Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Туризм/подорожі/еміграція


Вигідні закупи в Польщі - що? де? ? - ділимось досвідом.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 21.01.2014, 22:53 #2333402   #61
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Вигідні закупи в Польщі - що? де? ? - ділимось досвідом.

Цитата з вузттям що підказете в Жешуві...де вигідніше
Був в двох торгових центрах,міленіум холл http://milleniumhall.pl/ua/lang.html і жешув плаза http://www.plazarzeszow.pl/.
Дивитися де скидки більші.Там не тільки взуття.

Востаннє редагував Romko_7: 21.01.2014 о 23:04.
Romko_7 зараз поза форумом  
Старий 24.01.2014, 14:54 #2334935   #62
hunter07
 
Аватар для hunter07
Типово Відповідь: Вигідні закупи в Польщі - що? де? ? - ділимось досвідом.

Чи є в Поляків якісь служби, типу нашої "Нової Пошти". Хочу замовити товар в інет магазині, але там доставка тільки в межах Польщі, потрібно вказати адресу достаки, тому і шукаю такий варіант. Вказав би вдділення пошти в Жешуві, потім спокійно поїхав, забрав.
Знайомих, родичів немає. Користуватися послугами вітчизняних посередників нехочу.
hunter07 зараз поза форумом  
Старий 24.01.2014, 16:06 #2335006   #63
Anshem
 
Аватар для Anshem
Типово Відповідь: Вигідні закупи в Польщі - що? де? ? - ділимось досвідом.

Цитата:
Допис від hunter07 Переглянути допис
Чи є в Поляків якісь служби, типу нашої "Нової Пошти". Хочу замовити товар в інет магазині, але там доставка тільки в межах Польщі, потрібно вказати адресу достаки, тому і шукаю такий варіант. Вказав би вдділення пошти в Жешуві, потім спокійно поїхав, забрав.
Знайомих, родичів немає. Користуватися послугами вітчизняних посередників нехочу.
Кур"єрських фірм багато, сам користуюся. Але там тільки доставка за адресою, немає поняття отримання на складі. Кур"єр буде телефонувати 2 дні, поки не привезе і не вручить. А потім кур"єрська служба відправляє посилку назад.
Тільки у відділеннях польської пошти доводилося забирати посилку (пачку поштову), і то після того, як кур"єр не дозвонився і залишив в поштовій скриньці повідомлення, де і в якому відділенні його можна забрати. Адресу польську потрібно вказувати все рівно. Хіба заїдьте при нагоді в будь-яке поштове відділення і запитайте про можливість доставки на відділення.
Описав все, що знаю, міг би й допомогти, але Ви від послуг добровільно відмовилися ...

Востаннє редагував Anshem: 25.01.2014 о 21:15.
Anshem зараз поза форумом  
Подякували 2:
hunter07 (24.01.2014), Nobel (25.01.2014)
Старий 27.01.2014, 20:37 #2336948   #64
jeskiy
Учасник
Типово Відповідь: Вигідні закупи в Польщі - що? де? ? - ділимось досвідом.

хочу їхати на закупи до польщі до цієї суботи сукаю свібідне місце 0505809874
jeskiy зараз поза форумом  
Старий 17.02.2014, 14:10 #2347481   #65
FRANEK
Учасник
Типово Відповідь: Вигідні закупи в Польщі - що? де? ? - ділимось досвідом.

Привіт усім. Маю в Жешові фірму. Якщо цікавить адреса для доставки чогось (товарів і т.д.) в Польщі, то прошу звертатись, по ціні зійдемось, машина буває кожен тиждень там, або і частіше.
FRANEK зараз поза форумом  
Старий 21.02.2014, 23:04 #2350089   #66
zaharys
 
Аватар для zaharys
Типово Відповідь: Вигідні закупи в Польщі - що? де? ? - ділимось досвідом.

Було б дуже гарно, якби знаючі люди назвали продукти, котрі дійсно якісні і вигідні для покупок в Польші, наприклад сосиски такіто, фірма виробник, в якому маркеті вигідно придбати. Сир такийто, де придбати і ціна. Чай/кава і т.д. Порошок такийто і так далі.
Два рази їздив, на гуртовнях і в маркетах очі реально розбігаються від вибору.

Буду дуже вдячний, і думаю не тільки я.
zaharys зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Dimas_01 (23.02.2014)
Старий 08.03.2014, 21:30 #2359669   #67
barmaglot
Активний учасник
Типово Відповідь: Вигідні закупи в Польщі - що? де? ? - ділимось досвідом.

