Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Internet / CityNet / Intranet

Internet / CityNet / Intranet Серфінг, провайдери, лінки, цікаві та нові сайти, пошук інформації в павутині, халявні ресурси, файли, FTP, качалки, месенджери, голосовий/відео зв"язок, IRC, чати, форуми, ехи, електронні гроші, розрахунки, біржі, аукціони...


Український хостинг?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 26.07.2016, 14:16 #2645940   #1
Flesh09
Guest
Типово Український хостинг?

і так в зв*зку з останніми змінами в законодавстві шукаю українського хостера!!!
хто які знає і звичайно відгуки + там же і б зарегав домен.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.07.2016, 16:41 #2645956   #2
selb
Активний учасник
Типово Відповідь: Український хостинг?

Користуюся VPS від «GMhost».
До них же ж поступово переводжу свої домени з ukrаinе.соm.uа.
Наразі подобаються ціни й робота технічної підтримки.

А взагалі то вже є відповідна тема.

Востаннє редагував selb: 26.07.2016 о 16:47.
selb зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.07.2016, 20:42 #2645981   #3
Flesh09
Guest
Типово Відповідь: Український хостинг?

уточню, треба фізичне розміщення серваків на ненці!!
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.07.2016, 21:23 #2645991   #4
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: Український хостинг?

Цитата
Допис від Flesh09 Переглянути допис
уточню, треба фізичне розміщення серваків на ненці!!
Юзаю http://uahosting.com.ua, пишуть що сервери в Україні є і на німцях. Проблем поки що з ними не було.
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.07.2016, 21:23 #2645992   #5
selb
Активний учасник
Типово Відповідь: Український хостинг?

Саме так, в Україні.
selb зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.07.2016, 23:16 #2646014   #6
castor
Типово Відповідь: Український хостинг?

а в честь чого вимога тримати сервери в Україні?
шо за зміни в законодавстві?
castor зараз поза форумом  
Подякували 2:
Don Kihot (27.07.2016), pberit (27.07.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2016, 00:09 #2646017   #7
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Український хостинг?

Цитата:
Допис від Samyel_Fox Переглянути допис
Юзаю http://uahosting.com.ua, пишуть що сервери в Україні є і на німцях. Проблем поки що з ними не було.
Раніше хвалив його бо ціни були хороші але в процесі експлуатації зрозумів - це самий х..ий хостінг в Україні! Тільки тут субота-неділя вихідний! Тобто якщо в п'ятницю перестали працювати сайти то вам можливо в понеділок відпишуть... Постійно зай...ть обновляти плагіни і системи управління, замахують на рахунок ліцензійності, на сайти постійно залазять віруси, короче ж..а а не хостінг.

Свої гімносайти від них переніс на https://iphoster.net/ єдиний недолік їхній - вони взагалі не роблять бекапів. А так то дешево і сердито.

Ну а толкові сайти тільки на юкрейн. Дорого но чотко.
pberit зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2016, 09:44 #2646032   #8
Don Kihot
 
Аватар для Don Kihot
Типово Відповідь: Український хостинг?

Цитата а в честь чого вимога тримати сервери в Україні?
шо за зміни в законодавстві?
Приєднуюсь до запитання. Ми що, вже скотилися до рівня законів сцаної рашки?
Don Kihot зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2016, 13:22 #2646049   #9
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Український хостинг?

Цитата
Допис від Flesh09 Переглянути допис
і так в зв*зку з останніми змінами в законодавстві шукаю українського хостера!!!
хто які знає і звичайно відгуки + там же і б зарегав домен.
а які були зміни в законодавстві ? По темі можу порадити ukraine.com.ua , дійсно хороший хостинг
Distemper зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ostap34JS (26.06.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.07.2016, 22:27 #2646141   #10
Flesh09
Guest
Типово Відповідь: Український хостинг?

дане питання задіює державні установи згідно постанови №851 від 21.10.2015 року, також хто не вкурсі то відповідні органи підгадаються "листом щастя"....
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.07.2016, 08:15 #2646162   #11
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Український хостинг?

