Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мобільний та радіозв'язок


Чи варто купляти китайський телефон????

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 10.03.2011, 09:31 #1598086   #141
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

"і слухати музику" з китайських айфонів - не смішіть...якість чуть краща, як в китайських радіо за 40грн...
Nobel зараз поза форумом  
Подякували 2:
Gabriel (11.03.2011), Niusa (10.03.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.03.2011, 14:06 #1598309   #142
sl@yes
Активний учасник
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Цитата
Допис від laziest Переглянути допис
і ніхто не жаліється, бо знають - хочеш понти - плати більше.
якраз навпаки. Китайські аналоги купують для понтів, виставляючи його за оригінал. Ті, хто купують оригінали, віддають перевагу якості, а не понтам.
Маю нокіа 5310, модель не нова. Добре служить, влаштовує і міняти не думаю на те, щоб посвітити якимось псевдо айфоном.
sl@yes зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Niusa (10.03.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.03.2011, 14:18 #1598317   #143
Niusa
 
Аватар для Niusa
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Цитата
Допис від laziest Переглянути допис
купи кабель - все вирішиться.

на рахунок китайфонів - для чого платити більше? китайський айфон коштує 600 грн оригінал 400 долл. ви економите 320 долл а втрачаєте лиш якість камери, операційну систему, розширення дисплею, чуть сильніший процессор та ще можливо щось. скільки можна купити китайфонів на 400 долл? вони 100% довше пророблять ніж 1 оригінал (хоча і оригінали роблять в китаї).

це лише "понти". якщо би китайфони часто ломалися або не було до низ запчастин (пишуть в цій темі люди) то би китайці не давали на 1 рік гаратії + би не виготовляли більше - не рентабельно.

і хватить писати те що не перевірили (це стосується людей які пишуть негативні відгуки при тому що навіть не користувалися китайфоном)!!! в знайомого, якому продав енікул - більше 1.5 року, татові купив - більше 4 місяців (а вже скільки падав), а ще скільки я продав... ще повернень не було (на щастя) і ніхто не жаліється, бо знають - хочеш понти - плати більше.

і ще: не ставте всіх китайфонів на одному рівні!!! є заводи, в яких є сертифікати якості, працюють легально... (в деяких з них я закупляюсь) і є халтурщики (ще не ризикував).
Про шо ви говорите?...І що з чим порівнюєте? Оригінал - це не понти ,а можливість людини купити собі річ.Понти - це китаєць...На рахунок гарантії ви глибоко помиляєтесь, ви усьому вірете ,що кажуть пишуть? Мені чоловік купив китайця десь 2,6 роки тому, дав майже 2000 хоч я хотіла кпк самсунг. Г рідкісне, глючне...За перший рік акуратного, бережного користування телефон побував два рази на ремонті,зараз валяється, як цегла на столі. І взагалі напічканий усім не якісним, камеру взагалі важко назвати камерою, звук паршивий ...
Niusa зараз поза форумом  
Подякували 3:
D@nZeL (10.03.2011), Nobel (10.03.2011), sl@yes (10.03.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.03.2011, 17:46 #1598483   #144
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Та шо ви розпинаєтесь, чувак продає китайські телефони і рішив їх трошки прорекламувати, правда неправильне місце знайшов
П.С. Як казав авалон смарти беруть не заради вигляду(понтів), а заради софту(функціональності якої в китайфонів як правило немає) такщо все шо написав лазіест спростувалось одним реченням
D@nZeL зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Prescout (13.03.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.03.2011, 18:36 #1598518   #145
KIRA
Трейдер
 
Аватар для KIRA
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
"і слухати музику" з китайських айфонів - не смішіть...якість чуть краща, як в китайських радіо за 40грн...
Ну це вже як в яких. Мій Iphane C8000+ по якості і гучності звуку, виносить Nokia 3250 і 5230 (вживу порівнювали).
KIRA зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.03.2011, 18:52 #1598528   #146
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

те, що китайці "кричать" через динаміки - то одне, а якість звуку в наушниках - зовсім інше...

сумніваюся, що той китаєть припустим потягається з тим же СЕ...чи Нокіа
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.03.2011, 20:09 #1598588   #147
KIRA
Трейдер
 
Аватар для KIRA
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
те, що китайці "кричать" через динаміки - то одне, а якість звуку в наушниках - зовсім інше...

