Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Інтимне

Інтимне Все про кохання, історії, потаємні думки, бажання, вірші, пісні, відносини, освідчення, знайомства, інтимні зустрічі, ресурси, види сексу, іграшки та ін...


стосунки на стороні...???

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 20.12.2012, 14:16 #2100336   #61
pleasureunit
Активний учасник
 
Аватар для pleasureunit
Типово Відповідь: стосунки на стороні...???

Так хто ж вами спорить ))) І взагалі де я в своїх постах когось судив? Написав те що думаю. А автору самому вирішувати що робити.
pleasureunit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.12.2012, 14:46 #2100356   #62
nadusha
Активний учасник
Типово Відповідь: стосунки на стороні...???

Цитата:
Допис від Rolan Переглянути допис
Ось і я вирішив для різноманітності знайти собі стосунки на стороні.
Для різноманітності подивіться навколо: гляньте на інвалідів, позбавлених рук, ніг, зайдіть в онкодиспансер, де безнадія частий гість, зайдіть в сиротинець, погляньте в очі дітям... А потім поверніться додому і подякуйте Богу, за те, що він Вам дав: за сім"ю, за дитину, за дах над головою, за достаток ... Бо цього може колись і не стати... Ви вінчані? Обітниця в церкві - це так, на камеру?! Не думаю, що ваша дружина на сьомому небі від щастя...А якщо стане дуууже вже Вам треба різноманітності - підіть сніг покидайте, зробіть якесь добре діло... Та навіть з дитиною побавтеся... Бо воросте і захоче різноманітності...
nadusha зараз поза форумом  
Подякували 13:
Згорнути/розгорнути список подяк

Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.12.2012, 15:10 #2100377   #63
pkerb
Активний учасник
Типово Відповідь: стосунки на стороні...???

Цитата
Допис від nadusha Переглянути допис
Для різноманітності подивіться навколо: гляньте на інвалідів, позбавлених рук, ніг, зайдіть в онкодиспансер, де безнадія частий гість, зайдіть в сиротинець, погляньте в очі дітям... А потім поверніться додому і подякуйте Богу, за те, що він Вам дав: за сім"ю, за дитину, за дах над головою, за достаток ... Бо цього може колись і не стати... Ви вінчані? Обітниця в церкві - це так, на камеру?! Не думаю, що ваша дружина на сьомому небі від щастя...А якщо стане дуууже вже Вам треба різноманітності - підіть сніг покидайте, зробіть якесь добре діло... Та навіть з дитиною побавтеся... Бо воросте і захоче різноманітності...
Дуже гарно і правильно сказано. Підтримую 100%.
pkerb зараз поза форумом  
Подякував(ла):
nadusha (21.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2012, 00:36 #2100557   #64
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: стосунки на стороні...???

Цитата:
Допис від Punisher-x3m Переглянути допис
в походах на сторону виноваты однозначно ОБА,аргументирую-
Первый - вина в том что не смог пояснить чего хочет.
Второй - виноват в том что не дал того чего просили или не хотел\мог услышать просьбу.
Потому как на сторону идут только тогда когда внутри чего-то не хватает и это ищут где-то та.
Якщо одного дня вам гарно доступно пояснять що хотіли б на вас попісяти , покакати ,чи засунути вам в пряму кишку якийсь предмет ,тільки в цьому вбачаючи вершину сексуального задоволення ,сподіваюсь ви зробили би все для того щоб врятувати кохання .
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2012, 02:45 #2100580   #65
ats295
Активний учасник
 
Аватар для ats295
Типово Відповідь: стосунки на стороні...???

По суті, людина вільна в свому виборі - якщо ти раціонально усвідомлюєш всі за і проти такого кроку і готовий до можливих наслідків, тут тебе нічого не стримає, навіть як 100% форумчан висловлять тобі свою незгоду.

І не ти будеш перший, і не ти будеш останній, і так було з покон віків.
ats295 зараз поза форумом  
Подякували 2:
qazwsx321 (01.01.2013), Джалка (21.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2012, 10:27 #2100746   #66
Punisher-x3m
Нерпа.
 
Аватар для Punisher-x3m
Типово Відповідь: стосунки на стороні...???

