Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Спорт > Здоров'я


Як мені набрати м'язову масу з допомогою спортивного харчування, з найменшою шкодою для здоров'я?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 25.08.2012, 10:43 #2020472   #1
realist
Типово Як мені набрати м'язову масу з допомогою спортивного харчування, з найменшою шкодою для здоров'я?

Як мені набрати м'язову масу з допомогою спортивного харчування, з найменшою шкодою для здоров'я?
realist зараз поза форумом  
Старий 25.08.2012, 10:49 #2020479   #2
DriveSportZal
Учасник
 
Аватар для DriveSportZal
Типово Відповідь: Набрати м'язову масу.

Пропоную обирати протеїни та гейнери без сумнівного походження. Найкращим варіантом буде поєднання високоінтенсивного і короткого по часу тренування (яке повинно циклюватися з легкими періодами для відновлення і росту м'язів) та прийому спортивних добавок (гейнерів і протеїнів) між 3-ма прийомами їжі та одразу після тренувань. Можна застосувати креатин, який себе добре зарекомендував за останні 15 років.
DriveSportZal зараз поза форумом  
Старий 25.08.2012, 10:59 #2020485   #3
realist
Типово Відповідь: Набрати м'язову масу.

Цитата:
Допис від DriveSportZal Переглянути допис
Пропоную обирати протеїни та гейнери без сумнівного походження. Найкращим варіантом буде поєднання високоінтенсивного і короткого по часу тренування (яке повинно циклюватися з легкими періодами для відновлення і росту м'язів) та прийому спортивних добавок (гейнерів і протеїнів) між 3-ма прийомами їжі та одразу після тренувань. Можна застосувати креатин, який себе добре зарекомендував за останні 15 років.
тренуватись є можливість тільки вдома. Тобто віджимання, присідання, підтягування, прес і т.д. Можна таке тренування поєднувати з вживанням креатину?
realist зараз поза форумом  
Старий 25.08.2012, 12:47 #2020543   #4
DriveSportZal
Учасник
 
Аватар для DriveSportZal
Типово Відповідь: Набрати м'язову масу.

Цитата
Допис від realist Переглянути допис
тренуватись є можливість тільки вдома. Тобто віджимання, присідання, підтягування, прес і т.д. Можна таке тренування поєднувати з вживанням креатину?
креатин як правило діє на ріст сили, і як наслідок росте і маса тіла. Якщо організм не буде навантажуватися кожного разу з іншою інтенсивністю (більшою як правило), то росту сили і маси не слід очікувати більше 1 місяця. Потім треба буде до підтягувань і віджимів на брусах довішувати хоч кілька кілограм кожного місяця і намагатися працювати у 6-10 повторах - за відчуттями з ідеальною технікою в бодібілдерському стилі. Якщо техніка виконання буде вулична а не бодібілдерська, то нормальна маса Вам не світить...
DriveSportZal зараз поза форумом  
Старий 25.08.2012, 13:17 #2020560   #5
eleKtrik
 
Аватар для eleKtrik
Типово Відповідь: Як мені набрати м'язову масу з допомогою спортивного харчування, з найменшою шкодою для здоров'я?

рецепт простий, тре хавати від 5 разів не день і вище.
тобто їсиш через кожних 1,5-2 години, також перед сном
eleKtrik зараз поза форумом  
Старий 25.08.2012, 14:51 #2020596   #6
Сомбра
Lobo nao mata lobo
 
Аватар для Сомбра
Типово Відповідь: Як мені набрати м'язову масу з допомогою спортивного харчування, з найменшою шкодою для здоров'я?

Цитата:
Допис від eleKtrik Переглянути допис
рецепт простий, тре хавати від 5 разів не день і вище.
тобто їсиш через кожних 1,5-2 години, також перед сном
Він не свиню відгодовує а набирає мязеву масу.
З лікрем консультувався про свої плани?? Я б радив все таки проконсультуватись, молоді люди люблять перебори, а серце відреагує на нагрузки по своєму. НЕ забувай що серце той самий мяз!
Сомбра зараз поза форумом  
Старий 25.08.2012, 15:53 #2020615   #7
salt
Учасник
Типово Відповідь: Як мені набрати м'язову масу з допомогою спортивного харчування, з найменшою шкодою для здоров'я?

