Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія

Політика, економіка, історія та релігія Обговорення політичних, економічних, історичних та релігійних новин, подій, цікавих фактів, парадоксів...


Флуд і офф-топ з теми "Депутатська діяльність FortYear-а"

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 02.10.2015, 12:57 #2580637   #41
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Депутатська діяльність FortYear-а (округ №13) - тема-блог (експеримент)

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Будеш знати точно, тоді і поговоримо. Домисли мене не цікавлять.
та не було тендеру!
часу виясняти на 100% я не маю
бо на такі малі суми немає сенсу тендер проводити
але найкращі пропозиції пробував шукати і я особисто
ціна по якій робляться майданчики разом з встанволенням і річною гарантією - вважаю дуже доброю
хто неайде ліпші пропозиції - давайте знати

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Смисл мого обурення в тому, що бурхлива діяльність, яку Надал почав за 3 міс. до виборів мала в нас бути всі 5 років нинішньої каденції
і що?...
чекай поки Згуладзе буде балотуватись на мера Тернополя...
від твого "обурення" нічого не міняється
FortYear зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2015, 13:24 #2580648   #42
saymon
Guest
Типово Відповідь: Депутатська діяльність FortYear-а (округ №13) - тема-блог (експеримент)

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
та не було тендеру!
часу виясняти на 100% я не маю
А це явний признак корупційної схеми.
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
і що?...
чекай поки Згуладзе буде балотуватись на мера Тернополя...
від твого "обурення" нічого не міняється
І нічо. Я прекрасно знаю що нічого не міняється.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2015, 14:37 #2580670   #43
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Депутатська діяльність FortYear-а (округ №13) - тема-блог (експеримент)

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
А це явний признак корупційної схеми.
слабий чи що?
корупційна схема - це коли є відкат інші "мутки"
якщо є тендер - це не означає що корупції нема чи вона є
аналогічно якщо тендера нема - це також ще ніпрощо не говорить

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
І нічо. Я прекрасно знаю що нічого не міняється.
аналогічно величезна кількість людей вважає, що і від роботи Згуладзе нічого не міняється
усе в цьому світі відносне

Додано через 27 хвилин
Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Моя робота сплачувати податки, і я не визивася тим хто може грамотно використати громадські кошти. Хоча напевно пора вже якщо в даних колах вважається нормальним коли вартість монтажа перевищує вартість самих конструкцій у 4 рази )))
ні
ваша ще робота як організувати державу
за це ніхто нікому не платить

але ви дійсно можете лише платити податки і займатись своїми справами
вам за це нічого не буде
тоді впив на соціально-економічну ситуацію в країні/місті будуть чинити інші люди, а ви будете просто писати на форумі...

Додано через 47 секунд
проба 1

Додано через 10 секунд
проба 2

Додано через 8 секунд
проба 3

Востаннє редагував FortYear: 02.10.2015 о 14:37. Причина: Пізніше додано
FortYear зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2015, 14:55 #2580686   #44
saymon
Guest
Типово Відповідь: Депутатська діяльність FortYear-а (округ №13) - тема-блог (експеримент)

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
слабий чи що?
корупційна схема - це коли є відкат інші "мутки"
якщо є тендер - це не означає що корупції нема чи вона є
аналогічно якщо тендера нема - це також ще ніпрощо не говорить
Само собою що мутити можна і при наявності тендерів, але якщо є справжній прозорий тендер то це багато про що говорить, як і те коли тендеру немає взагалі, теж досить промовисто.
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
аналогічно величезна кількість людей вважає, що і від роботи Згуладзе нічого не міняється
усе в цьому світі відносне
Кожен може вважати все що завгодно. При чому тут відносність?
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
але ви дійсно можете лише платити податки і займатись своїми справами
вам за це нічого не буде
тоді впив на соціально-економічну ситуацію в країні/місті будуть чинити інші люди, а ви будете просто писати на форумі...
Саме тому головна мета, як люблять висловлюватися різномасті чинуші, "пересічних громадян", створити такі умови, при яких не буде ніяких людей які будуть чинити вплив на соціально-економічну ситуацію, і яких за цей їх "вплив" неможливо притягнути до відповідальності.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2015, 15:00 #2580688   #45
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Депутатська діяльність FortYear-а (округ №13) - тема-блог (експеримент)