сумніваюся, що той китаєть припустим потягається з тим же СЕ...чи Нокіа
Ну я якраз і мав на увазі динамік телефона. Навушників для нього немаю, тому не чув який звук в навушниках. Але і якість і гучність в динаміків мого китайця краща ніж в динаміках нокій 3250 і 5230.
KIRA зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.03.2011, 23:00 #1598642   #148
laziest
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

супер. дуже радий читати критику яка чимось аргументована.
дякую за критику Avalon та за підкол від D@nZeL.

D@nZeL - я не старався рекламувати свій товар + я не один хто продає китайфони на цьому форумі - так що тему я підбирав не для піару.

Avalon - функціональність??? ха. я робив висновки на основі знайомих які живуть в Чорткові. можливо і в більших містах оригінали і купляють заради більших можливостей, а в нас - понти (не говорю за всіх тому що не знаю всіх).
Цитата Аха для чого купляти тойоту, фіра дешевше. Чоловіче - айфон то не залізо то давно платформа, і купляють його заради набору софта, який туди можна поставити. Ще з втратами заліза мабуть змирились б, а з оською зась. Стосується всіх китайклонів чи то клон Блекберрі чи андроїдфона. Я в дитячому магазині теж можу купити автомат калашникова, який буде "пукати", але реально він стріляти не буде ж... Тільки деякі китайські товариші почали робити не клони а щось своє - наприклад HighScreen на андроїді, але то винятки і їх до нас не возять, а як возять то ціна така що легше тут купити LG чи Samsunga з кращими параметрами.
погоджуюсь на 100%
Цитата fb2/pub/maf/djvu/pdf
- елементарно - планую через місяць заказати htc g7. поки-що моє судження лише базується на основі прочитаних коментаріях в інтернеті.
Цитата vnc/rdp/nx/ssh
вперше читаю про таке і мені навіть не віриться що багато людей це використовує
Цитата бровзер нормальний
поняття "нормальний" - абстрактне - немає конкретизації - субєктивність...
Цитата skype, sip-клієнт, IСQ, Jabber, gmail, офіс
якщо я не помиляюся - то тут проблем не має.
Цитата в кінці кінців де EDGE/HSDPA ? які канали виходу в нет?
а для чого пк? ноут? айпад? це ж "геморой" сидіти в неті навіть на 4дюймовому (таких ще не замічав) телефоні, не говорячи про 3.2 дюйми. мені хватило пів години на кпк з 3.5 дюймовим дисплеєм посидіти в неті - після чого я забув про такий спосіб назавжди (але ви мені нагадали)
телефон для того щов виконував функції телефону. ви ж чомусь не написали нічого про камеру. чому люди купляють фотоаппарати при тому що в них є айфон з камерою кращою ніж в копіях? чому на айфоні ніхто не пише портрети, "карти розуму", не сворює мозику... тому що для кожного виду діяльності є свої "інструменти" за допомогою яких людина досягає певних цілей. музикант чомусь не купляє собі айпад, а купляє музикальний інструмент, хоча грати на айпаді також можливо (в цьому прикладі не враховані "винятки")...
Цитата потрібно в дорозі
кому реально потрібно то не буде для цього використовувати айфон - тому що не дуже комфортно.

Додано через 1 годину 56 хвилин
Niusa
не хотів би вас розчаровувати, але скоріш за все ваш чоловік купив телефон який виробляв не звод (судячи по вашому пості), або ви не вмієте користуватися. новачок завжди говорить що пк глючить по будь-яким причинам виключаючи неграмотне користування.
Цитата дав майже 2000
а чому більше не дав?
Цитата І що з чим порівнюєте?
ага. китайські телефони китайці вже навчились робити а ви своїм постом відмовляєте, враховуючи і те що
Цитата купив китайця десь 2,6 роки тому
Цитата На рахунок гарантії ви глибоко помиляєтесь, ви усьому вірете ,що кажуть пишуть?
те що не перевірив - не пишу
Цитата За перший рік акуратного, бережного користування телефон побував два рази на ремонті
при чому тут
Цитата Г рідкісне, глючне
і що ремонтували?
Цитата І взагалі напічканий усім не якісним
ви виробляєте телефони? який існує критерій якості? чи відомо вам хоть щось про сертифікати?
Цитата Мені чоловік купив китайця
може хоч модель напишете? невже з "оригіналів" не має моделі яка є глючною?
Цитата Всё в руках человека, а человек в руках женщины...
---
Цитата хоч я хотіла кпк самсунг

