Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Рослини і тварини


Коте в квартирі. Що треба?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 01.11.2011, 19:22 #1786489   #1
Speller
курдибалєт
 
Аватар для Speller
Типово Коте в квартирі. Що треба?

сабж

куди воно має ходити в туалет, як привчити туди ходити, чим годувати, чи треба випускати на двір etc.
і ще цікавлять всі можливі проблеми, які можуть виникнути.

вопшем якось так.
Speller зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.11.2011, 20:10 #1786567   #2
kookla
mimimi
 
Аватар для kookla
Типово Відповідь: Коте в квартирі. Що треба?

Цитата:
Допис від Speller Переглянути допис
куди воно має ходити в туалет, як привчити туди ходити, чим годувати, чи треба випускати на двір etc.
і ще цікавлять всі можливі проблеми, які можуть виникнути.
якщо хтось тобі дасть кота, то думаю кіточка вже привчила його до піску. тре купити спеціальний туалет котячий- то обовязково. якщо дворняга, то час від часу туди садити. коли мій котє ходив не туди, куди тре, то били мордочкою в калюжу, а потім садили на пісок і так якось привчали. навчили.
на двір мале можеш не пускати, бо зара і холодно, і втече. коли ми мале випускали на вулицю, то обовязково з ним ходили- бігали за ним. сусідка не бігала- то воно загубилось. мале буде йшло куди очі бачать, а вернутись не зможе. і поки не привикне до імені, то може пропасти.
купати котє тре не часто і тоже котячим шампунем. не людським!! годувати -шо даш і воно їстиме. але памятай, що воно привчиться до тої їжі. можна і людьську їжу, і корми.
зразу привчай куди не можна. як щось не те робить, то легенько бити і воно вступатиметься.
коти дууууже обідчиві!! будь уважним коли ходитимеш. щоб не став, не забив дверима, які закриватимеш, не копнув.
зара вже дорослий кіт сам йде під двері і йому не потрібен туалет в хаті. тобто як привчиш.
перше шо спало на думку
kookla зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Speller (01.11.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.11.2011, 09:01 #1787039   #3
Dinara
математик-реаліст
 
Аватар для Dinara
Типово Відповідь: Коте в квартирі. Що треба?

проблеми, які можуть виникнути - де точити кігті?
треба купити кігтеточку, і якщо котяра буде суто домашня, то треба, щоб на тій кігтеточці були якісь шнурочки, бомбончики, щоб гратись, бо енергії в котенят - ого-го-го (продаються такі доміки разом з іграми і кігтеточилкою)
корм чи звичайна їжа - дивлячись який кіт, якщо породистий, то бажано спеціальний корм, якщо його вже привчили до людської їжі, то так і лиши (бо хороші корма, то не дешево )
мисочки для їжі і води - я купляла спеціально в магазині пластмасові і він з них не їв і не пив, певно пластмаса та не ахті..
віддали йому блюдечко і стару кружку
якщо довгошерстий, то спеціальну щітку
купати часто не варто - коти самі по собі чистюлі
якщо суто домашній, то можна від блох нічого не робити, а якщо буде гуляти, то або ошийник (він їм заважає), або спеціальні краплі (по-моєму, так краще)
Dinara зараз поза форумом  
Подякували 2:
Speller (15.11.2011), SvetaPetHouse (02.11.2011)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 02.11.2011, 13:01 #1787290   #4
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Коте в квартирі. Що треба?