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
ні
ваша ще робота як організувати державу
за це ніхто нікому не платить
Блін, а що держслужбовцям вже перестали платити зарплату? )))

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
але ви дійсно можете лише платити податки і займатись своїми справами
вам за це нічого не буде
тоді впив на соціально-економічну ситуацію в країні/місті будуть чинити інші люди, а ви будете просто писати на форумі...
а я то думаю як та загниваюча америка виживає, коли там на вибори ледве половина країни приходить ))
А можливо просто достатньо щоб ті хто обираються чесно виконували свою роботу?
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2015, 18:45 #2580745   #46
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Депутатська діяльність FortYear-а (округ №13) - тема-блог (експеримент)

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Блін, а що держслужбовцям вже перестали платити зарплату? )))
представники громади - депутати всіх рівнів (окрім ВР) не є чиновниками

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
а я то думаю як та загниваюча америка виживає, коли там на вибори ледве половина країни приходить ))
А можливо просто достатньо щоб ті хто обираються чесно виконували свою роботу?
ні, цього не достатньо
замість того щоб звиздіти - треба на ділі продемоснтрувати як ви то втілюєте в життя
інакше - це фантастичний звіздьож

пропонуйте суспільству власні послуги і реалізовуйте їх на ділі, а не "тіорітічєскі"
часу у вас досатньо, бо ви досить багато часу дописуєте на форумі
усю цю енергетику мали б змогу спрямувати в ПРАКТИЧНЕ русло а не ляси точити

Додано через 6 хвилин
Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Само собою що мутити можна і при наявності тендерів, але якщо є справжній прозорий тендер то це багато про що говорить, як і те коли тендеру немає взагалі, теж досить промовисто.
задай при нагоді питання Згуладзе чому форма для поліцейських купується не через тендер
ти з виключно Еці довіряєш
можливо до твого недосяжного рівня інтелекту вона достується і у тебе закрадеться малесенька манюсінька гіпотеза (звичайно що помилкова!), що тендер це не панацея і у багатьох випадках тендер має негативні моменти

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Кожен може вважати все що завгодно. При чому тут відносність?
притому що все у світі відносно
а ти що подумав?

Цитата:
Допис від saymon Переглянути допис
Саме тому головна мета, як люблять висловлюватися різномасті чинуші, "пересічних громадян", створити такі умови, при яких не буде ніяких людей які будуть чинити вплив на соціально-економічну ситуацію, і яких за цей їх "вплив" неможливо притягнути до відповідальності.
жодна країна світу не досягла успіху коли вона будувала владу базовану на страху
не вийде щоб при владі був будь-хто але добре працював і не крав, бо боявся бути покараним
зараз настав час оцінок і покарання і найму на роботу (депутатами) інши або тих самих
якщо частині суспільства пофіг - то це їх право
нехай далі пишуть на фейсбуках і форумах

Востаннє редагував FortYear: 02.10.2015 о 18:45. Причина: Пізніше додано
FortYear зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2015, 19:26 #2580757   #47
saymon
Guest
Типово Відповідь: Депутатська діяльність FortYear-а (округ №13) - тема-блог (експеримент)

