Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Банк який немає відділень.

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 27.12.2017, 18:08 #2716346   #61
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Банк який немає відділень.

Цитата:
Допис від tapac_ko Переглянути допис
Та ж в такому випадку будеш нести втрати, краще забазар в касиром в сінемасіті хай він таємно в людей бере готівку а пробиває карточкою, на 500 грн при 20% требуде всього лиш на 2,5к пробити, це десь 30 білетів, люди беруть часом по 4 нараз то таких 8 чеків достатньо, або на заправці тре щоб 1-2 фури за готівку заправилися, там 600 літрів хватить на повний кешбек.
Робили так! У мене знайома на заправці працює. Ну але так не цікаво... Так можна в любому магазині домовлятись з працівниками щоб товари через картку проганяли, головне щоб товар не підлягав поверненню, в ідеалі Аптеки, більшість до Бонус+ підєднані.


Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Особисто знайомий з людиною яка більше 2 років заробляла близько 100 у.о. в день на курсі валюти в банкоматі. І лише через два роки це було помічено головним офісом в Києві, правда він був працівником цього ж банку, але єдине чим він використовував службове становище це збільшеним лімітом на зняття готівки.
П.С. Його не звільнили, а просто посварили, і прикрили можливість даної схеми.
А от працівникам заборонено всякі дрібні хитрості, але все законно його навіть з роботи не звільнили не те щоб передати в поліцію. А нам простим смертним сам Бог велів
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2017, 23:19 #2716380   #62
Ivelinka
Учасник
Типово Відповідь: Банк який немає відділень.

Зараз Приватбанк закриває всі розрахурки між людьми, думаю, важко конкурентам, потрібно, сервіс що буде на голову якісніший
Ivelinka зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.12.2017, 08:46 #2716399   #63
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Банк який немає відділень.

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
А от працівникам заборонено всякі дрібні хитрості, але все законно його навіть з роботи не звільнили не те щоб передати в поліцію. А нам простим смертним сам Бог велів
Я б не був такий впевнений. Тут все дуже індивідуально і залежить від цілого ряду факторів, навіть такого банального як настрій керівництва. Думаю сам памятаєш як десь рік чи два тому на форумі була тема про затримання когось там з Тернополя за шахрайство з бонусами при розрахунках в іноземних інтернет-магазинах?
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.12.2017, 09:19 #2716403   #64
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Банк який немає відділень.

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Я б не був такий впевнений. Тут все дуже індивідуально і залежить від цілого ряду факторів, навіть такого банального як настрій керівництва. Думаю сам памятаєш як десь рік чи два тому на форумі була тема про затримання когось там з Тернополя за шахрайство з бонусами при розрахунках в іноземних інтернет-магазинах?
Та це брєд, просто наші тупі журналюги по своєму переказали те що десь почули. Як людину можуть покарати за розрахунок бонусами? Може ще за те що ми розраховуємось через Бонус+ будуть в тюрму садити? Є речі законні і є не законні. Обмін валют законний? Так отож.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.12.2017, 11:46 #2716411   #65
Andrik84
Активний учасник
Типово Відповідь: Банк який немає відділень.

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Та це брєд, просто наші тупі журналюги по своєму переказали те що десь почули. Як людину можуть покарати за розрахунок бонусами? Може ще за те що ми розраховуємось через Бонус+ будуть в тюрму садити? Є речі законні і є не законні. Обмін валют законний? Так отож.
Щоб журналюги щось придумали треба було для початку комусь реальні звинувачення висунути. Є речі законні, але якщо їх застосовувати з з незаконною метою вони перетворюються на незаконні. Для прикладу коли ти випадково розіб'єш пляшку в магазині то ти не повинен за неї плати, адже ризик втрати речі несе її власник, але коли ти зробиш це СПЕЦІАЛЬНО, то тоді вже в нього виникає право вимагати з тебе відшкодування її вартості. Точно так само з тими бонусами, поки ти чесно купуєш товар і отримуєш бонуси все в межах закону, якщо десь колись там повернув щось з того товару, а бонуси тобі залишились це випадковість, але якщо ти регулярно купуєш товар, а потім СПЕЦІАЛЬНО його повертаєш і в цих твоїх діях прослідковується систематичність то це шахрайські дії.
Andrik84 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.12.2017, 11:53 #2716412   #66
TERNOPILSKIY
Учасник
 
Аватар для TERNOPILSKIY
Типово Відповідь: Банк який немає відділень.

До банків взагалі не можна підходити. Тільки з метою пограбування.
(Г.Стерлігов)

https
TERNOPILSKIY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 28.12.2017, 16:23 #2716440   #67
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Банк який немає відділень.

Цитата
Допис від Andrik84 Переглянути допис
Щоб журналюги щось придумали треба було для початку комусь реальні звинувачення висунути. Є речі законні, але якщо їх застосовувати з з незаконною метою вони перетворюються на незаконні. Для прикладу коли ти випадково розіб'єш пляшку в магазині то ти не повинен за неї плати, адже ризик втрати речі несе її власник, але коли ти зробиш це СПЕЦІАЛЬНО, то тоді вже в нього виникає право вимагати з тебе відшкодування її вартості. Точно так само з тими бонусами, поки ти чесно купуєш товар і отримуєш бонуси все в межах закону, якщо десь колись там повернув щось з того товару, а бонуси тобі залишились це випадковість, але якщо ти регулярно купуєш товар, а потім СПЕЦІАЛЬНО його повертаєш і в цих твоїх діях прослідковується систематичність то це шахрайські дії.
Ні, не так. Це те саме щоб сказати - так ти пенсіонер і можеш їздити задурно але коли ти спеціально їздиш в тролейбусі щоб нанести збиток тернопільським перевізникам то це шахрайство і ти сядеш в тюрму! Це брєд, ти користуєся сервісом стільки скільки тобі дозволяє це робити банк або відповідно перевізники. Ніде не написано скільки ти можеш користуватись бонусами тому користуйся скільки хочеш. Якщо банк вважає що це не ок то нехай заблокує таку можливість.
А вино... як на мене людина має компенсувати все що зіпсує.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.01.2018, 10:04 #2716780   #68
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Банк який немає відділень.