Туалет краще не з піском, чи наповнювачем, а з решіткою. Бо той наповнювач розноситься за лапами.
І я проти того, що б випускати котів на вулицю. По перше, вони там лазять всюди, додому всяку заразу приносять. По-друге, на вулиці повно собак і людей, які одинаково небезпечні для котів (люди трошки більше)
Ну і основне. До року кота треба стерлізувати. Спокій і собі і котові. (Для особливо чуттєвих нагадую, що оргазм відчувають тільки люди і дельфіни)
Пантера зараз поза форумом  
Подякували 3:
Speller (15.11.2011), SvetaPetHouse (02.11.2011), Джалка (19.11.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.11.2011, 18:18 #1787555   #5
Olena123
Banned
Типово Відповідь: Коте в квартирі. Що треба?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Туалет краще не з піском, чи наповнювачем, а з решіткою.
Погоджуюсь, але до решітки важче привчити
Olena123 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Speller (15.11.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.11.2011, 12:44 #1807424   #6
Speller
курдибалєт
 
Аватар для Speller
Типово Відповідь: Коте в квартирі. Що треба?

ще питання про щеплення etc. чи треба якісь робити, якщо треба то які? і взагалі чи треба щось (від чогось) для профілактики давати? поки що не знаю, чи на двір буду випускати.
млєать так хвилююсь ніби дитину чекаю.
Speller зараз поза форумом  
Подякували 2:
Джалка (19.11.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2011, 12:25 #1811428   #7
Ultra
 
Аватар для Ultra
Типово Відповідь: Коте в квартирі. Що треба?

Цитата:
Допис від Speller Переглянути допис
ще питання про щеплення etc. чи треба якісь робити, якщо треба то які? і взагалі чи треба щось (від чогось) для профілактики давати? поки що не знаю, чи на двір буду випускати.
млєать так хвилююсь ніби дитину чекаю.
Ми свому завели вет.паспорт і туди заносимо всі щеплення. Його можна придбати у ветеринара, а можна і без нього зробити усі необхідні прививки. Нашому ми робили комплексну від вірусних захворювань і від лишая, бо вигулюємо його на поводку надворі і боюсь, щоб знову ту заразу не підхопив, бо колись лікували довго і нудно на лапі. Ще можна зробити від сказу, але якщо кіт домашній, то думаю це лишнє.
Я також противник випускання одного на вулицю, бо бачила вже не одного кота, якого переїхала машина чи загризли собаки, та й взагалі всяке може статись. Я занадто його люблю, щоб так бездумно піддавати його небезпеці.
Наповнювач краще взяти дерев"яний пресований (такі гранули, Суперкет саме частіше продається) і не треба ніякої решітки. Нічого не розноситься, гарно вбирає запахи, можна зразу викидати в туалет і по ціні недорого
Для профілактики треба періодично таблетки від глистів давати - їх також можна придбати в вета
Ultra зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Speller (01.12.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2011, 22:53 #1812094   #8
ap@snuj
злий котЄ
 
Аватар для ap@snuj
Типово Відповідь: Коте в квартирі. Що треба?

Блін як я вам завідую!! я так хочу кота вдома шо просто ппц. Це такі файнецькі тваринки....ех.
Я колись буду мати кота!!??
ap@snuj зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2011, 23:00 #1812109   #9
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Коте в квартирі. Що треба?

Цитата:
Допис від ap@snuj Переглянути допис
Блін як я вам завідую!! я так хочу кота вдома шо просто ппц. Це такі файнецькі тваринки....ех.
Я колись буду мати кота!!??
А шо мішає? В мене три кицьки, попугай, і акваріум тепер маю.
Сомбра зараз поза форумом  
Подякували 2:
ap@snuj (24.11.2011), Terror (14.12.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.11.2011, 23:12 #1812125   #10
kookla
mimimi
 
