Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Балачки файного міста > Політика, економіка, історія та релігія > Релігія


Яка віра правдива?

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 14.02.2016, 20:41 #2615355   #4241
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата мені якось однаково до якої ви належите організації ви сказали що в молитві Ісус вчив апостолів святити імя Ісус. і це викликало у мене таку бурхливу реакцію що дах поїхав і воістину бог цього віку засліпив вам розум. Імя Бога ЄГОВА і це імя є у моєму перекладі воно зустрічається 7216 разів а це означає що це Імя
--- musluvec ви на кого тут полюєте? і до якої організації належите ? щось виникають сумніви виходячи з дати реєстрації на цьому форумі та зі стилю написання дописів, навряд чи до свідків єгови ........надто тупо навіть як для свідків здійснюється виклад у дописах.

Востаннє редагував engar: 14.02.2016 о 20:47.
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2016, 21:54 #2615405   #4242
Новак
 
Аватар для Новак
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
Подивіться тверезо на Писання відкиньте весь мусор з голови це ж елементарно . Апостоли проповідували Ісуса Месію так як він примирив людей з Богом а честь і славу віддавали Єгові. Ніколи Ісус не хотів слави від людейі тим більше щоб вони святили його імя.
musluvec, дивіться що вийшло:
1. Апостоли віддавали всю честь також і Ісус Христу, включно аж до картини, яку описав апостол Іван у Откровенні, де перед Ісусом падають на лице своє 24 старці і кладуть Йому до ніг золоті вінці, та співають пісню, в якій (явно єретично, як по-вашому) віддають Йому всю честь і славу і благословіння.
2. Ісус теж, з Ваших міркувань, став єретиком, бо дозволив Собі приймати честь і славу від усього творіння, від того що на Небі, на землі і під землею, пам"ятаєте?
А почалося це ще під час Його приходу на землю, коли Він говорив отакі речі про Себе:
Цитата 44 А Ісус підняв голос, та й промовляв: Хто вірує в Мене, не в Мене він вірує, але в Того, Хто послав Мене.
45 А хто бачить Мене, той бачить Того, хто послав Мене.
(Iван.12:44,45)
Уявляєте?!
Ісус стверджував, що хто бачить Його, той бачить Отця!
Ви ж пам"ятаєте цитату із книги Вихід про те, що "людина не може побачити Єгову і жити"? А тут, Якийсь Ісус, чоловік, стверджує, що той, хто бачить Його, той насправді бачить Єгову!
Ну хіба це називається "святити ім"я Єгова"?
Як твориво (а Ви ж вважаєте Ісуса творивом?) може дозволяти собі такі речі?
Як думаєте, таку людину, як Ісус, вигнали б з організації свідків за богозневагу, чи ні? Я не питаю чи вбили б (як це зробили тодішні релігійні керівники, мотивуючи Його гріх тим, що "Він, будучи людиною, робить Себе рівним Богові"), Ваші керівники не вбивали б Ісуса, я майже певний. Але чи терпіли б Його витівки?
Новак зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2016, 22:05 #2615412   #4243
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Як думаєте, таку людину, як Ісус, вигнали б з організації свідків за богозневагу, чи ні? Я не питаю чи вбили б (як це зробили тодішні релігійні керівники, мотивуючи Його гріх тим, що "Він, будучи людиною, робить Себе рівним Богові"), Ваші керівники не вбивали б Ісуса, я майже певний. Але чи терпіли б Його витівки?
--- так вони де-факто і винали Його ...... хоч де-юре замінивши на просто людину-ангола у віртуальному тілі ...........
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 14.02.2016, 23:39 #2615440   #4244
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата "людина не може побачити Єгову і жити"?
Зате Ісуса бачили.

Додано через 4 хвилини
Цитата А тут, Якийсь Ісус, чоловік, стверджує, що той, хто бачить Його, той насправді бачить Єгову!
Бо він представляв Єгову, як Посередник, настільки точно, що Єгова зробив би все так само- Ісус ХрИстос дуже кваліфіковано (досконало), на вищому рівні все виконав, що йому сказав зробити Єгова- все що було наперед проголошено через пророків, все збулось через Ісуса, всі слова Єгови виконались:"звершилось" (сталось, виконалось).

Додано через 8 хвилин
Цитата Я не питаю чи вбили б (як це зробили тодішні релігійні керівники, мотивуючи Його гріх тим, що "Він, будучи людиною, робить Себе рівним Богові")
Бо мали хвору уяву і чорну зависть.