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
представники громади - депутати всіх рівнів (окрім ВР) не є чиновниками
Все правильно. Ніяких офіційних звань і жодної відповідальності. В цьому головна проблема.
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
замість того щоб звиздіти - треба на ділі продемоснтрувати як ви то втілюєте в життя
інакше - це фантастичний звіздьож
Кому продемонструвати? І для чого?
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
пропонуйте суспільству власні послуги і реалізовуйте їх на ділі, а не "тіорітічєскі"
О! Нарешті я віднайшов свій шлях! Дякую що направив і навчив що і як треба робити. Я би я без цього жив...
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
Згуладзе
Далі не читав.
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
притому що все у світі відносно
а ти що подумав?
Я подумав наче ти в черговий раз видаєш свою думку за істину. Насправді таки видаєш, незважаючи на розбавлення тексту фразами "я невпевнений" ти всерівно називаєш мене брехуном і стверджуєш що ніяких корупційних схем у встановленні дитячих майданчиків немає (хоча ти не впевнений, само собою).
А все чому? Все тому що на твоєму окрузі поставили пару майданчиків, люди задоволені і висловлюють подяку. Значить всьо ок і ніяких корупційних схем.
Залишилося тільки переіменувати міськраду в ЖЕК №1 і все.
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
жодна країна світу не досягла успіху коли вона будувала владу базовану на страху
Це ти розкажи тим, хто чуть не щодня запроваджує нові штрафи та обмеження і годує армію із 50+ контролюючих органів, основна мета яких - накладення штрафу.
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
не вийде щоб при владі був будь-хто але добре працював і не крав, бо боявся бути покараним
Якщо прибрати корупційну складову, а саме тих хто при владі, то вийде.
Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
зараз настав час оцінок і покарання і найму на роботу (депутатами) інши або тих самих
якщо частині суспільства пофіг - то це їх право
нехай далі пишуть на фейсбуках і форумах
Мені не пофіг, і тому я просуваю цілком обгрунтовану ідею.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2015, 19:35 #2580758   #48
NEXT
Активний учасник
 
Аватар для NEXT
Типово Відповідь: Депутатська діяльність FortYear-а (округ №13) - тема-блог (експеримент)

хто такий Фрртерєр ?...він той, шо бореться з корупцією чи він в партії Свобода ??
NEXT зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2015, 19:40 #2580760   #49
saymon
Guest
Типово Відповідь: Депутатська діяльність FortYear-а (округ №13) - тема-блог (експеримент)

Цитата:
Допис від NEXT Переглянути допис
бореться з корупцією
Український національний мем.
В нас вже агенств і відомств по боротьбі з корупцією більше, ніж корупціонерів.
Такі вже ми є, кожну добру справу перетворити в цирк, на якому хтось може заробити. Якщо заплатить хабар або відкат.
 
Подякував(ла):
Пантера (05.10.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2015, 21:18 #2580804   #50
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Депутатська діяльність FortYear-а (округ №13) - тема-блог (експеримент)

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
представники громади - депутати всіх рівнів (окрім ВР) не є чиновниками
Це не заважає цим депутатам займати на основі того свого депутатства певні посади в тих самих державних установах які нажаль в нас розподіляються не за професійною ознакою, а за політичним забарвленням ((

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
ні, цього не достатньо
замість того щоб звиздіти - треба на ділі продемоснтрувати як ви то втілюєте в життя
інакше - це фантастичний звіздьож

пропонуйте суспільству власні послуги і реалізовуйте їх на ділі, а не "тіорітічєскі"
часу у вас досатньо, бо ви досить багато часу дописуєте на форумі
усю цю енергетику мали б змогу спрямувати в ПРАКТИЧНЕ русло а не ляси точити
Не зовсім розумію чого недостатньо? Недостатньо просто сплачувати податки? Чи всі мають пхатися в політику? Бо остання це якраз найменше з того на щоб я хотів витрачати свій час та кошти ((
Ви здивуєтесь але в людей в цьому житті є багато інших цінностей, чим слухати про те як йому будуть допомагати жити 100% брехунів. Бо чесно ще ні одного достойного представника цієі професіі не бачив (((
Andrik84 зараз поза форумом  
Подякували 2:
Ha3ap (02.10.2015), Пантера (05.10.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.10.2015, 23:27 #2580838   #51
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Депутатська діяльність FortYear-а (округ №13) - тема-блог (експеримент)