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Якщо одного дня вам гарно доступно пояснять що хотіли б на вас попісяти , покакати ,чи засунути вам в пряму кишку якийсь предмет ,тільки в цьому вбачаючи вершину сексуального задоволення ,сподіваюсь ви зробили би все для того щоб врятувати кохання .
Возможно я ошибаюсь,но в отношениях с близким человеком,любить надо его а не себя.Соответственно чем-то ради него жертвовать.
Punisher-x3m зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Phantom (21.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2012, 10:36 #2100757   #67
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: стосунки на стороні...???

Цитата:
Допис від Punisher-x3m Переглянути допис
Возможно я ошибаюсь,но в отношениях с близким человеком,любить надо его а не себя.Соответственно чем-то ради него жертвовать.
Отже Ви хотіли б щоб хтось жертвува заради Вас ,а не Ви заради нього ?

Якщо чоловік гуляє чи покидає сімю бо жінка не хоче зробити мінєт ,або зайнятись анальним сексом,товін насправді жертва дружини яка не любить і не готова заради нього на все .

А як назвати жінку що покидає чоловіка дітей,в пошуках кунілінгуса?

Насправді це низько і дешево робити такий бартер.
Ingenue зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Dinara (21.12.2012)
Офтопів до посту: 2  Офтоп  
Старий 21.12.2012, 10:44 #2100770   #68
Punisher-x3m
Нерпа.
 
Аватар для Punisher-x3m
Типово Відповідь: стосунки на стороні...???

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Отже Ви хотіли б щоб хтось жертвува заради Вас ,а не Ви заради нього ?
Почему это? В чем-то я уступаю,в чем-то партнер. Консенсус - это решение ситуации которое устраивает ОБОИХ партнеров.
Punisher-x3m зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Alita (22.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2012, 11:00 #2100789   #69
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: стосунки на стороні...???

У мене є знайома ,яка дуже кохає свого чоловіка(насправді не знаю за шо ,бо він мурло) ,напевно готова життя за нього віддати ,багато йому терпить та закриває очі .Коли він одружувався його все влаштовувало і якість і кількість і різноманітність.Але з часом цього стало мало .Так у них тепер відносно погані стосунки ,вона не готова вдовільняти його збочені забаганки ,бо почувається ніби її гвалтують .Вона говорить йому це не я,не моє,я не можу цього робити.Так само напевно як хтось не вміє чи боїться плавати або лазити по скелях ,чи ходити босим по склу , брати руками змій ,або їсти хробаків.Для когось це норма,а для когось жахіття.

Мені цікаво ,чому чоловіку який кохає дружину ,любить дітей ,настільки важко викинути з голови та змиритись з неможливістю реалізувати свої збочені фантазії ?

Ну і ще ,дуже часто ці гуляки насправді не обділені увагою дружин-красунь ,які виконують всі їхні забаганки ,але їм і цього мало .Або хочеться молодого тіла,або просто свіжого ,іншого ,або адреналіну не вистачає ,або є велике бажання самоствердитись як мужик,який може імєть всіх кого захоче ,напевно можна ще довго перераховувати.
Ingenue зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Dinara (21.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2012, 11:11 #2100795   #70
Punisher-x3m
Нерпа.
 
Аватар для Punisher-x3m
Cool Відповідь: стосунки на стороні...???

Совместная жизнь двух партнеров развивается путями:
1.Взаимные уступки и нахождение решений проблемных ситуаций.И тогда все довольны.
2.Походы "налево" (по тем или иным причинам ) одним или обоими партнерами.
Если их это устраивает почему бы и нет. Опять все довольны.
3.Описаная Вами ситуация. Недовольны оба. Стоит ли искать решение ситуации?
Первые два варианта не лучше ли?
Punisher-x3m зараз поза форумом  
Подякував(ла):
qazwsx321 (01.01.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2012, 11:22 #2100809   #71
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: стосунки на стороні...???

Цитата:
Допис від Punisher-x3m Переглянути допис
1.Взаимные уступки и нахождение решений проблемных ситуаций.И тогда все довольны.
Поясніть будь ласка на прикладі ,що значить взаємні поступки ,коли чоловік хоче збоченого сексу,а жінка ні ?

