Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт


Бойові мистецтва в Тернополі! (види, школи, контакти, обговорення! Все тільки у цій темі!)

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 04.10.2010, 19:21 #1464244   #21
Bossyj
 
Аватар для Bossyj
Типово Відповідь: Бойові мистецтва в Тернополі! (види, школи, контакти, обговорення! Все тільки у цій темі!)

Цитата:
Допис від KapiToshkA Переглянути допис
у Тернополі є секція дзюдо чи айкідо?
Дзюдо, наскільки я знаю, нема.

Айкідо є в 10-й школі на східному. Клуб "Агацу". Інструктор 2й дан АААУ (Асоціації Айкідо Айкікай України).

Пошукай "Агацу" в групах в контакті, там є вся інфа або зайди в школу, кожен вечір крім п"ятниці і неділі.
Bossyj зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2010, 22:19 #1464401   #22
Andy2006
Активний учасник
 
Аватар для Andy2006
Типово Відповідь: Бойові мистецтва в Тернополі! (види, школи, контакти, обговорення! Все тільки у цій темі!)

Цитата:
Допис від shynoby Переглянути допис
півгодини назад бачив тренування в текстильнику по кіокушину... щось робилось і по розділу таю, стелився коврик для окремої групи..... я не займався в них 10 років, може мені не варто довіряти своїм очам, за твоєю логікою)))), але тим, хто вірить своїм очам і шукає тай, пропоную таки поцікавитися в тані і володі з цього питання, це буде найближча з можливих відповідей. кому цікаві понти і всезнайство, тому можна про це не читати-питати))).
з приводу тренера, пропоную самому скласти своє враження про толковість і відсутність лірики. тренуватись ж вам,а не мені; знайомтесь, пробуйте тренуватись у них. удачі в пошуках свого стилю і тренера.
ДУмаю вам не варто довіряти свої очам. Для чого ця пуста балаканина?? Ви мені хочете довести що тренування все таки проводяться?? Якби це було так, я б тут не розпитувався про інші секції, а продовжував тренуватись. Тільки що вкотре поцікавився. Цитую " по тай-боксу зараз ніде немає тренувань" Таня. А те що ви бачили дитяче тренування по карате...
П.с. Як кажуть "Чув дзвін, та незнаю де він..." Так що або пишіть по темі, або не пишіть взагалі...

Востаннє редагував Andy2006: 05.10.2010 о 08:32.
Andy2006 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 04.10.2010, 23:26 #1464463   #23
shynoby
 
Аватар для shynoby
Типово Відповідь: Бойові мистецтва в Тернополі! (види, школи, контакти, обговорення! Все тільки у цій темі!)

Цитата:
Допис від Andy2006 Переглянути допис
ДУмаю вам не варто довіряти свої очам. Для чого ця пуста балаканина?? Ви мені хочете довести що тренування все таки проводяться?? Якби це було так, я б тут не розпитувався про інші секції, а продовжував тренуватись. Тільки що вкотре поцікавився. Цитую " по тай-боку зараз ніде немає тренувань" Таня. А те що ви бачили дитяче тренування по карате...
П.с. Як кажуть "Чув дзвін, та незнаю де він..." Так що або пишіть по темі, або не пишіть взагалі...
друже, я і дзвін чув, і по темі пишу. веди себе нормально і не хами, я не твердив щось тут про "тай-бок" взагалі нічого. я лише написав про те, що тренування в текстильнику є з кіокушину, і про те, що там найшвидше можна взнати для тих, кому це цікаво про тайський бокс.
shynoby зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 05.10.2010, 11:32 #1464739   #24
Andy2006
Активний учасник
 
Аватар для Andy2006
Типово Відповідь: Бойові мистецтва в Тернополі! (види, школи, контакти, обговорення! Все тільки у цій темі!)

