Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 07.05.2011, 11:56 #1644581   #261
ViniPyzo
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата:
Допис від Манюня Переглянути допис
вона не тратись свого часу на тебе(бо ти завжди під боком),але повністю забирає твійТипова історія,поки хтось "зачьотний" для неї не появиться на горизонті.І час є з ким провести і без, як такого, статусу,а головне-обов"язків.Підтримую Джалку
вона тратить час на мене більше ніж на всіх інших.. крім сімї своєї..
в мене тільки один вихід влюбити її в себе.. але незнаю яким чином це зробити

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від Powergood Переглянути допис
Я знаю що би тут не порадили ти всервно зробиш по-своєму. Але незаперечним є те що чуда не буде - немає гармонії в стосунках і нізвідки вона не прийде. Є смисл знайти іншу дівчину, або почекати поки перештормить почуттями і знайти іншу дівчину. Як вибрати дівчину щоб не виникало дисгармонії - в балачці є тема "Визначення соціонічного типу", ознайомся з типами стосунків і зверни увагу на дуальні стосунки..

Додано через 57 секунд
Чуда в стосунках немає і бути не може.
гармонія в стосунках є но незавжди...
то її все задовільняє то вона хоче просто дружити і про це я взнаю через подружок а сама цього вона некаже..

Додано через 1 хвилину
я так поняв що вона нічого до мене не відчуває.. а якщо вона нічого не відчуває то стосунків ніяких не розпочинає - це я так думаю..

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
Якщо між вами уже все було, то настирливість уже не допоможе.

Додано через 7 хвилин
Скоріш все таки провальний, бо суть не в тому, але як варіант можеш спробувати її і надалі добиватись, причом активно (вдруг просто ламається). Тоді і стане понятно майбутнє ваших стосунків. Як кажуть, щоб зрозуміти наскільки холодна чи тепла вода, до неї рано чи пізно все одно доведеться доторкнутись. Тому краще рано, щоб не тратити час на пусті домисли.
стараюсь не думати про гірше.
і стараюсь добиватися ї надальше.
в принципі получається але дуже важко і часто фігово стає..
як то кажуть чим вище взлітаєш тим больніше падаєш (якось так)))..так і у відносинах я боюсь - зайде все дальше і на цьому вона захоче закінчити всьо....

Востаннє редагував ViniPyzo: 07.05.2011 о 11:56. Причина: Пізніше додано
ViniPyzo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.05.2011, 12:10 #1644594   #262
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата
Допис від ViniPyzo Переглянути допис
стараюсь не думати про гірше.
і стараюсь добиватися ї надальше.
в принципі получається але дуже важко і часто фігово стає..
як то кажуть чим вище взлітаєш тим больніше падаєш (якось так)))..так і у відносинах я боюсь - зайде все дальше і на цьому вона захоче закінчити всьо....
Але скоріше впадеш - скоріше встанеш, отряхнешся і підеш дальше.

Додано через 8 хвилин
І головне: часто хлопці, особливо в твому віці, думають, що зможуть купити любов дівчини, якщо задарюватимуть квітами і подарунками, водитимуть частіше в кафе і т.д. Романтика повинна бути полюбе, але тут вона тобі вже нічого не дасть, особливо якщо тої турботи вже забагато. Це може навіть бути як ще один варіант, чому досі вона тебе стовідсотково не відшила - вона просто користується халявою поки може. Вихід (і її ставлення) тобі зараз більше покажуть прості прогулянки, поцілунки, ласки і секс, при чом не десь-колись...

Востаннє редагував Дєцко: 07.05.2011 о 12:10. Причина: Пізніше додано
Дєцко зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.05.2011, 12:16 #1644598   #263
Powergood
Активний учасник
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата
Допис від ViniPyzo Переглянути допис
питання до дівчвт..
..... що у нас більше чим дружба нічого не може бути і т.д.
сказала що відносится до мене так само як я до одної дівчини
Роззуй очі і слухай що вона тобі каже. Насправді мова не йде про почуття мова йде про те що ти нічим таким не виділяєшся, обмін ідеями, спілкування між вами сухе і не цікаве. Не має між вами гармонії, ви не підходящих типів.

