Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Моя балачка

Моя балачка Розмови та дискусії на різні молодіжні (і не тільки) теми.


Біткойни та ефіри

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 02.11.2021, 17:40 #2796056   #701
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Біткойни та ефіри

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Так, або купив по 0,7 долара в 2011 році, і на сьогодні мультимільйонер, в залежності від суми інвестиції. Любі активи мають цикл росту, і цикл падіння, і це абсолютно нормально. А волатильність на даному ринку - це прекрасно, що дає можливість заробляти, так як ти кажеш, якщо ти технічно підкований. А якщо ти баран, і вирішив швидко підняти "лаве", то тебе звісно побриють, і не пошкодують про це. Відкрию для тебе секрет, як скажу, що навіть ринок золота має волатильність, і там також є цикли росту та падіння, і бувають просадки навіть на 40-50 відсотків. Як і ринок акцій, як і будь який інший ринок. Мубуть для тебе це буде відкриття.

А ті хто купляють біткоїн на зберігання як захист від інфляції, він це робить не на короткий період. А сенс це робити? Якщо за рік інфляція зїсть від сили кілька відсотків твого депозиту? Він це робить на довгий період, і в кінцевому результаті залишається в плюсі, і подекуди в досить не поганому. Бо якщо глянути на графік, то з 2011 року загальний тренд йде тільки на зростання:



А ось як виглядає золото:



Якщо ми глянемо уважно на графік, то ми в ціні орієнтовно вийшли на пік 2011 року, а між тим була просадка на 47%. Тому, ті хто купив золото на піці в 2011 році, вийшли тільки зараз на ці самі ціни, але в доларовому еквіваленті він в мінусі, так як за 10 років ще потрібно підсумувати інфляцію. Дивина, правда?

А ті хто купив біток в 2011 році зробив вже 2865176%, по сьогоднішньому курсу. Не мало, не багато.

В мене все
Перепрошую шо я перепрошую - але оці тріки з графіками де хтось бавиться з масштабами шоб притягнути шось за вуха на мене не діють. Отак виглядає реальний графік з нормашльним масштабом



Ану давай намалюй мені тепер такий тренд росту

На рахунок порівняння з золотом - теж не зовсім правильно. І якщо ти глянеш на графік - то золото нерівномірно з інфляцією стрибає тільки тоді коли стаються економічні кризи. Тобто народ виводить гроші з інвестицій в ронок, і розподіляє їх в сторону меншої прибутковості але більшої стабільності. От це і викликає спайки росту золота - бо є попит а ресурс скінченний. Але як тільки економіка входить в період росту - золото зливають і просто купують акції.

Звичайно що цикли росту і падіння це нормально Але ж якщо ти купуєш акції - то це публічні комапнії, які мають відкриту бугалтерію, і розкривають свої фінансові справи. Ці компанії зазвичай мають долі рельного ринку і зазвичай виробляють якийсь реальний продукт! І дуже часто є прибуткові! І навіть виплачують тобі дивіденди з прибутку! І акція це частина робочого бізнесу зазвичай. А ще дуууже рідко буває що ціна акцій обвалюється в 10-20 разів.
А частина чого є біток?
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.11.2021, 17:45 #2796057   #702
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Біткойни та ефіри

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Ану давай намалюй мені тепер такий тренд росту
Перш ніж встрявати в дану дискусію розберись для початку в темі, і вивчи для себе, чим відрізняється логарифмічний графік від лінійного, а тоді поговоримо, ок?
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.11.2021, 17:58 #2796058   #703
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Біткойни та ефіри

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Перш ніж встрявати в дану дискусію розберись для початку в темі, і вивчи для себе, чим відрізняється логарифмічний графік від лінійного, а тоді поговоримо, ок?
Так я спеціально тобі вказав на арифметичну шкалу - логарифмічна не дає хорошого візуального розуміння коли ціна падає в 10 разів, наприклад.

Ну і я досі не розумію яка цінність біткоїна - крім як спекулятивного активу.

ПС. а ти сам зберігаєш свої зароблені гроші в біткоїні?

