Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело

Авто / мото / вело новини, тюнінг, ремонт, секрети, сервіс обслуговування, мастила, запчастини, гонки, злети, маршрути...


Що ви скажете про зимову гуму белшина?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 04.12.2018, 10:25 #2741381   #1
alder
Активний учасник
 
Аватар для alder
Типово Що ви скажете про зимову гуму белшина?

Взяв пару днів назад нові дві шини белшина 337. Вроді досить не погана. Ціна за колесо 1100 грн, розмір 195 65 15.
Хтось експлуатував її в сильні морози, як вона?
alder зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.12.2018, 10:57 #2741387   #2
HamanN
 
Аватар для HamanN
Типово Відповідь: Що ви скажете про зимову гуму белшина?

Треба було цікавитись перед покупкою. А тепер тестуй акуратно, і потім розкажеш нам як вона. На мою думку краще би було взяти ханкук, в такому розмірі ціна 1300грн.
HamanN зараз поза форумом  
Подякували 4:
AlexDv (04.12.2018), Don Kihot (04.12.2018), mhl (04.12.2018), roma22101987 (04.12.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.12.2018, 11:08 #2741388   #3
alder
Активний учасник
 
Аватар для alder
Типово Відповідь: Що ви скажете про зимову гуму белшина?

Цитата:
Допис від HamanN Переглянути допис
Треба було цікавитись перед покупкою. А тепер тестуй акуратно, і потім розкажеш нам як вона. На мою думку краще би було взяти ханкук, в такому розмірі ціна 1300грн.
хенкук за 1300 немає. в неті знаходив по 1450 вроді і то не факт шо була в наявності.
на сайтах є, а по факту менеджери потім передзвонювали що є але 17 рік або взагалі немає.
а цю я прямо в магазині взяв. і плюс доставка тепер дорого коштує.
короче я економно підійшов до цього питання ))
резина мягенька і протектор 10мм на відміну від преміоррі і росави де по 8,5-9 мм, ми заміряли особисто.
alder зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.12.2018, 13:15 #2741402   #4
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Що ви скажете про зимову гуму белшина?

Ну поїздиш і нам розкажеш.
Я думаю на снігу і каші буде гуд. ну а на льоду.... на льоду на любій треба максимально акуратним бути.
Більш помітною мабуть може бути різниця в балансуванні, шумності, економічності...

Додано через 6 хвилин
Цитата:
Допис від alder Переглянути допис
протектор 10мм на відміну від преміоррі і росави де по 8,5-9 мм
а в тебе які пробіги зимою?
У мене ВРХ Бріджстоун новий показував чуть більше 8 мм. за зиму міліметр стерся, пробіги біля 1000 км в місяць, їздив з середини листопада по початок квітня. І це гума, яка рахується що дуже швидко стирається. Ну ще на цей і наступний сезон її точно вистачить. Далі хз. Але на белшині 5-6 річного віку зимою як на мене теж стрьомно їздити. Це за умови що її не поведе, не порвеш десь, і не вилізуть якісь гулі... так що...
А росаву мабуть добре що не взяв. У мене літні стоять росавівського виробництва під російським брендом. Приблизно аналог тих же Преміорі - після 2-х років одна пара ходить невеликою вісімкою на станку....

Востаннє редагував switch: 04.12.2018 о 13:15. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
alder (05.12.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.12.2018, 22:38 #2741456   #5
kurtq
 
Аватар для kurtq
Типово Відповідь: Що ви скажете про зимову гуму белшина?

Нова, хоч і бюджетна всяко краще за БУ відомих європейських брендів, в тому вигляді шо в нас толкають. Протектор в неї добрий, думаю вибір на ті гроші правильний. Тільки особисто я за те шоб купувати одразу 4 однакових колеса
kurtq зараз поза форумом  
Подякували 2:
alder (05.12.2018), Don Kihot (05.12.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.12.2018, 08:48 #2741475   #6
alder
Активний учасник
 
Аватар для alder
Типово Відповідь: Що ви скажете про зимову гуму белшина?

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Ну поїздиш і нам розкажеш.
Я думаю на снігу і каші буде гуд. ну а на льоду.... на льоду на любій треба максимально акуратним бути.
Більш помітною мабуть може бути різниця в балансуванні, шумності, економічності...

