Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Дитячий Садок

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 25.11.2014, 15:30 #2477785   #41
Tommygun
Активний учасник
 
Аватар для Tommygun
Типово Відповідь: Дитячий Садок

щось тут у Вас сумно і невесело Моя доня піде у садочок приблизно в червні 2015р. територіально Дружба, так Ми по 250 $ cкидаємось... на ремонт
Tommygun зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.11.2014, 14:13 #2478114   #42
---ANDRE---
 
Аватар для ---ANDRE---
Типово Відповідь: Дитячий Садок

Цитата:
Допис від Tommygun Переглянути допис
щось тут у Вас сумно і невесело Моя доня піде у садочок приблизно в червні 2015р. територіально Дружба, так Ми по 250 $ cкидаємось... на ремонт
То цей садочок золотим вийде))
---ANDRE--- зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.11.2014, 14:31 #2478118   #43
satyrn
Активний учасник
Типово Відповідь: Дитячий Садок

Цитата:
Допис від Tommygun Переглянути допис
щось тут у Вас сумно і невесело Моя доня піде у садочок приблизно в червні 2015р. територіально Дружба, так Ми по 250 $ cкидаємось... на ремонт
А тих, що не зможуть здати з різних причин-заїсте ,а дітей визнаєте ворогами?
satyrn зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.11.2014, 08:37 #2479036   #44
nadusha
Активний учасник
Типово Відповідь: Дитячий Садок

По нашому неадекватному хлопчику: написали запитання до міського голови, одне з інтернет видань її передрукувало - і... далі все так як було! Будем збирати батьківські збори, а чи буде толк - не знаю. З досвіду знаю: вихователі і шкільні психологи (а може і вчителі) можуть писати щоденники психолого-педагогічних спостережень, де описують поведінку дитини. Цей щоденник потім долучають до документації, яку оформляють при проходженні психолого-педагогічної комісії. Наші вихователі про такий щоденник не знають, ще будуть говорити з керівництвом про доцільність його ведення. Ситуація серйозна, бо деякі діти вже бояться лишатись в садочку спати, "бо Стасік буде кричати"...
Про кошти на ремонт. В нашій групі треба було робити ремонт в санвузлі, були збори. Переважна більшість вирішила здавати по штуці гривень, були бурхливі обговорення. Коли я сказала, що не маю можливості здати таких коштів, бо працюю на четверть ставки, мені порадили "Шукай другу роботу". Чим скінчилось? Довго шукали надійних майстрів. Щоб ви мали собі уявлення: одні майстри, оглянувши приміщення, назвали ціну 14 тис. - робота, 14 тис. - матеріали, інші 8 тис. робота, 20 тис. матеріали. Знайшли знайомих, надійних майстрів, вийшло 9,5 тис. робота, 9,2 матеріали. Були такі батьки, що не здавали принципово (2шт), я здала 700, інші здавали по тисячі.
В нашому садочку, як і в інших по місту відкрили нову групу. Батьки тих діток, що йшли туди кидали по 2 тис. на ремонти, щоб пристосувати приміщення до групи. Частину коштів дала міськрада. Але в пресі про батьків - ні слова, герої - самі знаєте хто. Поставили майданчик зусиллями міськради - аплодисменти, відкриття, повідомлення в пресі. Але про те, що за пару місяців гірка заржавіла, і на ній неможливо з'їжджати - ні слова.
Щоб був толк, треба активних, освідчених, толкових, грамотних батьків-однодумців, підкованих в конкретних питаннях. Батьків, які спільними зусиллями міняють ситуацію на краще. За рахунок власного часу, власних нервів. Тільки таких батьків - одиниці, а в таких ситуаціях один в полі - не воїн...
nadusha зараз поза форумом  
Подякували 3:
berry (29.11.2014), satyrn (29.11.2014), Sergyjko (30.11.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 29.11.2014, 13:39 #2479107   #45
berry
 
Аватар для berry
Типово Відповідь: Дитячий Садок

Цитата один в полі - не воїн...
От і я себе так почуваю... Дивує коли всі огризаються на здирництво грошей, але один поперед другого здають гроші на туалети , вікна, іграшки, спортзали, посуд, і на все що тільки можна купити
berry зараз поза форумом  
Подякували 2:
satyrn (29.11.2014), Дєцко (29.11.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.11.2014, 10:47 #2479309   #46
Elizabeth
 
