Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Вибори > Верховна Рада 28.10.2012


Парламентські вибори - 2012

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 30.10.2012, 21:50 #2065507   #121
ascii
 
Аватар для ascii
Типово Відповідь: Парламентські вибори - 2012

Цитата
Допис від Litops Переглянути допис
то особисто мій рівень в районі 150
давай позмагаємось
ascii зараз поза форумом  
Старий 30.10.2012, 21:50 #2065508   #122
Litops
Учасник
Типово Відповідь: Парламентські вибори - 2012

Цитата:
Допис від Rockgorn Переглянути допис
Але, шановний, у мене для Вас і вашого IQ дуже прикра новина: ви ніхолєри не петраєте в елементарній економіці, а в політиці тим більше. Кажете при ПР в знайомих зарплата з 1600 до 3000 зросла?. Пане АйКю over 150 - скажіть мені будь-ласка пряме котирування USD/UAH в 2004 році, та в 2010-2012? Ні? а я вам скажу:
Протягом 2004 року курс = приблизно 5,2/5,4 на початок року і 5,1/5,4 в кінці року.
Протягос 2012 року курс = приблизно 7,9/8,2 на початок року і 8,0/8,3 в кінці року.
А тепер візьмемо приблизно середній курс купівлі USD:
2004 - 5,3
2012 - 8,1

1600/5,3 = 301,8 USD
3000/8,1 = 370 USD

Це називається: "ми збільшили заробітну плату майже в два рази".
Але я вже не рахую ціни на паливо, яке відіграє значнющу роль при формування базової ціни продукції, щоб вона окупилася, ціни на газ, зовнішня заборгованість, яка, мать її, зростає як мухомор, інфляція і море різних факторів.

При врахуванні цих чинників нам зарплату стабільно знижують, а то вже повний стабілізець.

п.с. я недосвідчений починаючий економіст, цифри приблизні, але близькі до істини і з малою похибкою, якщо неправильно щось сказав - виправте.
Ви дуже гарно все написали, але забули, що курс 8 був ще у 2008-му році (при тому що дуже тривалий час вішали людям локшину про сильне укріпленя гривні до доллара), а Янукович став президентом у 2010-му і ЗП не піднялась особливо за більш ніж рік часу з моменту його зльоту тоді.
Я ні в якому разі не кажу що ПР і Янукович це щось добре, але запитаю чим інші кращі якщо вже на те пішло ? Крім того, я написав відповідь людей у яких запитував "чому?", а не свою думку і про індекс інфляції мені писати не потрібно. На українскьку ЗП жити було нереально при помаранчевих і нереально зараз, але в еквіваленті до USD вона стала всерівно вищою для деяких людей та й вони тішаться і не хочуть повертатись у 2005-2010
Litops зараз поза форумом  
Старий 30.10.2012, 21:52 #2065510   #123
Rockgorn
 
Аватар для Rockgorn
Типово Відповідь: Парламентські вибори - 2012

Цитата
Допис від Litops Переглянути допис
Якщо ж говорити про Батьківщину, то вони себе показали з 2004-го і по всій логіці взагалі мали скотитись до рівня Нашої України і їхніх 25% це ще дуже круто, а я взагалі міг би спитати, невже ще є 25% які не зрозуміли, що такі партії як Батьківщина нічого ніколи не зроблять толкового для країни, вже себе показали і навіщо їм давати другий бездарний шанс ?
Знаєте, за те, що я напишу нижче, мене, скоріш за все зафукають, заплють і взагалі не сприймуть, але...
Я відкрито стерджую, що голосував за Батьківщину по пропорційні системі, а по мажоритарній - за Кайду, хоча спостерігачем був на дільниці від округу №165. Мені Кайда не імпонує, але обєднана опозиція є обєднана опозиція.
Я дуже зрадів, коли переміг той кандидат, якого я підтримував - Бойко В.Б. І, якщо ви поглянете на сайт ЦВК - він виграв з колосальним відривом решти. Хоча в його розпоряджені не було такого фінансування як наприклад в Петровського чи Чайківського, не було адмінресурсу, не було бігбордів (принаймі я не бачив), був технічний кандидат Бойко В.І, який набрав голосів на рівні з комуністами, хоча багато бюлетнів були зіпсованими через те, що люди помилялися де справжній Бойко - пенсіонер не сильно буде вчитуватися. І Болєщук старався як міг - мене дуже здивував бігборд, де інформувалося, що він єдиний кандидат від української опозиції від округу №165, хоча це нагла брехня і багато моїх знайомих йому віддали голос через те, що побачили такий бігборд. А напередодні виборів і в деяких газетах поширювали різні чутки про Бойка В.Б.( якщо мені та інфа попаде в руки, обовязково викладу сюди). Але він переміг і обігнав того самого Чайківського, листівки якого, особливо по селах, були наклеєні просто на листівках опозиційного кандидата, не вище і не нижче, а тупо поверх, хоча стовп має 4-5 метрів у висоту і їх безліч, місця достатньо.
І в цьому вся фішка, що, як би не старалися опоненти, - не допомогло, не получилося, і жодна схема по "вбивству" голосів не спрацювала належним чином.
А якщо зараз хтось напише, що перемога набута шляхом нечесним і фальсифікованим, то нехай йому суддею буде власна совість і честь.
Rockgorn зараз поза форумом  
Подякували 2:
Litops (30.10.2012), roots (30.10.2012)
Старий 30.10.2012, 21:53 #2065512   #124
ascii
 
