Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Свідки Єгови. Хто вони?!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 01.03.2008, 12:20 #555634   #21
TarasKIN
 
Аватар для TarasKIN
Типово Відповідь: Свідки Єгови. Хто вони?!

Цитата:
Допис від Nickol Переглянути допис
це тьоті в довгих спідницях ,які пристають з всякими книжками
і не тільки тьоті.. а щей дяді які дуже багато говорять про все.....!!!
TarasKIN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2008, 12:47 #555656   #22
Nickol
 
Аватар для Nickol
Типово Відповідь: Свідки Єгови. Хто вони?!

Цитата:
Допис від TarasKIN Переглянути допис
і не тільки тьоті.. а щей дяді які дуже багато говорять про все.....!!!
до мене дядьки єгови не приставали...
Nickol зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2008, 13:06 #555676   #23
TarasKIN
 
Аватар для TarasKIN
Типово Відповідь: Свідки Єгови. Хто вони?!

Цитата:
Допис від Nickol Переглянути допис
до мене дядьки єгови не приставали...
значить що ще не пора .....
TarasKIN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2008, 14:02 #555713   #24
@NYKey
 
Аватар для @NYKey
Типово Відповідь: Свідки Єгови. Хто вони?!

Особиста думка вкрай негативна.
1) вони називають себе свідками Єгови, чим суперечать Біблії, адже живого Бога ще досі ніхто не бачив;
2) раз на рік влаштовують оргії в темній кімнаті, дуууже релігійно, напевно виглядає;
3) дістають всіх немов агітатори чи промоутери;
4) однозначно проплачена компнаія;
5) взагалі не визнаю ніяких церков крім православної і католицьої
@NYKey зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2008, 14:12 #555723   #25
Dan
 
Аватар для Dan
Типово Відповідь: Свідки Єгови. Хто вони?!

Цитата
Допис від Лехтур Переглянути допис
Популярно - в фільмі "Духи времени", топік про нього десь є тут на форумі.
бачив, популярно, але не переконливо
поясню чому
основна ідея полягає в тому, що християнський "міф" про Ісуса базований наприклад на Єгипетському міфі про богів Сета та Гора. де Гор убивав Сета... і т.д.
ознайомлювався з різними джерелами єгипетської культури (починаючи від міфів, езотерики, наукової літератури і закінчуючи атеїстичними (радянськими) джерелами), проте такої інтерпретації того міфу я не читав. базуючись на цьому, я можу погодитися, що релігія (в загальному) то є опіум для народу і у сучасній інтерпретації (на 99% ) призначена для полегшення контролю, проте ті вигадки, з фільму "Дух времени" для мене лишаються просто вигадками.
імхо
Dan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.03.2008, 14:19 #555726   #26
дядя Вітя
 
Аватар для дядя Вітя
Типово Відповідь: Свідки Єгови. Хто вони?!

І додому тоже дзвонять...
дядя Вітя зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.03.2008, 18:21 #582031   #27
ads
Guest
Типово Відповідь: Свідки Єгови. Хто вони?!

Ніяких "замикань у темних кімнатах" не відбувається, і такими байками Ви лише ПІДНІМАЄТЕ ЇХ РЕЙТИНГ! Тому перевіряйте інформацію
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.03.2008, 19:59 #582089   #28
ANGELOK
 
Аватар для ANGELOK
Типово Відповідь: Свідки Єгови. Хто вони?!

Цитата:
Допис від @NYKey Переглянути допис
Особиста думка вкрай негативна.
1) вони називають себе свідками Єгови, чим суперечать Біблії, адже живого Бога ще досі ніхто не бачив;
Свідки не через те, що вони бачили Бога,а тому що вони свідчать про Нього всім людям. Є знайомі свідки,добрі люди,якщо вони знають твоє ставлення до релігії,то не нав"язують свої переконання.

Тоже знайшли про що поговорити...Релігій є багато,і обсирати кожну то якось негарно...Це справа кожного,хто у що вірить,кого як батьки навчили,чи самі якось до цього дойшли...
ANGELOK зараз поза форумом  
Подякував(ла):
bvaler (29.01.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.03.2008, 20:45 #582126   #29
Nas88
 
Аватар для Nas88
Типово Відповідь: Свідки Єгови. Хто вони?!

