Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Новини з доріг міста

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 22.12.2020, 15:31 #2786157   #3361
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

не попадав туди в пікові години поки, то пробок не бачив. але попри ті острівці навтіь легківки на швидкості не дуже ризикують проїжати паралельно. ніби місця достатньо, але досить тісно. ну воно все задумане я так розумію зокрема і для заспокоювання трафіка, щоб не літали, то цю функцію вони точно виконують
ну і в проміжку між ними є можливість обійти якусь повзучу маршрутку, чи тролейбус. але це не є повноцінні 4 смуги.

Додано через 1 хвилину
коли тільки повирізали ті острівки і випав сніг, який попри край не почистили - то навіть легківки вдвох ен протискувались.

Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від Мановар Переглянути допис
Є таке передчуття, що хотіли добре зробити, але ВСРАЛИСЯ.... і тепер винного немає
там вроді по нових цих стандартах робили. 2.50 смуга чи 2.25. забув скільки там встановили зараз.
2.75 замість 3.50 як було раніше. хоча візуально здається ще менше.

Востаннє редагував switch: 22.12.2020 о 15:34. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.12.2020, 15:33 #2786161   #3362
Don Kihot
 
Аватар для Don Kihot
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата:
Допис від Мановар Переглянути допис
А як вам оновлення і "розширення" вулиці Тарнавського? Чесно в час пік не попадав туди, але от їхав в 7 ранку у вільному трафіку, то з троліком мій течик не влазили біля тих острівців... В чому суть того всього піареного ремонту ? Там що тепер реальні пробки і вверх і вниз?
Все там гаразд, два легковика спокійно проїжають (хоча так, з тролейбусом може вже і не влізе), звісно на швидкості 30-40, але і затори швидше не рухаються. тому великих пробок нема. Звісно тепер потрібно відповідно нанести розмітку, а не так як є що ліва смуга різко звужується. Надто багато на цій ділянці ДТП з пішоходами з летальним кінцем, тому, як на мене, острівці там виправдані.

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
ну воно все задумане я так розумію зокрема і для заспокоювання трафіка, щоб не літали, то цю функцію вони точно виконують
Надіюсь не додумаються лежачих наставити які тормозять потік в ноль. Звуження значно краще, коли трафік рухається повільно но стабільно

Востаннє редагував Don Kihot: 22.12.2020 о 15:46.
Don Kihot зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Мановар (22.12.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.12.2020, 15:49 #2786162   #3363
Мановар
бусовод
 
Аватар для Мановар
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

нові дбн з 2018 року ДБН В.2.3-5:2018 “Вулиці і дороги населених пунктів”,
Цитата Згідно з ДБН, мінімальна ширина острівця безпеки в місці пішохідного переходу повинна бути не менше 2 м, мінімальна довжина – 8 м. Вони можуть облаштовуватися на розділовій смузі або шляхом звуження смуг руху до 2,75 м і вигину осі смуги руху.
значить по суті ширина смуги мінімум має бути 2,75м, а двох смуг мінімум 5,5метрів
Мановар зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.12.2020, 20:55 #2786181   #3364
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата:
Допис від Don Kihot Переглянути допис
Все там гаразд, два легковика спокійно проїжають (хоча так, з тролейбусом може вже і не влізе), звісно на швидкості 30-40, але і затори швидше не рухаються. тому великих пробок нема. Звісно тепер потрібно відповідно нанести розмітку, а не так як є що ліва смуга різко звужується. Надто багато на цій ділянці ДТП з пішоходами з летальним кінцем, тому, як на мене, острівці там виправдані.
Не логічно все зроблено, бо в нормальних країнах не звужують полоси в острівках до 1,5 повноцінних смуги. Зараз ще немає снігу, з приходом останнього буде знов одна полоса, але до ремонту було дві вверх одна в низ, а тепер буде просто в зимовий період по одній..

Додано через 1 годину 5 хвилин
Маю таке питання, бо сьогодні виникла дискусія з співробітником. Перехрестя Т-подібне Руська-Острозького, як там з роз'їздами коли ти їдеш від Цуму і з сторони зеленої церкви. В моєму бачені, там йде острівок безпеки який переходить в дві смуги, далі перехід, відповідно кожен хто їде з своєї сторони має свою полосу, а далі якщо шо то перестроюється. Співробітник стоїть на думці, що з сторони Цуму діє правило перешкоди з права і ті хто звідти їдуть, то мають пропустити. От і думаю хто таки правий. Бо мені трохи не логічно виглядає його думка, так як всі там на переході перестроюються, що в принципі не комельфо, а як за переходом, то вже явна зміна смуг, і ті хто міняє має пропускати.