Цитата:
Допис від eleKtrik Переглянути допис
рецепт простий, тре хавати від 5 разів не день і вище.
тобто їсиш через кожних 1,5-2 години, також перед сном
Підтримую на всі 100% (можливо інтервал між прийомами трохи більший). Додам тільки те, що їсти потрібно "правильну" (здорову) їжу + креатин. Стосовно протеїну і гейнеру - це все кльово, але не виправдовувані витрати. Банально, але м"ясо, риба, молоко, кисломолочні продукти, яйця і т.д. + складні вуглеводи, при твоєму займанні, погасят катаболізм, відновлять сили і, на певній фазі, дадуть приріст мязевої маси. P.S. не забувай про воду (звичайну не газовану)
salt зараз поза форумом  
Подякував(ла):
designer (26.08.2012)
Старий 25.08.2012, 16:49 #2020631   #8
eleKtrik
 
Аватар для eleKtrik
Типово Відповідь: Як мені набрати м'язову масу з допомогою спортивного харчування, з найменшою шкодою для здоров'я?

Цитата:
Допис від Сомбра Переглянути допис
Він не свиню відгодовує а набирає мязеву масу.
З лікрем консультувався про свої плани?? Я б радив все таки проконсультуватись, молоді люди люблять перебори, а серце відреагує на нагрузки по своєму. НЕ забувай що серце той самий мяз!
мязеву масу на самому харчуванні не набереш ( ніколи). просто будеш в тонусі і все.
П.С. Сомбра ти ж йог , ти в цьому ж не дуже шариш

Додано через 2 хвилини
Цитата
Допис від salt Переглянути допис
Підтримую на всі 100% (можливо інтервал між прийомами трохи більший). Додам тільки те, що їсти потрібно "правильну" (здорову) їжу + креатин. Стосовно протеїну і гейнеру - це все кльово, але не виправдовувані витрати. Банально, але м"ясо, риба, молоко, кисломолочні продукти, яйця і т.д. + складні вуглеводи, при твоєму займанні, погасят катаболізм, відновлять сили і, на певній фазі, дадуть приріст мязевої маси. P.S. не забувай про воду (звичайну не газовану)
ну це само собою ( готова їжа з супер маркета не підходить).
для початківця з хімії не раджу починати , а то ще "здохне" ( підшлункова ,нирки , серце і так далі).
хоча б місяців 2-3 тупо на норм харчуванні посидіти

Востаннє редагував eleKtrik: 25.08.2012 о 16:52. Причина: Пізніше додано
eleKtrik зараз поза форумом  
Старий 11.09.2012, 10:41 #2031454   #9
Distemper
псіх одіночка
 
Аватар для Distemper
Типово Відповідь: Набрати м'язову масу.

Цитата:
Допис від DriveSportZal Переглянути допис
креатин як правило діє на ріст сили, і як наслідок росте і маса тіла. Якщо організм не буде навантажуватися кожного разу з іншою інтенсивністю (більшою як правило), то росту сили і маси не слід очікувати більше 1 місяця. Потім треба буде до підтягувань і віджимів на брусах довішувати хоч кілька кілограм кожного місяця і намагатися працювати у 6-10 повторах - за відчуттями з ідеальною технікою в бодібілдерському стилі. Якщо техніка виконання буде вулична а не бодібілдерська, то нормальна маса Вам не світить...
креатин до росту мязів додає не дуже багато практично всі хто в цьому компетентний і його вживвавк говорять що лише приріст сили відчуваєш ріст мязів практично не помітний. Гейнери та вуглеводи для набору масси більше дають приріст ніж креатин.

Також треба визначити тип тілобудови який. Ендоморф , Ектоморф чи Мезоморф. Ато якщо ти Ендоморф і будуєш тренування де 90% аеробних вправ та вправ на витривалість + біг то ти при швидкому метаболізмі і так спалиш всі калорії , що засвоюються тому тут треба підхід до тренуваннь та харчування теж підбирати і не забувати , що в кожного організм індивідуальний.
Distemper зараз поза форумом  
Старий 13.09.2012, 17:35 #2033236   #10
Victor
Типово Відповідь: Як мені набрати м'язову масу з допомогою спортивного харчування, з найменшою шкодою для здоров'я?

є одна популярна американська програма, де 100% без шкоди для здоровя нарощуєш мязову масу, але забув як вона називається бо не цікавлюсь тим, якшо треба то пошукаю по памяті.
Victor зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 14:18.