Цитата
Допис від Flesh09 Переглянути допис
дане питання задіює державні установи згідно постанови №851 від 21.10.2015 року, також хто не вкурсі то відповідні органи підгадаються "листом щастя"....
Цитата використання посадовими особами для здійснення службового листування виключно електронних поштових скриньок, розміщених на серверах, які перебувають у доменній зоні GOV.UA або .УКР;
Домен має бути зареєстрований українським реєстратором і розміщуватися на серверах України. Хостинг (датацентр якого) може бути розміщений хоть в Новій Гвінеї лиш ДНС-сервера направив і все.
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.07.2016, 10:10 #2646174   #12
Flesh09
Guest
Типово Відповідь: Український хостинг?

3. Реєстрант забезпечує адміністративний та технічний супровід власного доменного імені.
Відомості про осіб, які здійснюють адміністративний та технічний супровід доменного імені (назва посади, прізвище, ім’я, по батькові, номер службового телефону та адреса електронної пошти), є відкритими. Адреса електронної пошти, яка використовується у контактних даних осіб, повинна містити офіційне доменне ім’я реєстранта.
Програмно-технічні засоби, на яких розміщуються державні електронні інформаційні ресурси, для яких здійснюється реєстрація доменного імені, повинні розташовуватися на території України.

Додано через 15 хвилин
p.s.кажу є лист щастя в якому написано перенести домен і хостинг в Україну!!!

Додано через 1 хвилину
можливо хтось юридично грамотний розяснить нюанси то хостинг було б круто не переносити)

Востаннє редагував Flesh09: 28.07.2016 о 10:10. Причина: Пізніше додано
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.07.2016, 11:14 #2646192   #13
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Український хостинг?

Цитата
Допис від Flesh09 Переглянути допис
3. Реєстрант забезпечує адміністративний та технічний супровід власного доменного імені.
Відомості про осіб, які здійснюють адміністративний та технічний супровід доменного імені (назва посади, прізвище, ім’я, по батькові, номер службового телефону та адреса електронної пошти), є відкритими. Адреса електронної пошти, яка використовується у контактних даних осіб, повинна містити офіційне доменне ім’я реєстранта.
Програмно-технічні засоби, на яких розміщуються державні електронні інформаційні ресурси, для яких здійснюється реєстрація доменного імені, повинні розташовуватися на території України.

Додано через 15 хвилин
p.s.кажу є лист щастя в якому написано перенести домен і хостинг в Україну!!!

Додано через 1 хвилину
можливо хтось юридично грамотний розяснить нюанси то хостинг було б круто не переносити)
ukraine.com.ua перейшов на нього після довгих мук з дрімхостом. В них є на вибір розміщення серверів в США , Росія , Україні , Німеччині. Причому можлива міграція сайту на севера іншої країни "на льоту" (буз зупинки роботи сайту) куча інструментів захисту , антивірус , оптимізація на стороні сервера , ссд-диски і широкі канали . Тому раджу. Хостинг не дешевий , але він того вартий. Тех.підтриммка 24/7/365
Distemper зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.07.2016, 21:51 #2646270   #14
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: Український хостинг?

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Раніше хвалив його бо ціни були хороші але в процесі експлуатації зрозумів - це самий х..ий хостінг в Україні! Тільки тут субота-неділя вихідний! Тобто якщо в п'ятницю перестали працювати сайти то вам можливо в понеділок відпишуть... Постійно зай...ть обновляти плагіни і системи управління, замахують на рахунок ліцензійності, на сайти постійно залазять віруси, короче ж..а а не хостінг.

Свої гімносайти від них переніс на https://iphoster.net/ єдиний недолік їхній - вони взагалі не роблять бекапів. А так то дешево і сердито.

Ну а толкові сайти тільки на юкрейн. Дорого но чотко.
Може ти такий везучий, бо в мене за 2 роки не було ніяких нюансів з ними. Один раз мені прийшло на пошту про те що в звязку з якимись там траблами в них, то на пару місяці збільшують мені хостиніг, але коли ті трабли сталась, я так і не помітив))
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.07.2016, 08:18 #2646290   #15
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Український хостинг?

