Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Господарські справи > Ремонт і будівництво


Як будувати та робити ремонт правильно?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 25.12.2016, 14:57 #2670121   #141
leyo
 
Аватар для leyo
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

Цитата Дальше екструдований пінопласт? Це просто капець
як альтернатива що? мінвата 5 см. чи простий пінопласт з меншою плотністю?
забудьте за дихання стіни цегляної з любою товщиною.

в батьків зробив саме екструдованим. стоїть і нічого не відвалилося як тут казали.
так перед тим всі відкоси зимою були мокрі. зараз на порядок сухіші. ще би вікна було кращі, а так ...
і підвіконник почті в запідлице з стіною.(3 см)
leyo зараз поза форумом  
Старий 25.12.2016, 15:14 #2670125   #142
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

Цитата:
Допис від leyo Переглянути допис
як альтернатива що? мінвата 5 см. чи простий пінопласт з меншою плотністю?
забудьте за дихання стіни цегляної з любою товщиною.
Альтернатива це звичайний пінопласт. Наприклад марки ПСБ-С-35, в якого коефіцієнт теплопровідності дорівнює 0,036-0,039 Вт/м.К. Але з хорошою паропроникністю та адгезією з іншими матеріалами. Екструдований пінопласт, якщо я не помиляюсь, має коефіцієнт теплопровідності - 0,035 Вт/м.К, тобто не сильно менше від звичайного пінопласта, і його використовують абсолютно для інших цілей.

Цитата:
Допис від leyo Переглянути допис
в батьків зробив саме екструдованим. стоїть і нічого не відвалилося як тут казали.
Дав би Бог щоб і дальше стояло
але здається я вже наочно пояснив чому це фатальна помилка, і що може бути в майбутньому.
Chefild зараз поза форумом  
Старий 25.12.2016, 15:27 #2670128   #143
leyo
 
Аватар для leyo
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

Цитата паропроникністю
в пінопласта??? я посміявся

Додано через 5 хвилин
Цитата 0,035 Вт/м.К,
0,027
перша ссилка,з гуглу, почитайте.
http://budkom.kiev.ua/teploprovidnis...nopolistirolu/

чим менша лямда теплопередачі, такзвані вати на метр тим матеріал є більш теплоізолюючий. тобто менше тепла передасть. якось так...

Востаннє редагував leyo: 25.12.2016 о 15:31. Причина: Пізніше додано
leyo зараз поза форумом  
Старий 25.12.2016, 16:03 #2670134   #144
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

Цитата:
Допис від leyo Переглянути допис
в пінопласта??? я посміявся
Паропроникність екструдованого пінопласту - 0,007 - 0,0125 мг/м годину Па, паропроникність в гранульованого пінопласта, тобто звичайного - 0,23 мг/м годину Па, що в 18 - 33 рази більше. Смійся дальше.

Додано через 10 хвилин
https


Ще раз пишу, екструдований пінопласт використовується абсолютно для інших цілей, тому я навіть не хочу його в цьому контексті обговорювати тут.

Востаннє редагував Chefild: 25.12.2016 о 16:04. Причина: Пізніше додано
Chefild зараз поза форумом  
Подякував(ла):
noname1 (01.01.2017)
Старий 25.12.2016, 16:06 #2670137   #145
leyo
 
Аватар для leyo
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Паропроникність екструдованого пінопласту - 0,007 - 0,0125 мг/м годину Па, паропроникність в гранульованого пінопласта, тобто звичайного - 0,23 мг/м годину Па, що в 18 - 33 рази більше. Смійся дальше.

Ще раз пишу, екструдований пінопласт використовується абсолютно для інших цілей, тому я навіть не хочу його в цьому контексті обговорювати тут.
ладно! ваші міркування в плані теплоізоляції відкосу?
хоча я дальше вважаю що отой нещасний квадрат(якщо квадрат а не менше) ролі в паропроникності і так не зроблять
leyo зараз поза форумом  
Старий 25.12.2016, 16:07 #2670138   #146
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

Цитата:
Допис від leyo Переглянути допис
ладно! ваші міркування в плані теплоізоляції відкосу?
Я вже втомився їх озвучувати.
Chefild зараз поза форумом  
Старий 26.12.2016, 12:21 #2670258   #147
Domino
Учасник
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

Цитата
Допис від SPO Переглянути допис
1. Попробую зараз утеплити зовн. відкос. Тільки не знаю чи клеяти його клей-цементом, чи просверлювати в відкосі дирки і ставити на парашути???
є для цього спец клей-піна
Domino зараз поза форумом  
Старий 20.04.2017, 14:27 #2689271   #148
AlexShevchenko
Banned
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

