Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Вибори > Тернопільська міська рада 25.10.2015


Тернопільська обласна рада v'15

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 15.10.2015, 19:22 #2583997   #21
Rasalhague
Активний учасник
 
Аватар для Rasalhague
Типово Відповідь: Тернопільська обласна рада v'15

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Ну то щоб голоси не пішли в нікуди може повністю за партії голосувати?
спочатку голос за людину, якщо людина не пройщла то голос перераховується партії. спочатку за людину!
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Ну а гречка є в любих випадках, її можна дати людям щоб за партію голосували, а можна щоб за людину.
нажаль так, але ефективність гречки на мажоритарці найбільша. Уяви округ де кандидат з 35% обходить конкурента в якого 34%, просто завдяки розданій гречці в 1 будинку. За нової системи гречка такому кандидату перемоги не дасть.
Rasalhague зараз поза форумом  
Старий 15.10.2015, 19:49 #2584004   #22
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Тернопільська обласна рада v'15

Цитата:
Допис від Rasalhague Переглянути допис
спочатку голос за людину, якщо людина не пройщла то голос перераховується партії. спочатку за людину!нажаль так, але ефективність гречки на мажоритарці найбільша. Уяви округ де кандидат з 35% обходить конкурента в якого 34%, просто завдяки розданій гречці в 1 будинку. За нової системи гречка такому кандидату перемоги не дасть.
Так тій людині від того "ні холодно ні тепло". Вона в прольоті набравши більшість голосів.
Воно в даній системі що виходить - якийсь андон стане депутатом бо в нього партія відома і популярна, а якийсь хороший чоловік не стане депутатом бо партія маловідома.

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
а в містах вона (будучи безпартійною!) має бути висунута якоюсь партією
Для чого це партії? Їм краще однопартійця туди запхати, ніж якогось лєвого чувака.

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
тому класні чуваки мають переступати власну самозакоханість і обєднуватись з іншими класними чуваками в класну партію
ну або нехай балотується на царя....
Це що так просто партію створити? Варто воно того гемору щоб стати депутатом в маленькому місті?
pberit зараз поза форумом  
Старий 15.10.2015, 20:30 #2584027   #23
Rasalhague
Активний учасник
 
Аватар для Rasalhague
Типово Відповідь: Тернопільська обласна рада v'15

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Так тій людині від того "ні холодно ні тепло". Вона в прольоті набравши більшість голосів.
не обовязково в прольоті
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Воно в даній системі що виходить - якийсь андон стане депутатом бо в нього партія відома і популярна, а якийсь хороший чоловік не стане депутатом бо партія маловідома.
Нажаль так, проте якщо цей чоловік хороший, то він мабуть щось хороше зробив, мабуть він за це зірка на районє. Відомі партії самі його захочуть висунути, бо він для них весільний генерал, нащо йому бути в маловідомій партії.. Або трохи почекати, зробити "добра людям" ще більше і завдяки ньому і маловідома партія стане відома. В Україні рейтинг майже всіх відомих партій прямопропорційний рейтингу їх лідерів.
Rasalhague зараз поза форумом  
Старий 16.10.2015, 07:02 #2584085   #24
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Тернопільська обласна рада v'15

Цитата:
Допис від Rasalhague Переглянути допис
не обовязково в прольоті
Але цілком можливо.