Так товарів досить багато, всього і не перелічиш, а тим більше, на колір, на смак...
Для прикладу, якщо купувати курячі сосиски (1 кг) - можна в Бедронці(коло 6 злотих), а можна на гуртовні Даллас в Перемишлі ( теж 5.8 злотих, біля 6). просто хтось каже, що в Бедронці смачніші, а хтось навпаки. Сир королівський від Сьєрра краще - дешевше брати на гуртовні, але знову- там дають лише цілим бруском.... сирокопчена салямі - плеската півметрова- є лише в лідлі (коло 14 злотих). Какао смачніше і якісніше на гуртовні, ніж у Бедронці. Йогурти йогобелла 0,5 л - самі дешеві в Кауфленді... Порошки в супермаркетах дешевші, ніж на гуртовні лише під час акції, а за акціями треба слідкувати у відповідних "газетках". І так багато. Краще уточніть, що цікавить, напишу, що знаю.
barmaglot зараз поза форумом  
Подякував(ла):
zaharys (08.03.2014)
Старий 13.03.2014, 08:01 #2361956   #68
Dellarka
Учасник
Arrow Вигідні закупи у Польщі

Люди підкажіть будь ласка, що купляти у Польщі і де, або щоб дорога окупилась їду по більшій частині для туризму і купити трошки одягу для себе, може зможите підказати якісь дешеві магазини,супермаркети,барахолки,ринки.І ще таке питання якщо я їду по шопінг візі, і трошки буде перебор, то можна якось домовитись з пограничниками?Якау конкрутну кількість товару можна перевезти через кордон?

Востаннє редагував Dellarka: 13.03.2014 о 08:16.
Dellarka зараз поза форумом  
Старий 17.03.2014, 10:57 #2364329   #69
barmaglot
Активний учасник
Типово Відповідь: Вигідні закупи в Польщі - що? де? ? - ділимось досвідом.

Якщо ви їдете перший раз, то вам краще до когось підсісти, бо самому досить важко зорієнтуватися в місценаходженні магазинів та гуртовень. Крім того, там дуже великий асортимент товарів, очі розбігаються.
Найбільш популярні магазини, які неважко знайти самому - Бедренка, Теско - попри центральну дорогу в напрямку до Перемишля -не заблудитеся. А вже в центрі, не переїзджаючи міст через річку, можна знайти базарчик, Кауфленд в галереї Сановій, та інші магазини, барахолки. Гуртовні, в основному, знаходяться в бічних вуличках, треба пошукати.
Дозволена митницею норма - 50 кг на людину і до 2-х кг однакового виду продуктів. Домовитися про більше можна, але якщо будете знати, з ким та коли.
Я їзджу кожного тижня. Запрошую, підкажу, що цікавить.
barmaglot зараз поза форумом  
Старий 06.04.2014, 19:22 #2375318   #70
jurijone
Типово Відповідь: Вигідні закупи в Польщі - що? де? ? - ділимось досвідом.

Питання до знаючих людей, чи після суттєвого знецінення гривні, яке відбулось, залишилися вигідними закупи в Польщі (одяг, взуття, продукти все для особистих потреб)? А то стоїть питання чи відкривати шопінг візу першу + другу (по сьогоднішніх тарифах разом вийде 2000грн ) і чи окупляться ці витрати на її відкриття враховуючи ще і витрати на дорогу?
jurijone зараз поза форумом  
Старий 06.04.2014, 19:26 #2375321   #71
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Вигідні закупи в Польщі - що? де? ? - ділимось досвідом.

не варто....
Nobel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
jurijone (06.04.2014)
Старий 06.04.2014, 19:48 #2375336   #72
FRANEK
Учасник
Типово Відповідь: Вигідні закупи в Польщі - що? де? ? - ділимось досвідом.

Треба почекати поки стабілізується курс, але візи треба відкривати, якщо є така можливість, все налагодиться.

Додано через 3 хвилини
Запаси, що зараз є в магазинах, з часом вичерпаються, будуть нові ціни привязані до нового курсу. Для власних потреб, вважаю є ще смисл їхати на закупи, для продажу - ні.

Востаннє редагував FRANEK: 06.04.2014 о 19:48. Причина: Пізніше додано
FRANEK зараз поза форумом  
Подякував(ла):
jurijone (06.04.2014)
Старий 06.04.2014, 20:35 #2375376   #73
oleg007
Учасник
Типово Відповідь: Вигідні закупи в Польщі - що? де? ? - ділимось досвідом.

Підкажіть будь-ласка чи Бєдронка і Карефур, Лідл працюють на повернення такс-фрі??? Буду вдячний.
oleg007 зараз поза форумом  
Старий 07.04.2014, 20:30 #2376119   #74
Benjamin
 
Аватар для Benjamin
Типово Відповідь: Вигідні закупи в Польщі - що? де? ? - ділимось досвідом.

Польша переходит на новые банкноты
В Польше с понедельника, 7 апреля, вводятся в обращение новые банкноты. Национальный банк республики выпустил бумажные злотые достоинством 10, 20, 50 и 100 единиц.