Додано через 6 хвилин

а в тебе які пробіги зимою?
У мене ВРХ Бріджстоун новий показував чуть більше 8 мм. за зиму міліметр стерся, пробіги біля 1000 км в місяць, їздив з середини листопада по початок квітня. І це гума, яка рахується що дуже швидко стирається. Ну ще на цей і наступний сезон її точно вистачить. Далі хз. Але на белшині 5-6 річного віку зимою як на мене теж стрьомно їздити. Це за умови що її не поведе, не порвеш десь, і не вилізуть якісь гулі... так що...
А росаву мабуть добре що не взяв. У мене літні стоять росавівського виробництва під російським брендом. Приблизно аналог тих же Преміорі - після 2-х років одна пара ходить невеликою вісімкою на станку....
Поганяв я по льоді і по снігу, досить хороша гума, рекомендую. можливо на вихідні навіть зніму на відео і викладу сюди. їзджу мало, в місяць більше тисячі не виходить.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від kurtq Переглянути допис
Нова, хоч і бюджетна всяко краще за БУ відомих європейських брендів, в тому вигляді шо в нас толкають. Протектор в неї добрий, думаю вибір на ті гроші правильний. Тільки особисто я за те шоб купувати одразу 4 однакових колеса

Я також таке підтримую. Якраз і планую ще два взяти

Востаннє редагував alder: 05.12.2018 о 08:48. Причина: Пізніше додано
alder зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.12.2018, 10:21 #2741482   #7
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Що ви скажете про зимову гуму белшина?

Цитата:
Допис від alder Переглянути допис
Хтось експлуатував її в сильні морози, як вона?
Дубова. По селах, каміннях і грунтовці - взагалі супер, а от на асфальті краще не розганятись.


Цитата:
Допис від kurtq Переглянути допис
Нова, хоч і бюджетна всяко краще за БУ відомих європейських брендів
Це прікол такий? Та ніколи в світі бюджет не їхатиме/гальмуватиме так, як брендові колеса, просто б/у купляти декількарічну із нормальним протектором, а не потріскану десятирічну.
kolibryks зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.12.2018, 11:22 #2741487   #8
kurtq
 
Аватар для kurtq
Типово Відповідь: Що ви скажете про зимову гуму белшина?

[QUOTE=kolibryks;2741482
Це прікол такий? Та ніколи в світі бюджет не їхатиме/гальмуватиме так, як брендові колеса, просто б/у купляти декількарічну із нормальним протектором, а не потріскану десятирічну.[/QUOTE]

Декількарічну, це скільки? В нас продають те, що на німцях списують або по роках, або по залишку протектора.
Бренди теж є різні, і гума в них різна. Воно коштує або так само або дорожче, властивостей, тих що з заводу вже не має, і виходить в кращому разі 2-3 роки, залежно хто скільки їздить.
kurtq зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.12.2018, 11:45 #2741491   #9
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Що ви скажете про зимову гуму белшина?

Та чого - є категорія водіїв, які віддають перевагу хорошій гумі з новим протектором - такі беруть гуму на 1-2 сезони, викатують її до протектора близько 6мм і продають за пів ціни.
Є випадки коли міняють розмір дисків і продають гуму нормальну, є що машину продали а гуму в нагрузку давати не захотіли, якщо гума хороша а покупець сильно ціну збив.
коротше варіанти є, на олх часто можна знайти щось хороше.
switch зараз поза форумом  
Подякували 4:
Kokorakatan (06.12.2018), kolibryks (05.12.2018), roma22101987 (05.12.2018), Ximik (05.12.2018)
Офтопів до посту: 4  Офтоп  
Старий 05.12.2018, 14:01 #2741499   #10
alder
Активний учасник
 
Аватар для alder
Типово Відповідь: Що ви скажете про зимову гуму белшина?

дуже часто брав бу, і завжди вистачало на один сезон, як не потріскає, то якісь проколи, гулі вилазять.
краще брати бюджетну нову чим бу якісь там брендові
alder зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.12.2018, 14:38 #2741507   #11
Tommygun
Активний учасник
 
Аватар для Tommygun
Типово Відповідь: Що ви скажете про зимову гуму белшина?

Цитата:
Допис від kurtq Переглянути допис
Декількарічну, це скільки? В нас продають те, що на німцях списують або по роках, або по залишку протектора.
Бренди теж є різні, і гума в них різна. Воно коштує або так само або дорожче, властивостей, тих що з заводу вже не має, і виходить в кращому разі 2-3 роки, залежно хто скільки їздить.
На любій шині є дата виготовлення, перед покупкою б.у. Ти бачиш колесо якого року береш...
Що до Белшини та інших такого типу їх властивості втрачаються набагато інтенсивніше через низьку якість суміші з якої їх виготовляють.
Тут більш доцільно врахувати манеру їзди, швидкість.Якщо по всяких дебрях то Бєлшина піде, якщо траса і швидкість то це явно не переваги цієї резини.
Tommygun зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.12.2018, 15:13 #2741515   #12
marine80
Учасник
 
Аватар для marine80
Типово Відповідь: Що ви скажете про зимову гуму белшина?