Цитата:
Допис від shynoby Переглянути допис
друже, я і дзвін чув, і по темі пишу. веди себе нормально і не хами, я не твердив щось тут про "тай-бок" взагалі нічого. я лише написав про те, що тренування в текстильнику є з кіокушину, і про те, що там найшвидше можна взнати для тих, кому це цікаво про тайський бокс.
Я вам не друг, і тим більше вам не хамив, а лише достовірно відповів на ваші вперті спроби довести мені те, чого ви толком не знаєте...
Andy2006 зараз поза форумом  
Сказав(ла) Фууу!:
kamyanets (31.10.2012)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.10.2010, 21:43 #1466815   #25
shynoby
 
Аватар для shynoby
Типово Відповідь: Бойові мистецтва в Тернополі! (види, школи, контакти, обговорення! Все тільки у цій темі!)

Цитата:
Допис від Andy2006 Переглянути допис
Я вам не друг, і тим більше вам не хамив, а лише достовірно відповів на ваші вперті спроби довести мені те, чого ви толком не знаєте...
з чого ти взяв, що я тобі хочу щось довести? це мене зовсім нецікаво. удачі.
п.с. тут хтось цікавився шотокан карате. думаю варто звернутися в клуб японської культури дарума, який скоро буде відкритий в довженка. там плануються заняття в тому числі і карате. при потребі дам контакти, зможете все уточнити для себе.
shynoby зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.10.2010, 14:25 #1467312   #26
Vedamir
Guest
Типово Відповідь: Бойові мистецтва в Тернополі! (види, школи, контакти, обговорення! Все тільки у цій темі!)

Цитата:
Допис від shynoby Переглянути допис
скажуть будь-ласка, у якого саме майстра ви вчилися і вчитесь зараз, в кого навчався він в свою чергу? питаю, бо династійність майстрів, особливо у внутрішніх стилях є важливим фактором. плюс передача знань в чистому виді, а не власні сучасні наробки на основі якихось стилів.
Вчився по багуа чжан у Лю Гуанлая (особистий учень Ван Пейшена) и Ді Гоюна (учень Лі Цзиміна).
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.10.2010, 20:51 #1467555   #27
shynoby
 
Аватар для shynoby
Типово Відповідь: Бойові мистецтва в Тернополі! (види, школи, контакти, обговорення! Все тільки у цій темі!)

Цитата
Допис від Vedamir Переглянути допис
Вчився по багуа чжан у Лю Гуанлая (особистий учень Ван Пейшена) и Ді Гоюна (учень Лі Цзиміна).
дякую, планую до вас завітати на наступний тиждень. передзвоню попередньо.
shynoby зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.10.2010, 07:32 #1467708   #28
Vedamir
Guest
Типово Відповідь: Бойові мистецтва в Тернополі! (види, школи, контакти, обговорення! Все тільки у цій темі!)

Цитата:
Допис від shynoby Переглянути допис
дякую, планую до вас завітати на наступний тиждень. передзвоню попередньо.
Завжди ради бачити. З повагою.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.10.2010, 20:31 #1469455   #29
KapiToshkA
 
Аватар для KapiToshkA
Типово Відповідь: Бойові мистецтва в Тернополі! (види, школи, контакти, обговорення! Все тільки у цій темі!)

жаль...а так хтів займатися дзюдо....
KapiToshkA зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.10.2010, 20:54 #1469480   #30
scorpik
Типово Відповідь: Бойові мистецтва в Тернополі! (види, школи, контакти, обговорення! Все тільки у цій темі!)

Цитата:
Допис від KapiToshkA Переглянути допис
жаль...а так хтів займатися дзюдо....
в ТНЕУ має бути дзюдо
scorpik зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 11.10.2010, 23:56 #1469614   #31
shynoby
 
Аватар для shynoby
Типово Відповідь: Бойові мистецтва в Тернополі! (види, школи, контакти, обговорення! Все тільки у цій темі!)

я вже писав
Цитата:
Допис від shynoby Переглянути допис
дзюдо було в економічному універі колись, в Цикваса. в нього і олімпієць Гонтюк тренувався. питай там.
shynoby зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 18.10.2010, 13:59 #1474541   #32
gatylo
Типово Відповідь: Бойові мистецтва в Тернополі! (види, школи, контакти, обговорення! Все тільки у цій темі!)