Цитата:
Допис від Rasalhague Переглянути допис
Нажаль так, проте якщо цей чоловік хороший, то він мабуть щось хороше зробив, мабуть він за це зірка на районє. Відомі партії самі його захочуть висунути, бо він для них весільний генерал, нащо йому бути в маловідомій партії.. Або трохи почекати, зробити "добра людям" ще більше і завдяки ньому і маловідома партія стане відома. В Україні рейтинг майже всіх відомих партій прямопропорційний рейтингу їх лідерів.
Не правильно це все, занадто багато умов як для місцевих виборів. Ніхто не буде витрачати стільки енергії щоб якимось нещасним депутатом містечка стати. Як ви не розумієте - великі партії які представлені в парламенті зробили таку схему щоб зайняти своїми представниками всі важливі посади в країні! Їм мало красти у ВР вони ще й хочуть свою мережу по всій країні зробити, зараз планується децентралізація і красти хочуть ще й на рівні міст.
pberit зараз поза форумом  
Подякували 2:
Rasalhague (16.10.2015), roma22101987 (29.10.2015)
Старий 16.10.2015, 07:22 #2584086   #25
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Тернопільська обласна рада v'15

пберіт - в космосі...
FortYear зараз поза форумом  
Старий 16.10.2015, 08:16 #2584097   #26
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Тернопільська обласна рада v'15

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Як ви не розумієте - великі партії які представлені в парламенті зробили таку схему щоб зайняти своїми представниками всі важливі посади в країні! Їм мало красти у ВР вони ще й хочуть свою мережу по всій країні зробити, зараз планується децентралізація і красти хочуть ще й на рівні міст.
Воно так і є, що тут незвичайного?
Як було при попередній владі, коли Яник розставляв людей на всіх рівнях, так і теперішня влада діє, пробуючи закріпитися
Тільки от навряд чи їй довго вдасться протриматися, бо зубожіння людей і соціальна напруга набагато більші, як при попередній владі.
...
Новак зараз поза форумом  
Подякував(ла):
tuts (16.10.2015)
Старий 16.10.2015, 14:59 #2584233   #27
tuts
Banned
Типово Відповідь: Тернопільська обласна рада v'15

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
обєднуватись з іншими класними чуваками в класну партію
ну або нехай балотується на царя....
Ви напевно не знаєте, що щоб створити і розкрутити партію треба величезні гроші і багато часу. В чесних людей таких грошей і близько нема і часу на це нема бо потрібно якось виживати за ту мізерну зарплату, яка є в Україні.
Що до царя то така посада в нашій конституції не передбачена.
tuts зараз поза форумом  
Старий 16.10.2015, 16:13 #2584251   #28
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Тернопільська обласна рада v'15

Цитата
Допис від tuts Переглянути допис
Ви напевно не знаєте, що щоб створити і розкрутити партію треба величезні гроші і багато часу. В чесних людей таких грошей і близько нема і часу на це нема бо потрібно якось виживати за ту мізерну зарплату, яка є в Україні.
то у чому "класність" чуваків, якщо вони навіть партію не можуть створити чи "захопити" існуючу?
а ще хочуть державною керувати...
спершу нехай "класні чуваки" навчаться на ділі робити таку просту річ робити як партію створити/"захопити"...
чи кожен "класний чувак" просто самостійно відокремлено країною керувати буде?

одним словом, на ділі (нехай маленькому) треба щось міняти, а не про управління галактикою філософствувати

більшості авторитетним/чесним/результативним людям наперебій різні партії давали запрошення балотуватись під їх брендами
завдяки системі відкритих списків дійсно авторитетна людина має змогу обратись

якщо запрошення на надходять, то, можливо, люди переоцінюють свою "класність"
але якщо "класним" нічого не заважає зняти шапку і заявити про своє бажання служити людям... так це трохи незручно... але хто казав що служіння легка справа?
FortYear зараз поза форумом  
Старий 16.10.2015, 17:17 #2584269   #29
tuts
Banned
Типово Відповідь: Тернопільська обласна рада v'15

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
то у чому "класність" чуваків, якщо вони навіть партію не можуть створити чи "захопити" існуючу?
а ще хочуть державною керувати...
спершу нехай "класні чуваки" навчаться на ділі робити таку просту річ робити як партію створити/"захопити"...
Для чого партію захоплювати?
Партія це клуб однодумців. Якщо однодумець керує то навіщо з ним боротися?
А якщо це не однодумець то тоді і нема чого в ту партію пхатися.
Логічно?