Знаю багатьох (навіть дуже багатьох)!!! Що там казати ставлюсь як і до всього пофігістично!!! Просто люди з навязаними думками, зараз практично всі такі от тільки в кожного свої думки!!! Нічим як на мене не кращі ПАТРІОТИ(нацисти, себе патріотом не вважаю хоча і люблю своє місто і поважаю наші традиції, але НОВОГО патріотизму до нашої держави не відчуваю) чи КОМУНІСТИ!!!
Nas88 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.03.2008, 21:58 #582182   #30
VetalR
 
Аватар для VetalR
Типово Відповідь: Свідки Єгови. Хто вони?!

До лбдей самих віндошусь так як і до всіх, поки не зачіпають. А от коли в двері дзвонять 15 хв шоб свої грьобані книжечки впхати і час вибити то починає виводити з себе і деколи хочеться допомогти їм дійти лдо 1 поверху.
VetalR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.03.2008, 23:14 #582276   #31
merlinn
Типово Відповідь: Свідки Єгови. Хто вони?!

Свідки Єгови (колишня назва — «Міжнародні дослідники Біблії») — релігійна течія, заснована 1872 року в США Чарльзом Расселом. Повна назва — «Товариство Вартової башти Біблії й буклетів».
Чарльз Тейз Рассел

Особисте життя

Одружувався в 1879 р. з Мері Францишек Еклі. Дітей у цього шлюбу не було. Після сімнадцятилітнього подружнього життя унаслідок непорозумінь у зв'язку з видавництвом «Сторожової Башти» відбулося розлучення.

Окрім питань доктринального характеру, багато критиків робили акцент на моральній зовнішності Рассела. Зокрема, його звинувачували в свідомому обмані в суді (порушення клятви), шахрайстві в бізнесі, жорстокому поводженні з дружиною.

Як з'ясувалося, Рассел був ще і процвітаючим бізнесменом, контролюючим весь величезний фінансовий капітал суспільства, бо він зосередив в своїх руках 99% акцій установленого їм акціонерного суспільства.

Життя Рассела неодноразово захмарилося судовими розглядами. Так, на початку століття, "Сторожова башта" зайнялася рекламуванням чудо-пшеніци, яка дає в п'ять разів більш за урожай, ніж прості сорти, після чого в газеті "Бруклін дейлі " з'явилися дані про авантюрні плани послідовників "пастора".
У 1913г. Рассел подав в суд на газету по звинуваченню в наклепі і з величезним скандалом програв цю справу.
Крім того, в липні 1912г. Дж. Рос, пастор баптистської церкви, опублікував памфлет під назвою "Деякі факти про оригінального пастора Ч.Т. Расселе", де викривав етичну зовнішність Рассела і писав про "згубне учення людину, яка не є ні ученим, ні богословом", який, на його думку, придумав "антираціональну, антинаукову, антибіблейську, антихристиянську..." систему. Продовжуючи свої звинувачення, Рос представляє Рассела псевдовченим і псевдофілософом, який "практично нічого не знає про філософію, систе-матічеськом і історичному богослів'ї і знаходиться в повному невіданні щодо стародавніх мов". Рассел тут же подав на нього до суду за наклеп і в березні 1913г. програв процес, чим підтвердилася справедливість звинувачень Дж.Росса.
В ході процесу "пастор", узявши в свідки Всемогутнього Бога, присягнувся говорити "правду, тільки правду і нічого, окрім правди", але кілька разів під час перехресного допиту був викритий в наданні неправдивих свідчень.
Ці факти дозволяють зробити однозначні виводи про неспроможність і внутрішню суперечність "пастора", чиєму ученню "Свідки Єгови" довіряють свої душі.

Після кончини Рассела в 1916 році організацію очолив Д.Ф. Рутерфорд.