Аватар для Elizabeth
Типово Відповідь: Дитячий Садок

на рахунок Стасіка...
чула гарний анігдот, а може історію з життя.
ситуація в маршрутці: їде мама з сином, він пхає ноги між сидінням і спинкою стільчика,що попереду, і тим самим вимащує пасажира. мама ніяк не реагує. пасажир робить зауваження, мама відповідає: "а я своїй дитині все дозволяю!". всі мовчки незгодні, але залишаються при своїй думці. тут встає пацан років 20 і прямує до виходу, по дорозі дає нечемному хлопчику підзатильнік з словами:"мені в дитинстві теж все дозволяли!", виходить. мама в шоці. німа сцена.
Elizabeth зараз поза форумом  
Подякували 5:
Пантера (30.11.2014), Jane Doe (30.11.2014), nadusha (03.12.2014), Учаснег (06.12.2014), SharpKnife (03.12.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.11.2014, 14:07 #2479370   #47
satyrn
Активний учасник
Типово Відповідь: Дитячий Садок

Цитата І не треба говорити що держава взагалі не виділяє гроші, шось таки виділяє, але не на плазми ж.
Держава виділяє гроші та вони приходять хтозна коли а коли ремонти вже зроблені то ті гроші розходяться по кишенях завідучої чи директора і Ко.
satyrn зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2014, 18:52 #2480390   #48
Elizabeth
 
Аватар для Elizabeth
Типово Відповідь: Дитячий Садок

батьки, відгукніться!
у вашої дитини день народження - як в садочку проводите святкування?
Elizabeth зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2014, 20:02 #2480431   #49
Sect0r
 
Аватар для Sect0r
Типово Відповідь: Дитячий Садок

Ніяк. Переб'ються. В садочку вже дитина знає, хто їй подобається, а хто ні. Тих, що подобаються, можна запросити на святкування окремо, решта ображатися ще не вміє. Батьки, правда, можуть образитися, якщо не розуміють, що діти мають право вибирати, з ким їм святкувати, але на думку таких батьків можна уваги не звертати.
Sect0r зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Пантера (04.12.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.12.2014, 02:11 #2480595   #50
SharpKnife
 
Аватар для SharpKnife
Типово Відповідь: Дитячий Садок

Цитата Панове! Порадьте, як вчинити в такій ситуації.
Дійте від батьківського комітету. Звертайтеся з письмовим зверненням до завідуючої, зібравши підписи всіх батьків. Вимагайте письмової відповіді і про всяк випадок записуйте розмову (на відео чи диктофон). Можна записати і випади малого та його батьків, як докази. У випадку, якщо звернення до завідуючої нічим не закінчиться, звертайтесь у міський відділ освіти з проханням відправити дитину на обстеження та ізолювати від дитячого колективу до повного видужання.
SharpKnife зараз поза форумом  
Подякували 2:
Пантера (04.12.2014), nadusha (03.12.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.12.2014, 08:41 #2480635   #51
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Дитячий Садок

Цитата:
Допис від Elizabeth Переглянути допис
батьки, відгукніться!
у вашої дитини день народження - як в садочку проводите святкування?
Я для своєї замовляв аніматорів, і скажу дитині це дуже запамятовується, бо зараз час від часу вона роздумує хто ж до неї прийде в садочок цього року. Знаю в деяких садочках це взагалі загальноприйнята практика, замість солодкого, замовляти дітям розваги. В нашому правда це не прийнято, тому щоб узгодити це питання, мені прийшлося пройти шлях від вихователя групи до завідуючої.
Andrik84 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
nadusha (03.12.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.12.2014, 13:13 #2480755   #52
nadusha
Активний учасник
Типово Відповідь: Дитячий Садок

В нашому аніматорів заборонили після візиту нетверезих аніматорів. Я проти, тому, що не можу бути впевнена в стані здоров'я акторів, які безпосередньо контактують з дітьми. Плюс це некоректно щодо тих дітей, хто боїться незнайомих, розмальованих дядів і тьоть. В нас в яслях домовились відмінити святкування. Цього року замість кульочків домовилися іграшку в групу на 70-80 грн. Я з наступною іменниницею купили касу за 160 грн. Від групи моїй дитині подарували машинку модельку. Син був задоволений (4 роки).
nadusha зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Elizabeth (03.12.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.12.2014, 09:35 #2481146   #53
nadusha
Активний учасник
Типово Відповідь: Дитячий Садок

В нас вчора були збори. Найсмішніше, те, що майже всі, хто обурювався в розмовах, сиділи тихо... Від батьківського комітету ходили говорити до мами, результату не видно. Я написала на сайт ТМР, в розділ "питання-відповідь", цитую
У 21 садочку, в одній з молодших груп є неадекватний і агресивний хлопчик, котрий заважає своїми істеричними криками проводити заняття, засинати на денний сон, іншим режимним моментам. Про ситуацію знає психолог, методист, батьки писали скаргу завідуючій. На маму того хлопчика ніхто вплинути не може. Куди поскаржитись на неналежне виховання тої дитини? Чи почекати поки хлопчик приробить щось собі чи іншим дітям?