Додано через 3 хвилини
Не може такого бути щоб вона тобі підходила а ти їй ні.

Востаннє редагував Powergood: 07.05.2011 о 12:16. Причина: Пізніше додано
Powergood зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.05.2011, 12:29 #1644606   #264
Olena123
Banned
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата
Допис від ViniPyzo Переглянути допис
своєю настирливість я її деколи нервую. такщо з цим все в порядку))
Настирливість різною буває. Я маю на увазі турбуватися про неї, поводитися як справжній чоловік
Olena123 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.05.2011, 12:43 #1644618   #265
Powergood
Активний учасник
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Слухай дівчину і не навязуйся, хоча вона вже все сказала імхо.. Не думай що вона тебе хоче на*бати, не думай Тебе мучить пристрасть, а це пройде - потім сміятися з себе будеш.
Powergood зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.05.2011, 16:59 #1644801   #266
ViniPyzo
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата
Допис від Powergood Переглянути допис
Слухай дівчину і не навязуйся, хоча вона вже все сказала імхо.. Не думай що вона тебе хоче на*бати, не думай Тебе мучить пристрасть, а це пройде - потім сміятися з себе будеш.
народ... точніше нація)хах (так вчитель по філософії нас завжди заставляв говорити)
вона на**бати мене аж ніяк не хоче .. щераз говорю в неї такий характер і їй непогано зімною.. не думаю що дівчина якій я дійсно по**уй запрошувала б в гості при тому що й батьки присутні.
просто я хочу зясувати що при таких ситуаціях краще робити
коли настрою немає то краще уникати спілкування на більш відверті теми чи як... розумієте нестандартна ситуація
дівчина дійсно красива розумна і взагалі я її напевно люблю більше за все..
я для неї на всьо можу піти і вона це розуміє але нічого не потребує.. тобто на**бати аж ніяк нехоче..
мені важко зрозуміти логіки дівчат тому й питаюся порад саме слабшої половини статі..
ViniPyzo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.05.2011, 17:03 #1644802   #267
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата
Допис від ViniPyzo Переглянути допис
народ... точніше нація)хах (так вчитель по філософії нас завжди заставляв говорити)
вона на**бати мене аж ніяк не хоче .. щераз говорю в неї такий характер і їй непогано зімною.. не думаю що дівчина якій я дійсно по**уй запрошувала б в гості при тому що й батьки присутні.
просто я хочу зясувати що при таких ситуаціях краще робити
коли настрою немає то краще уникати спілкування на більш відверті теми чи як... розумієте нестандартна ситуація
дівчина дійсно красива розумна і взагалі я її напевно люблю більше за все..
я для неї на всьо можу піти і вона це розуміє але нічого не потребує.. тобто на**бати аж ніяк нехоче..
мені важко зрозуміти логіки дівчат тому й питаюся порад саме слабшої половини статі..
Наїбати і просто використати трохи різні речі. А запрошування вгості, коли є батьки, вобше не показник, ти ж можна сказати друг, а друга чо б не покликати )))
Дєцко зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.05.2011, 18:13 #1644852   #268
ViniPyzo
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
Наїбати і просто використати трохи різні речі. А запрошування вгості, коли є батьки, вобше не показник, ти ж можна сказати друг, а друга чо б не покликати )))
добре поставлю питання інакше
якщо кажете що використати то для чого використати??? у чому імено вона використовує мене??
бабло - точно нє!!
ViniPyzo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.05.2011, 18:40 #1644872   #269
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата
Допис від ViniPyzo Переглянути допис
добре поставлю питання інакше
якщо кажете що використати то для чого використати??? у чому імено вона використовує мене??
бабло - точно нє!!
Сонце, я уже писала. Чому думаєш як є слово використати, то діло обов'язково в грошах?
Використовує тебе як тимчасового ухажора, щоб не залишатись самотньою, поки, той на кого вона ожидає на неї не клюнув. Та навіть може частково як подружку....тут уже все тобі конкретно в попередніх постах розписали. Хоч ще більшої конкретики - сам більше конкретизуй які у вас стосунки (хоча думаю всім вже і так все зрозуміло, один ти в нєвєдінії). Не хочеш тут вдаватись до дрібниць - поспілкуйся з кимось через ПП, аську...
Дєцко зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.05.2011, 19:36 #1644902   #270
ViniPyzo
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
Сонце, я уже писала. Чому думаєш як є слово використати, то діло обов'язково в грошах?
Використовує тебе як тимчасового ухажора, щоб не залишатись самотньою, поки, той на кого вона ожидає на неї не клюнув. Та навіть може частково як подружку....тут уже все тобі конкретно в попередніх постах розписали. Хоч ще більшої конкретики - сам більше конкретизуй які у вас стосунки (хоча думаю всім вже і так все зрозуміло, один ти в нєвєдінії). Не хочеш тут вдаватись до дрібниць - поспілкуйся з кимось через ПП, аську...
хех..в цьому випадку твій варіант можна віднести на сааамий кінець.. розумієш я взломав її контакт і крім мене вона ні з ким не переписується.. до неї пишуть але вона ігнорує..
я думаю це може бути причина в її колишньому з яким вона розталася пару місяців тому і походу вона його любила але стосунки в них ніякі і вона вирішила розтатися з ним..
тепер я так думаю.. вона не хоче стати на ті ж самі граблі..
також є багато чого по чому можна сказати що я не байдужий їй (це особисте)
ViniPyzo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.05.2011, 20:08 #1644924   #271
Джалка
formidable
 
