Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Результати опитування: Кого підтримаєте в 2-ому турі?
Зеленський 39 29.10%
Порошенко 78 58.21%
Проти всіх / Не піду на вибори 15 11.19%
Масові фальсифікації виводять Порошенка 2 1.49%
Масові фальсифікації виводять Зеленського 0 0%
Голосували: 134. Ви ще не голосували в цьому опитуванні | Відмінити свій голос

2 тур виборів: Порошенко чи Зеленський?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 02.04.2019, 09:55 #2752696   #1
Kosyacello
 
Аватар для Kosyacello
Типово Відповідь: 2 тур виборів: Порошенко чи Зеленський?

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
Буде пробувати, до ворожки не ходи. Не буде в його команді нікого з адекватних.

Побачимо,обіцяв основний кістяк представити до другого туру. Не представить програє.Представить хлопців типу Абрамовічуса,Саквалідзе і т д виграє.
Kosyacello зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2019, 10:06 #2752698   #2
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: 2 тур виборів: Порошенко чи Зеленський?

Слабо в то вірю, але...
Коломойський чувак цікавий. Принаймі в нього є розуміння, що чим багатша країна - тим багатший ти. От в Януковича і Порошенка схоже розуміння лиш в частині щоб контролювати все і по максимуму і на всему заробляти.

Додано через 3 хвилини
Але водночас принципи в нього досить небезпечні. Наприклад він цілком спокійно сприймає перспективу дефолту, рахує навіть це більш правильним ніж волочити ярмо боргів перед МВФ.

Востаннє редагував switch: 02.04.2019 о 10:06. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2019, 10:08 #2752700   #3
beermante
Активний учасник
 
Аватар для beermante
Типово Відповідь: 2 тур виборів: Порошенко чи Зеленський?

Цитата:
Допис від Kosyacello Переглянути допис
Не там ти бачиш небезпеку) Такий варіант майже нереальний. Другого треба боятися. Чи буде Беня пробувати віджати назад приват? Бо через Приват впаде все.От це основне питання. І чи йому це дозволять. Все буде залежати хто буде в команді Зе. Якщо пацани з кварталу то жопа. Якщо люди типу Савкалідзе,Абрамовічуса то беню культурно пошлють. Побачимо.
А в когось є сумніви що Коломойський не буде повертати під свій контроль Приват, Укрнафту, витісняти Борисполя всі лоукостери щоб все було заточено під МАУ як в старі добрі часи.

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Слабо в то вірю, але...
Коломойський чувак цікавий. Принаймі в нього є розуміння, що чим багатша країна - тим багатший ти. От в Януковича і Порошенка схоже розуміння лиш в частині щоб контролювати все і по максимуму і на всему заробляти.

Але водночас принципи в нього досить небезпечні. Наприклад він цілком спокійно сприймає перспективу дефолту, рахує навіть це більш правильним ніж волочити ярмо боргів перед МВФ.
На обманюй сам себе, він людина з тої самої генерації що і всі інші наші олігархи, і з тими самими принципами.
beermante зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2019, 11:27 #2752724   #4
Kosyacello
 
Аватар для Kosyacello
Типово Відповідь: 2 тур виборів: Порошенко чи Зеленський?

Цитата:
Допис від beermante Переглянути допис

На обманюй сам себе, він людина з тої самої генерації що і всі інші наші олігархи, і з тими самими принципами.
А хто обманює? Це зрозуміло,запитання у іншому,наскільки Зе буде під його впливом. А то ой як людей влада міняє.Сьогодні ти граєш роль преза,завтра сподобалось а післязавтра ти віриш шо саме ти надія нації,а тут хтось тобою помикати хоче)) В житті все дуже відносне.Побачимо. Дуже сильно сумніваюсь шо Зе хлопчих для биття без амбіцій.Той хто без амбіцій таку медіакорпорацію б не створив.
Kosyacello зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2019, 11:39 #2752729   #5
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: 2 тур виборів: Порошенко чи Зеленський?

петя вчора мав істерику яка передалась по соц мережах порохоботами. Я вважаю що мародерам не можна давати 2 шансу. Він мав 5 років щоб не розтратити свій рейтинг. А тепер пізно руками махати.