Додано через 3 хвилини
Цитата бо дозволив Собі приймати честь і славу
Собі він (від людей) не приймав. Прямо так і сказав.

Востаннє редагував Ychen: 14.02.2016 о 23:39. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2016, 04:13 #2615462   #4245
musluvec
Активний учасник
 
Аватар для musluvec
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Хіба це таке важке запитання що три сторінки ніхто не дав правильної відповіді ( у молитві (Матвія6:9)9. Ви ж моліться отак: Отче наш, що єси на небесах! Нехай святиться Ім'я Твоє…) про яке імя говорив Ісус? Питання і далі відкрите. На підставі чого всі тут стверджують що апостоли християни не святили імя Єгова відповідь- тому що в грецьких писаннях не має цього імені. Це не є відповідь я би сказав повна зневага до Божого імені.

Востаннє редагував musluvec: 15.02.2016 о 04:19.
musluvec зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2016, 08:20 #2615485   #4246
wisper
Banned
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата про яке імя говорив Ісус?
В цій молитві Ісус не назвав жодного з багатьох імен,а це означає,що цей вислів є в переносному значені і святити тут треба не імя,а саму особу про яку говориться.

Мені це було зрозуміло ще в глибокому дитинстві,а тут дорослі хлопи і таку єрунду питають.

Додано через 1 хвилину
Цитата На підставі чого всі тут стверджують що апостоли християни не святили імя Єгова відповідь- тому що в грецьких писаннях не має цього імені. Це не є відповідь я би сказав повна зневага до Божого імені.
Ну то наведи приклад на підставі чого ти стверджуєш,що вони це робили.

Востаннє редагував wisper: 15.02.2016 о 08:20. Причина: Пізніше додано
wisper зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Новак (15.02.2016)
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2016, 09:49 #2615521   #4247
leading
Активний учасник
 
Аватар для leading
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Окрім Ноя і його родини.
Для не стандартно мыслящих повторяю ещё раз:

Слово "уничтожить" - обозначает полное прекращение существование кого-чего-нибудь.
Бог потопом не уничтожал землю, а уничтожил всё, что Он сотворил на земле. Земля осталась и мы до сих пор живём на этой земле.

4 ибо чрез семь дней Я буду изливать дождь на землю сорок дней и сорок ночей; и истреблю все существующее, что Я создал, с лица земли.
(Быт.7:4)
По пророчествам Земля будет уничтожена только в будущем:

10 И: в начале Ты, Господи, основал землю, и небеса - дело рук Твоих;
11 они погибнут, а Ты пребываешь; и все обветшают, как риза,

(Евр.1:10,11)
Цитата Ні не фантазуємо, бо знаємо що тексти і перших християн переслідували, і знищували. Не розумію чому Ви на стороні гонителів- Ви ж не з Сатаною (Противником- переслідувачем, б'єте себе в груди на словах що ні)?Тексти Грецьких Писань, як його Ви називаєте НЗ, мали цитати з Давньоєврейських Писань, як його Ви називаєте СЗ,- де Ім'я Бога (Єгова), Батька Ісуса ХрИста знаходиться біля 7000 раз.
Почему вы Бога по имени называете, а не называете Отцом?
Вы наверное не Его дети?
Можете мне привести ссылку из НЗ, где кто-нибудь призвал имя Иегова и спасся?


Додано через 1 хвилину
Цитата:
Допис від musluvec Переглянути допис
вам що мози повиривало? ви вважаєте що Бог Єгова то Ісус Христос тобто інше імя Бога , Ісус? криша їде дім стоїть а я то думаю чого вони примахалися до мене яке імя і яке імя. а тепер ви покажіть де Єгова називав себе Ісусом Христом? 9. Ви ж моліться отак: Отче наш, що єси на небесах! Нехай святиться Ім'я Твоє…
Яке Імя ? Яке Імя Бога?
Всё же интересно, какое имя святится?

Востаннє редагував leading: 15.02.2016 о 09:49. Причина: Пізніше додано
leading зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2016, 11:36 #2615556   #4248
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Земля осталась и мы до сих пор живём на этой земле.
І далі будем жити, не всі звісно, за прикладом Ноя.
http://wol.jw.org/uk/wol/d/r15/lp-k-ru/1101989224

Додано через 12 хвилин
Цитата Всё же интересно, какое имя святится?
http://wol.jw.org/uk/wol/d/r15/lp-k-ru/1101989238

Востаннє редагував Ychen: 15.02.2016 о 11:36. Причина: Пізніше додано
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2016, 11:44 #2615568   #4249
leading
Активний учасник
 
