Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи > Ремонт і будівництво


Вибір ламінату для спальні.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 08.12.2017, 17:52 #2714817   #1
Sapsan
 
Аватар для Sapsan
Типово Вибір ламінату для спальні.

Викинув старий радянський паркет, не тримався стяжки. Дружина просить ламінат. Походив по магазинах і зрозумів що весь асортимент йде із Китаю. Купа порад і пропозицій в неті. Хто стикався з вибором. Може є інформація по тому наскільки шкідливе це покриття. Не хочеться дихати і травитися.
Sapsan зараз поза форумом  
Старий 09.12.2017, 11:08 #2714863   #2
zav
Активний учасник
Типово Відповідь: Вибір ламінату для спальні.

Аналогічно в жовтні стикнувся із такою проблемою. Облазив цілий Тернопіль. Китаю купа. Цікаво, що той самий ламінат продають хто як хоче. Захожу в магазин біля арсу кажуть виробник Німеччина, захожу по дорозі до Епіцента зліва, кажуть Польща, На Західному Такий модний магазин, такий відкрився на бамі взагалі Бельгія. Намахують і ціни друть як дійсно за Німеччину, Польщу а продають Китай і не червоніють. Таки зупинився на Кронополі польща, Дуб Балтика ціна, якість. Брав навпроти Епіцентра Твоя чи Моя підлога не памятаю. Зайшов звичайно в око кинувся один ламінат, вигляд супер + купа примочок супер захист, возкований замок……продавець питає куда хочете, так то й так ремонт, в спальню, перший раз таке чую що продавець каже боже помилуй брати в квартиру чи дім такий ламінат тож Китай, на офіcи, магазини то так. Розказав все про Китай, доречі як визначити китай, довжина планки 1,21 а інші европейські 1,28 і 1,38. Будьте обережні бо впарюють гівн……… а друть за шиколадку. Звичайно шо паркет краще, він тепліший, приємніший, але потребує кращого догляду і акутного ставлення. В мене двоє малих дітей, я не ризикнув ставити паркет.
zav зараз поза форумом  
Старий 09.12.2017, 11:16 #2714864   #3
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Вибір ламінату для спальні.

Думаю воно таке ж шкідливе як і Wifi, пінопласт, повітря у містах і тд. В перші дні ніхто не вмре, а після 80 якщо вмре то ніхто не скаже що то від ламінату.

Зазвичай продукція перед попаданням на ринок проходить сертифікацію і має відповідати певним вимогам, тому думати гадати тут нема що, можна просто глянути сертифікат відповідності чи щось наприклад отаке
tapac_ko зараз поза форумом  
Старий 09.12.2017, 19:53 #2714915   #4
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Вибір ламінату для спальні.

в себе паркет я би ніколи не поміняв на ламінат.
паркет покладений років 45 назад,нічого не скрипить,хіба чуть місцями.при бажанні можна перестелити.
але на пресовані опилки ,з хімією перемішані, міняти?

Цитата:
Допис від tapac_ko Переглянути допис
Зазвичай продукція перед попаданням на ринок проходить сертифікацію і має відповідати певним вимогам, тому думати гадати тут нема що, можна просто глянути сертифікат відповідності
ти реально в це віриш?
Romko_7 зараз поза форумом  
Старий 09.12.2017, 20:29 #2714916   #5
Minato
火の力
 
Аватар для Minato
Типово Відповідь: Вибір ламінату для спальні.

Теж стоїть паркет, який знову буду невдовзі знову міняти на паркет
Minato зараз поза форумом  
Старий 09.12.2017, 22:32 #2714921   #6
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Вибір ламінату для спальні.

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
ти реально в це віриш?
Ну можна в Польщі купити якщо внас не віриться, але з такими поглядами то і їсти нема що і жити шкідливо....
tapac_ko зараз поза форумом  
Подякував(ла):
korabel (15.12.2017)
Старий 14.12.2017, 10:51 #2715327   #7
Gorynych
Banned
Типово Відповідь: Вибір ламінату для спальні.