Закінчуємо будівництво літньої кухні, сніни звели з газоблоку,поставили євровікна і євродвері.
Дуже довго шукали матеріали для кровлі. Вирішили зупинитись на фінській кровлі RanTech - ідеальне співвідношення ціна/якість.
AlexShevchenko зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
ChuykoArchitect (22.04.2017)
Старий 28.05.2017, 16:34 #2694211   #149
leyo
 
Аватар для leyo
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

ChuykoArchitect маю декілька питань по розрахунку фундаменту для гаража. Цікавить Ваша професійна думка. Гараж на 2 поверхи. розмір 8*6. фундамент глибина 1,2 до глини. ширина 0,4м. Стіни газоблок. перекриття деревяний брус. дах під металопрофіль. Цікавить чи хватить пятки в 0,4 на такі стіни?
leyo зараз поза форумом  
Старий 28.05.2017, 17:31 #2694227   #150
ChuykoArchitect
Активний учасник
 
Аватар для ChuykoArchitect
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

Цитата:
Допис від leyo Переглянути допис
ChuykoArchitect маю декілька питань по розрахунку фундаменту для гаража. Цікавить Ваша професійна думка. Гараж на 2 поверхи. розмір 8*6. фундамент глибина 1,2 до глини. ширина 0,4м. Стіни газоблок. перекриття деревяний брус. дах під металопрофіль. Цікавить чи хватить пятки в 0,4 на такі стіни?
Якщо рівень грунтових вод нижче глибини закладання фундаменту, та ви впевнені що грунти не розмиє — стояти буде. Щоб розширитити п'яту можна взяти і покласти перший ряд блоків лежачи. Вийде така собі фундаментна подушка, шириною вже 0.6 м.
А щоб знати точніше — треба дивитись ділянку та знати точний склад грунтів.
ChuykoArchitect зараз поза форумом  
Подякував(ла):
leyo (28.05.2017)
Старий 28.05.2017, 19:38 #2694241   #151
leyo
 
Аватар для leyo
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

Цитата А щоб знати точніше — треба дивитись ділянку та знати точний склад грунтів.
Прикидаю варіанти шо до чого. Точний склад грунтів і глибину покаже екскаватор. Хіба можу на карті показати де то.
Проект будівництва на гараж ніби не треба? на руках маю документ з правом будівництва гаража.
leyo зараз поза форумом  
Старий 28.05.2017, 20:22 #2694243   #152
ChuykoArchitect
Активний учасник
 
Аватар для ChuykoArchitect
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

Цитата:
Допис від leyo Переглянути допис
Прикидаю варіанти шо до чого. Точний склад грунтів і глибину покаже екскаватор. Хіба можу на карті показати де то.
Проект будівництва на гараж ніби не треба? на руках маю документ з правом будівництва гаража.
Карта нічого не скаже, на двох сусідніх ділянках можуть грунти різні бути. Якщо у вас є будівельний паспорт де вказано що на ділянці буде гараж — можете будувати.
ChuykoArchitect зараз поза форумом  
Подякував(ла):
leyo (28.05.2017)
Старий 28.05.2017, 21:16 #2694245   #153
leyo
 
Аватар для leyo
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

Цитата:
Допис від ChuykoArchitect Переглянути допис
Карта нічого не скаже, на двох сусідніх ділянках можуть грунти різні бути. Якщо у вас є будівельний паспорт де вказано що на ділянці буде гараж — можете будувати.
То навіть не так. Маю на руках право власності на земельну ділянку, де вказано є право будівництва малоповерхової забудови.

Додано через 2 хвилини
Цитата Карта нічого не скаже, на двох сусідніх ділянках можуть грунти різні бути
сусіди(багатоповерхівка) при розриванні котловану нарвалися на пісок. моя ж ділянка десь на тому ж рівні але дальше. тому хз як там.

Востаннє редагував leyo: 28.05.2017 о 21:27. Причина: Пізніше додано
leyo зараз поза форумом  
Старий 28.05.2017, 22:07 #2694256   #154
ChuykoArchitect
Активний учасник
 
Аватар для ChuykoArchitect
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

Цитата:
Допис від leyo Переглянути допис
То навіть не так. Маю на руках право власності на земельну ділянку, де вказано є право будівництва малоповерхової забудови.

