Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Internet / CityNet / Intranet

Internet / CityNet / Intranet Серфінг, провайдери, лінки, цікаві та нові сайти, пошук інформації в павутині, халявні ресурси, файли, FTP, качалки, месенджери, голосовий/відео зв"язок, IRC, чати, форуми, ехи, електронні гроші, розрахунки, біржі, аукціони...


Допоможіть з The Bat

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 08.12.2007, 02:18 #491087   #1
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Допоможіть з The Bat

Ситуація така - якористуюся 5різними поштовими криньками та навіть і одною чи двома всерівно не охота вводити весь час пароль пдітвердження + не викидаж інфу коли прийшов новий лист....я так питавя читав я ті протокли не углублявся та і немає часу на це..можете пояснти по простому як настроювати Бат для пошти?як то кажуть нахлопський розумм або заскрінити чи яоюсь доступною мовою...
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2007, 05:17 #491095   #2
saymon
Guest
Типово Відповідь: Допоможіть з The Bat

Цитата ...не викидаж інфу коли прийшов новий лист....я так питавя читав я ті протокли не углублявся та і немає часу на це...
І що ж то цей текст мав би означати...?
Цитата можете пояснти по простому як настроювати Бат для пошти?як то кажуть нахлопський розумм або заскрінити чи яоюсь доступною мовою..
Якими поштовими серверами користуєшся? (На хлопський розум: що, в адресі твоєї електронної пошти, написано після значка "@" - ukr.net, mail.ru, rambler.ru, gmail.com?)
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2007, 11:14 #491182   #3
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Допоможіть з The Bat

в мене є
пять пошт кожна на різному ресурсі - @gmail.com , @mail.ru , @hotmail.ru , @ukr.net на кожному з цих поштових ресурсів є своя скринька я б хотів настроїти Бат для них всі бо мені говорили шо бат хоч під 20 поштових ящиків настроїти можна...Але як настроювати для кожного з циз імейлів я незнаю тому створив тему шоб пояснили як це робиться
Distemper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2007, 12:47 #491264   #4
orka13
 
Аватар для orka13
Типово Відповідь: Допоможіть з The Bat

Нема нічого складного, просто тре на кожному поштовому сайті прочитати їх інструкцію для бата.
На укрнеті це, наприклад, кнопочка «Допомогa» в верхньому правому кутику на сторінці з листами. Там відповідно покроково зайдеш в http://wiki.ukr.net/Почта/SMTPPOP3/TheBat
В мейлру, це аналогічно «Помощь» - Как настроить почтовую программу? - http://www.mail.ru/pages/help/79.html . Але тут немає скірнів опису, як от в укрнеті. Розчихлишся сам.
orka13 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2007, 14:57 #491305   #5
saymon
Guest
Типово Відповідь: Допоможіть з The Bat

Налаштування The Bat! (покроково та із скріншотами) для:
1. hotmail.ru
2. mail.ru
3. ukr.net
4. gmail.com

В пошті gmail.com є один ньюанс - перед використанням клієнтів (наприклад The Bat!) треба включити протокол POP
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2007, 15:44 #491321   #6
orka13
 
Аватар для orka13
Типово Відповідь: Допоможіть з The Bat

ага, за мейлру завтикав я
orka13 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 18:02.