Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Комп'ютерні обговорення: Hard, Soft, Nets, Design, CAD etc > Internet / CityNet / Intranet

Internet / CityNet / Intranet Серфінг, провайдери, лінки, цікаві та нові сайти, пошук інформації в павутині, халявні ресурси, файли, FTP, качалки, месенджери, голосовий/відео зв"язок, IRC, чати, форуми, ехи, електронні гроші, розрахунки, біржі, аукціони...


З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 06.04.2016, 12:42 #2627910   #161
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

Цитата
Допис від KushlaVR Переглянути допис
Так!!!

От я ніби і не хвилююсь, але хочу докопатись до істини. Від кого залежить інформація у графі "Оплачено цього місяця" Від бухгалтера ОСББ, чи операторів ЕПС, чи як там той процес обліку відбувається....
Ваш голова ОСББ щомісяця подає дані по тому, хто що має оплатити чи оплатив, тобто залежить все від нього.
Тим більше ви ще зарано кіпішуєте, ще просто не обновились дані на цей місяць.
Дєцко зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 06.04.2016, 21:14 #2628002   #162
sector119
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

Цитата
Допис від KushlaVR Переглянути допис
Так!!!

Тепер про то що мене "болить"

Є питання по ЕПС
Минулдого місясця сталась ситуація: Оплатив через приавт 24 за ОСББ
В ЕПС - далі пише що у мене є заборгованість.
В ОСББ оплата у виписці з банку є. Бухгалер каже що ту оплату провів вручну... і то що у мене на сторінці ЕПС її нема - то типу з її слів дослівно "то якийсь програмний збій.... незнаю чому так.... У мене в програмі у вас все оплачено не хвилюйтесь..."

От я ніби і не хвилююсь, але хочу докопатись до істини. Від кого залежить інформація у графі "Оплачено цього місяця" Від бухгалтера ОСББ, чи операторів ЕПС, чи як там той процес обліку відбувається....
бо якось неправильно получиться... Типу бухгалтер нічого зробити неможе (чи нехоче... незнаю...), у мене тепер своя бухгалтеря,.... потім ще субсидії нарахують, потім крайніх не знайдеш....
А щоб йти і щось доказувати треба мати чим крити желізобетонний аргумент бухгалтера "У мене в програмі у вас все оплачено..."
рахується так: це поле береться з даних які подало ОСББ, до нього додаються всі оплати від дати подання інформації до поточного моменту
якщо ОСББ подало нові дані, то ваша оплата перестає світитись в цьому полі, тому як вона вже має бути врахована в ОСББ і в даних які вона подала

якщо хочете конкретики по вашому випадку, пишіть мені в приват, адреса, прізвище, дата оплати, сума
sector119 зараз поза форумом  
Подякували 2:
Irena2007 (07.04.2016), KushlaVR (07.04.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 07.04.2016, 21:12 #2628186   #163
KushlaVR
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

Цитата
Допис від sector119 Переглянути допис
рахується так: це поле береться з даних які подало ОСББ, до нього додаються всі оплати від дати подання інформації до поточного моменту
якщо ОСББ подало нові дані, то ваша оплата перестає світитись в цьому полі, тому як вона вже має бути врахована в ОСББ і в даних які вона подала

якщо хочете конкретики по вашому випадку, пишіть мені в приват, адреса, прізвище, дата оплати, сума
Зрозумів.
П.С,
Не помітив що писав з облікового запису дружини.
Дякую за оперативність!
KushlaVR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 08.04.2016, 08:28 #2628202   #164
sector119
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

Цитата
Допис від KushlaVR Переглянути допис
Зрозумів.
П.С,
Не помітив що писав з облікового запису дружини.
Дякую за оперативність!
Будь ласка, звертайтесь!
sector119 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 20.07.2016, 09:01 #2645208   #165
Semao
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

sector119 як видалити рядки з квитанції на сайті eps.te.ua "кабельне воля", "кабельне колумбус", "домофон"? я їх там взагалі не хочу бачити і не хочу щоб їхні суми доплюсовувались до загальної суми. хочу щоб були тільки рядки комунальних: "газ", "тепло", "вода", "електрика", "сміття", "жек" і ніяких інших.
Semao зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.08.2016, 10:10 #2650469   #166
ZTVR
 
Аватар для ZTVR
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

Скажіть наскільки надійно програма передає показники? коли показники подані відображаються в програмі щоб перевірити чи вони отримані? мав проблеми з показником через пошту і через Ощад, проводили нарахування за нормами мені бо десь згубили показник, відповідно нарахували шалені гроші і прислали досудову вимогу.
ZTVR зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.08.2016, 18:45 #2650560   #167
Poter2
Активний учасник
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

Є малюсінький нюанс: якщо показник один раз з певних причин не поданий, то нарахують по нормі, а далі менший показник за поточний вже не приймають. Відповідно треба звертатись до них, просити, щоб прислали контролера, і тоді вже перерахують. В мене така ситуація була з газом.
Там на сайті при передачі показників треба дивитись і уважно читати примітку знизу, там вказується, коли найкраще подавати показники.
Poter2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.08.2016, 08:51 #2651215   #168
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

У мене з таблички про передачу показників чомусь пропав пункт на воду. Вже другий місяць так.
Є якась причина чи це банальний глюк?
Дєцко зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2016, 22:29 #2651504   #169
sector119
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

Цитата:
Допис від ZTVR Переглянути допис
Скажіть наскільки надійно програма передає показники? коли показники подані відображаються в програмі щоб перевірити чи вони отримані? мав проблеми з показником через пошту і через Ощад, проводили нарахування за нормами мені бо десь згубили показник, відповідно нарахували шалені гроші і прислали досудову вимогу.
Програма їх приймає і передає, а от чи прийме і врахує ваш показник відповідна організація це вже друге питання.