Особисто я не знаю яким президентом буде Зе, але судячи що передвиборчу компанію він провів достойно, є надія що не все так погано. Я вчора був в шоці зайшовши на фейсбук де розгорілась чуть не класова ненависть - дауни, ідіоти, як тільки не називали виборців Зе. Я нагадую що в нас поки що свобода слова і типу демократія. Потрібно вчитись поважати вибір більшості народу, яким би він не був. Мене особисто верне від петі від його сраного кума і його жінки. Я ніколи не бачив щоб президента так охороняли, щоб зганяли стільки поліції та силовиків, ще й возили з собою автобусами масовку. І це все за наші ж гроші.

Якщо Зе стане президентом в що я особисто вірю судячи по рейтингам, тоді й будемо судити його по ділам. А зараз буде ще 3 тижня пекла від петі - поливання брудом, фейкові новини ітд Я в цьому не сумніваюсь навіть. Цікаво чи свинарчуків посадить для підвищення свого рейтингу. Це добре що в нас не може надовго законсервуватись режим як в рашці. Поки обізвавши Вову маріонеткою коломойського він фактично поставив хрест на дибатах. Та й в п.здежі петя його точно переплюне - тут спору нема По факту якщо Зе стане президентом він фактично ще довгий час нічого не зможе зробити бо залишаються фракції контролюючі порохом. Генпрокурор кум ітд.

Ну і єдине що стрьомно, щоб петя ненаробив сам біди - спровокувавши рашку, а далі довго не треба думати, воєнний стан і відміна виборів. Він вже це тестував... Таким мародерам святі лиш їх активи. Подивимось
Terror зараз поза форумом  
Подякували 2:
Freeboy (02.04.2019), Ingenue (02.04.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2019, 11:50 #2752734   #6
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: 2 тур виборів: Порошенко чи Зеленський?

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Я вважаю що мародерам не можна давати 2 шансу
Як показала практика з приватбанком, коломойский такий же мародер під час війни, тому що, після націоналізації, в приватбанк залили державні облігації розміром в цілий бюджет міністерства оборони для закриття крадіжки коломойським і ко. Тому смішно чути, що якщо виграє кандидат від коломойського, то виграють "не мародери"
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2019, 12:14 #2752745   #7
Freeboy
Типово Відповідь: 2 тур виборів: Порошенко чи Зеленський?

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
Особисто я не знаю яким президентом буде Зе, але судячи що передвиборчу компанію він провів достойно, є надія що не все так погано. Я вчора був в шоці зайшовши на фейсбук де розгорілась чуть не класова ненависть - дауни, ідіоти, як тільки не називали виборців Зе.
На ФБ капєц шо твориться))) Складається враження, що ярі порохоботи взагалі не здатні висловити свою думку без 5 ти поверхового рузького мата)) і більшість з них- люди з вищою освітою які постійно наголошують як вони люблять Україну і мову її солов*їну))
Freeboy зараз поза форумом  
Подякували 2:
Ingenue (02.04.2019), Kokorakatan (02.04.2019)
Сказав(ла) Фууу!:
vanco2 (02.04.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2019, 12:18 #2752748   #8
stingerone
Типово Відповідь: 2 тур виборів: Порошенко чи Зеленський?

Цитата
Допис від Freeboy Переглянути допис
На ФБ капєц шо твориться))) Складається враження, що ярі порохоботи взагалі не здатні висловити свою думку без 5 ти поверхового рузького мата)) і більшість з них- люди з вищою освітою які постійно наголошують як вони люблять Україну і мову її солов*їну))
Тут все просто -- намагаються донести до опонентів думку доступною для опонентів мовою!
Прихильник зе.. високоінтелектуальних висловлювань просто не розуміють!
А от матом -- це якраз по-їхньому, що тут незрозумілого???
stingerone зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2019, 12:28 #2752751   #9
Freeboy
Типово Відповідь: 2 тур виборів: Порошенко чи Зеленський?

