Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Авто / мото / вело > Авто


Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 12.11.2013, 12:14 #2299254   #121
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Отак читаю я цю вітку і що скажу - ну все як у житті.
От є пару непробивних тіл - і ти їм що не пиши що не пояснюй - вони будуть твердити що от таке життя і все тут, і то що машина на клумбі чи на тротуарі - то так має бути і по іншому не можна Пофіг що 10 з 9 якось знаходять вихід з ситуації - він 1 але правий, а всі решта йому зазрять.
так само той з мерсом в мене - тоже певно вважає себе гарним водієм, поставив свого катафалка так, щоб інший попри нього вільно проїхати міг. А то що тротуар перекрив - ну... так треба
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2013, 12:27 #2299266   #122
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Отак читаю я цю вітку і що скажу - ну все як у житті.
От є пару непробивних тіл - і ти їм що не пиши що не пояснюй - вони будуть твердити що от таке життя і все тут, і то що машина на клумбі чи на тротуарі - то так має бути і по іншому не можна Пофіг що 10 з 9 якось знаходять вихід з ситуації - він 1 але правий, а всі решта йому зазрять.
так само той з мерсом в мене - тоже певно вважає себе гарним водієм, поставив свого катафалка так, щоб інший попри нього вільно проїхати міг. А то що тротуар перекрив - ну... так треба
"Лобанов, ты опять все слова перепутал"(с) Машина на газоні, як і в проїзді - це ненормально. І так само ненормально нищити чуже майно, бо тобі щось там здалось і ти відчув себе Бетменом-месником за кривди народні. Але, ти ніколи не думав, що одна-єдина десята там, тому, що попередні 9 зайняли все місце на парковці?
А ти ніколи не думав, що анонімним онаністам автономним націоналістам буде скаржитись інший мудак, який облюбував собі зайняте місце на газоні? Тут розказують як в Європі добре, на вулиці не курять і в під"їздах не плюють. Так ось, в Європах нормальне явище здати правоохоронцям водія який запаркувався з порушенням. Ми чомусь хочемо досягти Європейських порядків варварськими методами. Може досить винаходити велосипед?
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2013, 14:21 #2299315   #123
Hurricane
 
Аватар для Hurricane
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Цитата:
Допис від Petro Ford Переглянути допис
...всі ті хто ще вчора плювався на неправильно запарковані машини, сьогодні почнуть висиратися, що нема де з собачкою погуляти. Не так?
Якщо собачки, звиняйте за мій хранцузький, сратимуть на газонах, а ще гірше - на дитячих майданчиках - і господарі за своїми улюбленцями не прибиратимуть - то вони (господарі) точно такі ж, як і автовласники, що паркуються на газонах, як догхантери, що вбивають собак, як націонал-онаністи (чи як їх там), що ріжуть колеса... Вони всі для мене однакові в тому, що порушують встановлені в суспільстві норми і правила, хтось законодавчо встановлені, хтось просто морально-етичні.
Хоча... про що я. Моральні норми у кожного свої. Для когось і у власній хаті купа лайна - норма. А ще для когось - норма жити прямо в купі лайна.
Hurricane зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2013, 15:16 #2299344   #124
Petro Ford
 
Аватар для Petro Ford
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Цитата:
Допис від Hurricane Переглянути допис
Вони всі для мене однакові в тому, що порушують встановлені в суспільстві норми і правила, хтось законодавчо встановлені, .
Ну так, а я про що?

Востаннє редагував Petro Ford: 12.11.2013 о 15:28.
Petro Ford зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2013, 17:06 #2299398   #125
TERNOPILSKIY
Учасник
 
Аватар для TERNOPILSKIY
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Хороша пропозиція, для початку, попередити невихованого власника авто запискою на лобовому склі. Другий раз спустити шини і знов попередити запискою. І на третій раз (для такого нахаби) можна і пробити шини. А як інакше, якщо добрими словами не достукаєшся до залізобетонної голови?
TERNOPILSKIY зараз поза форумом  
Подякували 2:
D@nZeL (12.11.2013), Sany (12.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2013, 21:55 #2299563   #126
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

всьо до сраки
всі вівці
всім різати колеса

вшьо
Sasha зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 12.11.2013, 23:46 #2299593   #127
kolibryks
 
Аватар для kolibryks
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

А той активіст Павло Бойко часом шиномонтажа немає? Може ще й колеса потрохи продає. Ну взамін порізаним. Тому й спускати нецікаво, тільки різати.