Аватар для leading
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
І далі будем жити, не всі звісно, за прикладом Ноя.
http://wol.jw.org/uk/wol/d/r15/lp-k-ru/1101989224
Да, будем жить пока она не уничтожится.
10 И: в начале Ты, Господи, основал землю, и небеса - дело рук Твоих;
11 они погибнут, а Ты пребываешь; и все обветшают, как риза,
(Евр.1:10,11)


Покажите в Библии, какое имя святится.
Почему вы Бога по имени называете, а не называете Отцом?
Вы наверное не Его дети?
Можете мне привести ссылку из НЗ, где кто-нибудь призвал имя Иегова и спасся?
leading зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2016, 11:45 #2615572   #4250
Ychen
Активний учасник
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Почему вы Бога по имени называете, а не называете Отцом?
Тому що ми не відступники від Правдивого Бога і не зрадники Істини.
Ychen зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2016, 11:52 #2615577   #4251
leading
Активний учасник
 
Аватар для leading
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата
Допис від Ychen Переглянути допис
Тому що ми не відступники від Правдивого Бога і не зрадники Істини.
А разве только отступники и предатели называют Бога Отцом?
Так почему вы Бога по имени называете, а не называете Отцом?
Вы наверное не Его дети?
Покажите в Библии, какое имя святится.
Можете мне привести ссылку из НЗ, где кто-нибудь призвал имя Иегова и спасся?
leading зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 15.02.2016, 20:53 #2615742   #4252
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

https://www.facebook.com/ExtremelyHi...7563373293298/

--- чимось нагадує мені свідків ..... що гарують навипередки один перед одним на організацію під бубен раба .......

Востаннє редагував engar: 15.02.2016 о 21:06.
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.02.2016, 20:44 #2616208   #4253
musluvec
Активний учасник
 
Аватар для musluvec
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

[QUOTE=wisper;2615485]В цій молитві Ісус не назвав жодного з багатьох імен,а це означає,що цей вислів є в переносному значені і святити тут треба не імя,а саму особу про яку говориться.

о це так єрунда несуєсвітна У Бога є лише Одне імя ,а те що ти називаєш "імена" ,є епітети які підходять до любої істоти наприклад я є бог для когось, господь для свого робітника, також творець,і саваотом можу бути , тільки Єговою бути не можу так як це є імя особисте і воно належить нашому богу.Як я назву тебе людино ти також скажеж що то твоє імя чи ти скажеш що тебе звати по іншому?
musluvec зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.02.2016, 20:55 #2616213   #4254
wisper
Banned
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата о це так єрунда несуєсвітна У Бога є лише Одне імя ,а те що ти називаєш "імена" ,є епітети які підходять до любої істоти наприклад я є бог для когось, господь для свого робітника, також творець,і саваотом можу бути , тільки Єговою бути не можу так як це є імя особисте і воно належить нашому богу.Як я назву тебе людино ти також скажеж що то твоє імя чи ти скажеш що тебе звати по іншому?
Слухай,ці казочки будеш розказувати по парках бабусям з трьома класами радянської школа,а тут можеш не заливати цю ахінєю. Всі вже давно всьо в курсі.
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.02.2016, 21:10 #2616215   #4255
musluvec
Активний учасник
 
Аватар для musluvec
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата musluvec, дивіться що вийшло:
1. Апостоли віддавали всю честь також і Ісус Христу, включно аж до картини, яку описав апостол Іван у Откровенні, де перед Ісусом падають на лице своє 24 старці і кладуть Йому до ніг золоті вінці, та співають пісню, в якій (явно єретично, як по-вашому) віддають Йому всю честь і славу і благословіння.
2. Ісус теж, з Ваших міркувань, став єретиком, бо дозволив Собі приймати честь і славу від усього творіння, від того що на Небі, на землі і під землею, пам"ятаєте?
А почалося це ще під час Його приходу на землю, коли Він говорив отакі речі про Себе:
дивіться що виходить .Якщо генерал послав свого воїна спасти вас з ворожих рук кому ви віддасьте славу воїну чи генералу? По ваших вчинках видно що ви віддаєте славу воїну а славу генералу не віддаєте і більше навіть не хочете знати його Імя .Чомусь так дивно виходить цей воїн каже святити Імя генерала, каже що генерал його послав, каже що він нічого не робить від себе. Тільки ви все це в ігнор для вас воїн більший від генерала для воїна ви присвятили багато свят у своєму календарі а для ЄГОВИ
Я не кажу що не потрібно бути безмежно вдячному нашому Цареві Ісусу, про це писав вище, я тільки порівнював щоб ви задумалися.

