Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


20 хвилин

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 23.05.2009, 17:40 #937097   #41
Princess
 
Аватар для Princess
Типово Відповідь: 20 хвилин

Цитата
Допис від Dotch Переглянути допис
суспільство надзвичайно цікавила тема таємничого компакт-диска Есперанза.
я навіть тоді вночі не міг заснути, дуже хвилювався! Низький уклін за розкриття хвилюючих тем.
ну це вже не до мене
Princess зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.05.2009, 17:48 #937102   #42
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: 20 хвилин

Цитата:
Допис від Princess Переглянути допис
А, і ше одне хотіла додати. Якщо люди спілкуються на якусь тему на форумі, то значить їх це хвилює, і прямий обовязок журналіста написати про тему, яка людей хвилює. Хіба не так?
та ж нікому не шкода.
мало того, я вважаю, що поширення інформації про людську байдужість примусить задуматись тих же людей...
от коли Шкула тирив (ну добре, не тирив - позичав) ідеї з форуму - він перед тим питався дозволу в автора... і ніхто не відмовляв
riznyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2009, 00:12 #946730   #43
лось Бульвінкль
 
Аватар для лось Бульвінкль
Типово Відповідь: 20 хвилин

20 Хвилинка провела мега круту анлітичну статтю і розкрила нам секрети ринку нерухомості!
http://te.20minut.ua/news/150721

А тепер читаємо далі шо пишуть нам київські писаки

http://www.epravda.com.ua/publications/4a24e2d1cd136/
лось Бульвінкль зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2009, 07:58 #946835   #44
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: 20 хвилин

Цитата:
Допис від лось Бульвінкль Переглянути допис
20 Хвилинка провела мега круту анлітичну статтю і розкрила нам секрети ринку нерухомості!
http://te.20minut.ua/news/150721

А тепер читаємо далі шо пишуть нам київські писаки

http://www.epravda.com.ua/publications/4a24e2d1cd136/
ріелтори заказуху розмістили, хулє
навіть автора статті не вказано
riznyk зараз поза форумом  
Подякував(ла):
saymon (03.06.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2009, 08:07 #946842   #45
saymon
Guest
Типово Відповідь: 20 хвилин

Саме словосполучення "тернопільські ріелтори" викликає усмішку.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2009, 10:20 #946963   #46
KotDavinci
 
Аватар для KotDavinci
Типово Відповідь: 20 хвилин

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Саме словосполучення "тернопільські ріелтори" викликає усмішку.
В смислє..
Так багато нерухомості..?
Рієлтори великого села - так краще....
KotDavinci зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2009, 17:48 #947333   #47
saymon
Guest
Типово Відповідь: 20 хвилин

Сміх викликає не Тернопіль (ніколи на вважав Тернопіль селом), а "ріелтори", 90% із них знайдені по оголошеннях у газеті молоді хлопці і дівчата, які повелися на обіцянки відсотків із продажу, і сидять у конорах із розумним виглядом вдаючи із себе спеців ринку нерухомості, і даючи "аналітичні прогнози", які так само пов'язані із дійсністю як залежність кількості піратів від глобального потепління.

І, повертаючись до теми 20 хвилин, там ситуація приблизно та ж сама, через те і постійні фейли.
 
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2009, 19:06 #947399   #48
лось Бульвінкль
 
Аватар для лось Бульвінкль
Типово Відповідь: 20 хвилин

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Сміх викликає не Тернопіль (ніколи на вважав Тернопіль селом), а "ріелтори", 90% із них знайдені по оголошеннях у газеті молоді хлопці і дівчата, які повелися на обіцянки відсотків із продажу, і сидять у конорах із розумним виглядом вдаючи із себе спеців ринку нерухомості, і даючи "аналітичні прогнози", які так само пов'язані із дійсністю як залежність кількості піратів від глобального потепління.

