Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Рослини і тварини


Допоможем братам нашим меншим!

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 24.03.2013, 07:56 #2168818   #21
Мановар
бусовод
 
Аватар для Мановар
Типово Відповідь: Допоможем братам нашим меншим!

народ, хто бачив зграї лелек? де вони зараз? їм може бути взагалі гаплик... мені дуже шкода....
як їм допомогти?
от вже наприкатпатті замерзають сотнями
Цитата "Друзі, потрібна ваша допомога! Очевидці розповідають про трагедію, що відбувається на їхніх очах. На Франківщині, село Нижнів серед поля замерзають сотня лелек, що повернулися після зимування. Кажуть, що порятувати їх можна - треба забрати іх звідти, відігріги і відгодувати. Їх легко забрати, бо крила намокли і літати не можуть. Хто може вплинути на місцеву владу просто зараз? Чи екологів? Чи звернутися до небайдужих ближче до Франківська? Це терміново! Боюся, поки це з'явиться в новинах- може бути пізно!"
Мановар зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Сомбра (24.03.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2013, 08:04 #2168820   #22
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Допоможем братам нашим меншим!

Цитата:
Допис від Мановар Переглянути допис
як їм допомогти?
Наловити от тільки де? Можна пошукати на косі, від Івачова верх і вниз по течії. Тримати маю де! з 20-30 штук витянув би по місцю і по їжі , немаю транспорту шоб найти, шукав в парку,в гідропарку.
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2013, 08:13 #2168823   #23
Мановар
бусовод
 
Аватар для Мановар
Типово Відповідь: Допоможем братам нашим меншим!

газети писали, що в полі біля Мишкович бачили...
завтра буду шукати в районі В.Гаїв - Товстолуга -Білоскірки
Мановар зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2013, 08:16 #2168824   #24
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Допоможем братам нашим меншим!

Цитата:
Допис від Мановар Переглянути допис
завтра буду шукати в районі В.Гаїв - Товстолуга -Білоскірки
Буду з обіда вдома десь з 15 години. Привозь! 099 23 22 379 вихожу, дотримаю до тепла!
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2013, 08:19 #2168825   #25
Мановар
бусовод
 
Аватар для Мановар
Типово Відповідь: Допоможем братам нашим меншим!

коменти від 20хв

Гість: Ірина 22/03/2013 12:30 +1 !
SOS! Якщо хтось бачив лелеки, терміново тел. 0976725778, 0673540123, 0673517245, виїзджаємо на порятунок

Знайшли вже приблизно 20 особин в районі Івачева. Годуємо,

Ділюсь тими знання в харчування, які маю: рибка ( котяча радість), рибячі потрохи, сало несолене дрібно порізане, шкірка від курки ( супові набори, або по другому - каркаси курячі, на базарі в мясному відділі продаються), картопля варена в мундирах. Сьогодні лелеки - бідаки, навіть хліб їли. Це вже доведені до краю.

Щойно взнав інформацію, що біля Курників на джерелі біля річки, це недалеко від з/д колії, дійсно є скупчення лелек.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Буду з обіда вдома десь з 15 години. Привозь! 099 23 22 379 вихожу!
твій телефон маю, як знайду наберу.... маю можливість 10 також прикормити

Додано через 1 хвилину
головне як ловити їх, спочатку за дзьоб хапати щоб по очах не получити

Востаннє редагував Мановар: 24.03.2013 о 08:19. Причина: Пізніше додано
Мановар зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2013, 08:20 #2168828   #26
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Допоможем братам нашим меншим!

Цитата:
Допис від Мановар Переглянути допис
рибка ( котяча радість), рибячі потрохи, сало несолене дрібно порізане, шкірка від курки ( супові набори, або по другому - каркаси курячі, на базарі в мясному відділі продаються), картопля варена в мундирах. Сьогодні лелеки - бідаки, навіть хліб їли. Це вже доведені до краю.
та думаю трохи б зібрали грошенят як треба буде! Лелека по суті напівхижак, кормити не дешево.
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2013, 08:21 #2168831   #27
Мановар
бусовод
 
Аватар для Мановар
Типово Відповідь: Допоможем братам нашим меншим!

за гроші згоден, готовий скинутись
от ще повідомлення
Цитата Да я їхав з Чорткова і бачив їх на кронах дерев. Їх там сотні!!!!! приблизно 20 кілометрів від Тернополя
Мановар зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2013, 08:23 #2168832   #28
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Допоможем братам нашим меншим!

Цитата:
Допис від Мановар Переглянути допис
головне як ловити їх, спочатку за дзьоб хапати щоб по очах не получити
З ногами теж обережно! Брати за дзьоб біля голови, тіло охопити другою рукою ніби як під пахву береш папку. Але в тому стані не думаю шо вони бойові дуже! Я в дитинстві мав в бабці в селі. Дзьоб на кусь сильний, на відкриття слабенький (як в крокодилів)))
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2013, 20:03 #2169030   #29
Мановар
бусовод
 
Аватар для Мановар
Типово Відповідь: Допоможем братам нашим меншим!