Прикольна карта!
На січень кешбек такий - 2% продукти! 10% таксі, 3% одяг та взуття, 3% авто та АЗС, 20% книги, 20% кіно.
Все максимально просто, безконтактні платежі працюють в супермаркетах, поповнення мобільного в пару кліків, дуже зручно.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.01.2018, 13:16 #2717709   #69
Sem
 
Аватар для Sem
Типово Відповідь: Банк який немає відділень.

Бачив точку видачі поставили в Подолянах, отримати карту стало ще швидше і зручніше.
Sem зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.01.2018, 22:25 #2719390   #70
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Банк який немає відділень.

Дали знайомому 13тис ліміту, запропонували ще заповнити дані, заповнив - ліміт став 0 Короче не треба дуже нагліти...
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.02.2018, 16:52 #2719840   #71
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Банк який немає відділень.

заохочують тратити кредитні гроші, кешбек по них в 2 рази більший ніж за свої, такщо тримати карту в плюсі тепер не бажанно...
tapac_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.02.2018, 20:31 #2719877   #72
selb
Активний учасник
Типово Відповідь: Банк який немає відділень.

Це замануха. Привчають користуватися кредитними коштами.
selb зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 26.02.2018, 22:24 #2722737   #73
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Банк який немає відділень.

Люблю я їх, от люблю. Запустили депозити, дають 15% правда від місяців без права забрати але 15% так це багато сьогодні.
Вкрали в колєги сумку з документами і були там кредитки. Ніби і пофіг але в Шрі-ланці де це сталось, в магазинах можна купувати без пін. В поліції радили блокувати і то вже. А як? Беру пишу до них в вайбері:
Заблокуйте будь ласка картку ПІБ бо викрали.
- Добре.
Що добре?
- Заблокували.
Як так зразу без дебільних питань?
-Так.
Дякую.

Пишу в приват. Заблокуйте картку ПІБ.
- Напишіть номер картки.
Де я візьму номер її вкрали, а заодно і телефон.
- Ну хоч 4 останні цифри.
Може в це буде важко повірити але мій друг не памятає 4 останні цифри!
- Ну то скажіть суму на картці, всі паспортні дані, коли було останнє поповнення і т.д.
Обклав матами, заблокували.

Востаннє редагував pberit: 26.02.2018 о 22:40.
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2018, 18:26 #2723086   #74
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Банк який немає відділень.

Так вийшло, що тепер і в мене є картка від монобанку.

Скажіть, хто користується, а на цей місяць в кешбеку немає пального?
LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2018, 18:40 #2723089   #75
selb
Активний учасник
Типово Відповідь: Банк який немає відділень.

Ні, немає.
selb зараз поза форумом  
Подякував(ла):
LeoN (02.03.2018)
Офтопів до посту: 3  Офтоп  
Старий 02.03.2018, 18:58 #2723090   #76
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Банк який немає відділень.

Цитата:
Допис від LeoN Переглянути допис
Так вийшло, що тепер і в мене є картка від монобанку.

Скажіть, хто користується, а на цей місяць в кешбеку немає пального?
Ні, немає.
Подорожі 4/2
Краса та медицина 7/3
Кафе та Ресторани 4/2
Продукти 4/2
Кіно 20/12
Квіти 15/5%
pberit зараз поза форумом  
Подякував(ла):
LeoN (02.03.2018)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2018, 18:59 #2723091   #77
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Банк який немає відділень.

Блін... Подивився скрін з кешбеком на лютий і зробив картку, а тут на тобі

Ну нічого, будемо юзати, побачимо, що з того вийде.
LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2018, 19:28 #2723093   #78
pberit
Домофонщик
 
Аватар для pberit
Типово Відповідь: Банк який немає відділень.

Цитата:
Допис від LeoN Переглянути допис
Блін... Подивився скрін з кешбеком на лютий і зробив картку, а тут на тобі

Ну нічого, будемо юзати, побачимо, що з того вийде.
Ну та продукти точно купуєте? А в березні зробити 15% кешбеку на квіти то просто бомба. Не думаю що довго існуватиме такий високий кешбек, в основному через таких як я, що обналічують кешбек з великої кількості карток
pberit зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2018, 19:33 #2723094   #79
LeoN
 
Аватар для LeoN
Типово Відповідь: Банк який немає відділень.

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Ну та продукти точно купуєте? А в березні зробити 15% кешбеку на квіти то просто бомба. Не думаю що довго існуватиме такий високий кешбек, в основному через таких як я, що обналічують кешбек з великої кількості карток
Та будемо тестити.
LeoN зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.03.2018, 23:06 #2723097   #80
tapac_ko
 
Аватар для tapac_ko
Типово Відповідь: Банк який немає відділень.

Цитата:
Допис від pberit Переглянути допис
Ну та продукти точно купуєте? А в березні зробити 15% кешбеку на квіти то просто бомба. Не думаю що довго існуватиме такий високий кешбек, в основному через таких як я, що обналічують кешбек з великої кількості карток
маєш може термінал такий що там можна перестроювати коди?))
tapac_ko зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 22:22.