Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Рослини і тварини


Увага! Вилов тварин.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 08.05.2010, 21:56 #1326046   #21
AJ
Активний учасник
 
Аватар для AJ
Типово Відповідь: Увага! Вилов тварин.

Цитата
Допис від ТОГО "Ноїв ковчег" Переглянути допис
Наша організація має цілу низку ідей, пропозицій та програм щодо гуманного вирішення проблеми безпритульних тварин.
Якщо можна озвучте їх в цій темі.
AJ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.05.2010, 22:20 #1326085   #22
Rugudzylka@yandex.ru
 
Аватар для Rugudzylka@yandex.ru
Типово Відповідь: Увага! Вилов тварин.

AJ а яка різниця на які вулиці? хочите собачок собі забрати?
oliater підтримую на всі 100% Я б ще ввела як за кордоном, що кожен місяц ти маєш приходити з своєю собакою відмічатися шо вона в тебе, а не викинули нікуди і шоб її оглядав ветеринар. а нащет собаки шо важо то тіки з початку,а потім вже життя не представляєш без цього створіння!

Востаннє редагував Rugudzylka@yandex.ru: 08.05.2010 о 22:22. Причина: Пізніше додано
Rugudzylka@yandex.ru зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Smaila (26.05.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.05.2010, 22:51 #1326165   #23
oliater
 
Аватар для oliater
Типово Відповідь: Увага! Вилов тварин.

Цитата:
Допис від Rugudzylka@yandex.ru Переглянути допис
AJ а яка різниця на які вулиці? хочите собачок собі забрати?
oliater підтримую на всі 100% Я б ще ввела як за кордоном, що кожен місяц ти маєш приходити з своєю собакою відмічатися шо вона в тебе, а не викинули нікуди і шоб її оглядав ветеринар. а нащет собаки шо важо то тіки з початку,а потім вже життя не представляєш без цього створіння!
Це не означає, що я собак не люблю. Але чесно, не розумію, якщо десять душ тиснуться в одній кімнатці, і ще й собаку заводять, щоб і вона там мучилась.
Мені здається, що собака - це вже має бути як елемент достатку, в людей, які себе можуть гідно утримати, мають велике житло, можуть собаку годувати нормально. В місті ж собаці інакше живеться, ніж в селі - пес має бігати щодня по 25 км. Таке фактично нереально організувати, а в селі бігає цілий день. (якщо не бігає - серце жиром вкриваєтья, собака хворіє).
А по темі знову додам - шкода тварин. Шкода і людей, які від них страждають. От в нас в садочку якихсь дві дворняги сховалось. Дітей не ображають, але ж страшно, чесне слово. Страшно за здоровя діток і страшно тих собак проганяти, щоб не виховувати в дітях ненависть до бродяжок...
Коротше, замкнуте коло...
oliater зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.05.2010, 10:11 #1326550   #24
Rugudzylka@yandex.ru
 
Аватар для Rugudzylka@yandex.ru
Типово Відповідь: Увага! Вилов тварин.

oliater а я не сказала шо ви не любите собак
Rugudzylka@yandex.ru зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.05.2010, 12:23 #1326692   #25
oliater
 
Аватар для oliater
Типово Відповідь: Увага! Вилов тварин.

Цитата:
Допис від Rugudzylka@yandex.ru Переглянути допис
oliater а я не сказала шо ви не любите собак
А я не сказала, що ви сказали, що я не люблю собак Просто перечитала свій пост про те, що краще б хазяїни самі вбивали своїх тварин, аніж їх виганяли, і подумала, що це дуже жорстоко. А я тварин люблю, і для мене таке рішення є розумним чисто теоретично, я б ткого в житті не зробила
oliater зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.05.2010, 13:56 #1326773   #26
Rugudzylka@yandex.ru
 
Аватар для Rugudzylka@yandex.ru
Типово Відповідь: Увага! Вилов тварин.

Цікаво де я написала: що краще б хазяїни самі вбивали своїх тварин, аніж їх виганяли ? такого я неписала і ніколи б ненаписала
Rugudzylka@yandex.ru зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.05.2010, 14:08 #1326792   #27
oliater
 
Аватар для oliater
Типово Відповідь: Увага! Вилов тварин.

Цитата:
Допис від Rugudzylka@yandex.ru Переглянути допис
Цікаво де я написала: що краще б хазяїни самі вбивали своїх тварин, аніж їх виганяли ? такого я неписала і ніколи б ненаписала
Ну це вже забагато офтопу. про вбиваство тварин написала Я! Читай уважно мої пости, перед тим як відповідати на них.
oliater зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.05.2010, 14:26 #1326812   #28
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Увага! Вилов тварин.