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Недостатньо просто сплачувати податки? Чи всі мають пхатися в політику?
ні
тільки ті, хто дуже багато "вміють", але чомусь лише на словах

Додано через 51 секунду
Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Бо чесно ще ні одного достойного представника цієі професіі не бачив
я також вважаю що достойний лише ви
але цей світ надто недосконалий для вашої величі

Востаннє редагував FortYear: 02.10.2015 о 23:27. Причина: Пізніше додано
FortYear зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.10.2015, 06:48 #2580851   #52
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Флуд і офф-топ з теми "Депутатська діяльність FortYear-а"

Мав один феєричний випадок.

Дзвонить-пише скаржниця у всі інстанції, що її заважають якісь кабеля. Приїхав я з представниками провайдера, стукаємо в двері, жіночка відкриває, але вийшла до нас в коридор. Розказує який вона кандидат наук, чуть не професор, з психології чи філософії, естет, ранімая натура, зранку йде на кухню пити каву з сигаретоа і тут за вікном воно!!! Кабель магістральний на відстані 30 метрів десь там зверху собі хулітається, і глибоко ранить цим творчу натуру. Ну окей, кажу, показуйте ті кабеля. Заходимо в квартиру і просто охреніваємо. Я бачив дуже бідні помешкання в місті, але тут не так бідно, як по-філософському зроблено мегасрач. Обдерті обої, карнізи звисають.... ну словами просто не передати. І ця філософічка заявляє що в неї ще два!!!! мужика дома.

Мораль казки наступна, робиш хоча би порядок в себе дома і в підїзді та прибудинковій території, а тоді пробуєш розказати комусь як воно має бути. Інакше ці люди в мене асоціюються з цією професоршою.
gsv зараз поза форумом  
Подякували 2:
Human (04.10.2015), ОРДА (03.10.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.10.2015, 08:12 #2580858   #53
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Депутатська діяльність FortYear-а (округ №13) - тема-блог (експеримент)

Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
та не було тендеру!
часу виясняти на 100% я не маю
бо на такі малі суми немає сенсу тендер проводити
Розумієте в чому вся суть - тендер є обов'язковим якщо здійснюється закупка, якщо я не помиляюсь, від 500тис. А у нас в місті встановлюють один за 400тис, один за 200, з 50 по 25 тис. І тендери при цьому не проводяться бо жоден з них на пів мільйона не дотягує хоча сумарно виділили мільйони. Це не є гуд. Хоча погоджуюсь тендери то фігня. Я взагалі не розумію як взнати де і коли проводитимуть якийсь тендер, це десь оголошується на сайті ТМР чи як? Має бути як я написав - міська рада оголошує про бажання закупити певний товар/послугу і дає час для того щоб всі охочі запропонували себе, а дальше тернополяни би голосували чий варіант їм більше подобається. Не завжди самий дешевший товар найкращий, інколи варто докинути пару гривень і купити в рази краще. А інколи не варто витрачати стільки грошей. Якщо ж пропозицій немає, ну то вже нехай шукають на власний розсуд.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.10.2015, 08:37 #2580868   #54
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Депутатська діяльність FortYear-а (округ №13) - тема-блог (експеримент)

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Розумієте в чому вся суть - тендер є обов'язковим якщо здійснюється закупка, якщо я не помиляюсь, від 500тис. А у нас в місті встановлюють один за 400тис, один за 200, з 50 по 25 тис. І тендери при цьому не проводяться бо жоден з них на пів мільйона не дотягує хоча сумарно виділили мільйони. Це не є гуд. Хоча погоджуюсь тендери то фігня. Я взагалі не розумію як взнати де і коли проводитимуть якийсь тендер, це десь оголошується на сайті ТМР чи як? Має бути як я написав - міська рада оголошує про бажання закупити певний товар/послугу і дає час для того щоб всі охочі запропонували себе, а дальше тернополяни би голосували чий варіант їм більше подобається. Не завжди самий дешевший товар найкращий, інколи варто докинути пару гривень і купити в рази краще. А інколи не варто витрачати стільки грошей. Якщо ж пропозицій немає, ну то вже нехай шукають на власний розсуд.
https://tender.me.gov.ua/EDZFrontOffice/menu/uk/
gsv зараз поза форумом  
Подякував(ла):
pberit (03.10.2015)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.10.2015, 09:04 #2580874   #55
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: Флуд і офф-топ з теми "Депутатська діяльність FortYear-а"