Аватар для Джалка
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата
Допис від ViniPyzo Переглянути допис
хех..в цьому випадку твій варіант можна віднести на сааамий кінець.. розумієш я взломав її контакт і крім мене вона ні з ким не переписується.. до неї пишуть але вона ігнорує..
я думаю це може бути причина в її колишньому з яким вона розталася пару місяців тому і походу вона його любила але стосунки в них ніякі і вона вирішила розтатися з ним..
тепер я так думаю.. вона не хоче стати на ті ж самі граблі..
також є багато чого по чому можна сказати що я не байдужий їй (це особисте)
О! Нарешті зерно істини в купі словесного гною (сорі,то метафора). Паззл зійшовся. Скоріш за все вона ще любить його досі і не губить надії шо він одумається,зміниться і вони знов будуть разом. А ти- для того шоб а)він поревнував
б)їй було легше відволіктися від думок про нього
Ніхто не каже шо ти їй байдужий, але ти просто замінник зараз, не ображайся.
Джалка зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Дєцко (07.05.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.05.2011, 20:09 #1644926   #272
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата
Допис від ViniPyzo Переглянути допис
хех..в цьому випадку твій варіант можна віднести на сааамий кінець.. розумієш я взломав її контакт і крім мене вона ні з ким не переписується.. до неї пишуть але вона ігнорує..
я думаю це може бути причина в її колишньому з яким вона розталася пару місяців тому і походу вона його любила але стосунки в них ніякі і вона вирішила розтатися з ним..
тепер я так думаю.. вона не хоче стати на ті ж самі граблі..
також є багато чого по чому можна сказати що я не байдужий їй (це особисте)
Блін, ну та ж не буду тобі десять раз повторювати. Якщо ти такий впевнений, то флаг в руки і активно добивайся її: або все таки доб'єшся, або пошле і ти продовжиш далі норм жити, а не страдати фігнею!

А контактів можна мати штук зі сто. І з кожного з різними людьми спілкуватись. Взломщик, хаха, розсмішив!!!
Ти такий наївний, що аж шкода!