Бельшина так собі резина, но краща за Китай думаю. Головне шоб не дубова була
marine80 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.12.2018, 18:32 #2741543   #13
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: Що ви скажете про зимову гуму белшина?

Взяв цього року собі бріджстоун блізак врх, то теж не однозначні враження про неї якщо чесно, хоч то і далеко не бюджетна резина. Теж не хотів брати бу, шукав щось бюджетне, але в результаті таки взяв за халяву їх, вони були легкі бу, чувак продав машину і колеса лишились, по даті були [1717], того і взяв, бо навіть якби були з 16 року то певно не взяв би.
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Подякував(ла):
HamanN (05.12.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.12.2018, 07:12 #2741592   #14
Tommygun
Активний учасник
 
Аватар для Tommygun
Типово Відповідь: Що ви скажете про зимову гуму белшина?

Цитата:
Допис від Samyel_Fox Переглянути допис
Взяв цього року собі бріджстоун блізак врх, то теж не однозначні враження про неї якщо чесно, хоч то і далеко не бюджетна резина. Теж не хотів брати бу, шукав щось бюджетне, але в результаті таки взяв за халяву їх, вони були легкі бу, чувак продав машину і колеса лишились, по даті були [1717], того і взяв, бо навіть якби були з 16 року то певно не взяв би.
Напиши якісь враження +-
Tommygun зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.12.2018, 08:36 #2741598   #15
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: Що ви скажете про зимову гуму белшина?

Цитата:
Допис від Tommygun Переглянути допис
Напиши якісь враження +-
Ну від дорогої резини чекаєш кращих результатів по всьому. З перших прикладів, то перші сниги були, виїжджаю з двору і на повороті машиною починає виляти як на катку, так невеликий голольод був але їхав дуже повільно і не виляв, щоб її так кидало, минулого року в -20 на всесезонці фулда я ні разу не йшов в занос, особливо при виїзді з того ж двору(що мене дивувало, бо вона вже була лисувата +/- 3-4мм). Правда чим холодніше ставало після того, тим той брідж став себе краще поводити, тому в принципі можу списати на те, що вона під сурові зими розрахована. З плюсів на каші норм, по снігу гребе дуже чотко, шуму взагалі немає(що від зими не чекаєш). Може просто завищені очікування від неї були, того і придираюсь))
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Подякували 2:
alder (10.12.2018), Tommygun (06.12.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2018, 10:08 #2741719   #16
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Що ви скажете про зимову гуму белшина?

При -20 машина на льоду буде йти як по асфальту. Там, де я при близько нуля шліфувати починав на початку підйому і ставав вдягати ланцюги - в мороз я легко виїжав на самий верх. резина в принципі так - чудес не показала. Просто нормальна зимова резина. Але от цієї зими я до себе на гору в теребовлі виїжав вже кілька раз без проблем і щоразу бачив як після мене хтось "шліфував" на середині підйому і не взяв ту гору. Може і від навичок ще щось залежить.
Як мінімум одна серйозна перевага в неї таки є - товсті бокові стінки, які добряче виручають коли влітаєш в яму. На роботі службові на блізаках - то як вже їх не товчуть - гума тримається.
ПС: не став гіршу гуму на зад. Всі радять ставити кращу на перед, але якщо ззаду більш зношена - якраз набагато більші шанси, що тебе почне носити...
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
alder (10.12.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2018, 09:45 #2742009   #17
alder
Активний учасник
 
Аватар для alder
Типово Відповідь: Що ви скажете про зимову гуму белшина?

Короче протестував добряче я гуму. Вважаю, що за ці гроші дуже хороший варіант. Сподобалось, що вона не шумна, сніг гребе на 5+. Лід, акуратно то також дуже добре. Перед тим мав бу брендові, і все таки краще бюджетна але нова гума. В мене ззаді стоїть ще літня туранза, так вона більше шумить ніж ця зимова.
Через тиждень беру ще два колеса таких самих на зад!
Всім рекомендую цю гуму, за такі гроші кращого варіанту напевне і не купите (маю на увазі нові колеса).
alder зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.12.2018, 21:36 #2742083   #18
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Що ви скажете про зимову гуму белшина?

https://vsedoavto.com.ua/ru/shina-19...ard-91t/p21136
Є й дешевші не гірші в деякій мірі колеса по 920 грн. В мене такі були, шумні, але з таким малюнком не думаю що є тихі. Зато що сніг що лід поводять себе добре. Бєлшина як на мене по гребучості так собі, в самого зараз белшина спереду стоїть з таким протектором, певне поміняю місцями з задом, там гордіанти, вони м'якші і протектор ялинкою
Kokorakatan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.12.2018, 08:50 #2742106   #19
alder
Активний учасник
 
Аватар для alder
Типово Відповідь: Що ви скажете про зимову гуму белшина?