Востаннє редагував laziest: 10.03.2011 о 23:28. Причина: Пізніше додано
laziest зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.03.2011, 08:27 #1598877   #149
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Стіки всього написав, аж читати ліньки. Цікаво було б якби автор останнього поста зустрівся б тут з якимось продавцем з Євросєті. Ото б тут холівар почався.
В мене співробітник якось купив собі айфон китайський (вірніше поміняв ідіот на нокію 6500 слайд). Ну я взяв той айфон в руку,, ну вроді норм. Но як включити це жопа. І так обідно, що обгортка кльова а всередині гамно....
paravozz зараз поза форумом  
Подякував(ла):
MobiLife (03.10.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.03.2011, 09:18 #1598899   #150
laziest
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

paravozz
і всі хто думає що китайці не вміють робити телефони, а також хто притримується думки що китайський товар - низької якості:
Цитата не ставте всіх китайфонів на одному рівні!!! є заводи, в яких є сертифікати якості, працюють легально... і є халтурщики.
по-друге: ціна завжди відповідає якості. надіюся ви знаєте що компанія аппл накручує на своїх товарах близько 300%. а чому? тому що товар пропіарений. сильна корпорація завжди ставить свою ціну не дивлячись на ціни інших, а маленька фірма вимушена враховувати ціни конккурентів я ставити якомога нижчу для того щоб збільшити кількість клієнтів.
китайцям ще не довго залишилося щоб виробляти товар на рівні з "оригіналом", з другої сторони буде прийняття закону про плагіат на всі моделі а не тільки на е72... який вже почав діяти в китаї.
і по-третє: подивіться та порахуйте скільки товарів китайського виробника є у вас в дома та на роботі. є кран по 50 грн а є по 1000, то чому ж більшість (скоріш за все і ви в тому числі) купляєте кран за 50 а не за 1000грн? оригінал довше прослужить? вода через нього буде по-інакшому протікати? можливо він має якісь властивості для очищення води?...
висновок: для чого платити більше за ТЕЛЕФОН, якщо можна заплатити набагато менше і не носити 2 телефони з собою (для тих хто користується послугами не одного оператора).???

Додано через 27 хвилин
Цитата Ото б тут холівар почався.
думаю що ви не правильно мене зрозуміли.
ви ж навіть не прочитали мій пост:
Цитата Стіки всього написав, аж читати ліньки.
а вже пишете про холівар. це поняття не відповідає дійсності навіть на основі моїх постів. звідки такі умовиводи?

Востаннє редагував laziest: 11.03.2011 о 09:18. Причина: Пізніше додано
laziest зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.03.2011, 10:59 #1599018   #151
Gabriel
 
Аватар для Gabriel
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Краще взяти б/к iPhone оригінал, якщо дісно хочете Айфон, а не Китайські клони.
Вартість, для прикладу iPhone 3G 8gb - 2200-2700 грн. в непоганому стані. І я думаю що він прослужить набагато довше ніж Китай.
Краще не спішити, назбирати трошки грошенят і взяти оригінал, навіть якщо він був у користуванні.
Gabriel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.03.2011, 11:09 #1599024   #152
Niusa
 
Аватар для Niusa
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Цитата
Допис від laziest Переглянути допис
супер. дуже радий читати критику яка чимось аргументована.
дякую за критику Avalon та за підкол від D@nZeL.

D@nZeL - я не старався рекламувати свій товар + я не один хто продає китайфони на цьому форумі - так що тему я підбирав не для піару.