Він реформував богослів'я секти, оскільки їй загрожував розпад. Рутерфорд оголосив свою дату Другого Пришестя, призначивши його на 1918 рік. Потім ця дата була перенесена на 1925 рік. Незадовго до призначеної дати Конгрес "Свідків Єгови" урочисто прийняв резолюцію про "загибель людської цивілізації".
Після Армагеддона, що не відбувся, криза "Організації" була настільки велика, що в її рядах залишилося всього біля 24 тисяч чоловік. Проте, коли "кінець світу" був призначений на 1942 рік, ряди секти стали знов поповнюватися. Пообіцявши воскресіння Патріархів (Аврама, Ісаака і Іакова), він збудував для них прекрасний особняк "Бет-сарім" (Будинок Князів), в який вони повинні були поселитися після свого воскресіння. Авторитет Рутерфорда серед "Свідків" виріс настільки, що сумніватися в його словах - означало оспорювати авторитет самого Бога. Він проголосив себе рупором Єгови і заявляв про своє повне презирство до всіх релігій і їх лідерів. Особливо люто він нападав на католиків. Разом з тим, будь-яку критику "Свідків" він сприймав як прояв релігійної нетерпимості.
У 1918 по звинуваченню в порушенні закону про шпигунство він був поміщений у федеральну в'язницю штату атланта, де перебував по березень 1919г.

Після смерті Рутерфорда організацію очолив Натан Норр, який відкрив місіонерську школу в штаті Нью-Йорк.
Він призначив дату кончини світу на 1975 рік. У 1977 році Н. Норр помер, так і не дочекавшись кінця світу.
За час існування секти нею було зроблено безліч пророцтв про кінець світу, наприклад, 1872, 1874, 1914, 1925, 1975 років. Характерною особливістю секти є безперервне нагнітання нетерпимості до інакодумців і очікування швидкого кінця світу.

Протиправна діяльність секти полягає в:
• порушенні права на свободу і незалежність людської особи;
• руйнуванні основ конституційного ладу, культури, моралі суспільства і менталітету народу;
• підтримці релігійної ненависті і ворожнечі до всіх, хто не визнає віру секти;
• різкому погіршення фізичного і психічного здоров'я сектантів;
руйнуванні сімейних і споріднених відносин, що склалися.

Кримінальні дії:

У1996 році в Латвії в ніч з 12 на 13 вересня від великої втрати крові померла в лікарні 17-річна російська наслідниця секти "Свідки Єгови". Мати-єговістка не дозволила провести своєї дочки переливання крові, оскільки це забороняється ученням секти. В світі зареєстрована безліч випадків загибелі послідовників цієї секти в результаті такої відмови. Особливо небезпечні подібні дії для породіль.

5 червня 1996 року прокуратурою м. Сургута збуджено 6 кримінальних справ проти адептів організації "Свідки Єгови", звинувачених в насильстві над особою і підбурюванні до громадянської непокори.

11 грудня 1996 року газета "Мегаполіс-експрес" повідомила про те, що на камчатці наслідниці "Свідків Єгови" для поповнення каси власної організації займаються проституцією. На думку камчатських медиків, члени цієї секти вносять істотний внесок до розповсюдження венеричних захворювань... багато моряків, повернувшись з рейсу, опиняються в стінах вендиспансера після статевої близькості саме з представницями "Свідків Єгови".

В різний час за кордоном члени секти звинувачувалися в зґвалтуваннях, крадіжках дітей, вбивствах, дезертирстві, шахрайстві, крадіжці, расизмі, здирстві, нанесенні тілесних ушкоджень, проституції і ін.
merlinn зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
bvaler (29.01.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.03.2008, 23:33 #582289   #32
yge0607
Типово Відповідь: Свідки Єгови. Хто вони?!

А взагаліто все ХРИСТИЯНСТВО ЧИ ЛЮБА ТАМ РЕЛіГіЯ ,це є секта, яка займається промивкою мізків задля збагачення,толку ніякого сто пудів.
yge0607 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.03.2008, 07:45 #582344   #33
merlinn
Типово Відповідь: Свідки Єгови. Хто вони?!

ну взаагаліто ти немаєш права тека стверджувати! ти ж поняття не маєш чи є там толк чи немає.а тимпачче на рахунок християнства вже все давним давно історично доказане, тому говорити тепер шо то секта тупо!
merlinn зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.03.2008, 08:05 #582353   #34
Лехтур
Типово Відповідь: Свідки Єгови. Хто вони?!