Востаннє редагував vanco2: 02.11.2021 о 18:04.
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.11.2021, 20:15 #2796060   #704
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Біткойни та ефіри

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Так я спеціально тобі вказав на арифметичну шкалу - логарифмічна не дає хорошого візуального розуміння коли ціна падає в 10 разів, наприклад.
Якщо до тебе не дійшло, то поясню. Різниця між логарифмічним та лінійним графіком полягає в тому, що логарифмічний показує тобі процентні зміни ціни на графіку, на відміну від лінійного, який інформує тільки про відстань між піками цін на графіку фіксованого розміру. Тому, коли судять зміни ціни в процентному відношення конкретно взятого активу - то беруть саме логарифмічний графік. Андестенд, чи не андестенд?

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Ну і я досі не розумію яка цінність біткоїна - крім як спекулятивного активу.
Це особисто твої проблеми, розуміти щось чи не розуміти

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
ПС. а ти сам зберігаєш свої зароблені гроші в біткоїні?
Ні, біткоїна немає. Частина мого капіталу в альткоїнах, які я вважаю перспективними на довгій дистанції. Біткоїном буду затарюватись на наступному зануренні ринку
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 02.11.2021, 21:21 #2796061   #705
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Біткойни та ефіри

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Якщо до тебе не дійшло, то поясню. Різниця між логарифмічним та лінійним графіком полягає в тому, що логарифмічний показує тобі процентні зміни ціни на графіку, на відміну від лінійного, який інформує тільки про відстань між піками цін на графіку фіксованого розміру. Тому, коли судять зміни ціни в процентному відношення конкретно взятого активу - то беруть саме логарифмічний графік. Андестенд, чи не андестенд?
дякую


Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Це особисто твої проблеми, розуміти щось чи не розуміти
Саме так - тому ж прошу тебе шоб ти пояснив Наразі твій аргумент - крипта це засіб збереження накопичень. Що як на мене немає сенсу якщо засіб періодично знецінюється в 2-10 разів. +


Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Ні, біткоїна немає. Частина мого капіталу в альткоїнах, які я вважаю перспективними на довгій дистанції. Біткоїном буду затарюватись на наступному зануренні ринку
Альткоїни це окрема тема - до речі з фінансової точки зору спекуляції з альткоїнами теж підтримують ріст бітка - бо це один з способів накачки капіталізацію бітка. Їх купують, майнять а потім обмінюють знов таки на біток часто. А оці приколи з догкоїном це взагалі цирк який дуже добре показує цінність такого активу. Виходить Ілон Маск і в твітить пару постів про догкоїн - і його ціна починає стрімко рости - Маск потім публічно заявляє шо то він робить спеціально шоб пожартувати - але ціна росте далі! Або той же випадок коли Маск обвалив ціну бітка А за бітком як ти кажеш стоїть весь світ!
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2021, 09:42 #2796071   #706
Chefild
 
Аватар для Chefild
Типово Відповідь: Біткойни та ефіри

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Саме так - тому ж прошу тебе шоб ти пояснив Наразі твій аргумент - крипта це засіб збереження накопичень. Що як на мене немає сенсу якщо засіб періодично знецінюється в 2-10 разів. +
Ну я ж тобі вже довів, що дивлячись на історію, на довгій дистанції накопичення можна не те що зберегти, а і навіть примножити. Бо навіть ті хто купляв біток на хаях в 2017 році і їм хватило терпіння, щоб перечекати ведмежий ринок, по сьогоднішньому курсу примножили свої накопичення на 228% за 4 роки. А збереження накопичення на короткий період терміном з рік - немає жодного сенсу, так як інфляція в межах одного року переважно не значна, хоча цього року друкарський станок потрудився на славу, і інфляція склала в штатах цілих 5 відсотків, що є досить багато, для такої економіки як сша, бо зазвичай там інфляція коливається в межах 1-2 відсотків. Здається все і коню зрозуміло, але тільки не тобі