Avalon - функціональність??? ха. я робив висновки на основі знайомих які живуть в Чорткові. можливо і в більших містах оригінали і купляють заради більших можливостей, а в нас - понти (не говорю за всіх тому що не знаю всіх).
погоджуюсь на 100%
- елементарно - планую через місяць заказати htc g7. поки-що моє судження лише базується на основі прочитаних коментаріях в інтернеті.
вперше читаю про таке і мені навіть не віриться що багато людей це використовує
поняття "нормальний" - абстрактне - немає конкретизації - субєктивність...
якщо я не помиляюся - то тут проблем не має.
а для чого пк? ноут? айпад? це ж "геморой" сидіти в неті навіть на 4дюймовому (таких ще не замічав) телефоні, не говорячи про 3.2 дюйми. мені хватило пів години на кпк з 3.5 дюймовим дисплеєм посидіти в неті - після чого я забув про такий спосіб назавжди (але ви мені нагадали)
телефон для того щов виконував функції телефону. ви ж чомусь не написали нічого про камеру. чому люди купляють фотоаппарати при тому що в них є айфон з камерою кращою ніж в копіях? чому на айфоні ніхто не пише портрети, "карти розуму", не сворює мозику... тому що для кожного виду діяльності є свої "інструменти" за допомогою яких людина досягає певних цілей. музикант чомусь не купляє собі айпад, а купляє музикальний інструмент, хоча грати на айпаді також можливо (в цьому прикладі не враховані "винятки")...
кому реально потрібно то не буде для цього використовувати айфон - тому що не дуже комфортно.

Додано через 1 годину 56 хвилин
Niusa
не хотів би вас розчаровувати, але скоріш за все ваш чоловік купив телефон який виробляв не звод (судячи по вашому пості), або ви не вмієте користуватися. новачок завжди говорить що пк глючить по будь-яким причинам виключаючи неграмотне користування.
а чому більше не дав?
ага. китайські телефони китайці вже навчились робити а ви своїм постом відмовляєте, враховуючи і те що
те що не перевірив - не пишу

при чому тут і що ремонтували?
ви виробляєте телефони? який існує критерій якості? чи відомо вам хоть щось про сертифікати?
може хоч модель напишете? невже з "оригіналів" не має моделі яка є глючною?
---
О, це вже понаписувалиВсе зрозуміло, маєте безпосередньє відношення до китайців ... Користуватися вмію добре смартфонами і комунікаторами. Можете писати що завгодно но китайці гівно! Сенсор поганий, навіть при корегуванні дотика ,звук хриплий ,слухати музику ,знущатися над вухамименю не правильно підписане , включати не зручно, камера... промовчу,задня кришка не тримається добре...Час від часу глючить починаються трястись значки меню, не зразу включається, погано заряджається. Ремонтували кнопку пуску, були проблеми зі звуком, зарядкою.Самсунг Віту трішки складніший у користуванні, но це з початку, взагалі комунікатор класний і навіть не іде в порівняння китайцеві.Там усе ідеально і якісно працює, та навіть простий самсунг стар - це шик і клас на відміну від тої цеглини китайської. І ще на морозі може виключатись і в потрібний момент не подзвониш з нього Одним словом не якісний і не надійний ...

Востаннє редагував Niusa: 11.03.2011 о 11:16.
Niusa зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Nobel (12.03.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.03.2011, 11:22 #1599036   #153
Avalon
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Цитата
Допис від laziest Переглянути допис
поняття "нормальний" - абстрактне - немає конкретизації - субєктивність...
нормальний - це на webkit/mozilla щоб підтримував усі сучасні стандарти в веб, а не обрізок у вигляді явовської опери чи Нетфронту, хоча б натівну оперу наприклад.
Цитата
Допис від laziest Переглянути допис

Цитата:
skype, sip-клієнт, IСQ, Jabber, gmail, офіс


якщо я не помиляюся - то тут проблем не має.
Є, і значні, якщо ще аську з горем по полам можна найти, і то явовську, то остальних нема. А для скайпу та sip потрібен 3G, на простому GPRS не піде.
для пошти знов ж потрібен 3Г чи едж хоча б... А нема їх в китайфонах - едж хіба і то в моделях які тут по 300 доларів толкають - вже краще LG Optimus новий взяти тоді.