Управлінням освіти і науки Тернопільської міської ради здійснено перевірку викладених фактів, проведено зустріч та взято пояснення у завідуючої Тернопільського дошкільного навчального закладу № 21 Андрушко Є.Є., психолога та вихователів молодшої групи № 3. Встановлено, що дана ситуація знаходиться під контролем керівника закладу, психолога та педагогів. За результатами проведеного обстеження встановлено, що зміни у поведінці дитини пов’язані з відсутністю батька, який на даний час знаходиться у зоні АТО. Психологом закладу спільно з обласною психолого-медико-педагогічної консультацією розроблено план корекційно-відновлювальної та соціально-реабілітаційної роботи з даним хлопчиком. За умови виникнення додаткових питань звертатися в управління освіти і науки Тернопільської міської ради за адресою місто Тернопіль, бульвар Шевченка, 1, тел. 52-56-94.
Чесно, трохи відчуваю себе винною, бо таки травма для дитини... Мама хлопчика казала, що ходила до психоневролога і має довідку, що її дитина здорова. Довідка поведінки не змінить. Треба, щоб попрацював психолог. На запитання чи виконує рекомендації психолога я не отримала ствердної відповіді. Якраз мама мала б бути зацікавлена в тому, щоб спеціаліст допоміг її дитині... Одним словом, я вийшла крайня перед всіма. Дуже образливо, бо Дениса не завжди можу забирати в обід. А він дуже просить, бо "Стасік дуже кричить, я сам хочу плакати і боюся"... Плюси цієї ситуації: на проблему звернено достатньої уваги, всі будуть більше старатися для її вирішення. Мінуси - Надія сама рижа, і ще мені закинула голова батьківського комітету "Ти ж навіть про тисячу гривень на ремонт написала..." Капець, то була таємниця за сімома замками. Рада, що ви читаєте Форум, передаю вам великий ПРИВІТ Чекайте нових дописів, бо не звикла сидіти і жувати соплі, чи обговорювати під школою, а потім на зборах сидіти, як мишка, яку все влаштовує.
nadusha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.12.2014, 09:49 #2481156   #54
Пантера
 
Аватар для Пантера
Типово Відповідь: Дитячий Садок

Цитата
Допис від nadusha Переглянути допис
В нас вчора були збори. Найсмішніше, те, що майже всі, хто обурювався в розмовах, сиділи тихо... Від батьківського комітету ходили говорити до мами, результату не видно.
В нас так завжди, на кухнях всі проти, а як приходиться до діла, всім страшно.
А Стасік (чи як там його) аж проситься - ремня хоче. Пару раз під час істерики надавати по попі (звичайно, що це робити має мама) і йому стане значно краще.
Пантера зараз поза форумом  
Подякували 3:
andrey_ko (05.12.2014), vitoka (04.12.2014), Дєцко (04.12.2014)
Сказав(ла) Фууу!:
Andrik84 (04.12.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.12.2014, 10:27 #2481178   #55
olligarh
 
Аватар для olligarh
Типово Відповідь: Дитячий Садок

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Я для своєї замовляв аніматорів, і скажу дитині це дуже запамятовується, бо зараз час від часу вона роздумує хто ж до неї прийде в садочок цього року. Знаю в деяких садочках це взагалі загальноприйнята практика, замість солодкого, замовляти дітям розваги. В нашому правда це не прийнято, тому щоб узгодити це питання, мені прийшлося пройти шлях від вихователя групи до завідуючої.
Знаєш чо вона роздумує? Бо такі батьки як ти лізуть в сраку дитині, при чому перед всіма. Одне діло аніматорів собі окремо додому чи в кафе, де твоя дитина і її однолітки друзі, інша справа-садочок. Не всі мають можливість замовляти аніматорів, година такого задоволення вартує від 400 грн. І як пояснити дитині, батьки котрої не в змозі замовити аніматорів, що в Петі були лунтік і Ко., а в тебе нікого не буде?
olligarh зараз поза форумом  
Подякували 6:
Dinara (05.12.2014), Jane Doe (04.12.2014), nadusha (04.12.2014), Prodigy (04.12.2014), satyrn (04.12.2014), Дєцко (04.12.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.12.2014, 13:21 #2481237   #56
olligarh
 
