ісуса Христа і шукали дат (років) Його повернення (що Ісус заборонив робити), вони проголошували ці фальшиві роки і зводили людей, кажучи, ніби-то це слово від Єгови. Ви є послідовником цих людей, віддавши перевагу їх словам, а не Слову Божому.
Залишаючись духовно мертвим і відкидаючи нове народження, Ви протистаєте проти задуму Божого і очорнюєте тих, хто прийняв від Єгови це нове народження, виступаєте проти християн і всіляко їх обмовляєте.
Цього Вам мало?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 07:45.