Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Мистецтво > Література

Література Література: пошук, обговорення книг, рецензії, творчість форумчан


"Бизнес без правил". Андрей Парабеллум, Николай Мрочковский

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 13.02.2011, 13:54 #1576539   #1
borikxb
Guest
Типово "Бизнес без правил". Андрей Парабеллум, Николай Мрочковский

Нещодавно прочитав книгу «БИЗНЕС БЕЗ ПРАВИЛ. КАК РАЗРУШАТЬ СТЕРЕОТИПЫ И ПОЛУЧАТЬ СВЕРХПРИБЫЛЬ» автори Андрей Парабеллум, Николай Мрочковский.

Спочатку про погане: у книзі основна увага концентрується на загальних проблемах, які постають перед бізнесменом і порівняно мало конкретики. Тобто, якщо ви хочете прочитати книгу і відразу заробити мільйони, краще її не читайте. Це поради, які вам допоможуть, а не стратегія дій. Також не сподобалась структура книги, особливо посилання з замашками реклами, які є у кожному розділі.
З іншого боку, книжка написана дуже просто, з використанням лексики пересічної людини, що робить її цікавою не лише для тих, хто займається бізнесом, а й для того, хто це лише планує і ще не має достатнього досвіду. Наприклад, я не зовсім не профі, але книжку дочитав до кінця і про це не жалію. Більше того, автор зумів вкласти в кілька сотень сторінок інформацію, яка переважно здобувається протягом років, максимально підкресливши головне.
Моя загальна оцінка – тверда четвірка, хоч могло бути і краще.
 
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 13.03.2011, 18:31 #1600762   #2
Bluemoon
 
Аватар для Bluemoon
Типово Відповідь: "Бизнес без правил". Андрей Парабеллум, Николай Мрочковский

Ну якщо ти про оцю книгу, то як на мене тут дуже вже багато реклами. Книжка нею аж кишить. Але що ж поробиш, реклама, то великі гроші. Про рекламний бізнес автори і багато розповідають в книзі.

Але якшо цей момент упустити, то інформації корисної там дійсно багато. Читається легко. Може бути корисною навіть початківцям. Хоча не всі можуть слідувати покроковому алгоритму, який описується в книзі, бо навіщо ж тоді людині голова. Треба нею іноді і самому думати. Але є люди, які хочуть, щоб думали за них і намагаються чітко наслідувати інших. Є також багато корисної інфи для теоретиків. В загальному відчувається, що писала людина з багатим досвідом.
Як на мене, то для загального розвитку книга непогана. Може й тягне на 4.
Bluemoon зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 12:30.