Аватар для olligarh
Типово Відповідь: Дитячий Садок

Цитата
Допис від notta32 Переглянути допис
Дуже не гарно з Вашого боку обзивати чиюсь дитину "неадекватною", тим більше не розібравшись в даній ситуації.Дитина цілком нормальна,просто гіпер-активна, а з того часу як його батька забрали в зону АТО (доречі захищати, ціною свого життя, спокій всіх людей України і ВАШОГО СИНА В ТОМУ ЧИСЛІ) в дитини почався своєрідний протест такою поведінкою.
Не буду стверджувати щось конкретно, оскільки треба розібратися в ситуації, вислухавши всі сторони, але,- те що батько в АТО не виправдовує поведінку дитини. Якщо в дитини проблеми (психічні чи ще якісь), вони не повинні впливати на інших дітей з групи, якщо мало місце конфлікт-вирішувати його треба, взаємні звинувачення ні до чого не приведуть.
на рахунок того що батьки мовчать-це загальноприйняте явище, завжди так-чи гроші на шось збирати, чи щось узгодити, завжди ефект страуса-зарити голову в пісок, тому не дивно що батьки тупо мовчать.
olligarh зараз поза форумом  
Подякували 2:
nadusha (04.12.2014), Дєцко (04.12.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.12.2014, 14:01 #2481242   #57
notta32
Учасник
Типово Відповідь: Дитячий Садок

Цитата
Допис від nadusha Переглянути допис
В нас вчора були збори. Найсмішніше, те, що майже всі, хто обурювався в розмовах, сиділи тихо... Від батьківського комітету ходили говорити до мами, результату не видно. Я написала на сайт ТМР, в розділ "питання-відповідь", цитую
У 21 садочку, в одній з молодших груп є неадекватний і агресивний хлопчик, котрий заважає своїми істеричними криками проводити заняття, засинати на денний сон, іншим режимним моментам. Про ситуацію знає психолог, методист, батьки писали скаргу завідуючій. На маму того хлопчика ніхто вплинути не може. Куди поскаржитись на неналежне виховання тої дитини? Чи почекати поки хлопчик приробить щось собі чи іншим дітям?

Управлінням освіти і науки Тернопільської міської ради здійснено перевірку викладених фактів, проведено зустріч та взято пояснення у завідуючої Тернопільського дошкільного навчального закладу № 21 Андрушко Є.Є., психолога та вихователів молодшої групи № 3. Встановлено, що дана ситуація знаходиться під контролем керівника закладу, психолога та педагогів. За результатами проведеного обстеження встановлено, що зміни у поведінці дитини пов’язані з відсутністю батька, який на даний час знаходиться у зоні АТО. Психологом закладу спільно з обласною психолого-медико-педагогічної консультацією розроблено план корекційно-відновлювальної та соціально-реабілітаційної роботи з даним хлопчиком. За умови виникнення додаткових питань звертатися в управління освіти і науки Тернопільської міської ради за адресою місто Тернопіль, бульвар Шевченка, 1, тел. 52-56-94.
Чесно, трохи відчуваю себе винною, бо таки травма для дитини... Мама хлопчика казала, що ходила до психоневролога і має довідку, що її дитина здорова. Довідка поведінки не змінить. Треба, щоб попрацював психолог. На запитання чи виконує рекомендації психолога я не отримала ствердної відповіді. Якраз мама мала б бути зацікавлена в тому, щоб спеціаліст допоміг її дитині... Одним словом, я вийшла крайня перед всіма. Дуже образливо, бо Дениса не завжди можу забирати в обід. А він дуже просить, бо "Стасік дуже кричить, я сам хочу плакати і боюся"... Плюси цієї ситуації: на проблему звернено достатньої уваги, всі будуть більше старатися для її вирішення. Мінуси - Надія сама рижа, і ще мені закинула голова батьківського комітету "Ти ж навіть про тисячу гривень на ремонт написала..." Капець, то була таємниця за сімома замками. Рада, що ви читаєте Форум, передаю вам великий ПРИВІТ Чекайте нових дописів, бо не звикла сидіти і жувати соплі, чи обговорювати під школою, а потім на зборах сидіти, як мишка, яку все влаштовує.
ВИ МАЄТЕ СЕБЕ НЕ ТРОХИ ВІДЧУВАТИ ВИННОЮ, а дуже тому, що це дійсно серйозна травма для дитини, не дай Боже вашій дитині таке пережити і ще раз кажу не треба усіх кругом себе осуджувати. По Вашим словам всі батьки вашої групи погані (одні сиділи тихо, другі вам щось там закидали). але це знову НЕ ПРАВДА і та мама не голова батьківсього комітету - до Вашого відому. Краще ніж так мальовничо описувати проблеми батьків ,поцікавтесь життям групи. І ніхто не мовчав і багато хто возмущався, що Ви не права в даній ситуації, що не підійшли особисто до мами, і ніхто з Вас "рижої" не робив - всього.лиш пояснили ,що це не по-людськи. І доречі , по моєму Ви тільки на форумі вмієте це все обговорювати, а на зборах мовчите, і відмовляєтесь приймати активну участь в житті групи(наприклад бути членом батьківського комітету "і накінець змінити її життя накраще"). І ще якщо у вас є до когось якісь претензії то краще говоріть в лице, тому, що колись можна нарватись на судовий позов про захист честі та гідності, а також про стягнення моральної шкоди за не підтверджений документально Вами наклеп.