І, повертаючись до теми 20 хвилин, там ситуація приблизно та ж сама, через те і постійні фейли.
То не фейл, то просто хтось заплатив гавногазеті за статтю. а за решту про "перспективних ріелторів" наших то згідний..
лось Бульвінкль зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.06.2009, 23:17 #947754   #49
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово Відповідь: 20 хвилин

Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
ріелтори заказуху розмістили, хулє
навіть автора статті не вказано
афігєть, хлопці, а ви не вважаєте, що не розібравшись бовкнути на цілком правдиву статтю - не менш недолуго, аніж писати тупі статті? з вас хтось провів аналітику, моніторинг ринку нерухомості Тернополя за останніх півроку, щоб писати таке?
заказуху, кажеш? так не полінуйся, дочитай хоч те, шо критикуєш, критик. там інтерв"ю Венгриновича і Лєни Ділай, директора Перцевого "Центру нерухомості". хтось скаже з обізнаних, шо Перець і Венгринович можуть домовитись?

я от заради спортивного інтересу прочитав статтю - і підписуюсь практично під кожним словом.
пишуть, шо "халявних " цін уже нема - а таки нема, якшо не впадло, підніміть сраки і побігайте по місту, знайдіть однокімнатні квартири за 25 тисяч, яких було купа в січі-лютому. фіг. менше 29-30 нема. а зростання на 5 тисяч баксів за два місяці - то вам шо? не зростання цін? мало?
знаю, шо робиться, бо сам недавно продав квартиру - за 30 забрали не торгуючись, іза останій місяць агенції приводили десь 20 людей з готівкою, які шукали житло. а до того хоч би два прийшло це вам не зростання операцій на ринку? мало?
особисто я вважаю, що ціни на житло дійсно досгли дна і потроху піднімаються. що цілком закономірно. зрозумійте, не може квартира коштувати десять тисяч баксів, якшо нормальний холодильник коштує дві тисячі. 5 холодильників за квартиру? "хто тут в царі крайній? нікого? тоді я першим буду!"
мене от особисто дивує, коли хтось намагається сказати, шо вже ніби легше, шо вже ніби трохи пішло, а йому не вірять! шо, ви ше чекаєте катаклізмів, голоду, трупів на обочинах?
скільки вже було "прогнозів" від таких горе-аналітиків, як ви? тільки в цьому році пам2ятаю
-всьо, новий рік пережили, кажуть жопа буде в лютому
- вже лютий, ніби ніц не змінидлось суттєво - "***,в березні самий пік, в березні точно піздєц, атвічаю!!"
- тепер вже чую, шо балкають - шо капці будуть у вересні. шо то ше нвсьо, шо саме гірше буде восени....
) ідіть працювати, шаройоби
сім самураїв зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2009, 00:07 #947793   #50
Sfinks
 
Аватар для Sfinks
Типово Відповідь: 20 хвилин

Було б цікаво побачити в 20годин статті про клюб алкоголіків,обсирання вишеньки,про те як когось збуджує його хомяк і тд.Давайте подільше позитиву в ЗМІ,і жити стане краще і веселіше.
Sfinks зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2009, 00:21 #947800   #51
лось Бульвінкль
 
Аватар для лось Бульвінкль
Типово Відповідь: 20 хвилин

Цитата:
Допис від сім самураїв Переглянути допис
афігєть, хлопці, а ви не вважаєте, що не розібравшись бовкнути на цілком правдиву статтю - не менш недолуго, аніж писати тупі статті? з вас хтось провів аналітику, моніторинг ринку нерухомості Тернополя за останніх півроку, щоб писати таке?
заказуху, кажеш? так не полінуйся, дочитай хоч те, шо критикуєш, критик. там інтерв"ю Венгриновича і Лєни Ділай, директора Перцевого "Центру нерухомості". хтось скаже з обізнаних, шо Перець і Венгринович можуть домовитись?