Цитата
Допис від stingerone Переглянути допис
Тут все просто -- намагаються донести до опонентів думку доступною для опонентів мовою!
Прихильник зе.. високоінтелектуальних висловлювань просто не розуміють!
А от матом -- це якраз по-їхньому, що тут незрозумілого???
...не знаю..особисто я знаю тільки 1 дівчину яка точно голосувала за Зе. мені навіть було трохи дивно, шо дівчина з вищою освітою, магістр, бандерівка всі діла ))) вирішила голосувати за кандидата який навіть не може вільно спілкуватися укр. мовою. Ну але то таке...
Freeboy зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2019, 17:05 #2752802   #10
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: 2 тур виборів: Порошенко чи Зеленський?

Цитата:
Допис від Terror Переглянути допис
петя вчора мав істерику яка передалась по соц мережах порохоботами. Я вважаю що мародерам не можна давати 2 шансу. Він мав 5 років щоб не розтратити свій рейтинг. А тепер пізно руками махати.

Особисто я не знаю яким президентом буде Зе, але судячи що передвиборчу компанію він провів достойно, є надія що не все так погано. Я вчора був в шоці зайшовши на фейсбук де розгорілась чуть не класова ненависть - дауни, ідіоти, як тільки не називали виборців Зе. Я нагадую що в нас поки що свобода слова і типу демократія. Потрібно вчитись поважати вибір більшості народу, яким би він не був. Мене особисто верне від петі від його сраного кума і його жінки. Я ніколи не бачив щоб президента так охороняли, щоб зганяли стільки поліції та силовиків, ще й возили з собою автобусами масовку. І це все за наші ж гроші.

Якщо Зе стане президентом в що я особисто вірю судячи по рейтингам, тоді й будемо судити його по ділам. А зараз буде ще 3 тижня пекла від петі - поливання брудом, фейкові новини ітд Я в цьому не сумніваюсь навіть. Цікаво чи свинарчуків посадить для підвищення свого рейтингу. Це добре що в нас не може надовго законсервуватись режим як в рашці. Поки обізвавши Вову маріонеткою коломойського він фактично поставив хрест на дибатах. Та й в п.здежі петя його точно переплюне - тут спору нема По факту якщо Зе стане президентом він фактично ще довгий час нічого не зможе зробити бо залишаються фракції контролюючі порохом. Генпрокурор кум ітд.

Ну і єдине що стрьомно, щоб петя ненаробив сам біди - спровокувавши рашку, а далі довго не треба думати, воєнний стан і відміна виборів. Він вже це тестував... Таким мародерам святі лиш їх активи. Подивимось
Значить так, кажу наперед, що я цілком розумію що ідіоти не керуються аргументами і фактами, ідіоти керуються емоцію, тому я цілком розумію що ти пропустиш це поміж фуха, так як ти є яскравим представником інфантильного ідіота. Чувак, ти вклався в біткоїн! Ціна якого тримається чисто на сантименті ринку і масі грошей яку ідіоти туди вклали. Я аплодую чувакам які ще рік тому засрали весь інтернет рекламою бітка і криптовалют, і заробили на ідіотах мілярди! Бо ідіотам як і "птіцам" гроші не треба ))

1. Петя не мародер, повторювати це це дібільний ідіотизм. Так бігус "нарив" (ага, нарив, в своїй поштовій скринці) матеріали відкритих кримінальних справ. По словах Бігуса там розкрадань на 300 мільйонів гривень. І того, причепні були звільнені! Проти них далі ведуться справи, скоріш за все сядуть. В той самтй час Порошенко в армію жертвує 750млн грн і 1.5 мілярди жертвує корпорайція рошен! Це факти. Як після цих фактів і після реально відновленої з практично нуля армії яку розкрадали 25 років до того можна називати людину мародером - я не розумію. Тим більше що значення цього слова абсолютно інше (але на зрадойобському пабліку сказали шо мароден - значтить мародер ))) ідіоти не привикли думати, вони привикли "вірити")