htc g7 ти згадував, лад з софтом standalone там більш-менш - вм6.5 на борту, але з комунікаційними можливостями кака - максимум gprs/wap нафік тоді там бровзер і все остальне. Хіба ігрушки гратись локальні(незручно) і як дзвонилку використовувати - то його тут той же самсунг 2370 за 500 грн новий заткне за пояс. А то китайське чудо скільки в нас 1500-2000 грн? то вже той же Оптімус можна взяти чи бу HTC нормальний.
а чи треба в дорозі смарт, якщо тобі потрібна просто дзвонилка, то нокіївські клавішники чи самсунги тут виграшніші як в ціні, так і в функціях. А так матимеш тел з залізом слабшим за Нокія 6300, здоровим екраном (нафіга для звонілки -хіба читати), низькою якість і виглядом під дорогий тел (хоча китайці давно на око впізнаються).
Avalon зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.03.2011, 11:40 #1599046   #154
laziest
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

ха. вот і нарешті ви доказали що ваш телефон підробка на китайську копію:
Цитата Сенсор поганий
Цитата меню не правильно підписане
Цитата задня кришка не тримається добре (хоча можете приклеїти як в оригіналі)
це є якраз критерії виявлення заводської збірки чи халтури.
Цитата Час від часу глючить починаються трястись значки меню
а це майже на всіх китайфонах. це прибамбаси а не глюки... це встроєно програмно навіть коли ви довго (секунду - 2) тримаєте палець на сенсорі.
Цитата не зразу включається
а це як зрозуміти? в мене нокіа оригінал - включається тоже не зразу якщо я кнопку включення щосекундно нажимаю
Цитата погано заряджається
може кабель варто купити інший? немає нічого вічного
Цитата Ремонтували кнопку пуску
огого. серйозна проблема. десь вдарили або тикали щосекундно бо він не "зразу" включається а потім пишете що проблеми...
Цитата були проблеми зі звуком, зарядкою
які? конкретики - 0. може вже хоч модель напишете і фото (наклейки під батареєю) в пості вставите щоб ті хто розуміється знали який товар вам подарували?
Цитата І ще на морозі може виключатись
вперше про таке читаю. жаль, але скоріш за все вам не пощастило користуватися телефоном заводської збірки

Додано через 7 хвилин
Цитата самсунг 2370 за 500 грн новий заткне за пояс
що ви маєте на увазі?
Цитата А то китайське чудо скільки в нас 1500-2000 грн? то вже той же Оптімус можна взяти чи бу HTC нормальний.
ми ж говоримо про айфони. і оригінали і копії виробляють китайці - не купляйте взагалі китайський товар і подивимось який вибір у вас залишиться. замічав що і НТС... тоже китайці штампують. не розумію, ви оночасно відмовляєте купляти китайський товар і рекомендуєте, тому що багато "оригінальної" продукції виробляє китай.

Востаннє редагував laziest: 11.03.2011 о 11:40. Причина: Пізніше додано
laziest зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.03.2011, 12:01 #1599059   #155
Avalon
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

ми говорим про оригінали vs китайфони, вони ж клони, вони ж пародії, а не про місце виробництва. Я в курсі що і де виробляється, і збирається, але також в курсі де проектується і як збирається, під яким контролем.
Я вже казав - є оригінальні розробки досить пристойної якості і серед китайфонів - та ж марка HighScreen наприклад http://www.vobis.ru/product/highscreen_cosmo/ тільки до нас везуть чомусь відверте г.

Додано через 3 хвилини
порівняйти цей космо наприклад з тим клоном HTC g7 і в тому ж ціновому діапазоні LG Optimus P500 чи інші того ж діапазону

Востаннє редагував Avalon: 11.03.2011 о 12:01. Причина: Пізніше додано
Avalon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.03.2011, 21:46 #1599515   #156
laziest
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

оце так. ви хотя б читали відгуки на цей телефон http://www.vobis.ru/product/highscreen_cosmo/ ?
та там сенсор проблемний а ви ще порівнюєте з g7 в якому є вже все (крім тв який і не потрібен - ви ж прихильник "оригіналів") + по параметрам сильніший.