Аватар для kookla
Типово Відповідь: Коте в квартирі. Що треба?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
І я проти того, що б випускати котів на вулицю. По перше, вони там лазять всюди, додому всяку заразу приносять.
воно то так. але в мене кіт після кожної прогулки, навіть 10 хв, і разів 15 влітку, мусить мити лапи. привик.
а тримати закритим волеолюбного звіра?? того і дре меблі кіт в домах. того і пакостить в хаті.
нє. мо і тримати закритим добре шоб чогось не набрався, з кимось не повівся. кудись не пішов. але то не кльово самому коту.
є люди різні, і собаки ганялись. і пропадав на тиждень, а потім вертався додому глибокими ранами і навіть вискочити на щось міг. але лікували, виходжували.. і якщо сам сідає на поріг і мявкає, що хоче гуляти, то флаг в руки.
виникає аналогія: дитину в хаті закрити, бо на вулиці є дяді, і інші діти, що курять, пють.. то ліпше природні інстинкти притупити і дозволяти лише ходити по кімнатах, спати, їсти.
айну. топікстартер. це тобі вирішувати, якщо власний дім, закрите подвіря, то ліпше випускати, а як боїшся за кота, то нехай дичіє. зате в мене нема проблеми з туалетом і кігтями.
kookla зараз поза форумом  
Подякували 4:
Dinara (02.12.2011), ОРДА (11.01.2013), Ingenue (02.01.2013), Speller (01.12.2011)
Сказав(ла) Фууу!:
Ultra (26.11.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.11.2011, 08:58 #1812281   #11
ap@snuj
злий котЄ
 
Аватар для ap@snuj
Типово Відповідь: Коте в квартирі. Що треба?

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
А шо мішає? В мене три кицьки, попугай, і акваріум тепер маю.
Маю попугая - я б при першій можливості його випустив політати на свіжому повітрі і нехай навіть не вертається!
Це вже якесь 5 покоління попугаїв в мене вдома - але цей(це самка) тупа і зла шо такої ше пошукати треба - ненавиджу її.
А вот акваріум я б також непроти мати і за ним дивитись - мені подобається як та вся живність собі плаває.
Ну і на рахунок кота - живу ж я поки з батьками, тому фраза сьогодні зранку "мам я хочу кота" була сприйнята зовсім неадекватно! Я вже не говорю про тата - його реакцію я вже давно знаю!
Але блін колись плюну на всьо і куплю!:ilold:
ap@snuj зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.12.2011, 09:03 #1818000   #12
YG
Типово Відповідь: Коте в квартирі. Що треба?

YG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2011, 18:17 #1819143   #13
Ultra
 
Аватар для Ultra
Типово Відповідь: Коте в квартирі. Що треба?

Посилання для всіх любителів котів (ось чому я ніколи не випущу свого кота на вулицю самого, і хай там хто шо хоче плете про дітей, подерті меблі і т.д.) http://www.fresher.ru/2011/01/25/kos...om/#more-30594
Ultra зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Simonich (06.12.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.12.2011, 10:22 #1819485   #14
Robinzon
Активний учасник
 
Аватар для Robinzon
Типово Відповідь: Коте в квартирі. Що треба?

В батьків власний дім, котам-собакам рай: хотів сидить в хаті, хотів попросився надвір, бігає-скаче досхочу, за сучками-кішками ганяють. Ніяких проблем з пісками, подертими меблями, каструваннями і т.п.
На рахунок загубиться: тупий пекінес вліз під машину, спаніель прожив дуже довго, тупий довгошерстий квартирний кіт загубився, дворняги живуть дуууже довго.
В квартирі не ризикую, і хз чи наважусь.
Robinzon зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
Пантера (13.12.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.12.2011, 20:38 #1822338   #15
Simonich
Типово Відповідь: Коте в квартирі. Що треба?

Цитата:
Допис від Ultra Переглянути допис
Посилання для всіх любителів котів (ось чому я ніколи не випущу свого кота на вулицю самого, і хай там хто шо хоче плете про дітей, подерті меблі і т.д.) http://www.fresher.ru/2011/01/25/kos...om/#more-30594
Помню ужасную историю Ричи, всем миром помогали (в прямом смысле, со многих стран находились неравнодушные люди). О Мишель... только вот он не девочка)))
И это все только фото... а почитать их истории спасения... Огромнейшее спасибо тем, кто находит в себе силы помогать не только людям
Simonich зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.12.2011, 13:24 #1827675   #16
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Коте в квартирі. Що треба?