Cьогодні уже все продали )

хамід зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 03.10.2015, 09:04 #2580875   #56
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Депутатська діяльність FortYear-а (округ №13) - тема-блог (експеримент)

Цитата:
Допис від gsv Переглянути допис
https://tender.me.gov.ua/EDZFrontOffice/menu/uk/
Бачу є і на малі суми, то як воно так хочемо проводимо тендер, а хочемо ні?
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.10.2015, 09:20 #2580876   #57
gsv
 
Аватар для gsv
Типово Відповідь: Депутатська діяльність FortYear-а (округ №13) - тема-блог (експеримент)

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Бачу є і на малі суми, то як воно так хочемо проводимо тендер, а хочемо ні?
Я не сільон в тендерах. Я про інше. Якщо в країні корупція, то можна придумувати мільйон тендерів, вони не будуть ефективними. Там де немає корупції, і без тендерів ніхто нічого не вкраде. Боротись з корупцією треба.
gsv зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.10.2015, 10:11 #2580890   #58
saymon
Guest
Типово Відповідь: Флуд і офф-топ з теми "Депутатська діяльність FortYear-а"

Але ж непрозорі держзакупівлі це і є один з проявів корупції.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.10.2015, 12:53 #2580917   #59
FortYear
 
Аватар для FortYear
Типово Відповідь: Флуд і офф-топ з теми "Депутатська діяльність FortYear-а"

я без тендеру вчора купив дві пачки файлів і одну флешку

на повному серйозі: кому цікаво поспілкуватись про "підводні камені" тендерів і чому я вважаю їх великим злом - можемо попити каву і розповім

хто свято вірить що тендери це панацея - вірте і далі

всі роботи по ремонтах доріг робляться на тендерній основі... правда там немає корупції?
FortYear зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.10.2015, 13:02 #2580918   #60
saymon
Guest
Типово Відповідь: Флуд і офф-топ з теми "Депутатська діяльність FortYear-а"

Прочитав тут у сусідній темі
Цитата Мешканці багатьох будинків з вулиць Збаразька, Лозовецька та Шота Руставелі протягом останніх днів є свідками капітального ремонту вулиці Шота Руставелі.
Цитата свідками капітального ремонту
Готова назва для секти - "Свідки Капітального Ремонту"


Цитата:
Допис від FortYear Переглянути допис
я без тендеру вчора купив дві пачки файлів і одну флешку

на повному серйозі: кому цікаво поспілкуватись про "підводні камені" тендерів і чому я вважаю їх великим злом - можемо попити каву і розповім

хто свято вірить що тендери це панацея - вірте і далі

всі роботи по ремонтах доріг робляться на тендерній основі... правда там немає корупції?
Коли тендер організовують хабарники і злодії, звичайно що нічого доброго з цього не получиться. За неправильно поставлену кому повертають весь пакет документів, а кум виграє по завищеній ціні, і відкат потім повертає. Всі в плюсі.

Під словом "тендер" (яке в нас вже стало лайливим) я маю на увазі прозору і чесну систему держзакупівель, а не підмазаний Гевко, який нареєстрував 10 ПП щоб ухилитися від сплати податків призначається Надалом головним по майданчиках.

P.S. Може тему все ж краще переіменувати на щось типу "Корупція у держзакупівлях", чи "Обговорення корупції в держзакупівлях".
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 13:12.