Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > hardware / пристрої / техніка / обладнання

hardware / пристрої / техніка / обладнання обговорюєм комп'ютерне залізо та оргтехніку


Графічний планшет.де купити?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 19.10.2009, 17:32 #1068398   #1
-Andrjyha-
 
Аватар для -Andrjyha-
Типово Графічний планшет.де купити?

де в Тернополі можна купити планшет Wacom bamboo fun A5?які ще виробники є?яка їх якість,можливо комусь доводилось з цим стикатися?
-Andrjyha- зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.10.2009, 18:27 #1068448   #2
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Графічний планшет.де купити?

Wacom однозначно. Я б рекомендував Bamboo Pen & Touch. Bamboo Fun вже "застаріла модель." Як на мене, то мишка не потрібна - достатньо планшетки і ручки, а multi-touch як бонус.

Отже, для економії коштів - Bamboo Fun. В іншому випадку Bamboo Pen & Touch.

Wacom Cintiq та Intuos то вже якщо добре заробляєш на життя дизайном.
. зараз поза форумом  
Подякував(ла):
-Andrjyha- (19.10.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.10.2009, 19:42 #1068587   #3
-Andrjyha-
 
Аватар для -Andrjyha-
Типово Відповідь: Графічний планшет.де купити?

думаю зупинюсь на "економії коштів" бо не знаю чи взагалі буде получатись малювати на планшеті.але ше питання де його краще купити.дивився в прайсах тернопільських магазинів і ніде не зустрічав...
-Andrjyha- зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.10.2009, 19:36 #1069907   #4
MOSXIII
 
Аватар для MOSXIII
Типово Відповідь: Графічний планшет.де купити?

Цитата:
Допис від -Andrjyha- Переглянути допис
де в Тернополі можна купити планшет Wacom bamboo fun A5?які ще виробники є?яка їх якість,можливо комусь доводилось з цим стикатися?
Виробників є багато, але Wacom один з найкращих. Можете сміло брати не прогадаєте.
MOSXIII зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2009, 02:57 #1070401   #5
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Графічний планшет.де купити?

Цитата:
Допис від laguna Переглянути допис
Планшет WACOM Bamboo Fun Medium A6
Ух нічого собі ціна! Я місяць тому брав ідентичну планшетку через і-нет в штатах за $60 разом з доставкою (по штатах). Не підкажете чому така велика різниця в ціні? У Львові таку десь бачив біля 850 грн.
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.10.2009, 11:51 #1070715   #6
-Andrjyha-
 
Аватар для -Andrjyha-
Типово Відповідь: Графічний планшет.де купити?

я також звонив в Львів,то там зараз в районі 900.в тому і проблема шо така велика різниця в цінах...ну хіба шо поїду в Львів
-Andrjyha- зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.10.2009, 09:00 #1076451   #7
VITAL_ik
 
Аватар для VITAL_ik
Типово Відповідь: Графічний планшет.де купити?

Це в
Цитата:
Допис від . Переглянути допис
Ух нічого собі ціна! Я місяць тому брав ідентичну планшетку через і-нет в штатах за $60 разом з доставкою (по штатах). Не підкажете чому така велика різниця в ціні? У Львові таку десь бачив біля 850 грн.
У штатах всі вакоми десь на 40 % дешевші.......тому якщо брати. то краще там замовити.
https://direct.wacom.com/stores/5/

Тай взагалі з тими Вакомами мали би совість
ось наприлад
Intuos4 S -- 230
https://direct.wacom.com/stores/5/In...l_P1337C49.cfm
в нас -- 330
http://price.ua/wacom/wacom_intuos4_...07m178367.html
Знизили би ціни...більше би брали..

Востаннє редагував VITAL_ik: 26.10.2009 о 09:09.
VITAL_ik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.10.2009, 09:13 #1076463   #8
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Графічний планшет.де купити?

-Andrjyha-:
як купиш, дай помацати той планшет.
з мене пиво чи сік
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.10.2009, 14:45 #1076751   #9
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Графічний планшет.де купити?

Цитата:
Допис від VITAL_ik Переглянути допис
Це в
У штатах всі вакоми десь на 40 % дешевші.......тому якщо брати. то краще там замовити.
https://direct.wacom.com/stores/5/
На Амазоні ще дешевше.
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.10.2009, 15:03 #1076773   #10
-=x3m@L=-
 
Аватар для -=x3m@L=-
Типово Відповідь: Графічний планшет.де купити?

я купляв Wacom Bamboo One A6 Russian..самий прикольний (хоч немаю з чим порівняти) і дешевий також радили його так як найкращий....сестра малює супер і я навіть щось пробував малювати ))) орієнтовна ціна зараз 75уо
-=x3m@L=- зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.10.2009, 18:58 #1077028   #11
-Andrjyha-
 
Аватар для -Andrjyha-
Типово Відповідь: Графічний планшет.де купити?

Wacom Bamboo One хороша модель (такий э в моэъ одногрупницы),але Fun коращий бо в ньому є "ризинка" і кнопки на самому планшеті(такий в моєї дівчини).
-Andrjyha- зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2009, 19:50 #1078797   #12
VITAL_ik
 
Аватар для VITAL_ik
Типово Відповідь: Графічний планшет.де купити?