Аватар для ascii
Типово Відповідь: Парламентські вибори - 2012

Цитата
Допис від Litops Переглянути допис
В Ейнштейна рівень вище був
IQ Мэрилин Монро (168 ) был выше, чем у Эйнштейна (160).
ascii зараз поза форумом  
Старий 30.10.2012, 21:56 #2065516   #125
Litops
Учасник
Типово Відповідь: Парламентські вибори - 2012

Цитата:
Допис від Rockgorn Переглянути допис
А якщо зараз хтось напише, що перемога набута шляхом нечесним і фальсифікованим, то нехай йому суддею буде власна совість і честь.
Мова і йшла про те, що фальсифікату критичного не було. Просто потім дискусія не в те русло пішла
Litops зараз поза форумом  
Старий 30.10.2012, 22:02 #2065523   #126
nacho one
Модератор
 
Аватар для nacho one
Типово Відповідь: Парламентські вибори - 2012

Цитата
Допис від Litops Переглянути допис
Мова і йшла про те, що фальсифікату критичного не було. Просто потім дискусія не в те русло пішла
а що-мова про водачку була?)
nacho one зараз поза форумом  
Старий 30.10.2012, 22:04 #2065530   #127
Litops
Учасник
Типово Відповідь: Парламентські вибори - 2012

Дай відповідь на різкий випад, який не особливо стосувався теми, і тема перетворюється в набір незв'язаних постів Тепер комусь прийдеться сидіти і чистити.
Litops зараз поза форумом  
Старий 30.10.2012, 22:04 #2065531   #128
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Парламентські вибори - 2012

Цитата
Допис від Litops Переглянути допис
то особисто мій рівень в районі 150.
Судячи з цьої цитати то рівень різко падає.....в якийсь другий район...
Сомбра зараз поза форумом  
Старий 30.10.2012, 22:05 #2065532   #129
ascii
 
Аватар для ascii
Типово Відповідь: Парламентські вибори - 2012

Цитата
Допис від Litops Переглянути допис
Дай відповідь на різкий випад, який не особливо стосувався теми, і тема перетворюється в набір незв'язаних постів Тепер комусь прийдеться сидіти і чистити.
твій айкю теж мало стосується теми, це ж комусь прийдеться чистити
ascii зараз поза форумом  
Старий 30.10.2012, 22:05 #2065533   #130
Rockgorn
 
