Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мобільний та радіозв'язок


Результати опитування: iOS vs Android
iOS 40 29.20%
Android 97 70.80%
Голосували: 137. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

iOS vs Android

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 06.03.2013, 22:47 #2155110   #81
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: iOS vs Android

Visible Body 3D Anatomy Atlas краща і якісніша (є для обох ОС) - але більш загальна. 3d4medical надає детальнішу інформацію, бо має окрему програмку під певний орган чи систему.

Інший приклад: LogMeIn для іОС - безкоштовний, а під Андроїд потрібно купувати LogMeIn Ignition. Але ж це не означає, що Андроїд гірша ОС, чи не так?
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.03.2013, 09:22 #2155247   #82
Філько
 
Аватар для Філько
Типово Відповідь: iOS vs Android

Цитата:
Допис від axEAne Переглянути допис
чому я так кажу. а тому що варто навіть глянути на ті же ж ігри. ще жоден процесор для андроїд планшета не досяг такої високої деталізації та плавності роботи при фуллХД розширенні і це, відверто кажучи, страшенно бісить. Але Андроїду ще є куди рости.
Процесори, то, прямо скажем давно вже доросли. Це специфіка самої осі: іОС программа - це бінарний платформозалежний код, який виконується прямо залізом, андроїд-программа - це хитро впакований байт-код джава, який виконується віртуальною машиною.Звідси й ноги у біди ростуть. У обох підходів є свої плюси і мінуси.

Вон - новітній снепдрагон анонсували - мо він зарулить в цацках?
Хоча - тут вже все так само як в "дорослих" компутерах: як тільки появляється нове покоління процесорів - тут же з"являються й цацки які "чуть-чуть туплять" на каміннях передостаннього покоління.
Філько зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Punisher-x3m (07.03.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.03.2013, 14:10 #2155442   #83
mZiG
 
Аватар для mZiG
Типово Відповідь: iOS vs Android

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Visible Body 3D Anatomy Atlas краща і якісніша (є для обох ОС) - але більш загальна. 3d4medical надає детальнішу інформацію, бо має окрему програмку під певний орган чи систему.

Інший приклад: LogMeIn для іОС - безкоштовний, а під Андроїд потрібно купувати LogMeIn Ignition. Але ж це не означає, що Андроїд гірша ОС, чи не так?
читаєм підпис...
mZiG зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 07.03.2013, 19:32 #2155659   #84
axEAne
Аксен Дезодорантович
 
Аватар для axEAne
Типово Відповідь: iOS vs Android

Цитата:
Допис від Філько Переглянути допис
Вон - новітній снепдрагон анонсували - мо він зарулить в цацках?
да. читав, що 800 мав би вже справитись )
axEAne зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.03.2013, 11:37 #2156087   #85
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: iOS vs Android

Підкину трохи гімнана вентилятор
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 10.03.2013, 12:50 #2157247   #86
Masquerade
Terror Vincit Omnia
 
Аватар для Masquerade
Типово Відповідь: iOS vs Android

Цитата:
Допис від zyxel Переглянути допис
шо немаэ зарядного чи яка проблема? важко зарядити телефон?
Всі мої знайомі , в яких телефон з андроїдом бігають пожизні з зарядкам і садять телефон за день (хоча при такій самій нагрузці мій айфон тримає на 30-40% більше)
Програми є шо на андроїд шо на іОС , а "Експерт по спорах з андроїдоманами"(.(dot)) вже вам тут пів теми розжовує про то шо на 90%+ всі програми шо на на одну шо на друго ОС однакові .
Masquerade зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.03.2013, 13:04 #2157258   #87
Sem
 