Цитата
Допис від mockinbird Переглянути допис
В батьків власний дім, котам-собакам рай: хотів сидить в хаті, хотів попросився надвір, бігає-скаче досхочу, за сучками-кішками ганяють. Ніяких проблем з пісками, подертими меблями, каструваннями і т.п.
На рахунок загубиться: тупий пекінес вліз під машину, спаніель прожив дуже довго, тупий довгошерстий квартирний кіт загубився, дворняги живуть дуууже довго.
В квартирі не ризикую, і хз чи наважусь.
Якщо в тебе всі такі тупі на фіга заводити? Я б таких як ти або садила, або штрафами дусила. Вже краще не заводити, чим завести і плюнути на них. На фіга тобі той кіт чи собака, якщо вони самі лазять де хочуть?
Їздиш на машині, вздовж траси скільки "тупих" дворняг валяється?
Пантера зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Dinara (13.12.2011)
Сказав(ла) Фууу!:
Robinzon (13.12.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.12.2011, 13:40 #1827684   #17
Robinzon
Активний учасник
 
Аватар для Robinzon
Типово Відповідь: Коте в квартирі. Що треба?

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
Якщо в тебе всі такі тупі на фіга заводити? Я б таких як ти або садила, або штрафами дусила. Вже краще не заводити, чим завести і плюнути на них. На фіга тобі той кіт чи собака, якщо вони самі лазять де хочуть? Їздиш на машині, вздовж траси скільки "тупих" дворняг валяється?
А я б таких як ти сажав, бо собака чи кіт не для того шоб закрити в клітці чи тримати на прив"язі. Вони теж волелюбні тварини. Нормально живуть, добре харчуються, сплять в теплі, і при цьому всьому не відчувають тюрми.
Robinzon зараз поза форумом  
Подякував(ла):
kookla (13.12.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.12.2011, 14:16 #1827705   #18
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Коте в квартирі. Що треба?

Цитата
Допис від mockinbird Переглянути допис
А я б таких як ти сажав, бо собака чи кіт не для того шоб закрити в клітці чи тримати на прив"язі. Вони теж волелюбні тварини. Нормально живуть, добре харчуються, сплять в теплі, і при цьому всьому не відчувають тюрми.
Нормально живуть, тільки пекінеса розїхала машина, а кота розірвали собаки, але трохи встигли "нормально" пожити. Якби ти жив в Європейській країні, то там би ти довго розказував "нормально" чи не нормально вони живуть.
Пантера зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
kookla (13.12.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.12.2011, 14:28 #1827719   #19
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Коте в квартирі. Що треба?

Хотілося б попередити обох дописувачив не переходити на особистості, будь ласка!


З свого боку додам з тих тварин, які тримаю дома, не всі можуть бути випущені на природу чи в парк погуляти, тому деякі світ так і не побачать. Наприклад ті самі папуги. Як варіант коти скіфи, чи якісь варіанти хатніх або кишенькових собак. Перс після прогулки довго не буде мати вигляд перса.
Отже завдання для власника тварини створити комфортні умови для проживання максимально наближені до того середовища звідки воно родом.

Востаннє редагував Сомбра: 13.12.2011 о 14:33.
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.12.2011, 14:55 #1827739   #20
Robinzon
Активний учасник
 
Аватар для Robinzon
Типово Відповідь: Коте в квартирі. Що треба?

ну вот, була невдала практика з пекінесом і мохнатим котом, всі решта коти-собаки жили і живуть довго і щасливо, і здихають (Пантера і ко читай помирають) своєю смертю.
Я взагалі не планував переходити на особистості і не очікував шо знайдуться фанати-зоофіли, які будуть вчити мене жити. Висловив свою думку, погодься або виклади свою, а не займайся дурницями
Robinzon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:01.