Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Барахолка > Попит (куплю) > Фото


Куплю фотоапарат до 4тис

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 07.08.2017, 20:07 #2702388   #21
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Куплю фотоапарат до 4тис

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Але щось купити на ОЛХ дуже важко, купа кидалів, виставляють занижені ціни і просять завдаток. Або ціна вище нового...
пару тижнів назад знайомому підбирав варіанти по 5100 - бачив непоганий в Тернополі.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
ти на матрицю не дивись,скільки там в неї мегапікселів.
не, в нікона спарвді матриці чуть більші. фізично. кроп в нікона 1.5, в кенона 1.6, це вказує на розмір матриці - більше число - менша діагональ.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
Для кращої якості прийдеться купляти окремо обєктиви які по ціні можуть = ціні самого фотоапарата.
в принципі так. скло дороге тепер капєц.

Востаннє редагував switch: 07.08.2017 о 20:07. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Старий 07.08.2017, 22:33 #2702408   #22
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Куплю фотоапарат до 4тис

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
ти на матрицю не дивись,скільки там в неї мегапікселів.
Дуже багато залежить від обєктива.Якшо купиш дзеркалку з кітовим обєктивом типу "18-55",то і ним можна користуватись для просто пофоткати і відео познімати.

Для кращої якості прийдеться купляти окремо обєктиви які по ціні можуть = ціні самого фотоапарата.
Я про розмір матриці, як вже поправив свіч. В самій вікі написано що в 5200-ого найкраща матриця в своєму класі, стаття стара правда, новіші моделі думаю не гірші але вони дорогі.
Фоткати я збираюсь здебільшого в приміщенні, товари для сайту, якісь пянки, можливо відпочинок якщо не впадло буде його носити...


Цитата
Допис від switch Переглянути допис
візьми 5100 - він в принципі мало чим буде програвати тому 5200, но взяти можна дешевше.
можна взяти 3200, якщо поворотного екрана не треба і нема планів глибоко розбиратись з фото, хоча і 5100-5200 не для того (ну в сенсі що все це камери для новачків).
Я наприклад маю 5100, вибрав його через поворотно відкридний екран і лів-вю. В принципі мені вистачає, да, Д90 наприклад був би зручнішим в багатьох нюансах, зато цей легший і екранчик модний

Додано через 14 хвилин
почитай на вікі про моделі 3200, 5100 і 5200 і сам подумай, що з цього для тебе має значення. Вони досить близькі по функціоналу. мегапікселі - то останнє на що увагу варто звертати.
наприклад:

ніфіга такого, за що варто за нього переплачувати, як на мене. ну якщо юзати фот як фот, а не як багатофункціональний комбайн.
прості, то я тобі кинув відмінності 5300 від 5200.

ну відмінності 5200 від 5100 це буде більша кількість точок автофокусування і експозаміру. з точками фокусування, сказати відверто - для автомата вистачає і тих що є, для ручного вибору точки - все рівно фокусуєшся на одній, яку вкажеш, а там виставив точку приблизнона обєкт, а потім вже підкорегував кадр після фокусування. Я часто гуто взагалі фокусуюсь тільки по центральній - сфокусувався, тоді скомпонував кадр, зняв. лінь зайві кнопки клацати.

1300Д я щось не знаю, я грунтовно про нього не читав, але так на перший погляд він навіть 3200 програє, хай може мене поправить якийсь Кеноніст.
Абсолюно не бачу сенсу у вай-фай та інших наворотах, у мене те все є навіть у мильничці, жодного разу навіть не пробував в цих фішках розібратись, витягнув флешку запхав у ноут, та й ок.
Суто якіст фото, можливо відео, принаймі не менше фул-шд в житті всяке буває. в 5200 є хороша матриця, як я розумію далі вже йдуть фул-фрейм? Но вони піпець дорогі, мені того не треба, я весіль не фоткаю. Думаю його мені вистачить на пару років точно.

От питання обєктиву це для мене джунглі... Я взагалі тут 0. А можливо варто було і доплатити за аналогічний фотік але з кращим обєктивом у комплекті. От для приклад у фотоапарат Кенон 1300Д продається як мінімум в 3 різних комплектаціях суто на Розетці:
18-55 IS II Kit
18-55 III
18-55 III + Canon EF 75-300mm f/4-5.6 III USM
Для мене всі ці циферки це як синуси і косинуси - абсолютно не зрозуміла хринь.
ці цифри 18-55 це те як я далеко можу робити фотографії? Ну грубо кажучи? Типу чим менше число тим ближче це до макро, а чим більше тим дальше обєкт я зможу чітко фотографувати?
Букви IS це то саме що в Нікона VR тобто оптична стабілізація? Тобто вкрай бажано щоб ці буковки були?
Римські цифри це що?
Ааа, ще я прочитав що є обєктиви без автофокуса? Це що постійно руцями фокус наставляти? Нафіга? Хто таке взагалі купує? Як ним рухомий обєкт зловити?
В цих обєктивах я так розумію немає самого крутого? Є тупо різні під різні призначення? Складно...