2. Ти так і кажеш "я особисто вірю ", я вчора вступив в діалог з одною особою жіночої статі, вона до того онлайн проявляла свою активність тідльки тим що завела інстаграм своєї собачки і постала туда як вона їсть, як приймає ванну з пелюстками троянд (так так, саме собачка) і тд. А зараз дівчина активізувалась і стала активним за ЗЕком Я поцікавився її аргементацією, бо вона голосно кричала що вот, налетіли порохоботи, і не поважають її вибір неаргументовано. Я їй навів пачку аргументів за пороха, ну все що він зробив, армія, безвіз, асоціація, децентралізація, дороги і тд! Честь їй і хвала - вона погодилась що дійсно досягнення є (а не кожен слоникслоникслоникслоникслоникслоникслоникслоник це визнає), але вона все рівно за ЗЕ. Коли я її спитав а які в неї аргументи, вона сказала "я думаю що вова він звичайно не досвідчений, але він моолдий і новий тому я за нього, давайте дамо йому шанс і подивимось шо буде через 5 років, а в то що за ним стоїть коломойський я не вірю", дівчина, якщо що, живе в філадельфії %)))) !!!!! ,

Тобто, Зе виборці - не керуються жодними реальними аргументами і фактами, бо їх тупо нема, єдине що в них є - це то шо ЗЕ не був в політиці (якщо це можна сприймати як позитивний аргумент - для мене це особисто негатив), і всьо! Ніхто не знає його команди, ніхто не знає що і як він буде робити! але за нього чисто на сантименті нічим не обгрунтованим крім антирейтингу порошенка - проголосувало 30 відсотів інфантильних ідіотів! Ідіотів які вірять що корупція не в них самих, ідіотів які вірять що президент має піднімати ЗП в країні )) ідіотів які вірять що одна людина може зробити чудо в один момент а не поступове крок за кроком покращення з тяжкою колективною працею ))

3. Так чувак, ти ідіот, ти ведешся на емоцію, ти приймаєш рішення на основі емоцій, ти не приймаєш рішення на основі фактів і холодного розрахунку з балансом факторів і реальних справ. Ти повторяєш то шо тобі влилто в вуха чорним піаром, ти віриш що може прицти тупий актор (за яким стоїть наглий олігарх) і щось змінити! І на цю тупу віру ти готовий поставити і вибрати керувати державою некомпетентну людину! так ти інфантильний ІДІОТ! І це ти показуєш ситематично, ти ж вклавсі в біткоїн! В грьобане по суті НІЧО, це просто нагенерований хеш! Він не має в тому виді що є ніяких перспектив стати валютою (бо дуже повільні транзакції і дорогі), єдина його цінність - це як спекулятивний актив, який тримає ціну виключно за рахунок сантименту ринку!

І так, в нас демократія, і я мушу поважати твій вибір, нажаль в нас нема закону який перевіряє чи людина не ідіот перед виборами )) І так я приймаю твій вибір, звичайно я не буду тебе бити через те, але ідіотом тебе вважати я не можу перестати, бо це просто факт і я тобі привів всі доводи чому це так
vanco2 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
andrey_ko (02.04.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2019, 17:15 #2752804   #11
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: 2 тур виборів: Порошенко чи Зеленський?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Ідіотів які вірять що корупція не в них самих,
чувак, та кінчай ти вже з тим, ок?
я до цього місця ще читав і більш-менш погоджувався. але ти реально заколупав.
я тобі так скажу - корупціонерів в Україні кілька відсотків. інших 90 з гаком заіпала та корупція.
прийми це на віру.
мені просто вже лінь доводити що ти там в своїй америці трохи, мяко кажучи, відірваний вже від життя у нас тут.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2019, 17:26 #2752808   #12
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: 2 тур виборів: Порошенко чи Зеленський?

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
чувак, та кінчай ти вже з тим, ок?
я до цього місця ще читав і більш-менш погоджувався. але ти реально заколупав.
я тобі так скажу - корупціонерів в Україні кілька відсотків. інших 90 з гаком заіпала та корупція.
прийми це на віру.
мені просто вже лінь доводити що ти там в своїй америці трохи, мяко кажучи, відірваний вже від життя у нас тут.
Чувак, корупціонерів в україні не кілька відсотків, посто люди в нас часто деякі речі не сприймають як корупцію і крадіжку. Наприклад ЗП в конверті, дати на лапу за екзамен, занести вчительці "подарок" і тд! Це тупо скрізь і масово, я це знаю точно! І на верху - ця штука просто проектується в набагато більші масштаби. І я не вірю що можна в демократії таку штуку присікти моментально, це нереально просто, в нас це пропаде через ще одне покоління чи два, якщо будуть продовжувати рух вперед з реформами антикорупційними і адміністративними і обовязково підніметься економіка. Без цих факторів корупція буде і ніякими посадками її не зупинити. Зупиняти корупцію посадками це то саме що боротись величезними ресурсами з симптомами хвороби, та боротьба буде безкінечна і не результативна, а лікувати треба причини а не симптоми.