Додано через 18 хвилин
Цитата:
Допис від olligarh Переглянути допис
Не буду стверджувати щось конкретно, оскільки треба розібратися в ситуації, вислухавши всі сторони, але,- те що батько в АТО не виправдовує поведінку дитини. Якщо в дитини проблеми (психічні чи ще якісь), вони не повинні впливати на інших дітей з групи, якщо мало місце конфлікт-вирішувати його треба, взаємні звинувачення ні до чого не приведуть.
на рахунок того що батьки мовчать-це загальноприйняте явище, завжди так-чи гроші на шось збирати, чи щось узгодити, завжди ефект страуса-зарити голову в пісок, тому не дивно що батьки тупо мовчать.
Можливо поведінку і не оправдовує, але психічний стан 4-ри річної дитини все-таки оправдовує, і маму в даній ситуації дуже шкода, а та хто так сильно все описує чомусь не додумалась звернутись до мами і не сказала: "Слухай, роби що хочеш, але твоя дитина мішає моїй" .Тому,що це діти і їх проблеми,дизкомфорт і так далі, повинні вирішувати батьки з розумом. щоб не нашкодити своїм же дітям. Це ще маленькі діти і в них ще будуть конфлікти. тому, що хтось когось вкусив, хтось щось забрав і так далі , і якщо ми замість того щоби особисто підходити до батьків з претензіями, будемо писати по форумах - результату не буде. А премся в Європу, тож кожен нехай починає з себе.

Додано через 8 хвилин
Цитата
Допис від nadusha Переглянути допис
По нашому неадекватному хлопчику: написали запитання до міського голови, одне з інтернет видань її передрукувало - і... далі все так як було! Будем збирати батьківські збори, а чи буде толк - не знаю. З досвіду знаю: вихователі і шкільні психологи (а може і вчителі) можуть писати щоденники психолого-педагогічних спостережень, де описують поведінку дитини. Цей щоденник потім долучають до документації, яку оформляють при проходженні психолого-педагогічної комісії. Наші вихователі про такий щоденник не знають, ще будуть говорити з керівництвом про доцільність його ведення. Ситуація серйозна, бо деякі діти вже бояться лишатись в садочку спати, "бо Стасік буде кричати"...
Про кошти на ремонт. В нашій групі треба було робити ремонт в санвузлі, були збори. Переважна більшість вирішила здавати по штуці гривень, були бурхливі обговорення. Коли я сказала, що не маю можливості здати таких коштів, бо працюю на четверть ставки, мені порадили "Шукай другу роботу". Чим скінчилось? Довго шукали надійних майстрів. Щоб ви мали собі уявлення: одні майстри, оглянувши приміщення, назвали ціну 14 тис. - робота, 14 тис. - матеріали, інші 8 тис. робота, 20 тис. матеріали. Знайшли знайомих, надійних майстрів, вийшло 9,5 тис. робота, 9,2 матеріали. Були такі батьки, що не здавали принципово (2шт), я здала 700, інші здавали по тисячі.
В нашому садочку, як і в інших по місту відкрили нову групу. Батьки тих діток, що йшли туди кидали по 2 тис. на ремонти, щоб пристосувати приміщення до групи. Частину коштів дала міськрада. Але в пресі про батьків - ні слова, герої - самі знаєте хто. Поставили майданчик зусиллями міськради - аплодисменти, відкриття, повідомлення в пресі. Але про те, що за пару місяців гірка заржавіла, і на ній неможливо з'їжджати - ні слова.
Щоб був толк, треба активних, освідчених, толкових, грамотних батьків-однодумців, підкованих в конкретних питаннях. Батьків, які спільними зусиллями міняють ситуацію на краще. За рахунок власного часу, власних нервів. Тільки таких батьків - одиниці, а в таких ситуаціях один в полі - не воїн...