Цитата ми говорим про оригінали vs китайфони, вони ж клони, вони ж пародії, а не про місце виробництва.
ні, ми переписуємося на рахунок:
Цитата Чи варто купляти китайський телефон????
я лише писав про вигоду купівлі між різними китайськими телефонами. висновок: і ті і ті виробляються в Китаї, отже купляти китайський телефон варто!!!
laziest зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.03.2011, 01:20 #1599649   #157
kibo
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Нащо переплачувати за бренд
китайці давно вже не клепають гівно
ну принципі тут лотерея це як і всюди є або дуже живуча річ або річ шо ломиться дуже скоро
купляли додому плазму зайшли в фокстрот плазма 6+ тис грн
батя позвонив до друга (займається доставками товору в крупні магазини) виставив могорич йому по старій дружбі ...попри мгазин
та сама плазма з гарантієюне обійшлась 3800 грн
соні камера ціна 4600 = ріал ціна з перевезеннями і таможнею попри магазин = 3 тис грн
ото робіть висновки ща магазини телефонів алло і мобілочка беруть 30% товару чистого прибутку якшо не більше
kibo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.03.2011, 09:14 #1599725   #158
laziest
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Цитата Нащо переплачувати за бренд
золоті слова!!!
laziest зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 12.03.2011, 09:50 #1599754   #159
Dumko92
 
Аватар для Dumko92
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Я як колишній користувач SciPhone i9+++ не радив би купляти цей телефон,спочатку як тільки я його купив був дуже радий шо він такий гарний і за 550 грн новий,але приблизно через місяць дуже сильно почала залазити пилюка на екран(під тач)пізніше відломалось кріплення на стилус(яке було з дуже тоненької пластмаси)один раз він впав на асфальт приблизно з висоти в пів метра,після того в нього почала відходити задня кришка бо зроблена вона з дуже тоненької пластмаси відповідно половина тоненьких пластмасових кріплень по відломлювались,ну і ше появились різні царапини(виглядав він вже недуже гарно)і це все за 1,5 місяць(і одне падіння)пізніше я легенько стукнувся об стіну вдома,то тріс тачскрін(+110грн)ну поміняли мені його,пізніше прийшов час навчання,а мені з Баму на Дружбу довго і нудно їхати завжди я слухав музику,але тут я як включив навушники з комплекту,такого нещасного звучання я ше ніколи нечув,і перехідник на 3,5 тоже непоміг,JAVA там тоже дуже слабенька Опера,Аська тормозять,ну і функціональність самого телефона Ніяка,десь кожних 3-4 дні перезагружався сам!!побавився я ним 2-3 місяці,і в тому страшному вигляді продав за 250 грн))і більше я ніколи не куплю такий китайський витвір мистецтва))і вам би нерадив))хоча колись до покупки Скайфона мені на форумі тоже нерадили його купляти,але всетаки я його купив і переконався шо на форумі були праві неварто його купляти..!!)))
Dumko92 зараз поза форумом  
Подякували 5:
KIRA (12.03.2011), Niusa (14.03.2011), Форс (12.03.2011), sl@yes (12.03.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.03.2011, 12:57 #1599881   #160
Avalon
Типово Відповідь: Чи варто купляти китайський телефон????

Цитата
Допис від laziest Переглянути допис
та там сенсор проблемний а ви ще порівнюєте з g7 в якому є вже все
З сенсором там усе гаразд - проблеми софта, прошивка виправляє. А от відсутності 3G/EDGE в G7 прошивкою не виправиш, а вайфаю у нас по вулицях нема на відміну від мобільного нету.
Цитата
Допис від laziest Переглянути допис
ні, ми переписуємося на рахунок:
Цитата:
Чи варто купляти китайський телефон????
"клон, пародія, китайський айфон\блекберрі\іншаторгмаркаякукопіюютьзовнішньо" ="китайський телефон" <> телефон зібраний в Китаю(development of USA/Europe/Japan/Korea, assembled at factory Of RPC/Korea/etc )

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від kibo Переглянути допис
ото робіть висновки ща магазини телефонів алло і мобілочка беруть 30% товару чистого прибутку якшо не більше
і яке це відношення має до теми розмови? Чи ви думаєте що продавці китайфонів на кшталт мережі Мелофону не ставлять подібних націнок? У нас усі продавці ставлять маржу від 30 до 200% такий народ .

Востаннє редагував Avalon: 12.03.2011 о 12:57. Причина: Пізніше додано
Avalon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 06:07.