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
одним словом, на ділі (нехай маленькому) треба щось міняти, а не про управління галактикою філософствувати

більшості авторитетним/чесним/результативним людям наперебій різні партії давали запрошення балотуватись під їх брендами
завдяки системі відкритих списків дійсно авторитетна людина має змогу обратись
Ну і як це на практиці б виглядало?
Піти під бренд Ляшка? Чи брехуна Порошенка? Та це ж суцільна ганьба. Там і за порядну людину від таких "партій" голосувати нехочется.
Інші партії недалеко від них втікли.
Ось така ситуація і спробуй будь мудрим.
Накерували державою і написалися законів так. що і на вибори йти не хочется. Таксисти з перукарями певно кращі, зрозуміліші і справедливіші закони б написали чим ця наша вшива "політична еліта"
tuts зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (16.10.2015)
Старий 16.10.2015, 18:48 #2584284   #30
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Тернопільська обласна рада v'15

Цитата
Допис від tuts Переглянути допис
Партія це клуб однодумців. Якщо однодумець керує то навіщо з ним боротися?
А якщо це не однодумець то тоді і нема чого в ту партію пхатися.
це якщо вам ліньки займатись юридичним утворенням нової

Додано через 3 хвилини
Цитата
Допис від tuts Переглянути допис
Ну і як це на практиці б виглядало?
Піти під бренд Ляшка? Чи брехуна Порошенка? Та це ж суцільна ганьба. Там і за порядну людину від таких "партій" голосувати нехочется.
я розумію, що ви себе вважаєте значно кращим за Порошенка або Ляшка
але доведіть це на ділі, а не на словах
наразі, Ляшко і Порошекно все ж мають ДУЖЕ багато прихильників, а ви ні...
але навіть якщо б ви переступили себе і висунулись від не зовсім ідеального (за вашими мірками), Порошенка, то що вам заважає потім бути порядним результативним депутатом місцевої ради?

Додано через 59 секунд
Цитата
Допис від tuts Переглянути допис
Інші партії недалеко від них втікли.
ага
знаю цю пісню...
пан tuts надто хороший для усіх без винятку партій...

Востаннє редагував FortYear: 16.10.2015 о 18:48. Причина: Пізніше додано
FortYear зараз поза форумом  
Старий 16.10.2015, 19:07 #2584292   #31
tuts
Banned
Типово Відповідь: Тернопільська обласна рада v'15

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис

я розумію, що ви себе вважаєте значно кращим за Порошенка або Ляшка .
При чому тут кращим?
Я не розумію чого добиваються їхні партії, які в них ідеали і взагалі не розумію чим партія Порошенка від партій Ляшка і Яценюка відрізняється?
Може поясните щоб я міг правільно зробити свій вибір на виборах?

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
але доведіть це на ділі, а не на словах
наразі, Ляшко і Порошекно все ж мають ДУЖЕ багато прихильників, а ви ні...
Просто я ще не доріс до висот їхніх політичних ідеалів. А більшість їхніх прихильників вже доросли до усвідомлення того, наскільки правільним шляхом ведуть нас ці видатні державні мужі і розуміють як пакращиться життя всіх пересічних громадян від їхньої перемоги на виборах. Один лише я цього досі не розумію і мені від цього дуже соромно.
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
але навіть якщо б ви переступили себе і висунулись від не зовсім ідеального (за вашими мірками), Порошенка .
Тобто за Вашими мірками партія Порошенка зовсім ідеальна?
Чому я маю починати з того, щоб через.. щось переступати ? Може краще не намагатися переступати тоді і не буде ризику вступити і не буде смердіти і не треба буде потім до кінця життя черевики відмивати.
tuts зараз поза форумом  
Старий 16.10.2015, 19:15 #2584301   #32
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: Тернопільська обласна рада v'15

