Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Який краще купити перцевий балончик? І де?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 11.08.2017, 14:42 #2702852   #1
yura15
Типово Який краще купити перцевий балончик? І де?

Доброго дня усім. Хочу для дружини придбати, вона дууууже боїться собак. Може підкажете який кращий, де купляти- в інтернеті чи тернопільських магазинах. Дякую.
yura15 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.08.2017, 14:49 #2702856   #2
NilaO
Учасник
Типово Відповідь: Який краще купити перцевий балончик? І де?

У чоловіка є дозвіл, в мисливському магазині купив мені - терен 4, ще не застосовувала)
NilaO зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.08.2017, 15:18 #2702861   #3
yura15
Типово Відповідь: Який краще купити перцевий балончик? І де?

терен 4 хіба перцевий? Потрібен саме перцевий.
yura15 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.08.2017, 17:11 #2702875   #4
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Який краще купити перцевий балончик? І де?

якщо для собак , шокер кажуть тобто його звук відлякує.
Distemper зараз поза форумом  
Подякував(ла):
dango (11.08.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.08.2017, 17:33 #2702881   #5
yura15
Типово Відповідь: Який краще купити перцевий балончик? І де?

Цитата якщо для собак , шокер кажуть тобто його звук відлякує.
Ультразвуковий відлякувач? Як що так то це на батарейках, з електронікою, а потрібно безвідмовну штуку. Та й балончик як на мене кращий.
yura15 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.08.2017, 21:36 #2702897   #6
dango
 
Аватар для dango
Типово Відповідь: Який краще купити перцевий балончик? І де?

Балончиком проти пса ще треба встигнути ВМІЛО скористатися, треба враховувати вітер, вологість а найголовніше це має бути коротка дистанція, шокер в цьому плані набагато кращий, проти пса непотрібно ним тикати в тушку, а достатньо активувати його в робочому стані щоб почав тріскотати, собакам неприємний цей звук і озон який виділяється дезорінтує їх нюхові рецептори.

і балончик має термін дії... зимою практично без користі... підводить значно частіше, це амулет більше чим засіб, так само як уявна безпека в аеропортах, людям легше думати шо вони в безпеці.
dango зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.08.2017, 11:16 #2702930   #7
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Який краще купити перцевий балончик? І де?

Цитата
Допис від yura15 Переглянути допис
Ультразвуковий відлякувач? Як що так то це на батарейках, з електронікою, а потрібно безвідмовну штуку. Та й балончик як на мене кращий.
скільки разів з бездомними собаками стикався причому навіть з великою кількістю ніколи особливих проблем не було. Можливо 1 раз 2 собаки причепились і то , напад був відбитий своїми силами. Якщо є страх треба намагатися приборкувати його , навчатися якимось методам захисту від собак чи інших істот , а не шукати магічну кнопку. Це як альтернативний варіант.

П.С. до того ж собаки відчувають страх , якщо їм його продемонструвати , це збільшує вірогідність нападу.
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.08.2017, 15:22 #2702963   #8
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Який краще купити перцевий балончик? І де?

Аерозоль проти собак - xуйова ідея. Не рекомендую.

За шокер і вплив його звуку на собак нічого не скажу, не мав, не пробував, можливо дієвий спосіб, хоча особисто я в цьому сильно сумніваюся.

Реальний варіант - щось важке в руці, чим можна нанести фізичну травму. Крупний камінь, шматок арматури чи якийсь патик, накрайняк.

І так, я розумію що в жіночій сумочці це неможливо постійно носити. Але чим міг.

P.S. Повторюся: не вздумай бризкати аерозолем в собаку. Це дуже, підкреслю, дуже погана ідея.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.08.2017, 15:49 #2702969   #9
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Який краще купити перцевий балончик? І де?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис

Реальний варіант - щось важке в руці, чим можна нанести фізичну травму. Крупний камінь, шматок арматури чи якийсь патик, накрайняк.

І так, я розумію що в жіночій сумочці це неможливо постійно носити. Але чим міг.
Дуже гарна порада замахуватись чимось на пса який вас атакує ))))
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.08.2017, 15:59 #2702974   #10
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Який краще купити перцевий балончик? І де?

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Дуже гарна порада замахуватись чимось на пса який вас атакує ))))
Та нє, дуже гарно приписувати свої думки іншим.
Вот наприклад зараз ти кинеш цитату де я пропоную замахуватися на пса який вас атакує, і все стане зрозуміло.

І вот таких от піздoболів і змушена вислоховувати спільнота. А потім дивуємося, чо так все погано.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 12.08.2017, 17:43 #2702992   #11
yura15
Типово Відповідь: Який краще купити перцевий балончик? І де?

Цитата Крупний камінь, шматок арматури чи якийсь патик, накрайняк.
Прикольно. Як це я дружині маю пояснити?

Додано через 13 хвилин
Я вагаюсь між балончиком і шокером, шокер досить небезпечна штука, та й балончик також не ромашка. Проблема в тому що можливо потрібно буде застосовувати з дітьми.