Цитата:
Допис від vanco2 Переглянути допис
Альткоїни це окрема тема - до речі з фінансової точки зору спекуляції з альткоїнами теж підтримують ріст бітка - бо це один з способів накачки капіталізацію бітка. Їх купують, майнять а потім обмінюють знов таки на біток часто. А оці приколи з догкоїном це взагалі цирк який дуже добре показує цінність такого активу. Виходить Ілон Маск і в твітить пару постів про догкоїн - і його ціна починає стрімко рости - Маск потім публічно заявляє шо то він робить спеціально шоб пожартувати - але ціна росте далі! Або той же випадок коли Маск обвалив ціну бітка А за бітком як ти кажеш стоїть весь світ!
Гавнокоїни типу догі чи шиба я не розглядаю, бо як правило це якраз і є бульбашки, які як швидко ростуть, так само потім і швидко здуваються. Мене цікавлять монети, які мають під собою фундаментальну основу, мають чи матимуть широке практичне застосування в майбуньому та інтерес інституціональних інвесторів.

Додано через 6 хвилин
Навіть пенсійні фонди вже думають вкладатися. От дураки, ведуться на всякі МММ

Australian pension fund considers crypto investment | Financial Times

Востаннє редагував Chefild: 03.11.2021 о 09:43. Причина: Пізніше додано
Chefild зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 03.11.2021, 15:53 #2796089   #707
vanco2
 
Аватар для vanco2
Типово Відповідь: Біткойни та ефіри

Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Ну я ж тобі вже довів, що дивлячись на історію, на довгій дистанції накопичення можна не те що зберегти, а і навіть примножити. Бо навіть ті хто купляв біток на хаях в 2017 році і їм хватило терпіння, щоб перечекати ведмежий ринок, по сьогоднішньому курсу примножили свої накопичення на 228% за 4 роки. А збереження накопичення на короткий період терміном з рік - немає жодного сенсу, так як інфляція в межах одного року переважно не значна, хоча цього року друкарський станок потрудився на славу, і інфляція склала в штатах цілих 5 відсотків, що є досить багато, для такої економіки як сша, бо зазвичай там інфляція коливається в межах 1-2 відсотків. Здається все і коню зрозуміло, але тільки не тобі

Ну я ж не кажу що треба в баксах тримати гроші для довготривалого зберігання Ок - може я не правильно поставив питання. Пробую по іншому - от можна в фотди, ітіефи, акції вкладатись. В нерухомість. Кожен такий актив не просто має спекулятивну ціну - вот ціна на нерухомість повязана з ціною оренди і економічного стану регіону. Ціна акцій визначається прибутком і евалюейшеном компаній, ринком який компанія займає ітд. А шо визначає ціну бітка? Крім спекулятивної складової?


Цитата:
Допис від Chefild Переглянути допис
Гавнокоїни типу догі чи шиба я не розглядаю, бо як правило це якраз і є бульбашки, які як швидко ростуть, так само потім і швидко здуваються. Мене цікавлять монети, які мають під собою фундаментальну основу, мають чи матимуть широке практичне застосування в майбуньому та інтерес інституціональних інвесторів.

Додано через 6 хвилин
Навіть пенсійні фонди вже думають вкладатися. От дураки, ведуться на всякі МММ

Australian pension fund considers crypto investment | Financial Times
Прикольно. Правда я шось того боюсь. От наприклад останній раз масштабна фінансова криза сталась через деревативи - які були по суті запакованими борговими зобовязаннями по іпотеці. Подавались як надійний актив а насправді туда заради прибутку пакували все що могли. Тобто іпотеку давали нелегалам, людям по заробітку яких було відразу ясно що платити вони не зможуть, і головне - можна було позичати навіть на перший внесок + багато хто давав акцію - тіпа не платити за перші пару місяців Звичайно то надуло іпотечну бульбашку з невідворотним відкладеним на коротку перспективу схлопуванням. Так вот уявляю шо може статись якщо крипту напакують у всякі фонди і вона обвалиться. Вот у випадку з іпотекою - це просто був тимчасовий удар. Який просто обвалив ринок нерухомості, але в банків лишились цілі райони житла з якого виселили неплатників. А що буде якщо лусне крипта?
vanco2 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 03:46.