Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Реставрація дисків

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 27.10.2019, 16:10 #2769590   #1
leyo
 
Аватар для leyo
Типово Реставрація дисків

Панове, підкажіть. Є легкосалавні (алюміній мо, яхз.) диски з дефектами. В попереднього власника стрільнула покришка на ходу. Диск покоцало і досить глибоко. По нормальному то би наплавити аргоном і проточити кромку лицеву. Плюс покрасити то все діло. Хто в темі порадьте.Доцільно то чи продати і купити в ідеалі диски.
leyo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2019, 17:15 #2769593   #2
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Реставрація дисків

Однозначної відповіді не буде. Мабуть найбільше буде залежати від "брендовості" дисків та величини затраченої роботи. Знаю людину, яка якраз і займається подібним (доводить до ідеалу і продає). Мабуть варто прикинути затрати на виправлення бордюрки і різницю в ціні ідеальних та покоцаних, а далі вирішувати самому в доцільності роботи.
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2019, 17:47 #2769599   #3
leyo
 
Аватар для leyo
Типово Відповідь: Реставрація дисків

Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
Однозначної відповіді не буде. Мабуть найбільше буде залежати від "брендовості" дисків та величини затраченої роботи. Знаю людину, яка якраз і займається подібним (доводить до ідеалу і продає). Мабуть варто прикинути затрати на виправлення бордюрки і різницю в ціні ідеальних та покоцаних, а далі вирішувати самому в доцільності роботи.
Та які там брендові, так, просто оригінал ауді. Комплект бу норм стані в районі 5к. Це 4 штуки. Але знов таки по фото, а шо там в реалі хз. Тут же по факту маєм 3 таких.
Там не зовсім бурт, Там більше плоска поверхня з плавним переходом. Можна шпаклянути, но воно при розбортовці зідреться

Востаннє редагував leyo: 27.10.2019 о 18:02.
leyo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2019, 18:03 #2769602   #4
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Реставрація дисків

Цитата Але знов таки по фото, а шо там в реалі хз
А що заважає попросити пофоткати диски крупним планом, а вже потім приблизно співставити грошові затрати на доведення іх до пуття. Доводилось бачити досить багато різних дисків і не всі на мою думку варто було доводити. Є моделі хоч і оригінальні по походженню, але "дубові" у використанні. Буває і навпаки — привезли італійський нічим не примітний диск, взяв в руки, а це — ковка, доволі гарної якості по сплаву.
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2019, 19:59 #2769613   #5
idcomsomnom
Старожил
Типово Відповідь: Реставрація дисків

Цитата Диск покоцало і досить глибоко. По нормальному то би наплавити аргоном і проточити кромку лицеву. Плюс покрасити то все діло. Хто в темі порадьте.Доцільно то чи продати і купити в ідеалі диски.
Ох ця натура, продати гівно комусь...
З врахуванням вище написаного, гадаю, ви ще той бляхер (або в минулому)...мімо ?
пі.сі. Важко сказати, за текстом наскільки "глибоко" ваш диск коцаний, але, БЛЯТЬ, не грайте в рулетку, якщо не самі вбєтесь, то когось.... можна без проблем купити майже будь-які по штучно і профіт...
idcomsomnom зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2019, 20:07 #2769615   #6
leyo
 
Аватар для leyo
Типово Відповідь: Реставрація дисків

Цитата Ох ця натура, продати гівно комусь...
З врахуванням вище написаного, гадаю, ви ще той бляхер (або в минулому)...мімо ?
пі.сі. Важко сказати, за текстом наскільки "глибоко" ваш диск коцаний, але, БЛЯТЬ, не грайте в рулетку, якщо не самі вбєтесь, то когось.... можна без проблем купити майже будь-які по штучно і профіт...
Можна я не буду Вам більше відповідати, Ви ж іксперд.....Мене он вбляхарі ітд. Тьфу.....
leyo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2019, 20:31 #2769619   #7
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Реставрація дисків

Цитата
Допис від idcomsomnom Переглянути допис
пі.сі. Важко сказати, за текстом наскільки "глибоко" ваш диск коцаний, але, БЛЯТЬ, не грайте в рулетку, якщо не самі вбєтесь, то когось.... можна без проблем купити майже будь-які по штучно і профіт...
Нічого страшного в тому нема. Питання лише в доцільності роботи, або ціні питання.
[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2019, 20:57 #2769622   #8
leyo
 
Аватар для leyo
Типово Відповідь: Реставрація дисків

Ясно. В мене лайт версія)). Торець отої кромки що на фото наварений помятий.
ПС фото не шарюяк завантажити.(((

якось так
http://files.d-lan.dp.ua/download?fi...19e4c22892f3d2
http://files.d-lan.dp.ua/download?fi...8572aff34033e7

фото не конче, але...
Що зараз вартує см шва чи як воно там обчислюється? фото всього маштабу не передає, є сколи, які потім після фарби будуть дуже видні

Востаннє редагував leyo: 27.10.2019 о 21:07.
leyo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2019, 21:29 #2769623   #9
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Реставрація дисків

З того що побачив, то я б навіть не заморочувався з наваркою. Якщо фарбувати мокрою (автомобільною) фарбою, то всі нерівності можна попередньо позашпакльовувати. Якщо ж є бажання фарбувати порошковою, то шпаклювати вже не пройде, потрібно вирівнювати поверхню.
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2019, 21:53 #2769624   #10
leyo
 
Аватар для leyo
Типово Відповідь: Реставрація дисків

Цитата З того що побачив, то я б навіть не заморочувався з наваркою
Я ж кажу, фото всього не передає та і на всій окружності диска така кака....не сильно но прийдеться трошки проложити валиків.
leyo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2019, 22:12 #2769625   #11
aleko2007
Poco loco y nervioso
 
Аватар для aleko2007
Типово Відповідь: Реставрація дисків

Цитата .не сильно но прийдеться трошки проложити валиків
Ціни приблизно скрізь однакові. По алюмінію рахують 20-25грн за сантиметр, в залежності від складності, обробки, терміновості...... За більшу кількість швів беруть від 15грн/см. В принципі. як колись рахували приблизно 1$ за см, то десь майже й зараз так рахують. Ціна за фарбування — різна і вже потрібно домовлятись з кожним маляром в кожному конкретному випадку, але також коштує не дешево. Тому, я й казав, що треба рахувати, чи варто той весь "геморрой" починати.
aleko2007 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.10.2019, 22:38 #2769627   #12
leyo
 
Аватар для leyo
Типово Відповідь: Реставрація дисків

Цитата:
Допис від aleko2007 Переглянути допис
Ціни приблизно скрізь однакові. По алюмінію рахують 20-25грн за сантиметр, в залежності від складності, обробки, терміновості...... За більшу кількість швів беруть від 15грн/см. В принципі. як колись рахували приблизно 1$ за см, то десь майже й зараз так рахують. Ціна за фарбування — різна і вже потрібно домовлятись з кожним маляром в кожному конкретному випадку, але також коштує не дешево. Тому, я й казав, що треба рахувати, чи варто той весь "геморрой" починати.
Ясно. Питаюся бо не орієнтуюся взагалі.
leyo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 10:55.