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
це якщо вам ліньки займатись юридичним утворенням нової
Ну да,тільки в Тернополі є представництва 197 партій .
З яких 35 з'явилося за 9 місяців 2015 року,а за весь 2014 тільки 7 було !!!
Йолки 4 партії за місяць стабільно рожають,лінивими ніяк і не пахне туво )
хамід зараз поза форумом  
Старий 16.10.2015, 19:17 #2584302   #33
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Тернопільська обласна рада v'15

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
пберіт - в космосі...
Не будьте такими зарозумілими! Ще на минулих виборах ви визнали що стали депутатом не завдяки своїм досягненням, а завдяки партії Свобода, яку ви дуже успішно тут з своїми посіпаками обсирали. А зараз як я пишу що люди стають депутатами не через власні досягнення чи якості ви врубуєте окуня ніби не розумієте про що я. Так, підприємці це успішні люди які досягнули якогось успіху і мають право стати депутатом але інші професії також мають на це право! Чи волонтер, вчитель, журналіст чи лікар не можуть бути розумними і достойними стати представником громади? А де чесному лікарю чи вчителю взяти грошей на створення партії чи "задобрення" іншої? Ви ж самі писали що право стати депутатом вам влетіло в копієчку? Забули свої слова?

Цитата:
Допис від Новак Переглянути допис
Воно так і є, що тут незвичайного?
Як було при попередній владі, коли Яник розставляв людей на всіх рівнях, так і теперішня влада діє, пробуючи закріпитися
Тільки от навряд чи їй довго вдасться протриматися, бо зубожіння людей і соціальна напруга набагато більші, як при попередній владі.
...
Нічого надзвичайного це очевидні слова які тільки FortYear не розуміє...

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
якщо запрошення на надходять, то, можливо, люди переоцінюють свою "класність"
але якщо "класним" нічого не заважає зняти шапку і заявити про своє бажання служити людям... так це трохи незручно... але хто казав що служіння легка справа?
Добре що у нас є класний FortYear, який просто на розхват, а то би ТМР взагалі порожньою була...
pberit зараз поза форумом  
Подякували 2:
roma22101987 (29.10.2015), tuts (16.10.2015)
Старий 16.10.2015, 20:14 #2584328   #34
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Тернопільська обласна рада v'15

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Не будьте такими зарозумілими!
маю з цим проблеми
зауваження прийнято

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Ще на минулих виборах ви визнали що стали депутатом не завдяки своїм досягненням, а завдяки партії Свобода
ось тепер пи новому законі - мало взяти найбільше голосів на окрузі!
треба з-поміж однопартійців взяти більше
тобто вже грає роль особистість... адже у всіх однаковий бренд...

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
А зараз як я пишу що люди стають депутатами не через власні досягнення чи якості ви врубуєте окуня ніби не розумієте про що я.
ось візьміть і спробуйте без досягнень стати депутатом
це ж так легко ви зможете
бо особисто я не вмію це так легко
балотуєтесь, припустимо, ви від партії "Самопоміч"... під цим ж брендом балотується ще 35-40 ваших однопартійців... розкладах від партії стане депутатами 15 кандидатів... як саме вам отримати найвищий рівень довіри?...

впевнений, що будь-які мої пояснення - горохом об стіну
ви все знаєте і вам нічого пояснювати не треба

Додано через 56 секунд
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Так, підприємці це успішні люди які досягнули якогось успіху і мають право стати депутатом але інші професії також мають на це право!
усі мають право

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
и волонтер, вчитель, журналіст чи лікар не можуть бути розумними і достойними стати представником громади? А де чесному лікарю чи вчителю взяти грошей на створення партії чи "задобрення" іншої?
чесному і ЕФЕКТИВНОМУ лікарю/волонтеру/журналісту/вчителю мають допомагати інші люди (включно з бізнесменами)
якщо не допомагають, то значить щось не те з визнанням тої чесності... або суспільство занадто скупе і готове допомагати лише на словах, а не на ділі
багато ви особисто помогли Ірі Жигуновій на цю виборчу кампанію?
чи ви гадаєте що вона вкрала десь гроші і балотується?