І на рахунок "своїх америк" - чувак, я прожив і пропрацював в Україні купу років, в США я навіть ще не 10 років живу, і я прекрасно знаю що в нас і як.

Додано через 4 хвилини
Цитата
Допис від switch Переглянути допис
і з цим кінчай.... момент розтягнувся вже не 5 років і хоч в дечому є позитив - з іншим питань стало тільки більше.
Вот іменно, є позитив, і його багато! Так є негатив, але блін, нереально за 5 років зробити чудо, такого не було ніде! І замість того щоб вибирати чувака який без сумніву проукраїнський, який має портфоліо з успішно зроблених справ і продовжувати повільни рух вперед, ідіоти вибирають "НІЩО" тобто воообше не понятно шо він буде пробити, з ким і як, тобто чуваки хочуть розвернути курс непонятно куда, з мотивацією "а вдруг!" і в кращому випадку "тільки не петро" (що ще зрозуміти можна) - ну погодься - це ідіотизм

Востаннє редагував vanco2: 02.04.2019 о 17:26. Причина: Пізніше додано
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2019, 17:41 #2752811   #13
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: 2 тур виборів: Порошенко чи Зеленський?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Чувак, корупціонерів в україні не кілька відсотків, посто люди в нас часто деякі речі не сприймають як корупцію і крадіжку.
чувак, а я тобі кажу, що люди тут в таку ситуацію поставлені.
у мене на фірмі білі зарплати - і щось ніхто не булькає, що субсидія йому не вийшла. і ніхто не звільнився, як тут казки розповідають.
Ті самі водії, які типу хабарі дають щоб штраф не платити - залюбки будуть їздити по правилах, якщо штрафи паятимуть всім під ряд, пофіг яка машина, і за спробу підкупу будуть мордою в капот ложити. Повір - ще пишатись будуть, що не порушують, і тішитимуться, що в нас порядок на дорозі як в європі.
і так по багатьом іншим сферам.
корупція у нас на руку лише тим, хто хоче порішати щось в обхід закону. а таких не так багато. більшість звичайні законослухняні громадяни, яких до корупції змушують.

Додано через 1 хвилину
ПС: я тобі там голосовалку зробив, щоб ти подивився, що насправді важливе для людей - томос і безвіз чи провал антикорупційних реформ. цікаво просто чи багато проголосує за перший варіант.
я навіть навмисно 1 голос фори поставив.
у моєму оточенні томос взагалі нікого не колише, безвіз - ну типу так... "хоть щось хороше". армія - у нас вибору нема, як захищатись - любий президент її б піднімав. тому цей пункт я навмисно не ставив.

Додано через 11 хвилин
я тобі більше скажу - у нас люди вже відчувають класову ненависть до суддів і прокурорів. ібо коли стикаєшся з представниками цього класу - то просто не можеш позбутись відчуття, що ти для них гімно. вони можу зшити на тебе справу, вони можуть забрати твоє майно, вони можуть все а ти їм не зробиш нічого, бо там кругова порука і всі одне одного знають.

Востаннє редагував switch: 02.04.2019 о 17:54. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2019, 17:43 #2752816   #14
Kosyacello
 
Аватар для Kosyacello
Типово Відповідь: 2 тур виборів: Порошенко чи Зеленський?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Чувак, корупціонерів в україні не кілька відсотків, посто люди в нас часто деякі речі не сприймають як корупцію і крадіжку. буде і ніякими посадками її не зупинити. Зупиняти корупцію посадками це то саме що боротись величезними ресурсами з симптомами хвороби, та боротьба буде безкінечна і не результативна, а лікувати треба причини а не симптоми.