Цитата:
Допис від Samyel_Fox Переглянути допис
Може ти такий везучий, бо в мене за 2 роки не було ніяких нюансів з ними. Один раз мені прийшло на пошту про те що в звязку з якимись там траблами в них, то на пару місяці збільшують мені хостиніг, але коли ті трабли сталась, я так і не помітив))
не тільки він. Колезі помагав сайт ставити. Поставили чистий ВП + шаблон з правкою під себе (ксс , штмл) і все він навіть не був добавлений в пошукові системи. Через 2 дня віруси на сайті!!! Коли питаю в них що: "віруси на сайті звідки ?" Відповідь : "нічого не знаємо ви самі винуваті..."
Distemper зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (29.07.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.07.2016, 18:42 #2646600   #16
ados
 
Аватар для ados
Типово Відповідь: Український хостинг?

Цитата:
Допис від Distemper Переглянути допис
не тільки він. Колезі помагав сайт ставити. Поставили чистий ВП + шаблон з правкою під себе (ксс , штмл) і все він навіть не був добавлений в пошукові системи. Через 2 дня віруси на сайті!!! Коли питаю в них що: "віруси на сайті звідки ?" Відповідь : "нічого не знаємо ви самі винуваті..."
Тут не факт що хостинг винен, хоча певна імовірність є. Те що сайт ще не в пошукових системах зовсім не гарантує що його не почнуть прощупувати боти. Справа в тому що IP адреса популярних хостерів давно занесені в БД і китайці не сплять.
По темі: вже давно забув що таке гівнохостинг, використовую VPS + CentOS + Vesta.
ados зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.08.2016, 08:18 #2646636   #17
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Український хостинг?

Цитата:
Допис від ados Переглянути допис
Тут не факт що хостинг винен, хоча певна імовірність є. Те що сайт ще не в пошукових системах зовсім не гарантує що його не почнуть прощупувати боти. Справа в тому що IP адреса популярних хостерів давно занесені в БД і китайці не сплять.
По темі: вже давно забув що таке гівнохостинг, використовую VPS + CentOS + Vesta.
ну навіть на дрімхості (в них нема толкового захисту від вірусів і ддос-атак) такого не було. Тоді саме була справа в хостингу , причому негативні відгуки про нього є теж на даному форумі в суміжній темі.

Ну і не всі вміють піднімати на виділеному сервері Лінкус і всю обвязку. А особисто я схиляюся до ukraine.com.ua. Незнаю чи їх айпі є в списку чи ні , але поки жоден китаєць на взломав сайти ще

Востаннє редагував Distemper: 01.08.2016 о 09:20.
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.04.2017, 11:01 #2689087   #18
Muspell
Banned
Типово Відповідь: Український хостинг?

Якщо розглядати нормальний український щоб сервери були тут то можу сказати що mirohost.net попадає точно, просто шо ціна в ньго не всих влаштовує, ну я з ним вже мать років п"ять якщо не більше, все добре.
Muspell зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.04.2017, 11:09 #2689091   #19
Don Kihot
 
Аватар для Don Kihot
Типово Відповідь: Український хостинг?

Цитата Якщо розглядати нормальний український щоб сервери були тут то можу сказати що mirohost.net попадає точно, просто шо ціна в ньго не всих влаштовує.
mirohost нормальний хостінг? Дуже смішно. Якось працював з клієнтом на цьому хостінгу. Взагалі абсолютно ніяких інструментів для віддаленої діагностики серверів. Тупо дзвониш їм на сапорт коли треба перезавантажити сервер, ніякої resque system не передбачено, просто по дзвінку йде інженер і вставляє загрузочну флешку з debian-8, хардварне перезавантаження сервера теж ручне. Типові проблема краху ОС яка рішаються на нормальному хостінгу де є автоматизований PXE запуск за 20-30 хв в мірохості вирішується годинами.
Don Kihot зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.08.2017, 07:47 #2701885   #20
Akcel
Banned
Типово Відповідь: Український хостинг?

Всем доброго времени суток, мой знакомый когда решил открыть свой интернет-магазин заказал услугу VIP хостинга здесь https://eurobyte.ru/services/vip/ так как за первый месяц его использования платить не нужно. Так вообще он доволен этим хостингом, насколько я знаю он до сих пор им пользуется, так что могу порекомендовать.
Akcel зараз поза форумом  
Сказали Фууу!: 3
Distemper (02.08.2017), MoRZE (02.08.2017), selb (02.08.2017)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:09.