Аватар для Rockgorn
Типово Відповідь: Парламентські вибори - 2012

Цитата
Допис від Litops Переглянути допис
Ви дуже гарно все написали, але забули, що курс 8 був ще у 2008-му році (при тому що дуже тривалий час вішали людям локшину про сильне укріпленя гривні до доллара), а Янукович став президентом у 2010-му і ЗП не піднялась особливо за більш ніж рік часу з моменту його зльоту тоді.
Я ні в якому разі не кажу що ПР і Янукович це щось добре, але запитаю чим інші кращі якщо вже на те пішло ? Крім того, я написав відповідь людей у яких запитував "чому?", а не свою думку і про індекс інфляції мені писати не потрібно. На українскьку ЗП жити було нереально при помаранчевих і нереально зараз, але в еквіваленті до USD вона стала всерівно вищою для деяких людей та й вони тішаться і не хочуть повертатись у 2005-2010
Але девальвувала гривня в останній квартал 2008, принаймі так свідчать дані: http://www.oanda.com/currency/average
Ну знаєте, та кращі принаймі тим, що, коли я вчора заходив на сайт ЦВК і радів, що опозиційні кандидати пройшли, а коли сьогодні побачив, що вони всього на 1-1,5% відстають від регіоналів, то це якось надто дивно, як для заходу.
Та й бардак твориться в ОВК. Чому в регіоналів зразу приймають протоколи, а опозицію, вибачте, трахають за кожну пропущену кому чи крапку і змушують їх сидіти на тих мішках з макулатурою до знепритомнення і виснаження? Я чомусь таких виборів за все своє життя не памятаю.
Rockgorn зараз поза форумом  
Старий 30.10.2012, 22:06 #2065534   #131
Litops
Учасник
Типово Відповідь: Парламентські вибори - 2012

Цитата:
Допис від nacho one Переглянути допис
а що-мова про водачку була?)
Тобі видніше, але в будь-якому випадку не про Кличка і рівень IQ тих хто у нього в партії чи за нього голосував.
Litops зараз поза форумом  
Старий 30.10.2012, 22:10 #2065539   #132
roots
 
Аватар для roots
Типово Відповідь: Парламентські вибори - 2012

Цитата
Допис від Litops Переглянути допис
то особисто мій рівень в районі 150


прошу вибачення за оффтоп
roots зараз поза форумом  
Подякували 2:
pberit (30.10.2012), Rockgorn (30.10.2012)
Старий 30.10.2012, 22:12 #2065542   #133
nacho one
Модератор
 
Аватар для nacho one
Типово Відповідь: Парламентські вибори - 2012

Цитата
Допис від Litops Переглянути допис
Тобі видніше, але в будь-якому випадку не про Кличка і рівень IQ тих хто у нього в партії чи за нього голосував.
єресь ти перший почав нести,а далі понеслось)
nacho one зараз поза форумом  
Старий 30.10.2012, 22:13 #2065543   #134
Litops
Учасник
Типово Відповідь: Парламентські вибори - 2012

Цитата:
Допис від Rockgorn Переглянути допис
Та й бардак твориться в ОВК. Чому в регіоналів зразу приймають протоколи, а опозицію, вибачте, трахають за кожну пропущену кому чи крапку і змушують їх сидіти на тих мішках з макулатурою до знепритомнення і виснаження? Я чомусь таких виборів за все своє життя не памятаю.
По логіці (принаймні я би так робив коли хотів би фальсифікувати) владі в першу чергу потрібно було врахувати всі західні голоси (бо саме тут у них підтримка мінімальна) і порахувати їх, а потім гратись з східними і робити те що їм треба щоб досягнути потрібного проценту. Але я бачу, що все навпаки і Донецьк вже давно порахований, а Львів чомусь ні, а можливо саме там фальшують ? Все відносно і закиди про критичні фальсифікації м'яко кажучи недоречні. Як на мене результати виборів абсолютно логічні.
Litops зараз поза форумом  
Старий 30.10.2012, 22:18 #2065549   #135
roots
 
Аватар для roots
Типово Відповідь: Парламентські вибори - 2012

В мене явно менше АйКю ніж в тебе , бо по моїй логіці влада правильно почала фальсифікації. Спершу порахували схід і південь - показали високий % ПР а далі, потихоньку підтягують вже поставлену ВИСОКУ планку по решту округам. Логічно?
roots зараз поза форумом  
Старий 30.10.2012, 22:19 #2065550   #136
proton
 
Аватар для proton
Типово Відповідь: Парламентські вибори - 2012

Цитата:
Допис від G1N3K10G Переглянути допис
Ну нехай навіть регіони через тиск залякування адмінресурс дописали собі цілих 10%. Але і 20% для них то є дуже багато. Щось я не вірю що ці вибори чесні. Ну не може бути в державі стільки дурнів. Думаю, що реально в перемозі регіонів може бути зацікавлено не більше 5-7% виборців.
"Со времен Адама дураки составляют большинство" (c)
proton зараз поза форумом  
Старий 30.10.2012, 22:23 #2065553   #137
Rockgorn
 
