Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Вело


Придбати чи зробити?

 
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Prev Попередній допис   Наступний допис Next
Старий 25.05.2010, 22:58 #1347047   #21
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: Придбати чи зробити?







Uploaded with ImageShack.us

Додано через 20 хвилин
я напишу опис, щоб було зрозуміло шо воно є

залізна рама 28" від японського гоночного шосейного вела "Cilo", мабуть не менше 30 років
гальма і винос від нього ж
все решта с базару:
касета каретки NEKO чи NECO - точно не памятаю
переднє колесо - одинарний обід, покришка 37 мм - все китай нонейм
заднє колесо - базар, чеський подвійний обід REMERX, тайваньська касета на 7 зірок від 12 до 28, покришка Кенда 40 мм
система нонейм базар 42 і 52 зубці

тільки педалі купив АВТОР в магазині Спорт+ за 100 грн, але вони того варті, до того ж я їх не рахую, бо вони від іншого вела.

короче самоклеп - туристичний шосейник подешевше, щоб не шкода як вкрадуть

перед відїздом простояв дві доби припнутий тросом біля Київського вокзалу, бо мені шкода було за камеру схову платити , та і грошей зайвих не було.

Додано через 1 годину 7 хвилин
перепрошую, трохи не в тему, і прохання взяти до уваги, що я можу помилятися:

1. відразу з велом, який би він не був, вкрай бажано купити наступні речі: шолом, рукавиці, задню блималку і фару для ізди в темряві
2. купити на секонд-хенді куртку, а краще і штани для ізди під дощем - дорогі не потрібні, головне щоб шви були проклеєні, тобто не протікали. Важить небагато, тому можливо постійно с собою возити в рюкзаку
3. ходові якості вела насамперед залежать від колес, а не від рами
4. чим легше вел, тим він для мене краще. тобто амортизатори і дискові гальма потрібні для тріалу, дьорта, даун-хілла, кросс-кантрі, а в магазин, спортзал, на дачу, на пиво, в Кам"янець-Подільский вони мені не потрібні.
5. на протязі кількох років іздив на роботу на старому "Старт-шоссе" і ставив його в коридорі, вчепивши тросом до батареї. Нікому він був не потрібен. Потім купив новий, Такий саме "старт-шоссе", Вкрали за пару днів.

Востаннє редагував Стечкин: 25.05.2010 о 22:58. Причина: Пізніше додано
Стечкин зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ікебан (25.05.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
 



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:56.