Востаннє редагував pberit: 07.08.2017 о 23:13.
pberit зараз поза форумом  
Старий 08.08.2017, 11:35 #2702431   #23
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Куплю фотоапарат до 4тис

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
ці цифри 18-55 це те як я далеко можу робити фотографії? Ну грубо кажучи? Типу чим менше число тим ближче це до макро, а чим більше тим дальше обєкт я зможу чітко фотографувати?
Букви IS це то саме що в Нікона VR тобто оптична стабілізація? Тобто вкрай бажано щоб ці буковки були?
Римські цифри це що?
Ааа, ще я прочитав що є обєктиви без автофокуса? Це що постійно руцями фокус наставляти? Нафіга? Хто таке взагалі купує? Як ним рухомий обєкт зловити?
В цих обєктивах я так розумію немає самого крутого? Є тупо різні під різні призначення? Складно...
ну з об'єктивами так кількома рядками не розповісиш. забий назву об'єктива, який тебюе зацікавив в гугл, і в списку результатів пошукай посиланян на сайт "лоспопадосос" - чувак досить толкові огляди робить.
ну але якщо коротко - то кітові 18-55 вони всі так собі. з ніконовських недорогих "штатників" трохи заслуговує уваги 18-70, але він без стабілізації.
а так - римські цифри - це напевно версія об'єктива.
ІС-ВР - так, оптична стабілізація. про це діло варто розуміти наступне: штука хороша, но для фотографування НЕРУХОМИХ об'єктів тільки в недостатньому освітленні або на довгих фокусних відстанях. Людину зняти проблемно, хіба замре і не ворушитиметься. Але виручає наприклад коли знімаєш водоспад в лісі без штатива.
Відсутність автофокуса - то певно мається на увазі відсутність МОТОРА автофокуса. Камери більш високого класу, типу просунуті, напівпро, обладнані своїм приводом фокусування, так звана "викрутка". Відповідно є обєктиви суто під "викрутку", в них свого мотора нема, вони дешевші, бо на них менший попит, якщо такий поставити на фотоапарат без "викрутки", як 5200 той же - то фокус треба крутити руками, хоча фотоапарат допомагає частково - видає звуковий і світловий сигнал, коли об'єкт в фокусі.
Хто купує? ну ті, в кого фотоапарати з "викрутками", або хто знімає портрети, пейзажі. Динамічну сцену важко звичайно таким зняти. Я наприклад юзаю на свому 5100 радянський портретник. В того ні викрутки нема, ні мотора, чисто руцями. Часто буває брак по фокусуванню або експозиції, зате вдалі кадри - ляля. Найращі фото сімейного альбому переважно з нього.

Додано через 5 хвилин
з "моторизованих" "недорогих" об'єктивів в нікона вроді вартий уваги 16-85: http://radojuva.com/2013/03/obzor-ni...if-aspherical/
кстаті це вроді і є той сайт, про який я писав. переїхав чувак, або я щось попутав. но по фото бачу що то він - все та ж руденька модель, дружина його чи хто. і стиль середгньовічно-готичний.

Додано через 4 хвилини
на рахунок чисел - чим менше перше число - тим більше захоплює в кадр об'єктив. це прикольно в зйомці інтерєрів, пейзажів, архітектури. на коротких фокусах цікаві ефекти перспективи виходять, розтянуті хмари наприклад. чим більше друге число - тим більше наближає об'єктив, якщо більше число поділити на менше - це вийде умовна кратність зума.
В реалі я переважно знімаю в діапазоні десь 24-50 мм в більшості. у мене 18-70 об'єктив.
подивись огляди на тому сайті - побачиш різницю на різних фокусах.

Додано через 7 хвилин
на рахунок макро - більше значення має не фокусна відстань а мігнімальна дистанція фокусування. це окремий параметр і його на об'єктиві ніхто не вказує, треба шукати і читати огляди. наприклад кітовий 18-55 фокусується, якщо я не помиляюсь, десь з 35 см. дуже маленькі букашки ним не познімаєш.
під макро народ докупляє до своїх об'єктивів проставочні кільця, тим самим збільшуючи фокусну відстань (збільшують числа), відповідно думка, що чим менше число - тим краще макро напевно неправильна. Я особисто макро всерйоз не цікавився, тому не знаю. Точно знаю що з функцією макро набагато краще справляються мильнички. Зеркалкам то важче дається.