Додано через 1 хвилину
Шкула багато накрав?...
ой! забув... в Шкули борода неправильна і він курив на зупинці
Шкула не пройшов кастінг в пберіта


звиняйте, але Україна в сраці у значній мірі через таких "філософів" як ви
так, я вам хамлю
але як змусити вас хоч трохи думати?

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Добре що у нас є класний FortYear, який просто на розхват, а то би ТМР взагалі порожньою була...
дякую за комплімент
але ви мене трішки переоцінюєте

Додано через 32 секунды
Цитата
Допис від tuts Переглянути допис
Може поясните щоб я міг правільно зробити свій вибір на виборах?
вам не треба йти на вибори

Додано через 56 секунд
Цитата
Допис від tuts Переглянути допис
Просто я ще не доріс до висот їхніх політичних ідеалів. А більшість їхніх прихильників вже доросли до усвідомлення того, наскільки правільним шляхом ведуть нас ці видатні державні мужі і розуміють як пакращиться життя всіх пересічних громадян від їхньої перемоги на виборах. Один лише я цього досі не розумію і мені від цього дуже соромно.
не вірте нікому і не ходіть на вибори
для вас це найкращий вихід

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від tuts Переглянути допис
Тобто за Вашими мірками партія Порошенка зовсім ідеальна?
ще раз повторюю:
всі казли! всі вони однакові!
сидіть вдома і нівякому разі не ходіть на вибори і не беріть участь нівяких політичних процесах, партіях і т.д.

як зявиться ідеальна партія і ідеальні політики - тоді візьметесь до справи

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від tuts Переглянути допис
Може краще не намагатися переступати тоді і не буде ризику вступити і не буде смердіти і не треба буде потім до кінця життя черевики відмивати.
ще не хватало щоб весь в білому і на білому коні замарались
навіть не наближайтесь до тої політики

Востаннє редагував FortYear: 16.10.2015 о 20:14. Причина: Пізніше додано
FortYear зараз поза форумом  
Старий 16.10.2015, 20:29 #2584345   #35
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Тернопільська обласна рада v'15

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
ось тепер пи новому законі - мало взяти найбільше голосів на окрузі!
треба з-поміж однопартійців взяти більше
тобто вже грає роль особистість... адже у всіх однаковий бренд...
Це в ідеалі, а насправді ви маючи популярність і підтримку можете не стати депутатом бо ви не від тієї партії пішли. А можете ним не стати бо вас не захотіли брати в партію або вам не вистачило грошей щоб сподобатись партії. От вам грошей вистачило щоб сподобатись Свободі, а комусь могло не вистачити. Тому до ТМР не потрапили і не потраплять кращі, а потраплять ті у кого більше грошей. В принципі це завжди так було. Звісно що є випадки як з Ірою коли партія бере у списки дійсно хороших людей, для популярності цілої партії. Ну от на попередніх у ВР кого понабирали? Гаврилюка, полонену Надію, співаків, спортсменів і т.д. Чи стали від цього партії кращими?


Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
ось візьміть і спробуйте без досягнень стати депутатом
це ж так легко ви зможете
бо особисто я не вмію це так легко
Можливо колись піду вашими стопами, але ще треба бабла нормально підняти, як там до речі цього року з цінами? Дорожче вам обходиться ніж минулого разу? То я так щоб знати скільки назбирати треба.

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
балотуєтесь, припустимо, ви від партії "Самопоміч"... під цим ж брендом балотується ще 35-40 ваших однопартійців... розкладах від партії стане депутатами 15 кандидатів... як саме вам отримати найвищий рівень довіри?...
Людина яка балотується в депутати може змінити свою популярність і теоретично довести її до 100% але вона не може так легко підняти популярність цілої партії, а це може стати гальмом для неї. Є купа всяких "кучерявих" партій від яких хоч трісни депутатом не станеш - Галицька партія, добрий самарянин і ще всяка хрень. Ти хоч золотою людиною будь, не станеш ти депутатом від такої партії.

