Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Новини з доріг міста

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 15.04.2017, 11:17 #2688584   #2721
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
За одну петицію може ні. Але якщо завжди часто контролювати і діставати той процес, то рух якийсь буде.
А якщо нічого не робити і тільки гніватись на владу і дорожників, то точно нічого не буде.
В нас доріг ніколи не буде, поки існує така організація як Укравтодор, а тендери на ремонти доріг виграють виключно фірми наближені до Надала. Напишіть ще кільканадцять петицій на цю тему і ситуація точно поміняється. 100%
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.04.2017, 11:58 #2688590   #2722
Yarkop
Терріратор
 
Аватар для Yarkop
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
В нас доріг ніколи не буде, поки існує така організація як Укравтодор, а тендери на ремонти доріг виграють виключно фірми наближені до Надала. Напишіть ще кільканадцять петицій на цю тему і ситуація точно поміняється. 100%
Я не про петиції тільки мав на увазі. Потрібно різними методами тиснути на контроль доріг: скаржитись, інформувати і т.д.
Yarkop зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.04.2017, 13:01 #2688605   #2723
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата:
Допис від Yarkop Переглянути допис
Я не про петиції тільки мав на увазі. Потрібно різними методами тиснути на контроль доріг: скаржитись, інформувати і т.д.
Якщо їм пох, по твоїм словам, на укладений та підписаний ними ж договір, який має зобов'язуючу дію, то ти думаєш їм не буде пох. коли хтось там щось буде інформувати та скаржитися, та висловлювати чергове обурення? Папіки пилять бабки на тендерах, і їм глибокого пофігу на твої чи мої скарги.

А тим часом:



Все робиться по ДБНу, можете в цьому навіть не сумніватися, а якщо сумніваєтесь, то міська рада вам ці сумніви швидко розвіє, оскільки там сидять одні будівельні експерти.
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.04.2017, 18:50 #2689534   #2724
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Якось я їхав від Текстильника до 6-го зранку і побачив здоровезну пробку в ту сторону. Вклинившись в дану пробку, я доїхав до низу. Проблемою була зупинка "6 магазин" в сторону центру, а саме маршрутки, які займали одну смугу. От якби на тій зупинці була би "кишенька" в яку маршрутка могла б заїхати, то пробки не було би. Але там немає де ту кишеньку зробити.
Тому зупинку варто було б перенести.
Як вам ідея перенести її сюди

По перше, там з правої сторони смуга відгороджена, бо... я не знаю чого, до речі так, але вона вільна. По друге там є купа місця щоб розмістити зупинку.
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.04.2017, 19:20 #2689536   #2725
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Суто теоретично ПДР не дозволяють,
пункт 15.9 ГЕ "10 м від краю перехрещуваної проїзної частини".
І є там які та правила облаштування зупинок де дуже багато буков,але і вони 10 метрів хочуть (
Суто практично вічно стоячий громадський транспорт буде закривати огляд усім
що будуть стояти на світлофорі-і тим що їдуть зверху і тим що їдуть під міст.

і взагалі виявляється там має бути дві зупинки згідно тих правил !)
Цитата 3.27. На ділянках міських вулиць та доріг, де сумарна частота
руху автобусів і тролейбусів перевищує 30 одиниць за годину, їхні
зупинки слід роззосереджувати. Спочатку за ходом руху розміщується
тролейбусна, а потім автобусна зупинка. Відстань між тролейбусною
і автобусною посадочними площадками повинна бути не менше 10 м.
хамід зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.05.2017, 21:36 #2690862   #2726
igorslf
 
Аватар для igorslf
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Поплавський виготовляє ковбасу ректорську, а в нас Крисоватий вчинив ДТП ректорське
https://poglyad.te.ua/podii/strongre...otostrong.html




Востаннє редагував igorslf: 03.05.2017 о 23:48.
igorslf зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.05.2017, 05:54 #2690889   #2727
Sergyjko
#
 
Аватар для Sergyjko
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
Якось я їхав від Текстильника до 6-го зранку і побачив здоровезну пробку в ту сторону. Вклинившись в дану пробку, я доїхав до низу. Проблемою була зупинка "6 магазин" в сторону центру, а саме маршрутки, які займали одну смугу. От якби на тій зупинці була би "кишенька" в яку маршрутка могла б заїхати, то пробки не було би. Але там немає де ту кишеньку зробити.
Тому зупинку варто було б перенести.
Як вам ідея перенести її сюди

така ж ситуація з зупинкою навпроти "Бурячка" (зі східного в сторону дружби) писав петиції і поняв шо то треба тільки мені....
Sergyjko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.05.2017, 09:41 #2690900   #2728
mhl
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата:
Допис від Sergyjko Переглянути допис
така ж ситуація з зупинкою навпроти "Бурячка" (зі східного в сторону дружби) писав петиції і поняв шо то треба тільки мені....
А що там реально можна зробити? Просто цікаво, бо там так мало місця, що так сходу ніякі ідеї навіть в голову не приходять.
mhl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.05.2017, 10:04 #2690903   #2729
Sergyjko
#
 