Додано через 7 хвилин
Ну а так - скажу тобі, що розбиратись тобі буде з чим ))
знайомого фотографа не маєш, щоб поміг тобі з вибором? зекономиш трохи часу. Хоча я все перечитував і вишукував сам, з фотографами знайомства завелись вже після... Якось так вийшло

Востаннє редагував switch: 08.08.2017 о 11:35. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (08.08.2017)
Старий 08.08.2017, 12:20 #2702438   #24
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Куплю фотоапарат до 4тис

Можна мозок зламати... 16-85mm кращий за 18-55, складається враження що чим більше останнє число тим краще, так ніфіга бо 18-105, 18-135 і 18-140 гірші за нього
А 16-80mm і 17-55mm кращі якимось дивом... по ходу суть не в цих цифрах взагалі, а в тих всіх додаткових буквах... Коштує такий обєктивчик гідно від 12тис...
Прийдеться роздуплятись вже маючи його в руках...
Ну пачку сірників на столі чітко сфотографую на кіт обєктиві? Людину на фоні моря? Вийде краще ніж мильничкою?
Надіюсь сестрі скоро набридне її кенон за 2тис.у.о і обєктив за 1 і вона мені подарує, за той час на дешевшому роздуплюсь..
pberit зараз поза форумом  
Старий 08.08.2017, 13:59 #2702442   #25
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Куплю фотоапарат до 4тис

має значення оптична схема об'єктива. які лінзи використані і скільки їх. зазвичай, якщо дуже просто, чим більше лінз - тим дорожчий і якісніший об'єктив. обєктиви з ширшим діапазоном фокусних відстаней зазвичай програють більш "вузьким", так само як ті зазвичай програють "фіксам" (об'єктивам на фіксовану фокусну відстань, без "зума" тобто), так як універсалізація - то завжди компроміс.
вийняток кітові об'єктиви, в них діапазон маленький, але то вже наслідок тотальної економії а не небажання погіршувтаи характеристики більшою універсальністю.
коротше якщо покопатись в темі, то насправді доступних і більшм-менш якісниз об'єктивів для новачка не так і багато. вот 16-85, або там в його огляді також згадується новіший 16-80. 18-105 пише цей чувак, що непоганий, хоча я коли собі шукав - то він кращий звичайно за 18-55, і кращий за мій 18-70 тим, що має стабілізатор і більший діапазон, але вцілому - нічого видатного.
ну ще якщо копнути глибше то є купа "альтернативних" виробників, Токіна, Сігма і в них тож є об'єктиви різного рівня, но то я думаю рано ще лізти, вибирати мабуть треба з цих 18-70 (це досить старий але в доброму стані знати можна, але він без стаба), 18-105, 16-85, 16-80 - ну десь в порядку зростання, на що грошей хватить або з яким фот попадеться. 18-105 до речі ішов як більш просунутіший кітовий.
Але то все гроші. Хочеш - купи тушку, віддам тобі поюзати свій кітовий 18-55 на пару місяців, за той час шукатимеш собі щось з цих кращих. Або якщо рішиш, що тобі і того вистачить - то й не шукатимеш.

Додано через 10 хвилин
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Ну пачку сірників на столі чітко сфотографую на кіт обєктиві? Людину на фоні моря? Вийде краще ніж мильничкою?
все залежить, яке ти хочеш отримати фото.
якщо при мякому світлі з розмитим фоном - мильничка може і не справиться. якщо чітке і різке при гарному освітленні - мильничка і сама справиться.
але вцілому - зеркалка звичайно потужніша.
є таке поняття, як динамісний діапазон (ДД) - це якщо наприклад ти знімаєш садибу на фоні заходу, і в мене або садиба чорна а небо гарне, або садибу видно а небо - "молоко". так от зеркалка має діапазон настільки великий, що навіть з такого запоротого фото (все крім неба - темна ніч) можна витягнути реальні смачні кольори і зробити з фото лялю. Но це треаб знімати в РАВі і після того всі фото "проявляти" в спец-програмах типу Лайтрума. В принципі я так і роблю.
хоча останнім часом мильнички теж просунулись і рішають цю проблему завдяки HDR, і виходить в них непогано, я от на свому Редмі 4 стабільно юзаю. Але то не РАВ. З равом ти потім робиш фото так, як ти його бачив, можна і прикрасити. А мобілка зробить так. як в неї заложив алгоритм якийсь китаєць і змирись.