Цитата
Допис від klassik Переглянути допис
Фрі-файт_тепер_в_школі_№21(спорт_зал)
години_незнаю_сходи_туда_і_взнай!!!
Фрі-файт нарешті переїхав з Подолян у свій зал,який обладнаний за відповідними нормами .Зал знаходиться за адресою Вулиця Богдана Лепкого 1 позаду дитячого садочка номер 22,вхід з боку Пушкінської,одноповерхова будівля поки не дуже приваблива на вигляд з зовні ,але надіємось що в найближчий час задовільнить всі смаки-навіть вибагливих бійців з середини. Тренування кожен день,розклад найближчим часом.Запрошуємо всіх бажаючих.
gatylo зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 19.10.2010, 14:02 #1475543   #33
Илдиор
 
Аватар для Илдиор
Типово Відповідь: Бойові мистецтва в Тернополі! (види, школи, контакти, обговорення! Все тільки у цій темі!)

яка ціна тренувань?
Илдиор зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.10.2010, 14:51 #1479145   #34
BoBaH4uK
Типово Відповідь: Бойові мистецтва в Тернополі! (види, школи, контакти, обговорення! Все тільки у цій темі!)

Цитата:
Допис від Andy2006 Переглянути допис
а в текстильнику вже як рік тай-боксу нема, застаріла у вас інформація...
Віталій Богданович, на величезний жаль, помер.
BoBaH4uK зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Greyfox (21.03.2011)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.10.2010, 22:14 #1483051   #35
Lotoz
Типово Відповідь: Бойові мистецтва в Тернополі! (види, школи, контакти, обговорення! Все тільки у цій темі!)

Я знаю, що є в Тернополі Айкідо, можна адрес, контакти, можливо хтось ходить на заняття, які враження...???
Які тренера( їх дан?)??? Чи ефективні треніровки?
На перед дякую....
Lotoz зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.10.2010, 22:35 #1483102   #36
gatylo
Типово Відповідь: Бойові мистецтва в Тернополі! (види, школи, контакти, обговорення! Все тільки у цій темі!)

У пятницю 29 жовтня у Палаці спорту буде проходити турнір з фрі файту! початок 18.00 вхід вільний,буде цікаво
gatylo зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.10.2010, 20:09 #1485487   #37
Bossyj
 
Аватар для Bossyj
Типово Відповідь: Бойові мистецтва в Тернополі! (види, школи, контакти, обговорення! Все тільки у цій темі!)

Цитата
Допис від Lotoz Переглянути допис
Я знаю, що є в Тернополі Айкідо, можна адрес, контакти, можливо хтось ходить на заняття, які враження...???
Які тренера( їх дан?)??? Чи ефективні треніровки?
На перед дякую....
я писав:

Додано через 32 секунды
Цитата:
Допис від Bossyj Переглянути допис

Айкідо є в 10-й школі на східному. Клуб "Агацу". Інструктор 2й дан АААУ (Асоціація Айкідо Айкікай України).

Пошукай "Агацу" в групах в контакті, там є вся інфа або зайди в школу, кожен вечір крім п"ятниці і неділі.
ПС Телефон тренера: 066 20 20 656 - Ігор Богданович
.

Востаннє редагував Bossyj: 28.10.2010 о 20:15. Причина: Пізніше додано
Bossyj зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.10.2010, 06:42 #1487278   #38
maks3000
Типово Відповідь: Бойові мистецтва в Тернополі! (види, школи, контакти, обговорення! Все тільки у цій темі!)

Всім доброго дня,
хотів проводяться десь в Тернополі заняття по Таеквондо?
Дякую
maks3000 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.10.2010, 07:53 #1487290   #39
be$t
 
Аватар для be$t
Типово Відповідь: Бойові мистецтва в Тернополі! (види, школи, контакти, обговорення! Все тільки у цій темі!)

таеквон до немає в тернополі.
be$t зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.11.2010, 20:04 #1505770   #40
vanyasmart
Типово Відповідь: Бойові мистецтва в Тернополі! (види, школи, контакти, обговорення! Все тільки у цій темі!)

А за системою Кадочнікова в Тернополі шось є?
vanyasmart зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь

Мітки
!!!



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 23:19.