Востаннє редагував Samyel_Fox: 22.12.2020 о 20:55. Причина: Пізніше додано
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.12.2020, 21:24 #2786185   #3365
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

При повороті праворуч сліт триматись правої смуги, або якомога правіше, не пам'ятаю як точно звучить. То єсть как би не повинна машина від церкви лізти в ліву смугу.
Хоча стосовно перешкоди - то є також чітке правило яке зобовязує при повороті ліворуч дати дорогу тим, хто рухається прямо і праворуч. А перешкода справа - то таке, на хлопський розум.

Додано через 3 хвилини
При виїзді від цума наліво теж ніби 2 вузькі смуги зараз. Коли назустріч від перемоги виїжає авто направо - воно не вписується в одну смугу. Особисто я зупиняють і пропускаю. Хоча і вони зупиняються теж. Іноді їду першим якщо бачу що пропускає.

До речі - а від політеху вниз до цума заборони вже нема?

Додано через 5 хвилин
Коротше пункт 10.5 для того що від церкви і 16.6 для того, що від цуму. На мою думку в разі дтп більше значення буде мати в кого перевага і винним буде той, що від цума.

Востаннє редагував switch: 22.12.2020 о 21:24. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.12.2020, 21:50 #2786188   #3366
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата
Допис від switch Переглянути допис

До речі - а від політеху вниз до цума заборони вже нема?
.
Там зі сторони політєху зняли знак рух заборонений, а зі сторони цуму висить. Тобто тепер від полєтєху до цуму їхати по правилах ок, а навпаки досі заборонено.

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від switch Переглянути допис
При повороті праворуч сліт триматись правої смуги, або якомога правіше, не пам'ятаю як точно звучить. То єсть как би не повинна машина від церкви лізти в ліву смугу.
Хоча стосовно перешкоди - то є також чітке правило яке зобовязує при повороті ліворуч дати дорогу тим, хто рухається прямо і праворуч. А перешкода справа - то таке, на хлопський розум.
.
В тому і фіча, що мені виглядає то не правильно, бо по суті там перестроїтись по правилах можна вже після переходу, а там вже дві смуги і ти з правої в ліву перестроюєшся. Коротч, якась єресь в тому місці.

Востаннє редагував Samyel_Fox: 22.12.2020 о 21:50. Причина: Пізніше додано
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.12.2020, 22:11 #2786190   #3367
Мановар
бусовод
 
Аватар для Мановар
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата:
Допис від Samyel_Fox Переглянути допис
Тобто тепер від полєтєху до цуму їхати по правилах ок, а навпаки досі заборонено.
По моєму, зняли знаки заборони і від сторони цуму в сторону політєху
Мановар зараз поза форумом  
Подякував(ла):
hunter07 (23.12.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.12.2020, 22:22 #2786191   #3368
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата:
Допис від Мановар Переглянути допис
По моєму, зняли знаки заборони і від сторони цуму в сторону політєху
Та нє, минулого тижня спеціально зауважував, що висити біля цуму, самому було цікаво чи з обох сторін зняли.
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.12.2020, 22:30 #2786192   #3369
Мановар
бусовод
 
Аватар для Мановар
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Вчора їхав троліком, то біля цуму над смугою руху висить лише знак "зупинка заборонена". Ніяких більше я не побачив. Хоча стверджувати на 100 проц. не буду, міг провтикати
Мановар зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 22.12.2020, 22:41 #2786193   #3370
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
При повороті праворуч сліт триматись правої смуги, або якомога правіше, не пам'ятаю як точно звучить. То єсть как би не повинна машина від церкви лізти в ліву смугу.
бо там в правій смузі часто машини припарковані..а чуть дальше зупинка маршрутки.
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.12.2020, 07:37 #2786200   #3371
selb
Активний учасник
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Від ЦУМа рух дозволений.
Щодо перехрестя, то там усе вказує на дві смуги. Одна смуга там лише для аленів, що їздять посеред дороги по двом смугам одночасно.