Аватар для Rockgorn
Типово Відповідь: Парламентські вибори - 2012

Цитата
Допис від Litops Переглянути допис
По логіці (принаймні я би так робив коли хотів би фальсифікувати) владі в першу чергу потрібно було врахувати всі західні голоси (бо саме тут у них підтримка мінімальна) і порахувати їх, а потім гратись з східними і робити те що їм треба щоб досягнути потрібного проценту. Але я бачу, що все навпаки і Донецьк вже давно порахований, а Львів чомусь ні, а можливо саме там фальшують ? Все відносно і закиди про критичні фальсифікації м'яко кажучи недоречні. Як на мене результати виборів абсолютно логічні.
По логіці - Донецьк вже був порахований і ймовірно ще до виборів.
Розумієте, фальшувати - не означає принести пачку бюлетенів і запхати в урну для голосування. Можна ж набагато простіше - декілька "справедливих і правильних" цифер в протоколі поставити і все.
Якщо вибори прозорі - чому онлайн трансляцію виключили під час підрахунку? Чому немає онлайн трансляції на ОВК, а особливо - крупним планом при перевірці протоколів і внесення з них даних для ЦВК?
Чому журналістів не пускають на ОВК в Києві?
Така сама ситуація і в Києві, і в Львові, бо, розумієте, багато опозиціонерів пройшло, а єдиний шанс їх на другий план поставити, щоб вони в рейтингу сверлили поглядом спину регіонала - почаклувати з протоколами, а це можливо лише шляхом затягування виборів, коли люди на межі нервового зриву, коли їм вже плювати на все - аби швидше нормально відпочити дома. От тоді починається бал на прийомі у диявола.
Тим більше на сході великі області, міста, кількість зареєстрованих виборців на дільницях набагато більше, підрахунок займає довше часу. Ми своїх 1320, які проголосувавли на момент закриття дільниці, рахували більше ніж 3 години. А протоколи закінчили складати лише в 4 ранку. То як так виходить, що на Заході ОВК і 5-6 частину не встигло опрацювати, а на Сході - вже 60-70% завершували??

Востаннє редагував Rockgorn: 30.10.2012 о 22:30.
Rockgorn зараз поза форумом  
Старий 30.10.2012, 22:26 #2065557   #138
Litops
Учасник
Типово Відповідь: Парламентські вибори - 2012

Цитата:
Допис від nacho one Переглянути допис
єресь ти перший почав нести,а далі понеслось)
Ну я ж кажу - тобі в будь-якому випадку видніше і зрозуміліше. Ти чомусь вирішив, що в моїх словах логіка абсолютно відсутня, а саме твої настрої відображають настрій більшості Хоча до чого ти писав про УДАР і озвучував якісь цифри по IQ для мене так і залишилось загадкою, тому якщо у тебе виникнуть якісь питання пиши краще в ПМ.
Litops зараз поза форумом  
Старий 30.10.2012, 22:29 #2065564   #139
ascii
 
Аватар для ascii
Типово Відповідь: Парламентські вибори - 2012

може 105?
ascii зараз поза форумом  
Подякували 3:
nacho one (30.10.2012), Rockgorn (30.10.2012), roots (30.10.2012)
Старий 30.10.2012, 22:35 #2065570   #140
nacho one
Модератор
 
Аватар для nacho one
Типово Відповідь: Парламентські вибори - 2012

Цитата
Допис від Litops Переглянути допис
Ну я ж кажу - тобі в будь-якому випадку видніше і зрозуміліше. Ти чомусь вирішив, що в моїх словах логіка абсолютно відсутня, а саме твої настрої відображають настрій більшості Хоча до чого ти писав про УДАР і озвучував якісь цифри по IQ для мене так і залишилось загадкою, тому якщо у тебе виникнуть якісь питання пиши краще в ПМ.
вуйцю,я просто не можу сприймати серйозно людину,котра пише,що порушень було небагато)
глянь,які бої прямо зараз відбуваються за голоси і про скільки з них замовчано на Сході,хоча,що я тобі пояснюю,в тебе айку 1,50)
nacho one зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:32.