І на рахунок "своїх америк" - чувак, я прожив і пропрацював в Україні купу років, в США я навіть ще не 10 років живу, і
І ковбасникам видніше як ліпше)Зза ситого бугра) Давай до нас будем разом будувати з петром нову країну) Раптом і тобі туди куди треба зайде покращення.
Kosyacello зараз поза форумом  
Подякував(ла):
qazwsx321 (02.04.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2019, 17:16 #2752806   #15
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: 2 тур виборів: Порошенко чи Зеленський?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
зробити чудо в один момент
і з цим кінчай.... момент розтягнувся вже не 5 років і хоч в дечому є позитив - з іншим питань стало тільки більше.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2019, 18:28 #2752827   #16
Terror
 
Аватар для Terror
Типово Відповідь: 2 тур виборів: Порошенко чи Зеленський?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Значить так, кажу наперед, що я цілком розумію що ідіоти не керуються аргументами і фактами, ідіоти керуються емоцію, тому я цілком розумію що ти пропустиш це поміж фуха, так як ти є яскравим представником інфантильного ідіота. Чувак, ти вклався в біткоїн! Ціна якого тримається чисто на сантименті ринку і масі грошей яку ідіоти туди вклали. Я аплодую чувакам які ще рік тому засрали весь інтернет рекламою бітка і криптовалют, і заробили на ідіотах мілярди! Бо ідіотам як і "птіцам" гроші не треба ))

1. Петя не мародер, повторювати це це дібільний ідіотизм. Так бігус "нарив" (ага, нарив, в своїй поштовій скринці) матеріали відкритих кримінальних справ. По словах Бігуса там розкрадань на 300 мільйонів гривень. І того, причепні були звільнені! Проти них далі ведуться справи, скоріш за все сядуть. В той самтй час Порошенко в армію жертвує 750млн грн і 1.5 мілярди жертвує корпорайція рошен! Це факти. Як після цих фактів і після реально відновленої з практично нуля армії яку розкрадали 25 років до того можна називати людину мародером - я не розумію. Тим більше що значення цього слова абсолютно інше (але на зрадойобському пабліку сказали шо мароден - значтить мародер ))) ідіоти не привикли думати, вони привикли "вірити")

2. Ти так і кажеш "я особисто вірю ", я вчора вступив в діалог з одною особою жіночої статі, вона до того онлайн проявляла свою активність тідльки тим що завела інстаграм своєї собачки і постала туда як вона їсть, як приймає ванну з пелюстками троянд (так так, саме собачка) і тд. А зараз дівчина активізувалась і стала активним за ЗЕком Я поцікавився її аргементацією, бо вона голосно кричала що вот, налетіли порохоботи, і не поважають її вибір неаргументовано. Я їй навів пачку аргументів за пороха, ну все що він зробив, армія, безвіз, асоціація, децентралізація, дороги і тд! Честь їй і хвала - вона погодилась що дійсно досягнення є (а не кожен слоникслоникслоникслоникслоникслоникслоникслоник це визнає), але вона все рівно за ЗЕ. Коли я її спитав а які в неї аргументи, вона сказала "я думаю що вова він звичайно не досвідчений, але він моолдий і новий тому я за нього, давайте дамо йому шанс і подивимось шо буде через 5 років, а в то що за ним стоїть коломойський я не вірю", дівчина, якщо що, живе в філадельфії %)))) !!!!! ,

Тобто, Зе виборці - не керуються жодними реальними аргументами і фактами, бо їх тупо нема, єдине що в них є - це то шо ЗЕ не був в політиці (якщо це можна сприймати як позитивний аргумент - для мене це особисто негатив), і всьо! Ніхто не знає його команди, ніхто не знає що і як він буде робити! але за нього чисто на сантименті нічим не обгрунтованим крім антирейтингу порошенка - проголосувало 30 відсотів інфантильних ідіотів! Ідіотів які вірять що корупція не в них самих, ідіотів які вірять що президент має піднімати ЗП в країні )) ідіотів які вірять що одна людина може зробити чудо в один момент а не поступове крок за кроком покращення з тяжкою колективною працею ))

3. Так чувак, ти ідіот, ти ведешся на емоцію, ти приймаєш рішення на основі емоцій, ти не приймаєш рішення на основі фактів і холодного розрахунку з балансом факторів і реальних справ. Ти повторяєш то шо тобі влилто в вуха чорним піаром, ти віриш що може прицти тупий актор (за яким стоїть наглий олігарх) і щось змінити! І на цю тупу віру ти готовий поставити і вибрати керувати державою некомпетентну людину! так ти інфантильний ІДІОТ! І це ти показуєш ситематично, ти ж вклавсі в біткоїн! В грьобане по суті НІЧО, це просто нагенерований хеш! Він не має в тому виді що є ніяких перспектив стати валютою (бо дуже повільні транзакції і дорогі), єдина його цінність - це як спекулятивний актив, який тримає ціну виключно за рахунок сантименту ринку!