Якщо жінка погодиться терпіти -то поступилась вона .А в чому ж тоді поступився він ?

Як люблячому чоловікові може бути приємно робити боляче та неприємно коханій дружині?На таке здатне тільки самолюбиве мурло .
Ingenue зараз поза форумом  
Подякував(ла):
оксана2009 (22.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2012, 11:30 #2100818   #72
Punisher-x3m
Нерпа.
 
Аватар для Punisher-x3m
Типово Відповідь: стосунки на стороні...???

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Поясніть будь ласка на прикладі ,що значить взаємні поступки ,коли чоловік хоче збоченого сексу,а жінка ні ?
Что значит "збоченого сексу"? всё что при свете без одеяла и немисионерской позе?, выход всегда можно найти.

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Якщо жінка погодиться терпіти -то поступилась вона .А в чому ж тоді поступився він ?
Як люблячому чоловікові може бути приємно робити боляче та неприємно коханій дружині?
Почему больно то? И неприятно ? Откуда сразу такой негатив? Культура и техника секса сводит на нет эти понятия.

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
На таке здатне тільки самолюбиве мурло .
А как назвать человека который на любое предложение партера немного разнообразить общую сексуальную жизнь отвечает категорическим отказом - по моему ханжа.

И еще момент, Ваши предложения какие,а то критиковать то все мастера.
Punisher-x3m зараз поза форумом  
Подякували 2:
Alita (22.12.2012), Ragdai2 (22.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2012, 11:45 #2100833   #73
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: стосунки на стороні...???

Цитата:
Допис від Punisher-x3m Переглянути допис
выход всегда можно найти.
наприклад?

Ви розумієте що справа не в техніці ,підручних засобах чи якійсь культурі(насмішили).А в голові .

Так само як одному можна вкласти до голови що це норма,так само інший може викинути з гоолови що за даних обставин для нього це не може бути нормою.

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від Punisher-x3m Переглянути допис
А как назвать человека который на любое предложение партера немного разнообразить общую сексуальную жизнь отвечает категорическим отказом - по моему ханжа.
гадаю "немного" ,ніхто не проти , може не варто підміняти і применшувати значення предмету розмови ?

Востаннє редагував Ingenue: 21.12.2012 о 11:45. Причина: Пізніше додано
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2012, 13:07 #2100914   #74
Punisher-x3m
Нерпа.
 
Аватар для Punisher-x3m
Cool Відповідь: стосунки на стороні...???

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
наприклад?
От и я за то,приведите пример проблемы - я озвучу решение.

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Ви розумієте що справа не в техніці ,підручних засобах чи якійсь культурі(насмішили).А в голові .
Голову лечит психотерапевт,если с ней есть проблемы. Вам смешно слово культура или её существование?

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Так само як одному можна вкласти до голови що це норма,так само інший може викинути з гоолови що за даних обставин для нього це не може бути нормою.
А что такое норма? Кто её определяет? И как?

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
гадаю "немного" ,ніхто не проти , може не варто підміняти і применшувати значення предмету розмови ?
Согласен,не стоит подменять. Тогда давайте определим термин "немного" во избежание, так сказать выхода за его рамки.

ПыСы:Далее если вы намерены вести диалог будьте любезны,также отвечать и на мои вопросы.
И чётко озвучивать свою позицию, не прячась за общими фразами и тд.
Иначе мне ваш монолог неинтересен.
Punisher-x3m зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2012, 14:21 #2100959   #75
Філько
 
Аватар для Філько
Типово Відповідь: стосунки на стороні...???

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Як люблячому чоловікові може бути приємно робити боляче та неприємно коханій дружині?На таке здатне тільки самолюбиве мурло .
Кажуть - дітей родити досить боляче... Хіба люблячий чоловік зробить дитьо своїй коханій жінці? тіко чужій - однозначно!
Я так розумію(виходячи із початкової теми холівару), Женя - ви - за стосунки на стороні
Філько зараз поза форумом  
Подякував(ла):
qazwsx321 (01.01.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2012, 18:09 #2101121   #76
ats295
Активний учасник
 
Аватар для ats295
Типово Відповідь: стосунки на стороні...???