Аватар для Sem
Типово Відповідь: iOS vs Android

Цитата:
Допис від Masquerade Переглянути допис
Всі мої знайомі , в яких телефон з андроїдом бігають пожизні з зарядкам і садять телефон за день (хоча при такій самій нагрузці мій айфон тримає на 30-40% більше)
Програми є шо на андроїд шо на іОС , а "Експерт по спорах з андроїдоманами"(.(dot)) вже вам тут пів теми розжовує про то шо на 90%+ всі програми шо на на одну шо на друго ОС однакові .
Я не ношу з собою зарядку. За 1.5 року користування андроідом в мене напевно телефон виключався від розрядки три рази. Раніше з Нокією було таке тіки три рази в місяць, бо там неадекватно показувало заряд.
Заряджаю кожен день, але і айфон 4с заряжав теж кожен день.

Ходив тиждень з iPhone 4s, дійсно батарея тримає довше. Але потрібно взяти до уваги, що екран в айфонах 4,4с - 3.5" екран, коли в моєму телефоні 4.5".

Також бісило така штука, треба було дещо скачати, я ставлю закачку, згортаю, через певний час розгортаю, а воно було заморожено. Вот і вся "мультизадачність" в айфонах. Це і є плата за довший заряд батареї.
Sem зараз поза форумом  
Подякували 2:
Sten1 (10.03.2013), YG (10.03.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.03.2013, 14:46 #2157343   #88
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: iOS vs Android

Цитата:
Допис від Sem Переглянути допис
Але потрібно взяти до уваги, що екран в айфонах 4,4с - 3.5" екран, коли в моєму телефоні 4.5".
Відповідно потрібно брати до уваги і ємність акумулятора: 4/4S - 1420 mAh/1432 mAh, Atrix HD - 1780 mAh.
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.03.2013, 14:57 #2157347   #89
Sem
 
Аватар для Sem
Типово Відповідь: iOS vs Android

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Відповідно потрібно брати до уваги і ємність акумулятора: 4/4S - 1420 mAh/1432 mAh, Atrix HD - 1780 mAh.
Можливо й так. Проте псевдо мультизадачність якраз добре таки економить заряд батареї. Не зручності виникають не так часто, проте буває.
Sem зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.03.2013, 20:42 #2157572   #90
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: iOS vs Android

Якщо не мучити телефон, то вистачає на 2 дні. Сьогодні весь день вдома. В 11 зняв з зарядки. Десь годину слухав музику в машині, пів дня бавився в ігри. Передивився серію онлайн махінаторів ну і сидів в неті постійно. Зараз 12% показує. На мою думку дуже навіть круто як для мобілки
paravozz зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sten1 (10.03.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.03.2013, 10:04 #2164687   #91
212
Активний учасник
Типово Відповідь: iOS vs Android

Люди добрі! ну так шо робити? Користуюся андроїдом Galaxy S2 і не знаю чи варто міняти на Iphone 4 - 4с чи ні? тел. потрібен для фото (камера), музика, дзвінки, смс, інтернет деколи ну і що б батерея чим подовше тримала і що б дисплей хороший був! Iphone подобається дизайном але ніколи ним не користувався ...
212 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.03.2013, 10:05 #2164688   #92
S.H.A.D.E
 
Аватар для S.H.A.D.E
Типово Відповідь: iOS vs Android

Бери, ти все вже для себе вирішив, судячи по допису
S.H.A.D.E зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.03.2013, 10:25 #2164716   #93
[Romanio]
████████████████
 
Аватар для [Romanio]
Типово Відповідь: iOS vs Android

Цитата
Допис від 212 Переглянути допис
Люди добрі! ну так шо робити? Користуюся андроїдом Galaxy S2 і не знаю чи варто міняти на Iphone 4 - 4с чи ні? тел. потрібен для фото (камера), музика, дзвінки, смс, інтернет деколи ну і що б батерея чим подовше тримала і що б дисплей хороший був! Iphone подобається дизайном але ніколи ним не користувався ...
Просто візьми в когось на 2 годинки айфоню, і зразу побачиш, це воно тобі потрібно.
Півроку собі вибирав тел, вибирав саме між с2 і айфоном 4с. Взяв таки сгс2, і задоволений повністю.
[Romanio] зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.03.2013, 14:35 #2164917   #94
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: iOS vs Android