Ну що за байки про "покинутих господарями собак".
та 99 зі 100 це дикі койоти,хіба таких беруть люди на утримання?
Чи може хочете сказати що стаї бродячих собак складаються з ротвейлерів,пікенесів,німецьких вівчарок,пітбулів.
Кара Божа зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.05.2010, 14:41 #1326823   #29
oliater
 
Аватар для oliater
Типово Відповідь: Увага! Вилов тварин.

Цитата
Допис від Кара Божа Переглянути допис
Ну що за байки про "покинутих господарями собак".
та 99 зі 100 це дикі койоти,хіба таких беруть люди на утримання?
Чи може хочете сказати що стаї бродячих собак складаються з ротвейлерів,пікенесів,німецьких вівчарок,пітбулів.
А ви хочете сказати, що дворняжок ніхто вдома не тримає? Гуляючи в парку з дитиною бачу, що породистих не більше, ніж просто собак не визначеної породи.
Ну і визначення койот зовсім недоречне, де в Тернополі койотів набралось? Наскільки розумію, ви маєте на увазі, що пси на вулицях - це діти псів, які живуть на вулиці? Тобто господарі зовсім не винні?
А я і далі впевнена в тому, що господарі винні, бо знаю таких: винесла песиків в ящичку на вулицю, бо їй не треба чотири пси.
oliater зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Smaila (26.05.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.05.2010, 19:21 #1327079   #30
Rugudzylka@yandex.ru
 
Аватар для Rugudzylka@yandex.ru
Типово Відповідь: Увага! Вилов тварин.

Вот тіки шо гуляла з своїм собако і дівчинка років 11 йшла до нас з маленьким спаніелем. І на неї накинулась дворова, дитина в шоке не знає шо робити, сльози її на очі якби я не відігнала невідомо чим би закінчилось.
Якби в нас ввели податок на собак хотяб 20 грн кожного місяця з кожної людини думаю це не так багато, можна б було зібрати дворових відкрити великий приют і там їх тримати!
Rugudzylka@yandex.ru зараз поза форумом  
Подякували 2:
AJ (10.05.2010), barvik777 (10.05.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.05.2010, 21:04 #1327185   #31
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Увага! Вилов тварин.

податок - ну хіба з тих, хто тримає собак...
Nobel зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.05.2010, 08:53 #1327495   #32
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Увага! Вилов тварин.

Цитата:
Допис від oliater Переглянути допис
А ви хочете сказати, що дворняжок ніхто вдома не тримає? Гуляючи в парку з дитиною бачу, що породистих не більше, ніж просто собак не визначеної породи.
Ну і визначення койот зовсім недоречне, де в Тернополі койотів набралось? Наскільки розумію, ви маєте на увазі, що пси на вулицях - це діти псів, які живуть на вулиці? Тобто господарі зовсім не винні?
А я і далі впевнена в тому, що господарі винні, бо знаю таких: винесла песиків в ящичку на вулицю, бо їй не треба чотири пси.
Оля з Тернополя,саме так.Пси що живуть на вулицях як раз діти тих псів що живуть на вулицях.До них добавлю псів що живуть на стоянках,ринках,сотнях "охраняємих" обєктів,пустирях.звалищах..
І множаться вони у геометричній прогресії.Кожна сука за рік приносить штук 10,через рік 5-ро з цих 10-ти повторюють подвиг своєї мами.

Цитата:
Допис від Rugudzylka@yandex.ru Переглянути допис
Якби в нас ввели податок на собак хотяб 20 грн кожного місяця з кожної людини думаю це не так багато, можна б було зібрати дворових відкрити великий приют і там їх тримати!
Дивна штука цей гуманізм.Для бродячих собак хочуть податок у 20 грн. щоб їх мити,годувати,плекати.
І в той же час сотнями тисяч убивають корівок,їх діток теляток,курочок-гусочок-качечок,пухнастих милих кроликів,які так схожі на котиків,кізочок,овечок,коників.І все це щоб набити шлунок та мати сили далі спасати собак.
Кара Божа зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.05.2010, 08:58 #1327497   #33
AJ
Активний учасник
 
Аватар для AJ
Типово Відповідь: Увага! Вилов тварин.