С графической точки зрения банкноты не изменились. Однако из-за использования новой бумаги и инновационных систем защиты купюры выглядят немного иначе, в частности, поле с водяными знаками стало открытым, передает ИТАР-ТАСС.

Новые банкноты со временем заменят старые, порванные или изношенные купюры, которые будут выводиться из обращения при помощи стандартных процедур обмена через банки. При этом никакие сроки не установлены – старыми деньгами можно будет также расплачиваться. «Все используемые в настоящее время банкноты на неопределенный срок останутся законным платежным средством», – сообщает Нацбанк.

Вместе с новыми бумажными злотыми польский Нацбанк подготовил также специальное приложение для компьютеров и мобильных устройств, благодаря которому можно научиться проверять неподдельность купюр.

http://gigamir.net/money/pub730221
Benjamin зараз поза форумом  
Подякував(ла):
mhl (07.04.2014)
Старий 17.04.2014, 11:35 #2380516   #75
Svt
Типово Відповідь: Вигідні закупи в Польщі - що? де? ? - ділимось досвідом.

Цитата:
Допис від Anshem Переглянути допис
В принципі я вже 3 роки купую різні товари (побутова хімія, взуття, техніка, ліки тощо) в польських інтернет-магазинах. Стараюся використовувати акційні варіанти. Виходить дуже дешево. Що для цього потрібно? Зовсім небагато:
1) Знання польської мови на рівні розуміння прочитаного.
2) Карта платіжна типу VISA (або інша міжнародна).
3) Адресу в Польщі, куди цей весь товар буде приїжджати (не всі польські магазини висилають в Україну), а Ви при нагоді все це це звідти будете забирати...
4) Не боятися купувати.

В Польщі інтернет-торгівля достатньо розвинута, всі виписують фактури, при потребі окремі магазини навіть TAX FREE.
Валютний курс злотого при розрахунку карткою достатньо вигідний -часто значно дешевший від курсу у валютчиків на ринку...
Доброго дня!а не поділитись ссилочками на інтернет-магазини в Польщі???щоб і вигідно було і акцій побільше)))дякую
Svt зараз поза форумом  
Старий 18.04.2014, 12:48 #2380950   #76
vktr73
Учасник
Типово Відповідь: Вигідні закупи в Польщі - що? де? ? - ділимось досвідом.

Можу привезти товар з Польщі з Аллегро кого цікавить. Для гарантії виставляю цей товар на Аукро, ви викупляєте, я привожу чи пересилаю Новою поштою.

Додано через 1 хвилину
Їду в Краків, Вроцлав 27.04.14р , беру пасажирів, передачі

Додано через 3 хвилини
Писав обяви вище, мої контактні дані vktr@meta.ua , 0962978166 телефон краще з 18:00

Востаннє редагував vktr73: 18.04.2014 о 12:48. Причина: Пізніше додано
vktr73 зараз поза форумом  
Старий 25.04.2014, 11:40 #2383590   #77
Yavoryna
Типово Відповідь: Вигідні закупи в Польщі - що? де? ? - ділимось досвідом.

Підкажіть будь ласка чи у Польші на травневі свята працюють магазини, бо знаю що там свята з 1 по 3 травня
Yavoryna зараз поза форумом  
Старий 10.05.2014, 09:47 #2390357   #78
Sem
 
Аватар для Sem
Типово Відповідь: Вигідні закупи в Польщі - що? де? ? - ділимось досвідом.

http://te.20minut.ua/ua-i-svit/polsh...-10328243.html

Проектом угоди передбачається: встановлення 90-денного строку перебування в межах прикордонної зони з дати кожного в'їзду; скасування плати за оформлення дозволів на перетин кордону для громадян України вдруге та наступні рази; вилучення з переліку вимог для громадян України при перетині кордону в рамках прикордонного руху наявності страхового полісу; включення до переліку додаткових населених пунктів, що входять в межі 30-ти кілометрової зони, які не були включені до переліку раніше.


Хтось цікавився вже детальніше про зміни?
Sem зараз поза форумом  
Старий 11.05.2014, 21:52 #2390895   #79
LEva.
 
Аватар для LEva.
Типово Відповідь: Вигідні закупи в Польщі - що? де? ? - ділимось досвідом.

Ні в Луцьку ні у Львові ще толком самі нічого пояснити не можуть.. (
LEva. зараз поза форумом  
Старий 11.05.2014, 21:59 #2390899   #80
хамід
Активний учасник
 
Аватар для хамід
Типово Відповідь: Вигідні закупи в Польщі - що? де? ? - ділимось досвідом.

Так з 15 травня то вводиться,
зачекайте троха-розрулять .
хамід зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 16:35.