Дуже не гарно з Вашого боку обзивати чиюсь дитину "неадекватною", тим більше не розібравшись в даній ситуації.Дитина цілком нормальна,просто гіпер-активна, а з того часу як його батька забрали в зону АТО (доречі захищати, ціною свого життя, спокій всіх людей України і ВАШОГО СИНА В ТОМУ ЧИСЛІ) в дитини почався своєрідний протест такою поведінкою.Але шановна мама Дениса замість того, щоби підійти особисто до мами хлопчика чи до завідуючої садочку, або на крайній випадок у відділ освіти почала "строчити " по всіх можливих сайтах і форумах "гадості" на чужу дитину.Особисто мені дуже шкода маму того хлопчика, тому , що їй приходиться не тільки кожен день чекати свого чоловіка з війни, а ще й взнавати від чужих людей що її дитину обсуждають по форумах і називають "неадекватною". І ще одне - НЕ ПРАВДА що до мами немає підходу, нормальна, адекватна жінка яка слухає і чує, і крім того приймає міри відносно ситуації,що склалась (до речі батьківські збори відбулися і атор тих "кляузних" повідомлень вибачилась перед всіма(свідками являються всі хто був присутній на зборах).Тільки на форумі вона чомусь про це не пише, напевно стидно признавати ,що була не зовсім права.)
А нарахунок того, що "один в полі не воїн" це Ви доречно підмітили, але чи щось робили особисто. Наприклад коли був ремонт деякі тати власноруч вивозили будівельне сміття(самі його і грузили і розгружали , при чому в дощ), а робилося це для того щоб лишні кошти не витрачати і не наймати гружчиків.Також своїми силами тати виносили чугунні батареї та здавали їх в металобрухт,щоб повернути хоч якісь кошти. А ви досить не дуже спішили допомогти то і за гроші була інша розмова. Ви сказали, що краще на дітей ці гроші потратите(але ж кожен з тих хто здав по тисячі ,а є ще й мама яка здала дві тисяч(бо в неї двійнята ходять в цю групу)також би потратили ці кошти на своїх дітей) і мова щоб ви шукали другу роботу НЕ БУЛО. А також хочу підмітити ,що 99% батьків з нашої групи це ОСВІДЧЕНІ, АКТИВНІ, ГРАМОТНІ , ПІДКОВАНІ В БАГАТЬОХ ПИТАННЯХ та ТОЛКОВІ, за виключення того хто життя групи ,без обговорень в ній, виносить відразу на форуми.

Востаннє редагував notta32: 04.12.2014 о 14:01. Причина: Пізніше додано
notta32 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
nadusha (04.12.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.12.2014, 14:32 #2481267   #58
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Дитячий Садок

Цитата:
Допис від Пантера Переглянути допис
А Стасік (чи як там його) аж проситься - ремня хоче. Пару раз під час істерики надавати по попі (звичайно, що це робити має мама) і йому стане значно краще.
Категоричний противник биття дітей. Що більше аргументів нема, як пояснити? Виходячи з твоєї логіки, якщо в суперечці я з тобою не згідний то можу всипати пару раз по попі на правах сильнішого, таким чином аргументувавши правильність своєї думки? Чи які ще є причини бити слабшого від себе, й такого хто не може відповісти?