Аватар для Sergyjko
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата
Допис від mhl Переглянути допис
А що там реально можна зробити? Просто цікаво, бо там так мало місця, що так сходу ніякі ідеї навіть в голову не приходять.
зупинки переносити, або взагалі забирати.... в сторону східного переносити на місце колишньої стоянки таксі біля кафе "Космос", а в сторону дружби переносити навпроти універмагу, робити карман біля памятника соломії крушельницькій, або вже за мостом в районі розвязки пр-т С.Бандери та вул. Вояків дивізії «Галичина»
Sergyjko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.05.2017, 10:12 #2690904   #2730
mhl
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Ну хз, від космосу, умовно кажучи, два шпагати до зупинки біля церкви, навряд чи доцільно так близько робити. А навпроти універмагу зупинка точно спортить вигляд бульвару, тай до кооперативного теж не дуже далеко.
mhl зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Sem (04.05.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.05.2017, 10:19 #2690908   #2731
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата:
Допис від Sergyjko Переглянути допис
така ж ситуація з зупинкою навпроти "Бурячка" (зі східного в сторону дружби) писав петиції і поняв шо то треба тільки мені....
Є 1 мамєнт, там не всім можна їхати дньом, а вночі маршруток ітак немає.
D@nZeL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.05.2017, 10:31 #2690909   #2732
Sergyjko
#
 
Аватар для Sergyjko
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата:
Допис від D@nZeL Переглянути допис
там не всім можна їхати дньом, а вночі маршруток ітак немає.
а яка різниця коли там можна їхати, а коли ні? якшо там постіна проблема виїжджаючих з зупинки маршруток по зустрічній і пробки на мості через те що з вокзалу нормально транпорт проїхати не може бо за поворотом стоїть маршрутки/тролейбуси.
Sergyjko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.05.2017, 13:32 #2690912   #2733
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата:
Допис від Sergyjko Переглянути допис
а яка різниця коли там можна їхати, а коли ні? якшо там постіна проблема виїжджаючих з зупинки маршруток по зустрічній і пробки на мості через те що з вокзалу нормально транпорт проїхати не може бо за поворотом стоїть маршрутки/тролейбуси.
Різниця в тому що транспорт з вокзалу має повертати наліво до воєнкомату, ще до зупинки.
D@nZeL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.05.2017, 13:37 #2690913   #2734
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата:
Допис від D@nZeL Переглянути допис
Є 1 мамєнт, там не всім можна їхати дньом, а вночі маршруток ітак немає.
Тудою 60% Тернополян їздить. Знаки їх не лякають. Я б взагалі той знак забрав би. Бо неможливо до файного міста нормально заїхати. А через всякі треті вулиці туди добиратись займає багато часу.
Я взагалі не розумію доцільності встановлення того знаку
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.05.2017, 13:46 #2690915   #2735
Sem
 
Аватар для Sem
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Час від часу поліцаї стають біля бувшого адідасу і ловлять на той знак.
Sem зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.05.2017, 16:48 #2690932   #2736
D@nZeL
 
Аватар для D@nZeL
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
Тудою 60% Тернополян їздить. Знаки їх не лякають. Я б взагалі той знак забрав би. Бо неможливо до файного міста нормально заїхати. А через всякі треті вулиці туди добиратись займає багато часу.
Я взагалі не розумію доцільності встановлення того знаку
То вже інше питання, я також його не розумію, але чисто з точки зору правил то там все ок
D@nZeL зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.05.2017, 21:07 #2690954   #2737
paravozz
Убить всех челавеков
 
Аватар для paravozz
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата:
Допис від Sem Переглянути допис
Час від часу поліцаї стають біля бувшого адідасу і ловлять на той знак.
Біля адідасу ловлять на в'їзд до файного міста. Мене були якось спинили, бо я там вічно паркуюсь. Питали чи я тут працюю десь, бо якоби лише у справах можна сюди заїжджати і лишати авто. Я показав всяких посвідчень, кажу в мене 5 офісів в готелі Україна. Запитали де такі посвідчення дають і лишили в спокої
paravozz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.05.2017, 21:41 #2690957   #2738
Sem
 
Аватар для Sem
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата:
Допис від paravozz Переглянути допис
Біля адідасу ловлять на в'їзд до файного міста. Мене були якось спинили, бо я там вічно паркуюсь. Питали чи я тут працюю десь, бо якоби лише у справах можна сюди заїжджати і лишати авто. Я показав всяких посвідчень, кажу в мене 5 офісів в готелі Україна. Запитали де такі посвідчення дають і лишили в спокої
ні, саме від бурячка деколи ловлять, стають біля світлофору, потім показують тим жезлом, щоб направо повертати і паркуватись і тоді вже за знак.

До файного вони тоже ловлять, але на той знак що біля бурячка теж деколи.
Sem зараз поза форумом  
Подякував(ла):
paravozz (09.05.2017)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.05.2017, 21:45 #2690959   #2739
mhl
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата стають біля світлофору, потім показують тим жезлом, щоб направо повертати і паркуватись
Згідно ПДР потрібно зупинитися з дотриманням правил дорожнього руху. Наприклад, поїхати прямо, аж поки не буде ділянки, де дозволена зупинка, походу аж за кооперативним.
mhl зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.05.2017, 22:19 #2690962   #2740
Sem
 
Аватар для Sem
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата
Допис від mhl Переглянути допис
Згідно ПДР потрібно зупинитися з дотриманням правил дорожнього руху. Наприклад, поїхати прямо, аж поки не буде ділянки, де дозволена зупинка, походу аж за кооперативним.
Вони показують паркуватись направо вже заїхавши в сторону як до файного. Але там також знак зупинка заборонена

Так що впинципі можна й так і робити.
Sem зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:51.