Анекдот в тему:
Сидит мужик за компьютером.
В окно влетает кирпич, обернутый бумагой , попадает в монитор, монитор разбивается. Мужик поднимает кирпич, разворачивает бумагу, читает: "Продам новый монитор"
kolibryks зараз поза форумом  
Подякували 2:
Romko_7 (21.11.2013), TERNOPILSKIY (13.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.11.2013, 23:48 #2300812   #128
inq
 
Аватар для inq
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

http://www.youtube.com/watch?v=HJQHMiBhnJ8#t=54
inq зараз поза форумом  
Подякували 2:
switch (15.11.2013), TERNOPILSKIY (15.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2013, 08:05 #2300860   #129
TERNOPILSKIY
Учасник
 
Аватар для TERNOPILSKIY
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Цитата:
Допис від inq Переглянути допис
http://www.youtube.com/watch?v=HJQHMiBhnJ8#t=54
Оце я розумію, по темі.
TERNOPILSKIY зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.11.2013, 09:11 #2300890   #130
riznyk
 
Аватар для riznyk
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

<irony>з порізаними шинами він не зможе від"їхати і врятувати людські життя! ріжучи шини, ви вбиваєте людей! </irony>
riznyk зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.11.2013, 22:47 #2304105   #131
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Сьогодні повертався додому, біля 8 вечора - стоїть авто посеред подвір"я.
по периметру подвір"я все забито, людина не мала де вже приткнути машину - лишила просто посеред дороги. Не надовго правда.
Питання до тих, кому лінь стоянку пошукати і в кого втрачається сенс в машині, якщо вона не під вікном - це нормально по вашому?
Позавчора диван мені привозили - як не крути - машині стати нема де. Все заставлене автомобілями жильців будинку, довотись ставати посеред подвір"я і розвантажувтаи так, при цьому поки диван розвантажували, виносили наверх, монтували - проїхати через двір - не реально.
І це ще поки що все культурно в дворі - ще навтіь по клумбах не паркуються і на тротуари тільки з одного боку заїжають.
Сьогодні вірну думку почув в сюжеті про пороколювання шин - доки всім буде ця проблема побоку - немає жодного стимулу вирішувати питання з парковками. пропозицію породжує попит, а попиту немає, бо нашо якщо можна двори і тротуари позаставляти?
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.11.2013, 23:16 #2304121   #132
Nobel
 
Аватар для Nobel
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

switch

я б приміром ніколи не купив квартиру в будинку, де немає парковочних місць...або 2-3 на 3 підїзди..

це проблеми забудовника, що будинки здають на клаптику землі...а ні норм парковки ні дитмайданчика немає..
Nobel зараз поза форумом  
Подякував(ла):
riznyk (22.11.2013)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 21.11.2013, 23:28 #2304124   #133
Sasha
 
Аватар для Sasha
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

а якшо купив квартиру і був двір
а потім в його дворі побудували ше один будинок

з"їжжати?
Sasha зараз поза форумом  
Подякував(ла):
DIC (22.11.2013)
Офтопів до посту: 1  Офтоп  
Старий 22.11.2013, 00:05 #2304131   #134
Romko_7
 
Аватар для Romko_7
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Тема то про водіїв мажорів.Як відрізнити мажора від не-мажора?Підозрюю шо ті "робінгуди" будуть різати всім підряд,навіть пенсіонеру на старій копейці.Йшли мімо,чікнули колесо,виклали в ютуб.Бо це ж прікольно лол.Ясно шо це буде відбуватись вночі,бо вдень сцикануть таке робити.