Додано через 3 хвилини
Цитата:
Допис від olligarh Переглянути допис
Знаєш чо вона роздумує? Бо такі батьки як ти лізуть в сраку дитині, при чому перед всіма. Одне діло аніматорів собі окремо додому чи в кафе, де твоя дитина і її однолітки друзі, інша справа-садочок. Не всі мають можливість замовляти аніматорів, година такого задоволення вартує від 400 грн. І як пояснити дитині, батьки котрої не в змозі замовити аніматорів, що в Петі були лунтік і Ко., а в тебе нікого не буде?
Вибачте що хочу щоб моя дитина потішилась )) А виходячи з вашої логіки то ви свою напевно і на вулицю гуляти не випускаєте, бо недай бог сусіди купили своїм дітям ролики чи велосипед, а у вас же такої змоги не має )))
А якщо не знаєте де взяти 300 грн. на аніматорів (а саме стільки коштує ця послуга не в найдешевших), то попросіть чоловіка на місяць перестати палити, дивись якраз ця сума і назбирається

Додано через 9 хвилин
P.S. Дуже дивує мене ця логіка. Не маю грошей замовити дитині якісь розваги, так наоборот би тішився, що вона розважається за рахунок інших. А так ні хай сидить собі і не рипається, бо ми ж всі бідні (((

Востаннє редагував Andrik84: 04.12.2014 о 14:32. Причина: Пізніше додано
Andrik84 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Alita (04.12.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.12.2014, 14:49 #2481289   #59
nadusha
Активний учасник
Типово Відповідь: Дитячий Садок

Пані Галя (я так розумію, що то саме ви)! Дозвольте мені Вам відповісти. Найперше щиро тішуся, що ви тут є. По перше, на зборах, я не мовчала. Я говорила, коли мені дозволили. Я вибачилась перед вами при свідках за те, що не підійшла найперше до Вас (з розмов батьків і вихователів я зробила висновок, що про проблему знаєте, але змін нема, члени батьківського комітету підходили до вас говорили про поведінку сина - отже треба підключати інші структури, які мають гарантувати безпечне перебування дітей в садку).
В житті групи я за минулий рік брала таку участь: встановлювали з батьками Ігора і Діми пісочницю, насипали пісок, один день я приходила допомагати вихователям прибирати після ремонту, знайшла нормальних майстрів, які робили ремонт в санвузлі. Відмовилась від батьківського комітету з двох причин: цього року в мене атестація на роботі, плюс, я в голова батьківського комітету в школі, двох комітетів не потягну, звиняйте. Урочисто обіцяю бути в наступному році членом батьківського комітету.
На рахунок грошей на ремонт, мама Соломії говорила про другу роботу. Можете запитати інших батьків. При зарплаті 450 грн (навантаження вихователя 0,25 ставки, яке в мене було минулого року) нелегко здати тисячу на ремонт. Щиро тішуся за тих, хто без напряга для сімейного бюджету, міг здати таку суму. Чому Ви більше займалися ремонтом, бо ви член батьківського комітету.
На рахунок Вашого чоловіка. Щиро бажаю, щоб все з ним було добре. Хай Бог його береже від всього поганого, хай якнайскоріше повернеться до вас!

На рахунок поведінки Стасіка. Неадекватним назвала його тому, що не типово для дитини битися головою об землю, при цьому голосно і надривно кричати і заважати дітям спати. Доводжу до Вашого відома, що сьогодні забрала свого сина з шишкою на чолі, питаю "Хто?" - "Стасік мене вдарив в туалеті" Доводжу до Вашого відома, що ходила до завідуючої і повідомила про інцидент. Завтра зранку особисто Вам скажу і покажу синець.

Соромно має бути вам, що ви не розумієте наскільки то все серйозно. Вашій дитині болить десь глибоко всередині, істерика - це вихід цих емоцій. Спеціаліст має Вам порадити як зробити, щоб ті емоції виливались не в істерику і агресію до дітей, а в щось інше. Є багато різних методик. Не шукайте винного, а шукайте спеціаліста. Щиро бажаю удачі і змін на краще.
nadusha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.12.2014, 15:22 #2481308   #60
notta32
Учасник
Типово Відповідь: Дитячий Садок