Ех, молодьожжж...
Християнство запросто можна назвати сектою. І зовсім це не тупо. Особливо якщо знаєш суть терміну "секта"
Лехтур зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.03.2008, 08:38 #582370   #35
necromant
Banned
Типово Відповідь: Свідки Єгови. Хто вони?!

свідки єгови то мої сусіди які вже полишили надію навертати мене. хоча мені подобаєццо з ними поспілкуватися, деколи такі хохми разказуюць.
necromant зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.03.2008, 09:56 #582419   #36
merlinn
Типово Відповідь: Свідки Єгови. Хто вони?!

Цитата
Допис від Лехтур Переглянути допис
Ех, молодьожжж...
Християнство запросто можна назвати сектою. І зовсім це не тупо. Особливо якщо знаєш суть терміну "секта"
У Великому юридичному словнику слово «секта» визначене як група віруючих, що «відкололася від основного або пануючого релігійного віросповідання, дотримується своїх поглядів і тлумачень його окремих догматів, обрядів, повчань і т. п.»
Ну і яким чином ти поясниш що християни сектанти? ))
merlinn зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.03.2008, 10:17 #582429   #37
Unker
 
Аватар для Unker
Типово Відповідь: Свідки Єгови. Хто вони?!

Цитата
Допис від Володимир Павлович Переглянути допис
Можливо, на зорі свого створення, було намагання очистити християнство від наносного
Для того треба знати історію секти, шоб не ляпати дурниць
Мені здається шо християнство вже своє віджило, так само як і іслам і людей треба очисити від релігії середньовічного застою
Unker зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.03.2008, 10:47 #582445   #38
merlinn
Типово Відповідь: Свідки Єгови. Хто вони?!

Цитата:
Допис від Unker Переглянути допис
Для того треба знати історію секти, шоб не ляпати дурниць
Мені здається шо християнство вже своє віджило, так само як і іслам і людей треба очисити від релігії середньовічного застою
Ти мене насмішив примітивністю своєї думки! християнство чи будь яка інша релігія не є модою чи чимось подібним що може віджити свій термін! релігія не є матерією, а твої думки з такими висловлення ми сугубо матеріальні! тому ти не можеш осягнути чогось більш вищого!
merlinn зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.03.2008, 10:55 #582452   #39
Denis
 
Аватар для Denis
Типово Відповідь: Свідки Єгови. Хто вони?!

Це не тільки секта, це ше й дуже страшна тоталітарна секта. Причому засновник Рассел читав лекції з іудаїзму і сіонізму, і був в дуже дружніх стосунках з єврейськими лідерами сіоністських оргацізацій, невже ви не помічаєте схожіть навчання свідків Єгови з юдаїзмом, вони теж заперечують Ісуса як Бога, і як народженого від непорочного зачаття і взагалі не признають його!!! А нарахунок мусульман, це ви помиляєтесь, я особисто читав Коран, хоча я Християнин, і постійно дискутую з мусульманами, вони не заперечують непорочного зачаття, і знають що Мірієм тобто Марія не мала інших чоловіків, навідміну від свідків Єгови, які кажуть що в Ісуса були брати і сестри))))
Denis зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.03.2008, 10:56 #582453   #40
Denis
 
Аватар для Denis
Типово Відповідь: Свідки Єгови. Хто вони?!

Це не тільки секта, це ше й дуже страшна тоталітарна секта. Причому засновник Рассел читав лекції з іудаїзму і сіонізму, і був в дуже дружніх стосунках з єврейськими лідерами сіоністських оргацізацій, невже ви не помічаєте схожіть навчання свідків Єгови з юдаїзмом, вони теж заперечують Ісуса як Бога, і як народженого від непорочного зачаття і взагалі не признають його!!! А нарахунок мусульман, це ви помиляєтесь, я особисто читав Коран, хоча я Християнин, і постійно дискутую з мусульманами, вони не заперечують непорочного зачаття, і знають що Мірієм тобто Марія не мала інших чоловіків, навідміну від свідків Єгови, які кажуть що в Ісуса були брати і сестри))))
Denis зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:39.