Додано через 3 хвилини
Ну і шуми звичайно. якщо мильничка на ІСО 800 зробить з фотки або "мило", або "зоряне небо" в залежності як злосно відпрацює шумодав - то в 5100-5200 це цілком робоче ІСО. Навіть без шумодава буде виглядати цілком прийнятно.

Востаннє редагував switch: 08.08.2017 о 13:59. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (08.08.2017)
Старий 08.08.2017, 23:51 #2702505   #26
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Куплю фотоапарат до 4тис

Короче домовився про 5100 з об'єктивом 18-55, ніби в не поганому стані, пише що біля 1,5тис пробігу, повна комплектація. Має ще 18-105 обєктив з ним на 2тис. більше хоче. Вартує цей обєктив доплати 2тис до кітового? Це єдиний продавець який погодився наложкою відправити, купу найо...ів.
pberit зараз поза форумом  
Старий 09.08.2017, 06:52 #2702508   #27
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Куплю фотоапарат до 4тис

думаю, що вартує.
я за свій 18-70, якщо мене память не підводить, дав 3 штуки. 18-55 цінять в 1000-1500 грн, но продати його майже не реально - нікому його не треба. Потому якщо точно знаєш, що хочеш краще за найпростіший кітовий - то бери. Продати 18-105 точно легше ніж 18-55.

Додано через 5 хвилин
http://radojuva.com/2010/12/obzor-ni...-otzuv-nikkor/

Додано через 12 хвилин
Я би можливо віддав перевагу 16-85, но він в 2-3 раза дорожчий на БУшці.

Востаннє редагував switch: 09.08.2017 о 06:52. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Старий 09.08.2017, 11:35 #2702553   #28
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Куплю фотоапарат до 4тис

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
думаю, що вартує.
я за свій 18-70, якщо мене память не підводить, дав 3 штуки. 18-55 цінять в 1000-1500 грн, но продати його майже не реально - нікому його не треба. Потому якщо точно знаєш, що хочеш краще за найпростіший кітовий - то бери. Продати 18-105 точно легше ніж 18-55.

Додано через 5 хвилин
http://radojuva.com/2010/12/obzor-ni...-otzuv-nikkor/

Додано через 12 хвилин
Я би можливо віддав перевагу 16-85, но він в 2-3 раза дорожчий на БУшці.
Ну я так почитав по твоїм ссилкам що в принципі вони одинакові тільки у 18-105 зум більший. Там 3, а там 5. Думаю з часом буду "підсікати" якісь менші портретні обєктиви, чи всобачу через перехідник якийсь взагалі без зуму. В сестри є якийсь не робочий але то від кенона...
16-85 то взагалі щось не реальне і по ціні як той мій фотоапарат або й дорожче.
Дуже важко з цими дзеркалками мати справу, вибрати дуже важко, пропозицій маса, на ОЛХ тільки сторінку обновляй і дивись на нові пропозиції... Назви моделей просто жесть, Nikon D70, Canon 70D заплутатись можна в цих цифрах, про обєктиви я взагалі мовчу.
Кидал десь половина. На більшість номерів дзвониш, а вони вже вимкненні на вічно, видно когось вже кинули. Більшість хоче гроші за пересилку, а на безпечний продаж через ОЛХ не згідні, при тому що зареєстровані всі зовсім недавно на ОЛХ. З людиною однією домовився, а чи відправить хз. Вибрав не самий дешевший варіант за 6300 але пише що ідеальний стан як в нового. Знайшов ще 1 за 5900 але трохи гірший стан, пробіг 10тис. також може віддати з 18-105 за 7400 Наложкою. Якщо перший до вечора не відправить візьму у нього.
pberit зараз поза форумом  
Старий 09.08.2017, 14:04 #2702568   #29
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Куплю фотоапарат до 4тис

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Nikon D70
це дуже древня модель.

Додано через 17 хвилин
https://ru.wikipedia.org/wiki/Nikon_D70
в вікі під описом кожного апарата ніконовського є табличка, в якій показана хронологія виходу моделей.
3 наймолодші моделі-ровесниці це 3100-5100-7000, або 3200-5200-7100.

Востаннє редагував switch: 09.08.2017 о 14:04. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Старий 09.08.2017, 21:28 #2702625   #30
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Куплю фотоапарат до 4тис

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
це дуже древня модель.