дзвонив до бабульки в село, то вона згадала декілька весн ще за радянських часів, коли в березні-квітні був мороз і лелеки не мали що істи, так от люди тоді їх ртували звичайною вареною цілою картоплею...

Додано через 7 годин 43 хвилини
«На річках Тернопілля замерзають лелеки, допоможіть, чим можете!», – з таким поханням звернулася до «Погляду» тернополянка Ольга Прохоренко. Вона повідомила, що на водоймищах області гуртуються десятки голодних лелек. Якщо їх не підгодувати – вони загинуть. Дівчина каже, що мешканці сіл здебільшого навіть не здогадуються, що поруч з їхніми помешканнями птахи потребують допомоги.

- Найкращий момент надати їм допомогу – підійти до них з їжею – вони уже навіть не втікають, а лише відходять на кілька метрів, забрати додому на деякий час. От на Львівщині селяни навіть забирали обледенілих лелек додому. Ми розмовляли з деякими мешканцями нашої області – більшість навіть не знає, що на річки чи болота їхнього села уже прилетіли лелеки, – каже Ольга.

Тернополянка повідомила, що бачила три десятки лелек на річці Серет, між селами Івачів та Плотича. Також біля села Колодне, Курники, на водоймищах м.Кременець. Вона звертається до усіх, хто має можливість, їхати на пошуки голодних та змерзлих птахів, а мешканців сіл та містечок обстежити водоймища біля своїх населених пунктів.

Ольга Прохоренко розповіла «Погляду», чим годувати лелек:

- Варена картопля, мойва, оселедець, розмочений, або принаймні сухий хліб, несолене (або відмите від солі) сало, шкірки з варених кур. Також можна безкоштовно брати для птахів риб’ячі нутрощі в продавців на ринку.

Дівчина наголошує, що класти їжу на землю не варто – її одразу ж замітає снігом.

- Підгодовуємо таким методом: сітку з цибулі розрізаємо навпіл і робимо два мішечки. Їх вішаємо на гілки кущів, або на метрові палки, встромлені в землю. Сало можна нанизувати на міцну нитку («дарничанку»), як тараньку, і також підвішувати.

Як повідомляють тернополяни у соцмережах, лелеки замерзають і біля Скалату та приблизно на 20 кілометрі від Тернополя по трасі до Чорткова. Також біля траси Зборів – Козова, поблизу с. Калинів (близько 7 км. від даного села) оселилась зграя диких гусей (10 шт.), які потребують допомоги.

http://vk.com/feed?w=wall-36283439_272797

Востаннє редагував Мановар: 24.03.2013 о 20:03. Причина: Пізніше додано
Мановар зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2013, 21:50 #2169440   #30
Driver
Активний учасник
 
Аватар для Driver
Типово Відповідь: Допоможем братам нашим меншим!

http://vk.com/id72447806 це її сторінка, сьогодні списувались. Думаю завтра зустрінемося, і вже допоможу чим зможу. Молодець дівчина!!!
Driver зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2013, 22:03 #2169448   #31
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Допоможем братам нашим меншим!

Driver, Я їй кинув силку на тему. Думаю по 50 грн багато хто кине на допомогу. Я вже гоовий , питання куди давати?
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2013, 22:24 #2169462   #32
ats295
Активний учасник
 
Аватар для ats295
Типово Відповідь: Допоможем братам нашим меншим!

Якщо будуть збори коштів, виставляйте інформацію.

Можеш на мене. По Внстер юніон чи Мані грам Інфрмацію про мене в тебе була. Як загубив напиши в ПП. Сомбра.

Востаннє редагував Сомбра: 25.03.2013 о 16:37.
ats295 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.03.2013, 23:07 #2169472   #33
Driver
Активний учасник
 
Аватар для Driver
Типово Відповідь: Допоможем братам нашим меншим!

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
питання куди давати?
Давай так, я завтра з нею зустрінуся і запитаю, що і як? А всі хто мають бажання на форумі допомогти нехай зв"язуються з тобою. Допомога потрібна в якості транспорту (завтра планують їхати в райони), пальним, продуктами і $ звичайно.
Driver зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.03.2013, 16:19 #2169914   #34
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Допоможем братам нашим меншим!

Розвиток теми для допомоги лелекам
Сомбра зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.03.2013, 22:57 #2170178   #35
Jane Doe
 
Аватар для Jane Doe
Типово Відповідь: Допоможем братам нашим меншим!

Може комусь треба собаку? Знайдено на просторах і-нету.
Цитата УВАГА!!! В собаки помер хазяїн а її усиплять якщо ніхто не забере до середи!
Порода Підбультерєр,5 років, дуже добра і послушна собака, кобель.
всі документи і прививки,собака харчується тільки сухим кормом на решту в неї алергія,в придачу з собакою дають 3 мішки корму.
Звати собаку Хасан
Контактувати стосовно собаки: http://vk.com/puzik_lucky


Jane Doe зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:28.