Цитата:
Допис від Kokorakatan Переглянути допис
https://vsedoavto.com.ua/ru/shina-19...ard-91t/p21136
Є й дешевші не гірші в деякій мірі колеса по 920 грн. В мене такі були, шумні, але з таким малюнком не думаю що є тихі. Зато що сніг що лід поводять себе добре. Бєлшина як на мене по гребучості так собі, в самого зараз белшина спереду стоїть з таким протектором, певне поміняю місцями з задом, там гордіанти, вони м'якші і протектор ялинкою
перед покупкою своїх белшин, я проїхав 100 км на такій росаві на машині товариша, фольц кадді. і вона мені дуже не сподобалась, входив в поворот на швидкості 50 км, руль викручую плавно в праву сторону, а машина їде прямо. не жартую. він і сам сказав, що резина дуже фігова.
ось такий висновок я зробив по росаві (
та й в неті вона по 920 ти кажеш, а з доставкою на одне вийде. в тому магазині де брав белшину також була ця росава по 950 грн.
В продавця запитував, яку порекомендуєте - відповідь, хто брав росаву то приходить знов за росавою, а хто брав белшину приходить знов за белшиною )))))))
короче белшина 337 нормальна гума, сніг 100%, лід 50-60% справляєься, якщо ви акуратний водій.

бо маю кентів, котрі купили зимову гуму нові мішеліни чи шось подібне і так валять на тій машині шо мені аж страшно. особливо коли збоку сидиш, а він бере на обгін і одні колеса на асфальті, а інші в каші, *** думаю зараз як розкрутить, чи та людина чуйки не має чи шо. Короче їдеш збоку і весь такий напружений.
alder зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.12.2018, 09:15 #2742109   #20
Kokorakatan
Активний учасник
 
Аватар для Kokorakatan
Типово Відповідь: Що ви скажете про зимову гуму белшина?

Цитата:
Допис від alder Переглянути допис
перед покупкою своїх белшин, я проїхав 100 км на такій росаві на машині товариша, фольц кадді. і вона мені дуже не сподобалась, входив в поворот на швидкості 50 км, руль викручую плавно в праву сторону, а машина їде прямо. не жартую. він і сам сказав, що резина дуже фігова.
ось такий висновок я зробив по росаві (
та й в неті вона по 920 ти кажеш, а з доставкою на одне вийде. в тому магазині де брав белшину також була ця росава по 950 грн.
В продавця запитував, яку порекомендуєте - відповідь, хто брав росаву то приходить знов за росавою, а хто брав белшину приходить знов за белшиною )))))))
короче белшина 337 нормальна гума, сніг 100%, лід 50-60% справляєься, якщо ви акуратний водій.

бо маю кентів, котрі купили зимову гуму нові мішеліни чи шось подібне і так валять на тій машині шо мені аж страшно. особливо коли збоку сидиш, а він бере на обгін і одні колеса на асфальті, а інші в каші, *** думаю зараз як розкрутить, чи та людина чуйки не має чи шо. Короче їдеш збоку і весь такий напружений.
Ну дорочі так, коли поставив на лагуну 205/60/16 то в повороти в порівнянні з літньою набагато гірше почала входити, але я для себе це списав на те що взяв вищий за дозволений профіль + протектор високий. Доречі по ссилці це магазин все до авто тернопіль, самовивозом забираєш по тій ціні 920 грн.
По свої враженнях від неї то добавлю що якщо нею їздити по всяких селах і снігу то колеса за свої гроші супер, якщо більшість дороги яку проїжджаш то трасса то і відповідний малюнок треба підбирати. Швагро мав опель зефіру, я йому теж таку резину порадив якраз в твому розмірі, вона минулого року по 800 грн за шт коштувала то він був дуже довольний, машина більшість по сільській дорозі без асвальту їздила, то був довольний, казав шо всюди проїжджав без проблем.

Востаннє редагував Kokorakatan: 11.12.2018 о 09:21.
Kokorakatan зараз поза форумом  
Подякував(ла):
alder (11.12.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 08:10.