Цитата:
Допис від -Andrjyha- Переглянути допис
Wacom Bamboo One хороша модель (такий э в моэъ одногрупницы),але Fun коращий бо в ньому є "ризинка" і кнопки на самому планшеті(такий в моєї дівчини).
Скажу свою субєктивну думку.
Користуюсь вже 5 міс. Wacom Intuos4 A4.
як на мене....кнопки на планшеті не потрібні, їх не зручно натискати, поруч клавіатура, і нетреба стільки зусиль докладати щоб натиснути кнопку планшета, на клавіатурі легше натискати.
Сенсорне колеско також не дуж і потрібне......як на мене. (я за ці місяці можна сказати кнопками і резинкою користувався від великої сили 2-3год. на початку, коли випробовував планшет)
Резинка на стилусі(ручці) Також не потрібна, простіше натиснути кнопку Е (в фотошопі), ніж перевернути ручку іншою стороною.
Єдине що важливе як на мене в планшеті, ...це те, з якою силою треба давити на ручку щоб малювало(в цьому планшеті, можна і не давити майже, ваги самої ручки вистачає),... І розмір планшета. Ясне діло що коли більший то кращий, але....як на мене, якщо нема лишніх грошей, можна сміливо купляти А6 формату Intuos4. В мене 22" монітор, для малювання нормально, якщо треба точніше малювання, то є режим Precision mode, - він налаштовується, і можна добитись ефекту ніби малюєш на А4 форматі планшету.- і це при мінімальному - При максимальному то десь 30см на планшеті, а на моніторі 8см.(цей режим є тільки в Intuos4)
Можу порівняти із Genius F610 , G-pen 560, 450. Різниця є. Якщо брати не Ваком планшети, треба брати А4 формат, бо точність трохи гірша в інших планшетах, і треба давити на ручку трохи сильніше. А те що кажуть що в ручці є батарейка, то фігня, ручка не важка аж дуже, в крайньому випадку, можна замісь ААА вставити маленьку від годинника, вона прослужить менше часу, але ручка буде легша.
Тому......якщо є гроші.....і є вибір між Wacom intuos4 A6 і іншими планшетами A4. Брати сміливо Ваком. І менше глюків з драйверами і програмами, і ваком можна налаштувати більше.

Востаннє редагував VITAL_ik: 28.10.2009 о 09:05.
VITAL_ik зараз поза форумом  
Подякували 2:
-Andrjyha- (28.10.2009), gsv (27.10.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.10.2009, 03:15 #1080494   #13
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Графічний планшет.де купити?

Маю Bamboo Pen & Touch. Чудова штучка. До того пробуав звичайний Bamboo Fun з ручкою. Так як постійно працюю на ноуті то автоматом тицяв пальцем по планшетці, а воно не працювало Тепер на Pen & Touch все працює як на тачпеді, навіть трохи більше функцій (збільшувати/зменшувати; перевертати).

Для малювання краще мати Intuos. Для фото достатньо Bamboo. Читав відгуки на фотофорумах то більшість надає перевагу меншим Bamboo (навіть ті що мають/пробували Intuos). Кажуть менше треба рукою "махати" і відповідно рука менше змучується. Також менша планшетка портативніша: завжди можна запхати в рюкзак з фотіком для подорожей.

В цій ручці немає батарейки. В комплект Pen & Touch також входять 3 запасні стержні і якесь металічне кільце (так і не зрозумів для чого воно.) Також є диск з Photoshop Elements 7 та NIK Color Efex Pro 3.0. Ще й дали купон для безкоштовної фото книги (20х20 см, 20 стор.) на сайті shutterfly.com В звичайному Bamboo Fun цього всього не було.

Демонстрація Bamboo Pen & Touch:


п.с. Коли працювати з ручкою то функція дотику автоматично відключається. Якщо ручку забрати, тоді можна тикати. Також дотик можна відключити кнопкою на планшетці (або взагалі в настройках.)
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.10.2009, 18:52 #1082101   #14
VITAL_ik
 
Аватар для VITAL_ik
Типово Відповідь: Графічний планшет.де купити?

Цитата:
Допис від . Переглянути допис
......3 запасні стержні і якесь металічне кільце (так і не зрозумів для чого воно.)
кільце для того щоб витягати стержні.......
VITAL_ik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.10.2009, 01:48 #1082519   #15
.
 
Аватар для .
Типово Відповідь: Графічний планшет.де купити?

VITAL_ik,Геніально просто! Дякую. Тепер зрозуміло.

В мене немає цієї підставки для ручки. В попередній версії (Bamboo) така підставка була. Зараз збоку зробили "рукав" з матерії для ручки. Мені це якось зручніше, бо та підставка совалась по столі. Запасні стержні лежать в маленькому кульочку. В Bamboo здається тих стержнів не було, бо рокручував підставку.
. зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.05.2019, 12:19 #2758016   #16
pujing
Учасник
 
Аватар для pujing
Post Відповідь: Графічний планшет.де купити?

Учился рисовать на простом планшете, это было не удобно и я купил Graphics Tablet XP-Pen Deco 02 10"x5.63" .
Этот планшет прекрасно подошел для моих начинаний, а в дальнейшем стал для меня незаменимым помощником.

Наконечник ощутимо царапает поверхность, без защитной пленки лучше не использовать. Вместо пленки отлично подходит упаковочный конверт, в котором приходит планшет - он тонкий, прозрачный и как-раз по размеру планшета.

Если вы начинающий - берите планшеты из этой серии, однозначно! (Только запаситесь стержнями для пера, при регулярных "порисушках" и грубом применении они изнашиваются очень быстро).

https://www.xp-pen.ru/product/170.html
pujing зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:17.