я от заради спортивного інтересу прочитав статтю - і підписуюсь практично під кожним словом.
пишуть, шо "халявних " цін уже нема - а таки нема, якшо не впадло, підніміть сраки і побігайте по місту, знайдіть однокімнатні квартири за 25 тисяч, яких було купа в січі-лютому. фіг. менше 29-30 нема. а зростання на 5 тисяч баксів за два місяці - то вам шо? не зростання цін? мало?
знаю, шо робиться, бо сам недавно продав квартиру - за 30 забрали не торгуючись, іза останій місяць агенції приводили десь 20 людей з готівкою, які шукали житло. а до того хоч би два прийшло це вам не зростання операцій на ринку? мало?
особисто я вважаю, що ціни на житло дійсно досгли дна і потроху піднімаються. що цілком закономірно. зрозумійте, не може квартира коштувати десять тисяч баксів, якшо нормальний холодильник коштує дві тисячі. 5 холодильників за квартиру? "хто тут в царі крайній? нікого? тоді я першим буду!"
мене от особисто дивує, коли хтось намагається сказати, шо вже ніби легше, шо вже ніби трохи пішло, а йому не вірять! шо, ви ше чекаєте катаклізмів, голоду, трупів на обочинах?
скільки вже було "прогнозів" від таких горе-аналітиків, як ви? тільки в цьому році пам2ятаю
-всьо, новий рік пережили, кажуть жопа буде в лютому
- вже лютий, ніби ніц не змінидлось суттєво - "***,в березні самий пік, в березні точно піздєц, атвічаю!!"
- тепер вже чую, шо балкають - шо капці будуть у вересні. шо то ше нвсьо, шо саме гірше буде восени....
) ідіть працювати, шаройоби
то шо люди почекали певного дна і купили дешевше квартири то так. але де більші суми то хер там думаю шось продається. принаймні 3 кімнатні квартири точно не "масово скуповуються".. люди зара чекають повного дна і ніхто квартири більші за 1 2 кімнати масово купляти не буде..
Але тут не про то. тут йдеться про заказну статтю, шоб люди "ловили момент шари"..
і ринок точно не "ожив" до рівня парурічної давності, то шо чуть більшу квартиру і так зара ніхто не купить без банку, який і так в жопі..
імхо
лось Бульвінкль зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2009, 06:22 #947858   #52
Dan
 
Аватар для Dan
Типово Відповідь: 20 хвилин

Цитата:
Допис від сім самураїв Переглянути допис
я от заради спортивного інтересу прочитав статтю - і підписуюсь практично під кожним словом.
пишуть, шо "халявних " цін уже нема - а таки нема, якшо не впадло, підніміть сраки і побігайте по місту, знайдіть однокімнатні квартири за 25 тисяч, яких було купа в січі-лютому. фіг. менше 29-30 нема. а зростання на 5 тисяч баксів за два місяці - то вам шо? не зростання цін? мало?
назвати пару квартир в Терноплі - ринком
то як возвеличити коврик для мишки - персидським ковром
просто нема ніякої практично конкуренції (пару осіб сіли і домовилися про сереню ціну) - ось тобі і стабілізація і зростання.
заказуха 100%
імхо
Dan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2009, 07:33 #947871   #53
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово Відповідь: 20 хвилин

Цитата:
Допис від Dan Переглянути допис
назвати пару квартир в Терноплі - ринком
то як возвеличити коврик для мишки - персидським ковром
просто нема ніякої практично конкуренції (пару осіб сіли і домовилися про сереню ціну) - ось тобі і стабілізація і зростання.
заказуха 100%
імхо
ну такий вже у насринок, шо поробиш - пару квартир, місто мале але мова іде тільки про ринок Тернополя - тому все вірно.
домовились? шо вам усім постійно змови ввижаються нема кому доовлятись - первинного житла практично нема, тому змова забудівників нереальна. продаєтьсятільки вторинне. ти уявляєш як бабка зДружби їхала домолвлятись з бабкою з Східного, щоб продати разом дорожче?
сім самураїв зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2009, 07:39 #947877   #54
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово Відповідь: 20 хвилин

Цитата:
Допис від riznyk Переглянути допис
тирять ідеї з форуму.
то не вперше і не вдруге
давайте може запропонуємо хай вони себе переіменують на паперову версію форуму.. чи офіційне видання форуму
ггг, тирять і не підписуються, кажеш? який жах) а форум Крапки, уявляєш, тирить ідеї з Лепрозорія і не підписується)) навіть не признається
та зрештою, геть подвійні стандарти!
Різник, як тобі ця картинка, пра, шось знайоме?