Цитата
Допис від zav Переглянути допис
Аналогічно в жовтні стикнувся із такою проблемою. Облазив цілий Тернопіль. Китаю купа. Цікаво, що той самий ламінат продають хто як хоче. Захожу в магазин біля арсу кажуть виробник Німеччина, захожу по дорозі до Епіцента зліва, кажуть Польща, На Західному Такий модний магазин, такий відкрився на бамі взагалі Бельгія. Намахують і ціни друть як дійсно за Німеччину, Польщу а продають Китай і не червоніють. Таки зупинився на Кронополі польща, Дуб Балтика ціна, якість. Брав навпроти Епіцентра Твоя чи Моя підлога не памятаю. Зайшов звичайно в око кинувся один ламінат, вигляд супер + купа примочок супер захист, возкований замок……продавець питає куда хочете, так то й так ремонт, в спальню, перший раз таке чую що продавець каже боже помилуй брати в квартиру чи дім такий ламінат тож Китай, на офіcи, магазини то так. Розказав все про Китай, доречі як визначити китай, довжина планки 1,21 а інші европейські 1,28 і 1,38. Будьте обережні бо впарюють гівн……… а друть за шиколадку. Звичайно шо паркет краще, він тепліший, приємніший, але потребує кращого догляду і акутного ставлення. В мене двоє малих дітей, я не ризикнув ставити паркет.
Не знаю. Я взяв рік назад китай і нормально. І диван розсуваю постійно (колеса знизу поламані і труть), і на кріслі совгаю по ньому, ще черепаху маю з кігтями. І поки що царапин і потертостей нема. Заплатив недорого і не панькаюсь з ним. Я думаю що на г..ні вже би юуло видно всі мінуси. А так нормально. В тому самому епіцентрі як на саму виставку подивився, таке все обдерте, що точно не захочеш собі додому. Брав через інтернет.
Gorynych зараз поза форумом  
Старий 15.12.2017, 10:36 #2715445   #8
Sapsan
 
Аватар для Sapsan
Типово Відповідь: Вибір ламінату для спальні.

Всім дякую. Я прихильник паркету, нема про що говорити навіть. Гарно поставлений паркет і нормальний лак то на роки. Але жінка і мода зробили своє, поставив ламінат. Висновок один - то не є підлога а щось незрозуміле. Але сам вирівняв стяжку, сам поставив нормально, думаю послужить довго. Діти вже виросли, так що все нормально. Взяв німецький egger, біля Епіцентру (Люкспідлога). Ніби нічого, запаху не чути.
Sapsan зараз поза форумом  
Старий 16.12.2017, 09:19 #2715498   #9
HamanN
 
Аватар для HamanN
Типово Відповідь: Вибір ламінату для спальні.

Ви смішні )) Ви користуєтеся практично всією побутовою технікою з Китаю, мобільні - з Китаю, одяг в основній масі з Китаю, купа продуктів які продаються в супермаркетах з Китаю, авто досить багато з Китаю, 50 % + - бдівельних матеріалів які ми використовуємо в будівництві вироблено в Китаї....і так дальше, але китайський ламінат - це зло....КОМЕДІЯ
HamanN зараз поза форумом  
Подякували 2:
Сомбра (16.12.2017), Nobel (16.12.2017)
Старий 16.12.2017, 23:35 #2715526   #10
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Вибір ламінату для спальні.

Цитата:
Допис від Sapsan Переглянути допис
Викинув старий радянський паркет, не тримався стяжки. Дружина просить ламінат. Походив по магазинах і зрозумів що весь асортимент йде із Китаю. Купа порад і пропозицій в неті. Хто стикався з вибором. Може є інформація по тому наскільки шкідливе це покриття. Не хочеться дихати і травитися.
на тобі наш- https://27.ua/ua/shop/laminat/?sort=...SAAEgJJmfD_BwE
обирай 32-33 клас покриття. Що до шкідливого... як тобі сказати..раніше молоко в магазинах стояло 2 дні тепер тиждень. Пиво (живе) тнрмін придатності був тиждень тепер місяць. Все міняється. Раніше був паркет тепер комусь білше подобається ламінат. в мене простояв паркет з 58-60 року, пережив 2 цикльовки лакували Ленінградським лаком, а це пакость ше та, бо другої колись і не було.... і нічого, поки дожив до 45 не втравився. Всьому свій час-Закупив ламінату, якраз знижки гарні.
Життя воно само по собі шкідливе)))

Згадав... до цикльовок натирали машинкою такою- пастою раз на два місяці... ваняло три дня скіпідаром))) вижив))
Сомбра зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sapsan (17.12.2017)
Старий 17.12.2017, 23:20 #2715584   #11
Sapsan
 
Аватар для Sapsan
Типово Відповідь: Вибір ламінату для спальні.

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
на тобі наш- https://27.ua/ua/shop/laminat/?sort=...SAAEgJJmfD_BwE
обирай 32-33 клас покриття. Що до шкідливого... як тобі сказати..раніше молоко в магазинах стояло 2 дні тепер тиждень. Пиво (живе) тнрмін придатності був тиждень тепер місяць. Все міняється. Раніше був паркет тепер комусь білше подобається ламінат. в мене простояв паркет з 58-60 року, пережив 2 цикльовки лакували Ленінградським лаком, а це пакость ше та, бо другої колись і не було.... і нічого, поки дожив до 45 не втравився. Всьому свій час-Закупив ламінату, якраз знижки гарні.
Життя воно само по собі шкідливе)))

Згадав... до цикльовок натирали машинкою такою- пастою раз на два місяці... ваняло три дня скіпідаром))) вижив))
Я за союзу ленінградським лаком лакував паркет у протигазі і чуть в обморок не впав, мало бракувало, страшно смердючий, але нічого вижив
Sapsan зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Сомбра (18.12.2017)
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:03.