Самсунг то функціонал. Айфон то понти і маркетинг. З часом прикрутиш собі в айфона 4 андроїд і будеш тішитись
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.03.2013, 20:40 #2165851   #95
MT15
Активний учасник
 
Аватар для MT15
Типово Відповідь: iOS vs Android

Цитата Час назад (вчора) Apple выпустила прошивку iOS 6.1.3, сразу убив двух зайцев: исправлен баг, который позволял обойти пароль на экране блокировки в iOS 6.1, и закрыта дыра, позволившая сделать джейлбрейк iOS 6.0-iOS 6.1.2.

Если вы обновитесь на 6.1.3, то откатиться на более раннюю прошивку будет невозможно даже при сохраненных SHSH. Исключения составляют только iPhone 4 и iPod touch 4G.
взято тут
MT15 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.03.2013, 21:37 #2165910   #96
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: iOS vs Android

Цитата:
Допис від MT15 Переглянути допис
исправлен баг, который позволял обойти пароль на экране блокировки в iOS 6.1
Не виправили - все-таки можна розблокувати:
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=QCGJTuTZf8M

Також виробники джейлу сказали, що не всі дирки залатані, але вони зачекають до наступного оновлення іОС.
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 23.03.2013, 19:56 #2168561   #97
Sten1
Тутешній
 
Аватар для Sten1
Типово Відповідь: iOS vs Android

Тру сторі
Цитата Крик души о смартфонах.

Представлен новый флагман Samsung - Samsung Galaxy S IV. Теперь его толщина 7,9 мм, против 8,9 у Galaxy S III. Стал тоньше. Из-за большего экрана и нового процессора емкость аккумулятора Galaxy S IV увеличили до 2600 мАч (ранее была 2100 мАч). А вы не офигели там?

ДА НЕ НУЖЕН НАМ СМАРТФОН ТОНЬШЕ! Вставьте туда, наконец, нормальный аккумулятор, чтобы сутками пахал! Пусть будет самый толстый смартфон на свете, но чтоб им реально можно было пользоваться.

А пятый iPhone - это что такое? Что за убогие 1400 мАч аккумулятора?
Да-да, я знаю, как яблокофанаты прикалываются над андроидофанами, т.к. якобы их айфон работает на двадцать минут дольше андроидомашин. ДА НЕ НУЖНА МНЕ РАЗНИЦА В НЕСКОЛЬКО МИНУТ, Я ХОЧУ, ЧТОБЫ РАЗНИЦА ДНЯМИ ИЗМЕРЯЛАСЬ!

Пойдем дальше. Sony Xperia Z - 2330 мАч.
Nokia Lumia 720 - 2000 мАч.

Продолжать дальше?

И что я читаю во всех так называемых порталах о технических новинках? Десятки специалистов на полном серьезе пишут, что вот там глазами управляется, тут перчатками, тут, извините, задницей. Да чем мне там управлять, если к вечеру все эти флагманы лежат дохлые и только и ждут, чтобы дотянуть до розетки или допзарядки.

Я мечтаю, чтобы все обзоры всех этих якобы флагманских новинок начинались так: "Компания Samsung, Sony, Apple, HTC, LG, Nokia... (нужное подчеркнуть) представила очередной отстойный смартфон, который не может дотянуть до вечера. Вот отличия нового отстоя от предыдущих...".

Да-да-да, я знаю, сейчас набежит толпа и начнет говорить мне по время ожидания. ДА ЕСЛИ БЫ МНЕ НУЖНО БЫЛО ВРЕМЯ ОЖИДАНИЯ, ЗАЧЕМ БЫ Я СМАРТФОН БРАЛ? Я бы купил какой-нибудь телефон типа этого исключительно с функцией звонка туда и обратно.