п.с. о, вж вліпили порушення. цікаве формулювання: " Причина порушення: Легке порушення" ))
форум Крапки певно єдиний форум, де аргументована незгода з позицією адмінстраціїї форуму або когось з "прібліжонних" автоматично квалфікується як особиста образа учасника форуму ех, демократи....
сім самураїв зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2009, 07:41 #947879   #55
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: 20 хвилин

за місяць вийде стаття про крах ринку нерухомості - бо наступає мертвий літній сезон
зараз майже по всіх галузях спостерігається підйом. в порівнянні з мертвою зимою.
riznyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2009, 07:42 #947880   #56
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: 20 хвилин

сім самураїв
якщо не навчишся поважати співрозмовника - отримаєш не тільки порушення, а і бан.
цяцькатись з тобою тепер ніхто не буде.
riznyk зараз поза форумом  
Подякували 2:
лось Бульвінкль (04.06.2009), timka.org (04.06.2009)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2009, 07:53 #947884   #57
Dan
 
Аватар для Dan
Типово Відповідь: 20 хвилин

Цитата:
Допис від сім самураїв Переглянути допис
домовились? шо вам усім постійно змови ввижаються нема кому доовлятись - первинного житла практично нема, тому змова забудівників нереальна. продаєтьсятільки вторинне. ти уявляєш як бабка зДружби їхала домолвлятись з бабкою з Східного, щоб продати разом дорожче?
угу.... і той факт, що кількість заробітчан, що повернулися за "період росту продажів і цін" - також збільшийвся (бо зрозуміли, що на заході через кризху роботи не буде і треба десь вкласти) - також враховувався місцевими спеціалістами нерухомості ....
Dan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2009, 08:02 #947890   #58
Dexter
 
Аватар для Dexter
Типово Відповідь: 20 хвилин

Цитата:
Допис від Sfinks Переглянути допис
Було б цікаво побачити в 20годин статті про клюб алкоголіків,обсирання вишеньки,про те як когось збуджує його хомяк і тд.Давайте подільше позитиву в ЗМІ,і жити стане краще і веселіше.
Ну початок вже був, була стаття про клуб алкоголіків
Dexter зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2009, 08:11 #947894   #59
saymon
Guest
Типово Відповідь: 20 хвилин

Професійні журналісти і ріелтори детектед!

Цитата а форум Крапки, уявляєш, тирить ідеї з Лепрозорія і не підписується)) навіть не признається
Ти маєш доступ до Лєпри? ОЯЄ!!11111 Ти дуже крутий! Я тобі заздрю! Не забуть нагадувати про це у кожному своєму дописі, аби всі прониклися до тебе повагою.
Цитата форум Крапки певно єдиний форум, де аргументована незгода з позицією адмінстраціїї форуму або когось з "прібліжонних" автоматично квалфікується як особиста образа учасника форуму ех, демократи....
Я тебе не знаю, але твоя "позиція" викликає відразу. Можеш мінусувати.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.06.2009, 13:44 #948246   #60
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: 20 хвилин

точка зора сім самураїв має право на існування
стиль викладення думки звичайно хамовитий... навіть дуже...
хоча і я не зразок культури...
але якщо би я за кожне хамство з його боку до мене ліпив йому порушення, то він би з бану не виходив

та нехай собі говорить...

по темі: більше згоджуюсь з позицією авторів статті, ніж не погоджуюсь
також моніторю ринок нерухомості і мушу визнати що зараз він припинив падіння... але і про пожвавлення ще говорити зарано
FortYear зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
20 хвилин



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 09:03.