І так, в нас демократія, і я мушу поважати твій вибір, нажаль в нас нема закону який перевіряє чи людина не ідіот перед виборами )) І так я приймаю твій вибір, звичайно я не буду тебе бити через те, але ідіотом тебе вважати я не можу перестати, бо це просто факт і я тобі привів всі доводи чому це так
Чувак в нас простий пересічний немає змоги купити акцій гугла чи епла. То що є форекс це лохотрон сам знаєш. На крипті норм можна заробляти - головне не вкладати всі заощадження. На то є окрема тема. Якщо хочеш можемо обсудити Я бачу тобі вже як і петі пердак спалахнув - не хвилюйся петя скоро буде в Іспанії відпочивати - все як має бути.

От зла ти людина - для чого ти на дівчат накидаєшся, всім ярлики на форумі роздаєш - це свідчення лиш твоєї неповноцінності. Ти завжди шукаєш як би підколоти. Але я вірю що ти ще отримаєш дзень рано чи пізно і буде просвітлення в твоїй головоньці. Ти мене смішиш - ти сам класичний слоникслоникслоникслоникслоникслоникслоникслоникслоник - вчора начитався в фейсбуці, як треба говорити з тими хто не поділяє твої погляди? А ще ти не вдуплив що я голосував за Гриценка? Дивись в нашій дискусії я тобі аргументовано наводив факти на які ти сам погоджувався що вони існують і все одно топив за пороха. Як тебе назвати ще як не класичний ідіот слоникслоникслоникслоникслоникслоникслоникслоникслоник.Я готовий дискутувати, але по фактам та аргументовано, а от цей твій трьоп палаючого пердака мені не цікавий та впринципі беззмістовний. Ти притормози - опусти пердачок в тазік з льодом, видихни і тоді починай щось строчити Доречі біток на 500$ вгору пішов - давай ісьчо
Terror зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2019, 21:14 #2752860   #17
qazwsx321
Гуру І
Типово Відповідь: 2 тур виборів: Порошенко чи Зеленський?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
В той самтй час Порошенко в армію жертвує 750млн грн і 1.5 мілярди жертвує корпорайція рошен! Це факти.
так, прямо, в методичці написано ? ... а що про це говорить декларація пороха ? ... от паливо ...

і не 750 млн. , а 700 млрд. і не пожертвував, а пограбував банківську систему країни, разом з подєльніцею Гонтарєвою
qazwsx321 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
cinema (02.04.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2019, 11:45 #2752732   #18
Zer0cool
Активний учасник
Типово Відповідь: 2 тур виборів: Порошенко чи Зеленський?

Ясно що Зеленський кращий! Патрошенко розкладає наше суспільство (мовою, релігією), шовінізм і русофобія процвітає.
Зеленський проти виїзду людей за кордон і це вже позитивний момент! А Патрошенко підтримав виїзд людей - найціннішого ресурсу країни...
Тому в камеру Пітушенка а ще краще в газову камеру!
Zer0cool зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.04.2019, 11:49 #2752733   #19
stingerone
Типово Відповідь: 2 тур виборів: Порошенко чи Зеленський?

Цитата
Допис від Zer0cool Переглянути допис
Ясно що Зеленський кращий!

О! А от і ольгинські підтягуються!
Бабло скінчилося?
stingerone зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 02.04.2019, 11:52 #2752735   #20
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: 2 тур виборів: Порошенко чи Зеленський?

Поки що інсайдерська інфа. В Краматорську, який на власній шкурі відчув переваги руцкого міра переміг Бойко. От нічому життя людей не вчить. Тому, вірте в чесного патріотичного Бєню і Зе.

Хтось знає, як там з картами поляка зараз?
Petro Ford зараз поза форумом  
Подякував(ла):
switch (02.04.2019)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 21:38.