Краще послухай Джалку:
Цитата А ти для того шоб:
а) він поревнував;
б) їй було легше відволіктися від думок про нього;
Ніхто не каже шо ти їй байдужий, але ти просто замінник зараз, не ображайся.
або варіант а, або варіант б, або обидва варіанти одразу )))

Востаннє редагував Дєцко: 07.05.2011 о 20:16.
Дєцко зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.05.2011, 22:07 #1645020   #273
Powergood
Активний учасник
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Додано через 7 хвилин
Цитата
Допис від ViniPyzo Переглянути допис
тепер я так думаю.. вона не хоче стати на ті ж самі граблі..
Це ти вже сам придумав. Говори тільки те що вона сказала, а не те що ти придумуєш.

Востаннє редагував Powergood: 07.05.2011 о 22:24. Причина: Пізніше додано
Powergood зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.05.2011, 10:54 #1645186   #274
Powergood
Активний учасник
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

В першу чергу би хотілося порадити щоб автор ViniPyzo не створював іллюзій бо всетаки дівчині би ніколи навіть язик не повернувся назвати другом того, хто повністю влаштовує. Я бачу два шляхи:
1. Погодитися на роль друга і знати що перспектива стосунків відсутня;
2. Поставити крапку в тих стосунках.

Додано через 20 хвилин
А те що запрошувала до себе додому імхо просто в неї немає стабільної самосвідомості. Вона розуміє, що бути тим єдиним ти недотягуєш тому і тримає дистанцію. А по якій причині ти її не влаштовуєш зрозуміти напевно не може - просто бачить що чогось бракує..

Востаннє редагував Powergood: 08.05.2011 о 10:54. Причина: Пізніше додано
Powergood зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Джалка (08.05.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.05.2011, 10:59 #1645227   #275
Demetra
 
Аватар для Demetra
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Я так розумію що дівчина ще досить молода. Як на мене може помогти варіант коли почнеш натякати що вона може тебе втратити.Але головне не переборщити бо може обідитись і погодитись.А може не досить прямо казав що хочеш чогось більшого? А сама боїться піти на зустріч, а раптом вона тебе не так розуміє? А взагалі за кохання треба боротися до кінця щоб потім, навіть якщо нічого не вийде, можна бути впевненим що зробив усе можливе і ні про що не жаліти
Demetra зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Olena123 (08.05.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.05.2011, 13:15 #1645238   #276
Powergood
Активний учасник
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата
Допис від ViniPyzo Переглянути допис
добре поставлю питання інакше
якщо кажете що використати то для чого використати??? у чому імено вона використовує мене??
бабло - точно нє!!
Ну можуть заюзати тебе як слугу сімї, будеш виконувати мєлкі порученія..

Цитата:
Допис від Demetra Переглянути допис
впевненим що зробив усе можливе і ні про що не жаліти
А ага а потім жаліти що потратив купу часу, своєї молодості ні на що.. (провал високоімовірний)

Додано через 1 хвилину
І якщо вона вже відправляла його енну кількість раз прямим текстом в друзі.. є смисл далі мучитись?

Додано через 2 години 2 хвилини
ViniPyzo в твоїй проблемі всім приходиться мати справу не з жіночою логікою, а з твоєю. Хіба ти почнеш переказувати точно так як говорила та дівчина


Цитата:
Допис від Demetra Переглянути допис
Я так розумію що дівчина ще досить молода. Як на мене може помогти варіант коли почнеш натякати що вона може тебе втратити.Але головне не переборщити бо може обідитись і погодитись.А може не досить прямо казав що хочеш чогось більшого? А сама боїться піти на зустріч, а раптом вона тебе не так розуміє? А взагалі за кохання треба боротися до кінця щоб потім, навіть якщо нічого не вийде, можна бути впевненим що зробив усе можливе і ні про що не жаліти
Це що дівчина молода не виправдовує її слів що ViniPyzo похожий на її подружку. А боротися до кінця це полюбому нерозумно в тому смислі, що проблема є вже зараз і вона не в нехватці прикладених зусиль. Оскільки виникали сварки всетаки взаєморозуміння між даними людьми досить погане.

