Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Література

Література Література: пошук, обговорення книг, рецензії, творчість форумчан


Любко Дереш

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 03.11.2006, 21:40 #205246   #1
maljavka
 
Аватар для maljavka
Типово Любко Дереш

Ну що ж... Хто читав? Що саме читали? Які враження???

Я ось "Архе" ніде не можу знайти. Решту його книжок прочитала. Сподобалось
maljavka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.11.2006, 19:12 #205656   #2
ghost
Типово

Доволі таки непогано. Правда подекуди складає враження такого собі укр. С.Кінга, і свій варівнт Касел Рок"у є - Мідні буки називається. Прочитав наразі 2 книжки, мабуть почитаю ше і решту.
ghost зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2006, 12:52 #206012   #3
Trinity
 
Аватар для Trinity
Типово

Хороший хлопець Дереш... читала "Культ","Поклоніння ящірці" і "Намір". Загалом сподобалось. Останнє творіння якесь зріліше за попередні. Дуже тішить, що частина подій відбувається в Тернополі Він пише про "живі" речі, принаймні мені так здається. Найближчим часом буду читати "М’який сірий шум " і "Притчу про дрозофілів".
Trinity зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2006, 13:38 #206052   #4
VetalR
 
Аватар для VetalR
Типово

Читав Культ і Поклоніння ящірці , намір дочитую. Взагалі подобаються книжки, підкажіть шо там ше в нього є?
VetalR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.11.2006, 13:57 #206073   #5
kaD
 
Аватар для kaD
Типово

читав посуті все що є
Архе, Культ, Поклоніння ящірці, Терезка і парабола, Намір...
недавно зявилися ще якісь неопубліковані твори на сайті, треба буде почитати...
гарно пише, взагалі обдарований хлопчина..
kaD зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2006, 13:52 #228956   #6
Ma1a
 
Аватар для Ma1a
Типово

Моя сестра мала офіційну зустріч з Любком Дерешом.Казала, що він класний чувак і дівчата, доречі симпатичний.Так що не закохуйтесь у його книжки, а то буде гірше.
Ma1a зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2006, 16:35 #229084   #8
Bhagavan
 
Аватар для Bhagavan
Типово

Цитата:
Допис від Ma1a
він класний чувак і дівчата, доречі симпатичний.
Зара вдень з вогнем не знайдеш такого чувака шоб був і класним і дівчатами і симпатичним.... Дешево і сердито...

Мені дереш не подобається... спочатку був в захопленні, потім захоплення змінювалось роздратуванням і зараз майже нудить... останньої книжки вже не читав... ось так... може в мене гіповітаміноз?
Bhagavan зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2006, 16:43 #229094   #9
Vovanada
 
Аватар для Vovanada
Типово

читав всі 4 дуже класні книжки, чекатиму від нього ше нових творів
Vovanada зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.12.2006, 16:43 #229096   #10
Ma1a
 
Аватар для Ma1a
Типово

Bhagavan
Я так раніше читала Коеля,а тепер теж дратує.Неможливо весь час читати одного письменника,надоїдає.Це так само,як їсти шоколадне морозиво щодня.Спочатку їсиш,а згодом проїдається.
Ma1a зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.12.2006, 11:27 #229604   #11
сім самураїв
Активний учасник
 
Аватар для сім самураїв
Типово

скажу і я пару слів. перша прочитана книжка Дереша - "Культ". культова книга, без сумніву. коли я почав її читати, першу половину, то радості і захоплення не було меж. дуже талановито написано. і атмосфера Мідних Бук, передана Дерешем - просто шедевр. зачот автору однозначно. те, що він не вміє завершувати свої книги, кінець практично у всіх творах змазаний. тому Любкові можна взятись за новий жанр літератури - пів-книги.успіх гарантований. тако варта уваги "Поклоніння ящірці". "архе" взагалі читав чуть не перший варіант, видрукуваний на звороті ксерокопій Дерешевих конспектів, котрий мені дала моя хороша знайома, котра в свою чергу хороша знайома дереша. таке.
сім самураїв зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.12.2006, 17:41 #238275   #12
Trinity
 
Аватар для Trinity
Типово

В п"ятницю в 21:00 в Шинку буде Любко Дереш :P
Trinity зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.01.2007, 22:26 #250679   #13
Валік
Типово

Цікава людина, цікава особистість і цікаві книги. Читав "Поклоніння ящірці", зара читаю "Намір". Був в шинку на зустрічі з письменником. Варження сугубо позитивні. З ним дійсно цікаво поспілкуватися і послухати його.
Валік зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.01.2007, 12:26 #250936   #14
Ma1a
 
Аватар для Ma1a
Типово

Весною виходить його новий твір, але не пам'ятаю назви.Надіюсь такий класний як попередні або навіть кращий.
Ma1a зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.01.2007, 12:34 #250947   #15
Валік
Типово

Він в шинку читав оривок з нового твору. Назви я й сам не пригадаю, але головною героїнею уривку була дівчинка, якій щойно виповнилося 7 років. А її дядько відвів її на одну гору та вчив гасити сонце. Після численних спроб, які закінчилися невдачею, вона попросила в дяді дати і їй покурити той дим, що курить дядя і що допомагає гасити сонце. Дядя дав в їй його, (вдихнув йоно з рота в рот) і дівчинки погасила сонце!!! Після цього дуже злякалася та побігла.
Через декілька років потому, коли вона як завжди йшла на прийом до психіатра, то неочікувано побачила календар, і дізналася, що саме того дня коли вона погасила сонце, обрікши всю землю на страждання, через що і ходить до психіатра, саме тоді було сонячне затемнення.

Ось так. Як на мене, то інтригує.
Валік зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.01.2007, 10:04 #255795   #16
tanita
Типово

А я кого жанру цей новий твір не в курсі?
tanita зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.01.2007, 11:08 #255840   #17
Валік
Типово

Да ні, не уточнялося. Але я не думаю, що він візьмиться за написання поеми, чи наукової фантастики. Швидше все буде притаманна йому прооза.
Валік зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.02.2007, 20:51 #270202   #18
ads
Guest
Типово Відповідь: Любко Дереш

Я Дереша читав 4 книжки, але "Намір" не сподобався взагалі, мені здається, шо цей дядько вже вичерпав себе в тій темі з Мідними Буками. Трилогія була вдалою.Треба йому якусь нову ідею придумати!!!
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.02.2007, 20:59 #270206   #19
Валік
Типово Відповідь: Любко Дереш

А я ніяк не можу себе змусити добити "Намір!". Залишилося сторінок з 50, а мені воно все ніяк не йде. Набридло якось. Незнаю, твір явно не мій. Я очікував більшого. Хоча дуже атмосферний, але така атмосфера мене не пре.
Валік зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.02.2007, 21:18 #270220   #20
VetalR
 
Аватар для VetalR
Типово Відповідь: Любко Дереш

Цитата
Допис від Валік Переглянути допис
А я ніяк не можу себе змусити добити "Намір!". Залишилося сторінок з 50, а мені воно все ніяк не йде. Набридло якось. Незнаю, твір явно не мій. Я очікував більшого. Хоча дуже атмосферний, але така атмосфера мене не пре.

Я теж десь місяці 2 тому асілювал його, але 50 сторінок, більше неподужав, нецікавий чи шо
VetalR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:27.