Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи


Майстрам на замітку

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 03.08.2016, 15:38 #2646974   #1
myr
Arrow Майстрам на замітку

Дуже хочу знайти спеціалістів (майстрів) - наставників які б допомогли освоїти якесь ремесло (по будівництву , сантехніка ,опалення , деревообробка , тощо ) . Діло в тому що ще з студентських часів замислювався над тим що ці всі вищі освіти , дипломи і всі ті знання що там даються до одного місця - свого роду бізнес на освіті , або пуста трата часу за бумажку . Переконався коли почав працювати вже на роботі (хоча це моя думка може в когось своє бачення ) . Інше діло - спеціаліст , або майстер своєї справи який робить свою роботу на відмінно , при чому получаєш задоволення від того що зробив якісно роботу , клієнт довольний , сам довольний , відповідно і оплата також відповідна . Так от шукаю людину або групу людей які б допомогли з освоєнням певних навиків Також прохання зрозуміти мене правильно , я не маю на меті отримати якісь знання чи навики і втекти , чи морочити голову і стогнати бо то тяжко а так я не хочу чи не буду ні , навпаки буду дуже радий працювати в колективі в якого мета заробляти гроші і робити свою роботу на ВІДМІННО .Коротко про себе 34 р. + велике бажання знайти свою справу + обіцяю не бути "пятим колесом чи обузою ... все решта по телефону або при зустріч Прохання не спамити в темі , можливо хтось має схожі цілі , будь ласка долучайтеся . тел : 068 612 83 66
myr зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.08.2016, 20:46 #2647000   #2
Dzob
Banned
Типово Відповідь: Майстрам на замітку

День два почитав теорію. Після цього йдеш помічником майстра і треш мешти до того часу поки не відчуєш себе на рівні з майстром, дальше пробуєш шлях майстра....
В чому проблема ?
Чи тобі потрібні платні курси ?
Dzob зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.08.2016, 21:31 #2647008   #3
myr
Типово Відповідь: Майстрам на замітку

Dzob дякую за коментар . Тільки уточнення .. ти майстер ? І якщо так , то візьмеш до себе "терти мешти" ? Чи це платні курси ? ))
myr зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.08.2016, 22:52 #2647014   #4
jus
 
Аватар для jus
Типово Відповідь: Майстрам на замітку

ага, майстри сильно хочуть вчити і ділитися досвідом... навіть добрі знайомі(родич) не хочуть вчити, мол нема часу, треба робити свою роботу, а не тебе навчати... то бояться довіряти... Заставлять чорну роботу робити. Хоча від людини залежить, но в більшості думаю так. Хіба дар або хороші схильності є, тоді легко і без них обійтися можна)
jus зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.08.2016, 23:42 #2647017   #5
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Майстрам на замітку

Цитата наставників які б допомогли освоїти якесь ремесло (по будівництву , сантехніка ,опалення , деревообробка , тощо )
Вчити навряд чи хтось буде.один варіант то йти підсобником і "дивитись під руки".а потім самому пробувати.
ну або в якесь пту на курси,але не наю чи такі є.хоча мають бути бо з біржі направляють не перенавчання.
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.08.2016, 00:13 #2647018   #6
dante1
Учасник
 
Аватар для dante1
Типово Відповідь: Майстрам на замітку

Без образ, але що Ви робили до 34 років та за що жили, коли таке питання з'явилось. Зрозумів би коли б було 24, почали б років 10 назад уже б були майстром найвищого левелла. А можливо вже й прорабом з своїми працівниками. З другої сторони вчитися ніколи не запізно, краще запізно ніж ніколи. Якщо є натхнення та бажання то все у вас вийде. Вдачі)
dante1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.08.2016, 09:01 #2647031   #7
myr
Arrow Відповідь: Майстрам на замітку

До dante1 . Ні які образи , все ок , питання правильне . Просто я не міг в одному абзаці все пояснити тому написав стисло щоб хоча б суть була зрозуміла . Добавлю .. до 34 років працював на 3 роботах і зараз працюю на роботі вже останніх 7 років , робота досить таки не погана і заробіток пристойний як для Тернополя (хоча після кидалова з курсами він вже не такий пристойний : )) ) , просто ніякого прогресу ... Розумію що просто коли настане такий час коли дадуть мені пенька під зад то залишається лише або їхати за кордон або шукати щось подібне як зараз і це буде вже не так просто як 7 років тому . Це добре коли копнуть в 35 а якщо в 40-45 і дальше то розумію що крім роботи охоронця або чогось схожого мене не чекає та й коли вже вчитися чомусь . Тому і постало таке питання
myr зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.08.2016, 12:46 #2647048   #8
dante1
Учасник
 
Аватар для dante1
Типово Відповідь: Майстрам на замітку

Краще вчитися на IТ тоді, там заробітки значно цікавіші)
dante1 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.08.2016, 13:09 #2647051   #9
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Майстрам на замітку

Реально не розумію суті проблеми, 5 секундий захід в розділ робота, і теми які апались за останні два-три дні ))):
1. http://forum.te.ua/showthread.php?t=192822 вчимося класти бруківку
2. http://forum.te.ua/showthread.php?t=201973 вчимося фарбувати
3. http://forum.te.ua/showthread.php?t=201530 вчимося шити та перетягувати салони авто
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.08.2016, 08:44 #2647490   #10
myr
Arrow Відповідь: Майстрам на замітку

Проблеми я також не бачу . Дзвонив за даними оголошеннями , крім "вчимося фарбувати" . Не сказав би що я дуже перебірливий і прискіпливий ,але це поки що не моє . Взагалі то для себе вже оприділився з ремеслом , шукаю роботу роботу помічника сантехніка . Тобто все що звязано з опаленням , водою , каналізацією тощо. Буду радий знайти майстр(а) (ів)
myr зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:45.