Додано через 51 секунду
Цитата:
Допис від Дєцко Переглянути допис
У мене з таблички про передачу показників чомусь пропав пункт на воду. Вже другий місяць так.
Є якась причина чи це банальний глюк?
Пропала на сайті eps чи privat24 ? Напишіть адресу в ПП я перевірю

Востаннє редагував sector119: 31.08.2016 о 22:29. Причина: Пізніше додано
sector119 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 31.08.2016, 22:43 #2651507   #170
Dimon184
Учасник
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

з газом якась фігня, ще й на сайті говориться щоб його окремо передавати. Незручно дуже.
Перевірю як нарахується цього місяця .....
Dimon184 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.09.2016, 20:30 #2651639   #171
Sir_Lyoshyk
 
Аватар для Sir_Lyoshyk
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

А в мене не передаються показники. Пише що показники прийнято, оновляю сторінку а там лиш вода, а газ та рем пусто...
Sir_Lyoshyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 01.09.2016, 21:12 #2651647   #172
Дєцко
FFM is mine!
 
Аватар для Дєцко
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

Цитата:
Допис від Sir_Lyoshyk Переглянути допис
А в мене не передаються показники. Пише що показники прийнято, оновляю сторінку а там лиш вода, а газ та рем пусто...
В мене таке бувало теж, але показники передавались.
Так що треба уточняти.
Дєцко зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 09.09.2016, 22:37 #2652847   #173
Dao
 
Аватар для Dao
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

кілька вечорів пробую оплатити через oplata.te.ua і отримую помилку:

"Запись платежей на данный момент запрещен сервисов предприятия.Попробуйте повторить операцию позже"

Хтось підкажеяк це подолати?
Dao зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2016, 16:48 #2653301   #174
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

Цитата:
Допис від Dao Переглянути допис
кілька вечорів пробую оплатити через oplata.te.ua і отримую помилку:

"Запись платежей на данный момент запрещен сервисов предприятия.Попробуйте повторить операцию позже"

Хтось підкажеяк це подолати?
на вихідних таке буває, певно через те що банки і підприємства не працюють.
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.09.2016, 18:04 #2653309   #175
Dao
 
Аватар для Dao
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

Цитата:
Допис від Samyel_Fox Переглянути допис
на вихідних таке буває, певно через те що банки і підприємства не працюють.
Дякую. вже догадався що це незовсім автоматизована послуга І оплатив в робочий час.

Ще питання.

Часом на Oplate.te.ua вже є рахунок за газ, а на eps ще немає.
Можна це якось автоматизувати\пришвидшити?
Незручно постійно заходити в оплату вводити адрес щоб глянути чи виставили вже рахунок за газ.
Dao зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.10.2016, 23:10 #2657865   #176
sector119
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

Цитата:
Допис від Dao Переглянути допис
Дякую. вже догадався що це незовсім автоматизована послуга І оплатив в робочий час.

Ще питання.

Часом на Oplate.te.ua вже є рахунок за газ, а на eps ще немає.
Можна це якось автоматизувати\пришвидшити?
Незручно постійно заходити в оплату вводити адрес щоб глянути чи виставили вже рахунок за газ.
Дані на оплаті і на епс відрізнятись не можуть, база спільна
sector119 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.10.2016, 11:44 #2657945   #177
Dimon184
Учасник
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

Сьогодні при оплаті після натискання кнопки "Додати платіж у кошик" зявляється вікно з помилкою:

Помилка
Для параметра Лічильники значення поля "Різниця" має відповідати різниці значень полів "Поточне значення" і "Попереднє значення"

Було в когось таке?
Dimon184 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 30.11.2016, 19:23 #2666278   #178
Rasalhague
Активний учасник
 
Аватар для Rasalhague
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

Привіт.
Місяць тому встановили лічильник на газ, вже опломбовано. А як подавати показники через інтернет? На епсі строки для введення показників за газ нема.
Знаю про сервіс http://tmgaz.te.ua/indicators і завтра спробую його. Просто епс особисто мені зручніший.
Схожа ситуація в рідних, поставили лічильники, місяці вже, але на епсі відповідних нових строк для введення показників не з'явилось.
До кого в таких випадках звертатись щоб добавили?
Rasalhague зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.12.2016, 20:43 #2666622   #179
sector119
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

Цитата:
Допис від Rasalhague Переглянути допис
Привіт.
Місяць тому встановили лічильник на газ, вже опломбовано. А як подавати показники через інтернет? На епсі строки для введення показників за газ нема.
Знаю про сервіс http://tmgaz.te.ua/indicators і завтра спробую його. Просто епс особисто мені зручніший.
Схожа ситуація в рідних, поставили лічильники, місяці вже, але на епсі відповідних нових строк для введення показників не з'явилось.
До кого в таких випадках звертатись щоб добавили?
Звертатись в Тернопільгаз. Коли вони нам подадуть дані по вашому лічильнику він одразу з"явиться.
sector119 зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Rasalhague (02.12.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.01.2017, 14:16 #2674384   #180
Poter2
Активний учасник
Типово Відповідь: З'явилась можливість оплатити комунальні послуги через Internet

З'явився новий пункт: історія показників. Кльово.
Але добавте можливість вибору історії по конкретному лічильнику і ще одну колонку з різницею показників.
Poter2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 00:10.