Цитата:
Допис від Nobel Переглянути допис
податок - ну хіба з тих, хто тримає собак...
так, погоджуюсь.... з власників. навіть 10-15 грн (порівняно невеликі гроші) але якщо назбирати зі всіх, то думаю можна було трохи порядок навести з дворовими. це були б хоч якісь гроші для утримання притулків бездомних псів (стерилізація, корм). головне щоб ті гроші не розікрали, як люблять у нас робити ті хто коло "корита"...

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від Кара Божа Переглянути допис
Дивна штука цей гуманізм.Для бродячих собак хочуть податок у 20 грн. щоб їх мити,годувати,плекати.
І в той же час сотнями тисяч убивають корівок,їх діток теляток,курочок-гусочок-качечок,пухнастих милих кроликів,які так схожі на котиків,кізочок,овечок,коників.І все це щоб набити шлунок та мати сили далі спасати собак.
в кореї до цього списку і собаки входять.. у франції жаби і т д. ... просто у нас немає таких кулінарних традицій

Востаннє редагував AJ: 10.05.2010 о 08:58. Причина: Пізніше додано
AJ зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.05.2010, 10:18 #1327568   #34
Rugudzylka@yandex.ru
 
Аватар для Rugudzylka@yandex.ru
Типово Відповідь: Увага! Вилов тварин.

Кара Божа так якшо вбивають корів, курей і ви проти, так давайте будем проти того шо зривають рис, гречку їх тоже болить і сядем на одну воду і хліб.
Rugudzylka@yandex.ru зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.05.2010, 10:22 #1327576   #35
AJ
Активний учасник
 
Аватар для AJ
Типово Відповідь: Увага! Вилов тварин.

Цитата:
Допис від Rugudzylka@yandex.ru Переглянути допис
і сядем на одну воду і хліб.
а хліб це також пшениця... їй тоже "болить" (хотя я сумніваюсь)... лишається вода....
AJ зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Кара Божа (10.05.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.05.2010, 11:12 #1327627   #36
Don Kihot
 
Аватар для Don Kihot
Типово Відповідь: Увага! Вилов тварин.

Цитата:
Допис від AJ Переглянути допис
в кореї до цього списку і собаки входять.. у франції жаби і т д. ... просто у нас немає таких кулінарних традицій
Якби до нас зїжались китайці, а не чорнота, то проблема з бродячими псами бул б вирішена
Don Kihot зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.05.2010, 11:19 #1327636   #37
Rugudzylka@yandex.ru
 
Аватар для Rugudzylka@yandex.ru
Типово Відповідь: Увага! Вилов тварин.

AJ правильно лишається одна вода
Rugudzylka@yandex.ru зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.05.2010, 12:14 #1327701   #38
Summer time
Guest
Типово Відповідь: Увага! Вилов тварин.

Справа не в тому, болить їм чи ні. А в тому, що ми беремо більше ніж насправді нам потрібно
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.05.2010, 12:32 #1327731   #39
Кара Божа
Активний учасник
Типово Відповідь: Увага! Вилов тварин.

Цитата:
Допис від Rugudzylka@yandex.ru Переглянути допис
Кара Божа так якшо вбивають корів, курей і ви проти, так давайте будем проти того шо зривають рис, гречку їх тоже болить і сядем на одну воду і хліб.
Просто потрібно бути чесним бодай перед собою.
Приклад:
Так я убиваю мух,комарів бо вони мене дратують своєю присутністю.
Так я зїм курку,рибу,шмат теляти бо хочу їсти і вони мені смакують.
Так я б винищив усіх пацюків та мишей так як вони мені бридкі а ще я їх боюсь.
Я дуже хочу шубку (шкір.куртку,чоботи,туфлі,хутряну шапку) і мені якоби посрать-непомічаю що за це повинна віддати життя тварина.
І так далі.Аж допоки недоходить до собак.....
Кара Божа зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 10.05.2010, 13:07 #1327795   #40
barvik777
 
Аватар для barvik777
Типово Відповідь: Увага! Вилов тварин.

Цитата
Допис від Кара Божа Переглянути допис
.
І так далі.Аж допоки недоходить до собак.....
вот коли доходить до собак,то їх мені реально шкода.
люди є винними,що така ситуація з бездомними собаками в місті,тому не варто
скуліти тут вам всім,оййй які ті собаки погані і як вони нас кусають...


п.с.
Кара Божа


Ти реально "Широкої доброти людина" але тільки до себе
barvik777 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Smaila (26.05.2010)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:50.