Цитата:
Допис від Ingenue Переглянути допис
Як люблячому чоловікові може бути приємно робити боляче та неприємно коханій дружині?На таке здатне тільки самолюбиве мурло .
Природа. І це відноситься як до чоловіків, так і до жінок.

Цікава стаття (на базі статистичного опитання), правда на англ. мові.
http://www.msnbc.msn.com/id/17951664.../#.UNSWo6ws2Sq



Не дуамю що статистика на Україні буде дуже відрізнятися.
ats295 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2012, 20:18 #2101188   #77
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: стосунки на стороні...???

Цитата:
Допис від Punisher-x3m Переглянути допис
От и я за то,приведите пример проблемы - я озвучу решение.
до прикладу коли партнер вважає неприйнятним анальний секс,секс за участю третіх осіб ,чи з додатковими предметами .



Цитата:
Допис від Punisher-x3m Переглянути допис
Голову лечит психотерапевт,если с ней есть проблемы. Вам смешно слово культура или её существование?
То чому б цим збонченцям краще не звертатись за допомогою до нього ,а не вдаватись до стосунків на стороні,якщо Ви вважаєте що це дієво?

Цитата:
Допис від Punisher-x3m Переглянути допис
Согласен,не стоит подменять. Тогда давайте определим термин "немного" во избежание, так сказать выхода за его рамки.
думаю, пози та освітлення як Ви писали вище в даному випадку значення не мають

то що ж все таки у Вашому розумінні "нємного"

Цитата:
Допис від Punisher-x3m Переглянути допис
А что такое норма? Кто её определяет? И как?
От ,власне ,що в кожного вона різна .
Для когось норма з конем чи кабачком або участь в оргії .

І якщо ви не озвучуєте партнеру свої норми до того як вступити в союз ,то вимагати від нього чогось едакого після весілля якщо йому це не приємно- не маєте права.



Цитата:
Допис від Філько Переглянути допис
Кажуть - дітей родити досить боляче... Хіба люблячий чоловік зробить дитьо своїй коханій жінці? тіко чужій - однозначно!
на жаль кожна жінка має можливість випити таблетку і не відчути в майбутньому ані болі ані радості материнства
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2012, 21:32 #2101238   #78
Немо
 
Аватар для Немо
Типово Відповідь: стосунки на стороні...???

Думаю не варто рятувати сім"ю зрадою .. Хіба то сім"я після цього?
Ніхто в цьому світі не хоче бути зрадженим. То як гасити полум"я бензином.
Думаю Rolan не сім"ю рятує , а просто хоче щоб вдома хтось шкарпетки безкоштовно прав і готував їжу , поки він гуляє.Погано вам з дружиною , набридла , краще розійдіться і не мучте дружину . Ця жінка нічого поганого не зробила , за що ви так її принижуєте?
Немо зараз поза форумом  
Подякували 3:
оксана2009 (22.12.2012), nadusha (21.12.2012), The Bluest Eye (22.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2012, 21:35 #2101240   #79
zabo
 
Аватар для zabo
Типово Відповідь: стосунки на стороні...???

Цитата:
Допис від Punisher-x3m Переглянути допис
От и я за то,приведите пример проблемы - я озвучу решение.
Проблема : Дружина хоче секс з двома чоловіками. Вона дуже просить, яке вирішення ?

Ви правильно написали що потрібно любити свого партнера, а не себе.
І ще одне питання до вас (не сприймайте особисто просто теорія) Ви хочете анальний секс і знаєте що дружині від нього боляче, але вона заради вас погоджується терпіти, ваші дії ?
zabo зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (21.12.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.12.2012, 22:16 #2101264   #80
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: стосунки на стороні...???

Цитата:
Допис від ats295 Переглянути допис
Природа. І це відноситься як до чоловіків, так і до жінок. Цікава стаття (на базі статистичного опитання), правда на англ. мові. http://www.msnbc.msn.com/id/17951664.../#.UNSWo6ws2Sq
не треба все спихати на природу та на сумну статистику,кожен має свою голову на плечах
Ingenue зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:02.