Востаннє редагував selb: 23.12.2020 о 07:47.
selb зараз поза форумом  
Подякував(ла):
hunter07 (23.12.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.12.2020, 09:19 #2786211   #3372
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата
Допис від selb Переглянути допис
Від ЦУМа рух дозволений.
Щодо перехрестя, то там усе вказує на дві смуги. Одна смуга там лише для аленів, що їздять посеред дороги по двом смугам одночасно.
та справа не в тім, одна там смуга чи 2.
справа в тому, що якщо станеться ДТП, бо зустрінуться 2 баранчика, які одне одному поступатись не захочуть - як буде складено протокол. І на мою думку винним в ДТП буде той, що виконував поворот ліворуч, бо він мав надати перевагу. а тому, що їхав від церкви лише впаяють штраф за порушення пункту 16.6.
хоча може я і помиляюсь, може реально поліція вважатиме, що він виконував перелаштування. Але я би не став ризикувати.
switch зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Samyel_Fox (23.12.2020)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.12.2020, 22:29 #2786260   #3373
selb
Активний учасник
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

switch, сьогодні спеціально глянув: від «острівка» до переходу йде одинарна суцільна. Тобто, при ДТП буде винен той, хто змінював смугу руху. У наших реаліях — це той, що їде від церкви. Ті що їдуть від ЦУМа пропускати нікого не зобовʼязані.
selb зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 23.12.2020, 22:59 #2786261   #3374
Мановар
бусовод
 
Аватар для Мановар
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Там не зовсім все так ясно, як думаєте. Зимою, наприклад , коли впеде сніг, водій сам має визначити ширину смуги і т.д , тому від озону буде перевага. Плюс нюанс , що розмітка в нас восновному стерта і малопомітна, тож якщо про це згадають в протоколі, то має бути експертиза і т.д...а це вже не стопроцентна виграшна справа тих хто їде від цуму.
Краще на цьому перехресті ддд
Мановар зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2020, 15:02 #2786283   #3375
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Про знаки біля ЦУМу - таки не бачив я ніби ніяких заборон, щоб їхати від зеленої церкви прямо (щойно там був), але тягучка в лівому ряді стояла аж власне від церкви, тому я по звичці взяв вправо і поїхав через Острозького
ПС: на тарнавського на перехресті з київською в сторону В.Великого тепер можна їхати з двох рядів (наче не привидівся мені знак такий), але народ бачу по звичці шикується в лівому ряді.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 24.12.2020, 21:46 #2786327   #3376
selb
Активний учасник
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
на тарнавського на перехресті з київською в сторону В.Великого тепер можна їхати з двох рядів (наче не привидівся мені знак такий), але народ бачу по звичці шикується в лівому ряді.
Ще до реконструкції можна було так їздити. Може колись і стояв якийсь знак, але то було давно і неправда.
selb зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2020, 09:32 #2786336   #3377
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Глянув інтересу заради на гуглі - нема знака взагалі ніякого (рядності), тільки світлофор, головна і табличка зміни напрямку. В принципі це дозволяло їхати прямо з двох рядів і так, але ніхто не їхав. Тепер висить явний знак, і можуть таки їхати. При лівому повороті від В.Великого на Київську - варто враховувати.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 25.12.2020, 10:20 #2786339   #3378
Мановар
бусовод
 
Аватар для Мановар
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Там вроді цього року мають влаштувати кільцеву розв"язку Але це буде після завершення будівництва дороги від 9 бурси в сторону Текстильної....до речі при виїзді на текстильну теж кільце передбачене
поправка, кільце на тарнавськг-київська не передбачене, а от на текстильній маєбути

Востаннє редагував Мановар: 25.12.2020 о 12:11.
Мановар зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2020, 18:39 #2786416   #3379
Samyel_Fox
Sex, Drugs & Rock'n'Roll
 
Аватар для Samyel_Fox
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Все супер, але там після перехрестя в сторону В.Великого одна смуга, як її ділити, коли з двох полос поїдуть. Чув що збираються розшити її, але як на мене, то вже тоді треба ставити такі знаки.
Samyel_Fox зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 27.12.2020, 18:47 #2786420   #3380
Don Kihot
 
Аватар для Don Kihot
Типово Відповідь: Новини з доріг міста

Цитата:
Допис від Samyel_Fox Переглянути допис
Все супер, але там після перехрестя в сторону В.Великого одна смуга, як її ділити, коли з двох полос поїдуть. Чув що збираються розшити її, але як на мене, то вже тоді треба ставити такі знаки.
Тепер на В. Великого тільки з лівої


Востаннє редагував Don Kihot: 28.12.2020 о 10:25.
Don Kihot зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 04:01.