Что это за бред такой пошел - таскать с собой допаккумуляторы для смартфонов? А может сами смартфоны сделаем с аккумуляторами?

Я не хочу называть смартфоном ничего, что не работает несколько суток. РАБОТАЕТ, понимаете???!!! Работает, а не лежит в кармане. И не надо мне про оптимизацию работы операционной системы, режимы энергосбережения и прочую муть. Я беру смартфон, чтобы висеть в соцсетях, ловить все возможные Wi-Fi сети, которые мне только попадутся, чтобы быть в зоне и GPS и ГЛОНАСС и всего, чего захочу, чтобы играть,звонить, СМОТРЕТЬ НА ТЕЛЕФОНЕ, БЛИН, СЕРИАЛЫ, А НЕ КОРОТКОМЕТРАЖНЫЕ ФИЛЬМЫ!!!! фотографировать, снимать на видео, вести многочасовые, если захочу, видеотрансляции. Я ДЛЯ ЭТОГО СМАРТФОН И ПОКУПАЮ!

Все, что емкостью менее 8000 мАч, смартфоном не является. Все, что не работает несколько суток (РАБОТАЕТ! НЕСКОЛЬКО! СУТОК!), смартфоном не является. Флагманский смартфон - это такой смартфон, который пашет неделю. Точка.

Возможно, меня не поймет финн из Nokia - в жизни финна ничего не происходит. Возможно меня не поймет японец из Sony - у него розетки на каждом шагу. Возможно меня не поймет американец из Apple - он в машине живет. Возможно, меня не поймет кореец из Samsung - у него до дома пешком пять минут - страна маленькая. НО В РОССИИ-ТО МЕНЯ ДОЛЖНЫ ПОНЯТЬ!!!

Я хочу сесть в поезд Москва-Владивосток и не думать о зарядке. Я хочу ночь провести в пробке на МКАД и знать, что буду на связи. Я хочу ехать по Челябинску и фоткать метеорит! Я хочу, чтобы меня задержали в аэропорту Пулково всего лишь за то, что я сделал фотку зала, а я мог бы вести твиттер-трансляцию из ОВД. Я хочу, чтобы после того, как меня избили бы на выборах в Узловой, в моем смартфоне еще оставался заряд позвонить в больничку.
Прекратите, навсегда прекратите называть эти жалкие игрушки, еле дотягивающие до вечера, флагманскими смартфонами. Не поощряйте этих неумех делать смартфоны еще тоньше и экраны больше. Заставьте их сделать, наконец, хотя бы один - пусть самый толстый на свете смартфон, но который бы работал минимум неделю! Такой и только такой смартфон я могу назвать флагманским.
Sten1 зараз поза форумом  
Подякували 3:
axEAne (24.03.2013), creepy (29.03.2013), paravozz (25.03.2013)
Офтопів до посту: 4  Офтоп  
Старий 23.03.2013, 21:23 #2168625   #98
MT15
Активний учасник
 
Аватар для MT15
Типово Відповідь: iOS vs Android

В цьому доля правди є, але навряд чи в найближчий час смартфони зможуть працювати тиждень без підзарядки.
MT15 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.03.2013, 21:32 #2168634   #99
phenix
покинув це місце нафік...
 
Аватар для phenix
Типово Відповідь: iOS vs Android

Цитата:
Допис від MT15 Переглянути допис
В цьому доля правди є, але навряд чи в найближчий час смартфони зможуть працювати тиждень без підзарядки.
Та, хоча б 3 доби...
phenix зараз поза форумом  
Подякували 2:
mhl (24.03.2013), Sten1 (23.03.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2013, 20:59 #2169407   #100
Masquerade
Terror Vincit Omnia
 
Аватар для Masquerade
Типово Відповідь: iOS vs Android

Masquerade зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Філько (27.03.2013)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:49.