Додано через 17 хвилин
https://ru.wikipedia.org/wiki/Nikon_D70
в вікі під описом кожного апарата ніконовського є табличка, в якій показана хронологія виходу моделей.
3 наймолодші моделі-ровесниці це 3100-5100-7000, або 3200-5200-7100.
Я вкурсі, це я для прикладу. 2 лідери ринку створюють моделі досить схожі, важко орієнтуватись. Переважна більшість з Буквою Д або спереді або ззаді числа. Найбільш логічно колись робили Сіменси, по серіям телефони, А - бюджетні, S - бізнес, М - захищені, міцні. І чим більше число тим краще. В Ніконах Д700 гірші за Д800 але набагато кращі за Д3000.
Передзвонив мужик з яким я домовився і сказав що не відправив фотік бо нова пошта чогось не працює в 21год... мля я буду мати фотік чи нє?
pberit зараз поза форумом  
Старий 09.08.2017, 22:10 #2702628   #31
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Куплю фотоапарат до 4тис

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Ааа, ще я прочитав що є обєктиви без автофокуса? Це що постійно руцями фокус наставляти? Нафіга? Хто таке взагалі купує? Як ним рухомий обєкт зловити?
Залежно з якою шв рухається обєкт,яке освітлення і багато інших факторів.
а для нерухомих то автофокуса не сильно і потрібно.тому що і так зйомка ведеться часто в ручному режимі,і бажано із штатива.

в мене з мануальних то геліос 44 з макрокільцями і гдр-овський Pentacon 2,8\135MC.куплені давніше були зовсім недорого.
ну і AF S Nikkor 18-70.причому автофокус не працює в мене з цим обєктивом,бо батарея в фотоапараті не оригінальна.то рухомі обєкти нормально і в ручному режимі виходять.

сам фот nikon D80.
Romko_7 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (09.08.2017)
Старий 09.08.2017, 22:41 #2702633   #32
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Куплю фотоапарат до 4тис

Цитата:
Допис від Romko_7 Переглянути допис
Залежно з якою шв рухається обєкт,яке освітлення і багато інших факторів.
а для нерухомих то автофокуса не сильно і потрібно.тому що і так зйомка ведеться часто в ручному режимі,і бажано із штатива.

в мене з мануальних то геліос 44 з макрокільцями і гдр-овський Pentacon 2,8\135MC.куплені давніше були зовсім недорого.
ну і AF S Nikkor 18-70.причому автофокус не працює в мене з цим обєктивом,бо батарея в фотоапараті не оригінальна.то рухомі обєкти нормально і в ручному режимі виходять.

сам фот nikon D80.
Я бачив що до Ніконів якісь старі радянські обєктиви чіпляють. Як? Там підходить кріплення чи якісь перехідники? Радянські вчепити можна, а від Кенонів ніяк?

Востаннє редагував pberit: 09.08.2017 о 22:50.
pberit зараз поза форумом  
Старий 09.08.2017, 23:05 #2702637   #33
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Куплю фотоапарат до 4тис

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Я бачив що до Ніконів якісь старі радянські обєктиви чіпляють. Як? Там підходить кріплення чи якісь перехідники? Радянські вчепити можна, а від Кенонів ніяк?
через кільце-перехідник.ну або перехідник з лінзою,щоб получити безкінечність.нюансів багато.

обєктив від кенона на нікон вчіпити якось можна,але знов таки з купою обмежень.вобшем це гімор.
Romko_7 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (12.08.2017)
Старий 12.08.2017, 21:06 #2703006   #34
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Куплю фотоапарат до 4тис

Короче взяв 5100 з 18-55 на разі вистачить, а там дасть ся чути. Як виявилось друг має 5200 і фікс 50мм та 18-105 може коли позичу, подивлюсь чи мені воно треба...
На разі всім дякую за поради!

Востаннє редагував pberit: 13.08.2017 о 03:39.
pberit зараз поза форумом  
Старий 14.08.2017, 18:31 #2703180   #35
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Куплю фотоапарат до 4тис

Мужики, а де у нас можна пульт ДУ до нього купити, є купа на ОЛХ та на Алі, але доставка дорожча за сам пульт, може у нас десь по приблизно такій ціні є?
pberit зараз поза форумом  
Старий 15.08.2017, 07:02 #2703240   #36
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Куплю фотоапарат до 4тис

Я брав на олх.
Спитай, може укрпоштою пошле, то й не переплатиш сильно.
на алі якщо замовяти - то краще більш просунутий, типу такого:
https://ru.aliexpress.com/item/Yongn...AbTest=ae803_3

бо цей інфрачервоний то таке, "селфі" хіба робити. для "ручної" витримки він не годиться, виставляти ним витримки більше 30 с теж не вийде.
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (15.08.2017)
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:31.