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
впевнений, що будь-які мої пояснення - горохом об стіну
ви все знаєте і вам нічого пояснювати не треба
Аналогічно і те що я вам пояснюю...



Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
чесному і ЕФЕКТИВНОМУ лікарю/волонтеру/журналісту/вчителю мають допомагати інші люди (включно з бізнесменами)
якщо не допомагають, то значить щось не те з визнанням тої чесності... або суспільство занадто скупе і готове допомагати лише на словах, а не на ділі
багато ви особисто помогли Ірі Жигуновій на цю виборчу кампанію?
чи ви гадаєте що вона вкрала десь гроші і балотується?
В ідеалі так би мало бути але народ занадто зневірений в політиках щоб їм ще й грошима допомагати. Люди як бачите на самі вибори йти не хочуть.

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
Шкула багато накрав?...
ой! забув... в Шкули борода неправильна і він курив на зупинці
Шкула не пройшов кастінг в пберіта
Заслуга Шкули не в цьому! Він так класно стільки років обсирав Надала і Свободу що ще певно краще ніж ви колись. Він реально заслужив це місце. Я навіть не знаю що він буде робити якщо стане частиною влади, чи зуміє він гарно перестроїтись і почати хвалити замість критики?

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
звиняйте, але Україна в сраці у значній мірі через таких "філософів" як ви
так, я вам хамлю
але як змусити вас хоч трохи думати?
Тобто депутат який є частиною теперішньої влади звинувачує у бідах простих громадян, прикольно... Пам'ятаю колись Янукович так звинувачув людей, казав що казли йому не дають нормально жити...
pberit зараз поза форумом  
Подякував(ла):
roma22101987 (29.10.2015)
Старий 16.10.2015, 20:31 #2584347   #36
tuts
Banned
Типово Відповідь: Тернопільська обласна рада v'15

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
вам не треба йти на вибори

не вірте нікому і не ходіть на вибори
для вас це найкращий вихід
такі як ви створили таке законодавство щоб порядна людина не йшла на вибори бо їй там за будь яких розкладів нічого не світить.
А ви хоч набралися мужності і проголосили те, про що думали наші депутати коли писали закони.

Лише пожалься Боже тих людей Небесної сотні що загинули за ради того, щоб до ради знову поналазили легітимні і створили фактично антинародне законодавство.
Крайніх знову нема.
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис

навіть не наближайтесь до тої політики
Можна і не наближаючись до тої політики виводити брехунів на чисту воду, щоб усі бачили хто до влади лізе і не проголосували, бо як вже проголосують то знову прийдеться людям гинути щоб тих брехунів від влади відігнати. Легітимного відгону брехунів і злодів від влади наші партії і депутати не придумали і такого від них ми навряд чи колись дочекаємося.
tuts зараз поза форумом  
Старий 16.10.2015, 20:58 #2584357   #37
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Тернопільська обласна рада v'15

Цитата
Допис від tuts Переглянути допис
такі як ви створили таке законодавство щоб порядна людина не йшла на вибори бо їй там за будь яких розкладів нічого не світить
ви порядна людина яку не пускають на вибори?
розкажіть щось про себе

якщо вже так нетерпілось вам порядному і вас не пускали - треба було хоч в Березовицьку селищну раду піти... там самовисуванцем можна... раз вас порядного злі законотворці не пустили в міську чи обласну раду...

Додано через 2 хвилини
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Це в ідеалі, а насправді ви маючи популярність і підтримку можете не стати депутатом бо ви не від тієї партії пішли.
яка біда....
то чо йдете не від тої партії?
не зависока у вас самоцінка, що вся планета має курититсь навколо вас і на блюдечку вам правильну партію подавай??