Востаннє редагував Powergood: 08.05.2011 о 13:15. Причина: Пізніше додано
Powergood зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.05.2011, 02:33 #1645843   #277
ViniPyzo
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата:
Допис від Demetra Переглянути допис
Я так розумію що дівчина ще досить молода. Як на мене може помогти варіант коли почнеш натякати що вона може тебе втратити.Але головне не переборщити бо може обідитись і погодитись.А може не досить прямо казав що хочеш чогось більшого? А сама боїться піти на зустріч, а раптом вона тебе не так розуміє? А взагалі за кохання треба боротися до кінця щоб потім, навіть якщо нічого не вийде, можна бути впевненим що зробив усе можливе і ні про що не жаліти
їй 18 )
да натякав на те що можу пропасти з її життя.. - помагає))
розумієте тут ситуація непроста.. просто не так багато інформації я вам надав..
якщо ж на то пішло то сьогодні і вчора дуже вдало првели вихідні) а сьогодні взагалі!!..тількищо відвіз її додому))хахах..
вона дуже емоційна....ну а якщо у емоційної людини поганий настрій то багато чого вона може наговорити..
але чому саме про дружбу вона говорить..
ViniPyzo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.05.2011, 09:20 #1645892   #278
zumnuj
 
Аватар для zumnuj
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата
Допис від ViniPyzo Переглянути допис
їй 18 )
да натякав на те що можу пропасти з її життя.. - помагає))
розумієте тут ситуація непроста.. просто не так багато інформації я вам надав..
якщо ж на то пішло то сьогодні і вчора дуже вдало првели вихідні) а сьогодні взагалі!!..тількищо відвіз її додому))хахах..
вона дуже емоційна....ну а якщо у емоційної людини поганий настрій то багато чого вона може наговорити..
але чому саме про дружбу вона говорить..
Чоловіче, ти тішиш себе ілюзіями. Тут не треба бути великим спецом в любовних справах, щоб зрозуміти, що вона просто тримає тебе коло себе до кращих часів, так сказать маніпулює тобою. А як тільки кращі часи настануть, то відправить тебе далеко далеко. І буде тобі тоді ще гірше від того відчуття, що тебе тупо використали. Тому краще візьми справу в свої руки - забий на неї раз і назавжди, потім ще будеш сміятися з цих своїх дописів.
zumnuj зараз поза форумом  
Подякували 2:
Vushenka19 (09.05.2011), Дєцко (09.05.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.05.2011, 12:22 #1646015   #279
ViniPyzo
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата:
Допис від zumnuj Переглянути допис
Чоловіче, ти тішиш себе ілюзіями. Тут не треба бути великим спецом в любовних справах, щоб зрозуміти, що вона просто тримає тебе коло себе до кращих часів, так сказать маніпулює тобою. А як тільки кращі часи настануть, то відправить тебе далеко далеко. І буде тобі тоді ще гірше від того відчуття, що тебе тупо використали. Тому краще візьми справу в свої руки - забий на неї раз і назавжди, потім ще будеш сміятися з цих своїх дописів.
можливо й і так.
Але забити на неї раз і назавжди, як ти кажеш, мені аж ніяк не получется..
ViniPyzo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.05.2011, 12:43 #1646031   #280
zumnuj
 
Аватар для zumnuj
Типово Відповідь: Обережно, плагіат! Питання до дівчат!

Цитата
Допис від ViniPyzo Переглянути допис
можливо й і так.
Але забити на неї раз і назавжди, як ти кажеш, мені аж ніяк не получется..
Не получається, бо не хочеш. Повір ти далеко не єдиний хто опинявся в такій ситуації. Твій максималізм постійно шепче тобі "ми будемо разом, все буде ок, я таки дочекаюся її". Але історія і статистика зараз явно не на твоєму боці.
Ти шукаєш кожен позитивний момент в ваших "стосунках", але зовсім не бачиш гори негативу.

Але то таке, кожен сам собі пан. Рідко хто вчиться на чужих помилках, в основному всі на своїх. Зато уроки получаютсья на все життя.

Не будь хлюпіком, краще бути самому, ніж мати такі стосунки.
zumnuj зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:50.