Додано через 1 хвилину
Цитата Всі вже давно всьо в курсі.
курсуй космонавти до далеких зірок

Додано через 2 хвилини
Цитата Почему вы Бога по имени называете, а не называете Отцом?
Вы наверное не Его дети?
Я завжди коли молюся то звертаюся до Бога Батьку.

Додано через 2 хвилини
Цитата Можете мне привести ссылку из НЗ, где кто-нибудь призвал имя Иегова и спасся?
Що у вашому розумінні спасся і від чого?

Цитата Всё же интересно, какое имя святится?
Егова.

Востаннє редагував musluvec: 17.02.2016 о 21:10. Причина: Пізніше додано
musluvec зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.02.2016, 21:23 #2616223   #4256
wisper
Banned
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата курсуй космонавти до далеких зірок
Слухай а ти тоже коли тут пишеш ці брєдні,записуєш собі в зошит,типу ти проповідував сильно ?
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.02.2016, 21:33 #2616227   #4257
engar
Активний учасник
 
Аватар для engar
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Дивіться що виходить .Якщо генерал послав свого воїна спасти вас з ворожих рук кому ви віддасьте славу воїну чи генералу?
--- І одному і іншому бо двоє брали участь у спасінні. Чого вартий генерал без війська?

Цитата По ваших вчинках видно що ви віддаєте славу воїну а славу генералу не віддаєте і більше навіть не хочете знати його Імя
--- по перше, невірно, читайте допис вище ...
--- по друге, як віднесеться генерал до людей, які не вшанували його воїна за велінням :..... щоб усі шанували і Сина, як шанують Отця. Хто не шанує Сина , не шанує Отця, що послав Його. (Iван.5:23)
---- ось його відповідь : ... А тих ворогів моїх, які не хотіли, щоб царював я над ними, приведіте сюди, і на очах моїх їх повбивайте. (Лук.19:27)

Цитата ......... навіть не хочете знати його Ім'я
--- так знаєм Його Ім'я, але що вам дало знання його Імені, я не почув від вас відповіді .

Востаннє редагував engar: 17.02.2016 о 21:42.
engar зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.02.2016, 21:33 #2616228   #4258
musluvec
Активний учасник
 
Аватар для musluvec
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата Слухай а ти тоже коли тут пишеш ці брєдні,записуєш собі в зошит,типу ти проповідував сильно ?
я не слухаю а читаю , а те що ти називаєш бредні будь ласка виділи і покажи з чим ти не згоден і чому інакше у нас діалогу не буде.
musluvec зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.02.2016, 21:38 #2616230   #4259
wisper
Banned
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата я не слухаю а читаю , а те що ти називаєш бредні будь ласка виділи і покажи з чим ти не згоден і чому інакше у нас діалогу не буде.
У нас з тобою діалогу не буде в будья кому випадку,а брєдні,це абсолютно все,що пишуть тут свідки.

Так шо там на рахунок зошиту,скільки вже годин напроповідував на форумі?
wisper зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Старий 17.02.2016, 21:46 #2616236   #4260
musluvec
Активний учасник
 
Аватар для musluvec
Типово Відповідь: Яка віра правдива?

Цитата --- І одному і іншому бо двоє брали участь у спасінні. Чого вартий генерал без війська?
Правильно але я зробив порівняння . з якого виходить що воїн для вас важливіший від генерала . От у вас церковників скільки свят призначених у календарі для Єгові?
Цитата -- по перше, невірно, читайте допис вище ...
--- по друге, як віднесеться генерал до людей, які не вшанували його воїна за велінням :..... щоб усі шанували і Сина, як шанують Отця. Хто не шанує Сина , не шанує Отця, що послав Його. (Iван.5:23)
Я шаную Сина і кожного разу згадую у молитві і навіть коли роздумую про Ісуса, про Його вчинок і вдячність моя безмежна.

Цитата - так знаєм Його Ім'я, але що вам дало знання його Імені, я не почув від вас відповіді .
__________________
Як знаєте? якщо у вашій Біблії його не має . А ми освячуєм це Імя і завжди відносимся з повагою.

Додано через 2 хвилини
Цитата У нас з тобою діалогу не буде в будья кому випадку,а брєдні,це абсолютно все,що пишуть тут свідки.
бувай здоров на все добре ,як передумаєш приходь.

Востаннє редагував musluvec: 17.02.2016 о 21:46. Причина: Пізніше додано
musluvec зараз поза форумом  
Офтопів до посту: 0  Офтоп  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 20:38.