ви хоч вкурсі звідки взялись такі підходи?
подумайте... може додумаєтесь
а як не додумайтесь, то дуже-дуже попросіть мене і я може вам поясню

хоча ще раз кажу... вам щось пояснювати - дурного робота...
бронь в три пальці

Додано через 35 секунд
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Ну от на попередніх у ВР кого понабирали?
нормальних
не таких ідеальних і розумних як пберіт, але нічо...

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Дорожче вам обходиться ніж минулого разу?
напривелике здивування - не несу видатків
в чому секрет - колись розповім
поки що саме вам - не скажу
не заслужили

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Людина яка балотується в депутати може змінити свою популярність і теоретично довести її до 100% але вона не може так легко підняти популярність цілої партії, а це може стати гальмом для неї. Є купа всяких "кучерявих" партій від яких хоч трісни депутатом не станеш - Галицька партія, добрий самарянин і ще всяка хрень. Ти хоч золотою людиною будь, не станеш ти депутатом від такої партії.
щоб партія пройшла - треба НА ВСЕ МІСТО взяти всього лише 5000 голосів
якщо кілька порядних людей які висунулись від будь-якої партії не здатні здобути навіть без грошей (!) такої підтримки - значить вони свою порядність/авторитет/ефективність ДУЖЕ переоцінюють

Додано через 59 секунд
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Він реально заслужив це місце.
що значить заслужив?
таке заслуговувати не треба
це питання чи виборці заслужили щоб нормальна людина (а Шкулу відношу до таких) заслужили щоб він на них тратив час і нерви

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Тобто депутат який є частиною теперішньої влади звинувачує у бідах простих громадян, прикольно..
саме так
громадяни формують владу
і у неякісній владі - відповідальність громадян

Востаннє редагував FortYear: 16.10.2015 о 20:58. Причина: Пізніше додано
FortYear зараз поза форумом  
Старий 16.10.2015, 21:01 #2584364   #38
tuts
Banned
Типово Відповідь: Тернопільська обласна рада v'15

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
ви порядна людина яку не пускають на вибори?
розкажіть щось про себе
якщо вже так нетерпілось вам порядному і вас не пускали - треба було хоч в Березовицьку селищну раду піти... там самовисуванцем можна...
Я сам був непорядним, але відсидів трохи у виправній колонії, виправився і тепер порядний.
Я осбисто балатуватися не хочу, але за нормальну порядну людину я б проголосував.
Але яка ж то порядна людина якщо вона балотується від злодійської партії? Я жодній з цих наших партії не вірю.
А взагалі без партій за теперішнім законом балатуватися неможна. От і получається що хоч бери і ні за кого не голосуй.
tuts зараз поза форумом  
Старий 16.10.2015, 21:15 #2584367   #39
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Тернопільська обласна рада v'15

Цитата
Допис від tuts Переглянути допис
Я осбисто балатуватися не хочу, але за нормальну порядну людину я б проголосував.
нема порядних
тому нівякому разі не йдіть на вибори

Цитата
Допис від tuts Переглянути допис
Але яка ж то порядна людина якщо вона балотується від злодійської партії? Я жодній з цих наших партії не вірю.
нівякому разі не голосуйте
нівякому разі не йдіть на вибори

Цитата
Допис від tuts Переглянути допис
А взагалі без партій за теперішнім законом балатуватися неможна. От і получається що хоч бери і ні за кого не голосуй.
нема за кого голосувати
все пропало
банду геть!
FortYear зараз поза форумом  
Старий 16.10.2015, 21:37 #2584376   #40
tuts
Banned
Типово Відповідь: Тернопільська обласна рада v'15

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
нема за кого голосувати
Ви теж не знаєте за кого голосувати?
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
все пропало!
Що саме у вас пропало?

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
банду геть!
В даному випадку кого Ви маєте на увазі?
tuts зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:22.