Востаннє редагував yura15: 12.08.2017 о 17:43. Причина: Пізніше додано
yura15 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.08.2017, 21:10 #2703008   #12
dango
 
Аватар для dango
Типово Відповідь: Який краще купити перцевий балончик? І де?

проти собак шокер, дешевий китайський, від якого смердить озоном значно ефективніший ніж будь який балончик (нейролептики не розглядаємо в принципі).
Так не раз використовував, можу довго розказувати.
а і до-речі: шокер собаці (в присутності дітей) необов'язково демонструвати, відвести за спину і привести в робоче положення теж нормально працює, я особисто шокер роки 2 тому возив в кишені для мобілки на шлейці наплічника, коли катався велосипедом. І коли приставали собаки навіть не витягав з кишеньки, просто зажимав перемикач і вони відставали.
dango зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.08.2017, 21:33 #2703010   #13
yura15
Типово Відповідь: Який краще купити перцевий балончик? І де?

Цитата від якого смердить озоном значно ефективніший ніж будь який балончик
Який купляти, є конкретна модель?
yura15 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.08.2017, 09:14 #2703027   #14
AleksHr
Типово Відповідь: Який краще купити перцевий балончик? І де?

Мав і шокер і балончик. Балончик купував на зупинці біля податкової в магазині (є великий вибір), якийсь мисливський магазин. Не використовував досі.

ІМХО. Балончик це штука дуже крайнього використання, якщо вже немає взагалі вибору, ним треба добре попасти в собаку + відстань має бути 2-3 метри, а це вже стрьомно.

Шокер - реально ефективна фігня проти собак, не знаю чому, але навіть за 20 метрів собаки затикалися і втікали, стрімає їх походу той звук і запах. Але не забувайте що шокери в нас по закону якби не дозволені простим людям, але максимум що може бути - це конфіскація. Зараз вони дешеві відносно.
AleksHr зараз поза форумом  
Подякував(ла):
yura15 (13.08.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.08.2017, 12:19 #2703038   #15
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Який краще купити перцевий балончик? І де?

Цитата
Допис від yura15 Переглянути допис
Прикольно. Як це я дружині маю пояснити?
Ця порада неюзабельна, я розумію. Просто поясни що бризкати аерозолем в собаку дуже погана ідея. Дуже.
Як варіант просто перечекати поки собака пробіжить.

Або наприклад пошукати на Аліекспресі американський телескопічний кийок. У складеному вигляді він розміром з великий смартфон, в сумці мав би поміститися.
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.08.2017, 12:55 #2703045   #16
yura15
Типово Відповідь: Який краще купити перцевий балончик? І де?

Цитата Просто поясни що бризкати аерозолем в собаку дуже погана ідея. Дуже.
Для мене чи собаки?
Я ж не думаю що вона помре від балончика. Почекати можна коли вона просто гуляє, а якщо гавкає на тебе? Ну і балончиком можна і на людину подіяти коли слова не помагають, не полізе жінка з кулаками(моя точно).
yura15 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.08.2017, 14:33 #2703385   #17
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: Який краще купити перцевий балончик? І де?

Цитата
Допис від yura15 Переглянути допис
Для мене чи собаки?
Я ж не думаю що вона помре від балончика. Почекати можна коли вона просто гуляє, а якщо гавкає на тебе? Ну і балончиком можна і на людину подіяти коли слова не помагають, не полізе жінка з кулаками(моя точно).
Поясняю.
Якщо собака нетренована, а бездомні точно нетреновані, і просто на тебе гавкає, то бризкання аерозолем спричинить агресію. Також, слід враховувати ньюанс коли в собак гін ("течка" по російськи), тоді вони не вкладаються в рамки правил і можуть напасти як на теоретичного суперника, назважаючи ні на що.

Карочє, порівнювати людей і собак неможна. Але все ж є виключення. Якщо собаці нормально примкнути чимось важким по хребту, то спрацює вроджений інстинкт самозбереження. А якщо замість фізичного болю, який і запускає механізм самозбереження, створити дискомфортну ситуацію, то результат цього може і буде плачевним.

Нє, ну можеш звісно спробувати шокер, але оці всі аргументи про "озон що виділяється" і "звук тріскоту шокера собакам ненравиться" виглядає дуже сильно підозріло. Це як свистки для відлякування собак, на когось діють, а на когось ні. А старий добрий камінь ще не підводив
saymon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 16.08.2017, 15:25 #2703395   #18
dango
 
Аватар для dango
Типово Відповідь: Який краще купити перцевий балончик? І де?

Цитата Нє, ну можеш звісно спробувати шокер, але оці всі аргументи про "озон що виділяється" і "звук тріскоту шокера собакам ненравиться" виглядає дуже сильно підозріло. Це як свистки для відлякування собак, на когось діють, а на когось ні. А старий добрий камінь ще не підводив
Шокер проти псів використовував сотні разів, і тільки один раз довелось вмикати 2 рази, пес який то тормоз попався... Всі решта раз бігли в іншому напрямку аж любо дивитись було. Тут головне не завтикати зарядити

А от бальончик можна використати хіба як предмет для метання
dango зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 06:19.