Додано через 2 хвилини

сусіди(багатоповерхівка) при розриванні котловану нарвалися на пісок. моя ж ділянка десь на тому ж рівні але дальше. тому хз як там.
На ділянці вже є якісь будівлі? Право власності на ділянку це добре, але потрібен ще будівельний паспорт. Можна розробити його одразу на всю ділянку, включаючи всі плановані будівлі на ній, а потім вже будувати згідно потреби. Отримати його нескладно та набагато простіше та дешевше ніж потім самобуд узаконити. Також варто врахувати всі відступи від сусідів, вимоги нормативів. Щоб потім не мати проблем.

Щодо фундаментів — треба по факту дивитись, складно сказати не бачиш ситуації. Просто щоб не було такого що під фундаментом потім не розмило грунт і він він у повітрі не повис. "Двоповерховий гараж"— мається на увазі гараж і зверху поверх жилий/комора/мансарда, чи таки на верхньому та нижньому поверсі авто стоятиме?
ChuykoArchitect зараз поза форумом  
Старий 28.05.2017, 22:15 #2694257   #155
leyo
 
Аватар для leyo
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

Цитата На ділянці вже є якісь будівлі?
То є продовження ряду гаражів, але по факту там зараз просто земельна ділянка. З ліва стіна в стіну сусід, і з права також(по проекту).
Косогір трохи. Знизу гаражі, зверху по плану забудови має бути багатоповерхівка.

Додано через 35 секунд
Цитата Отримати його нескладно та набагато простіше та дешевше ніж потім самобуд узаконити.
таке можете зробити?

Додано через 1 хвилину
Цитата Двоповерховий гараж
перепрошую за неточність. То має бути гараж+мансарда

Востаннє редагував leyo: 29.05.2017 о 08:38. Причина: Пізніше додано
leyo зараз поза форумом  
Старий 29.05.2017, 06:02 #2694269   #156
selb
Активний учасник
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

leyo, якщо у вас на глибині 1,2 метра буде пісок, а не глина, то можливо буде краще залити з/б монолітний пояс замість першого ряду блоків. Це надійніше вбереже від просідання ніж улаштування/розширення пʼяти.
selb зараз поза форумом  
Старий 29.05.2017, 08:32 #2694280   #157
leyo
 
Аватар для leyo
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

Цитата буде краще залити з/б монолітний пояс
більше схилявся до такого варіанту. цікавить більше чи не буде перевищене навантаження на 1 см*квадратний фундаменту з фактично 2 поверховою спорудою.
пробував сам рахувати, і ...багато факторів є яких я не знаю(не маю де взяти)
як знати, достатньо 40 чи 60 товщини ?
leyo зараз поза форумом  
Старий 29.05.2017, 17:01 #2694324   #158
selb
Активний учасник
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

40 см вистачить із запасом.
selb зараз поза форумом  
Подякував(ла):
leyo (29.05.2017)
Старий 29.05.2017, 20:10 #2694338   #159
ChuykoArchitect
Активний учасник
 
Аватар для ChuykoArchitect
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

Цитата:
Допис від leyo Переглянути допис
То є продовження ряду гаражів, але по факту там зараз просто земельна ділянка. З ліва стіна в стіну сусід, і з права також(по проекту).
Косогір трохи. Знизу гаражі, зверху по плану забудови має бути багатоповерхівка.

Додано через 35 секунд

таке можете зробити?

Додано через 1 хвилину

перепрошую за неточність. То має бути гараж+мансарда
Так, можу зробити креслення для будівельного паспорту. Пишіть в приват, або дзвоніть 097 864 97 18.

Щодо ширини фундаментних блоків — 40 см вистачить. Може вистачити навіть 30 см, якщо робити стіну в цеглу. Щодо з/б поясу — можна його давати, але треба розуміти що грунт під поясом повинен бути стабільним. Можна ще прокопати траншею, її втрамбувати щебнем, а потім або заливати з/б пояс, або класти блоки лежачи.
ChuykoArchitect зараз поза форумом  
Подякував(ла):
leyo (29.05.2017)
Старий 29.05.2017, 20:25 #2694341   #160
selb
Активний учасник
Типово Відповідь: Як будувати та робити ремонт правильно?

ChuykoArchitect, 25 см стіни — явно мало з погляду промерзання, та й перекриття тоді доведеться робити монолітне. Буде забагато нюансів для недосвідченої людини.
Щодо технології фундаменту — треба дивитися по факту який ґрунт. Так важко дати правильну пораду.
selb зараз поза форумом  
Відповідь

Мітки
архітектура, будівництво, ремонт, проектування, дизайн



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:05.