В нас (ссср) як масиви будували,то ніхто не розраховував шо буде машина чуть не в кожній квартирі,тому з цим або прийдеться змиритись або будувати десь (хз де) багаторівневі парковки,але то нереально бо невигідно.
Або ж зносити будинки і будувати так як це повинно бути - в підвалі 3 поверхова парковка.Думаю,через яких 40-50 років це самий реальний варіант,ті хрущовки і "панельки" довше фізично не можуть простояти.Вони і так всі терміни відслужили давно.
Romko_7 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.11.2013, 07:08 #2304147   #135
mhl
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Питання до тих, кому лінь стоянку пошукати і в кого втрачається сенс в машині, якщо вона не під вікном - це нормально по вашому?
=
Цитата
Допис від switch Переглянути допис
довотись ставати посеред подвір"я і розвантажувтаи так, при цьому поки диван розвантажували, виносили наверх, монтували - проїхати через двір - не реально.
Мені здається, що згідно твоїх правильних принципів, які ти відстоюєш тут на форумі, треба було спочатку вигрузити диван біля під'їзду, потім не полінуватися, а пошукати нормальну стоянку замість того, щоб серед подвір'я ставити машину, а потім вже нести диван наверх і монтувати.
mhl зараз поза форумом  
Подякував(ла):
D@nZeL (22.11.2013)
Офтопів до посту: 3  Офтоп  
Старий 22.11.2013, 08:45 #2304185   #136
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Згідно моїх правильних принципів - подвір"я має бути вільним, щоб при потребі без проблем могла заїхати чи вантажівка з меблями, якщо хтось вїжає чи переїжає, чи швидка до когось, чи та ж пожарка, не дай Боже.
У вас, шановні водії, справді мізки атрофуються настільки, що ви крім своїх кінцівок, якими кілометр іти прийдеться, ні про що інше вже думати не можете?

Додано через 2 хвилини
Подвір"я багатоповерхівки - це не стоянка. Треба вночі їхати на київ, приїхав вночі з києва - поставив машину під хату. Заїхав на обід чи по справах додому - поставив під хатою. В інших випадках - маєш мати місце на стоянці чи гараж і тримати машину там.

Востаннє редагував switch: 22.11.2013 о 08:45. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.11.2013, 09:00 #2304194   #137
barvik777
 
Аватар для barvik777
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
маєш мати місце на стоянці
на Злуки на будують будинки на стоянці,на Купчинського на місці колишньої стоянки будують торговий комплекс,на Куліша парковку забрали, біля диканьки парковку закрили, на місці величезної парковки збудували себн(дротики)...

де блін твої стоянки??
barvik777 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.11.2013, 09:05 #2304195   #138
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Ок. Я живу в районі київської. Не водій. Наскільки так памятаю найблищі стоянки:
Біля Метро в районі Оріона.
На Тарнавського
На Злуки біля Барвінку
На Стуса ще вроді є, теж в районі оріона.
Питання - на всіх цих стоянках нема жодного паркомісця, що всі двори баму забиті машинами?
До них - менше кілометра від мене.
тут просто чую постійно ниття мол "а що нам робити, ми ж не маєм де свою машину діти?" - походити, попитати?

Додано через 3 хвилини
Але це вже, по моєму, перебор трохи, якщо пішохід буде ходити і випитувтаи, де є місця для парковки, нє?

Востаннє редагував switch: 22.11.2013 о 09:05. Причина: Пізніше додано
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.11.2013, 09:15 #2304198   #139
barvik777
 
Аватар для barvik777
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

Цитата
Допис від switch Переглянути допис
На Злуки біля Барвінку
там будинки повним ходом будують

Додано через 1 хвилину
Цитата
Допис від switch Переглянути допис
Питання - на всіх цих стоянках нема жодного паркомісця, що всі двори баму забиті машинами?
а ти піди запитай чи є в них постійні місця ,а потім пиши

Востаннє редагував barvik777: 22.11.2013 о 09:15. Причина: Пізніше додано
barvik777 зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 22.11.2013, 09:27 #2304210   #140
switch
Активний учасник
Типово Відповідь: Водіям-мажорам у Тернополі різатимуть шини

А що ж ви навіть не пікните, що в вас стоянки забирають? Чого не поїдете під міськраду посигналити? Вас все влаштовує Пофіг що самому приходиться протискуватись через забитий машинами двір і лізти в калюжу, обходячи машину сусіда, пофіг що доставка до підїзду доїхати не може - зато до своєї пару кроків. Логічно що всіх все влаштовує, крім пішоходів.
switch зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 06:20.