Цитата
Допис від nadusha Переглянути допис
Пані Галя (я так розумію, що то саме ви)! Дозвольте мені Вам відповісти. Найперше щиро тішуся, що ви тут є. По перше, на зборах, я не мовчала. Я говорила, коли мені дозволили. Я вибачилась перед вами при свідках за те, що не підійшла найперше до Вас (з розмов батьків і вихователів я зробила висновок, що про проблему знаєте, але змін нема, члени батьківського комітету підходили до вас говорили про поведінку сина - отже треба підключати інші структури, які мають гарантувати безпечне перебування дітей в садку).
В житті групи я за минулий рік брала таку участь: встановлювали з батьками Ігора і Діми пісочницю, насипали пісок, один день я приходила допомагати вихователям прибирати після ремонту, знайшла нормальних майстрів, які робили ремонт в санвузлі. Відмовилась від батьківського комітету з двох причин: цього року в мене атестація на роботі, плюс, я в голова батьківського комітету в школі, двох комітетів не потягну, звиняйте. Урочисто обіцяю бути в наступному році членом батьківського комітету.
На рахунок грошей на ремонт, мама Соломії говорила про другу роботу. Можете запитати інших батьків. При зарплаті 450 грн (навантаження вихователя 0,25 ставки, яке в мене було минулого року) нелегко здати тисячу на ремонт. Щиро тішуся за тих, хто без напряга для сімейного бюджету, міг здати таку суму. Чому Ви більше займалися ремонтом, бо ви член батьківського комітету.
На рахунок Вашого чоловіка. Щиро бажаю, щоб все з ним було добре. Хай Бог його береже від всього поганого, хай якнайскоріше повернеться до вас!

На рахунок поведінки Стасіка. Неадекватним назвала його тому, що не типово для дитини битися головою об землю, при цьому голосно і надривно кричати і заважати дітям спати. Доводжу до Вашого відома, що сьогодні забрала свого сина з шишкою на чолі, питаю "Хто?" - "Стасік мене вдарив в туалеті" Доводжу до Вашого відома, що ходила до завідуючої і повідомила про інцидент. Завтра зранку особисто Вам скажу і покажу синець.

Соромно має бути вам, що ви не розумієте наскільки то все серйозно. Вашій дитині болить десь глибоко всередині, істерика - це вихід цих емоцій. Спеціаліст має Вам порадити як зробити, щоб ті емоції виливались не в істерику і агресію до дітей, а в щось інше. Є багато різних методик. Не шукайте винного, а шукайте спеціаліста. Щиро бажаю удачі і змін на краще.
Хочу вас розчарувати - це не пані Галя і вона, ще поки, що не здогадується про всі ці форуми,знає напевне тільки про лист на сайті міського голови.А Ви знову ж таки поспішили з висновками.На рахунок вибачень, думаю там де гадите там і вибачайтесь (я маю на увазі треба було і на форумі сказати про те що ви визнали свою не правоту при всіх)Так на зборах ви не мовчали -ви говорили дурниці(чуть не вимагали від мами хлопчика детальний звіт про роботу з її ж дитиною з пофамільним переліком лікарів до яких вона зверталася) По-друге батьківський комітет підходили до п.Галі вже з пропозицією забрати дитину з групи,а не звернути увагу на поведінку.Я думаю,що якби хоч хтось один , з тих хто вчора єрепенився до неї підійшли особисто ,то ситуація була би іншою.По-третє той хлопчик не один такий "орущий" в групі є ще й інші -чому про це не йшла мова?якщо ви боритесь за спокій дітей то треба було й інших називати.По четверте, на рахунок шишки-знову ж таки це є діти, його міг попхати ї хтось інший (мою дитину минулого року два рази вкусив один хлопчик я навіть батькам нічого не говорила бо з розумінням віднеслась до ситуації). По-п"яте я думаю що п.Галя взяла ситуацію до уваги,але не все вирішується в одну секунду, а Ви якщо така добренька і дієте "во благо" то треба було, як вихователь по професії щось їй підказати на початку проблеми, а не рік чи півтора мовчати , а потім відразу в неті гадити.Діти для кожної мами це святе. А ще, вже раз зачипили тему ремонту хочеться сказати ВЕЛИКЕ дякую голові батьківського комітету і її заступнику за те що вони зробили.Тому що коли не вистарчило грошей (бо не всі здали або здали не всю суму) вони витягнули із своєї кишені (не знаючи чи їм повернуть) і оплатитили що треба, вони, а не ми за все переживали і за все відповідали!!!!!
Ще Вам хочу сказати про те, що не треба говорити про свої особисті проблеми, у всіх робота, діти, батьківські комітети і ще багато всяких приблем.До наступного року бажаю Вам назбирати побільше сил і терпіння для участі в батьківському комітеті, тому що з нашими дітками легко, які б вони не були, а от з батьками знайти спільну мову і порозуміння ДУЖЕ ВАЖКО!!!!!

Востаннє редагував notta32: 04.12.2014 о 15:32.
notta32 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
nadusha (04.12.2014)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 19:15.