Тернопіль - Форум Файного Міста
Назад   Тернопіль - Форум Файного Міста > Різне > Флейм

Флейм Розповіді про "як мокре горить" та їм подібні. Флуд, флейм, гон. Не для слабонервних :)


лопата

Відповідь
 
Параметри теми Пошук у темі Параметри перегляду
Старий 23.02.2019, 20:04 #2748709   #1
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово лопата

Мене тут на форумі одна відьма питала, чому йа не пишу художніх оповідань? Йа і відповів шо не пишу, бо не знаю про що писати - а тут весна суне незворотньо і хліборобська натура кличе до свіжої самогонки і вапщє всьо такоє…

Карочє йа був падумал і таки рєшив, шо нада што-та рєшать, але того міню виявилося замало і йа таки наважився писати про те, про що знаю – про лопату.
Моє повєствованіє буде містило декілька чістин у хронологічній послідовності


Частина 1. Виникнення лопати.

Лопата є найдавнішим знаряддям праці (і не тільки) і її прообраз, реалізований на практиці як палка-копалка, виник ще в ті часи коли не було навіть первісних людей, лише нездалі мавпи сиділи собі на деревах.
Таки одна мавпа так собі і сиділа і щось собі за життя думала… Якщо конкретизувати то думала ця мавпа нє ваапщє, а в правильному напрямку – шо би такого ще з’їсти? Мавпи ще в ті дикі часи знали, що з порожнім шлунком про життя краще не думати. Побачила наша мавпа корінець який проізростал із землі і прийняла рішення той корінець з’їсти. Мавпа спустилася на землю і почата корінець видобувати. Звичайно, шо корінець не видобувався, тому що лапа мавпи пристосована до лазання по деревах, а не у
землі колупатися. Отож мавпа знайшла палку і використала її в якості першого у історії знаряддя праці, тобто палки-копалки, прообраза першої лопати.
Але близько тої першої свідомої мавпи перебувала ще несвідома мавпа, яка теж замислила з’їсти зазначений корінець. Несвідома мавпа не бачила фільмів Олексія Балабанові і не знала, що за ким правда – той і сильніший… Несвідома мавпа простягла свою злодійску кінцівку за корінцем, а свідома мавпа стукнула її по голові робочим прототипом першої в світі лопати. Несвідома мавпа одномоментно стала свідомою мавпою, а маховик еволюції, хоч і дуже повільно зрушив з мертвої точки і почав обертатися поступово набираючи оберти…
Заради справедливості треба відзначити шо еволюційний процес оминув декого, наприклад форумчанина з ніком «Саймон», який впевнено рухається шляхом глибинної і незворотньої розумої деградації – таки треба буде при нагоді добряче стукнути його лопатою поміж роги…

Далі буле…
Стечкин зараз поза форумом  
Подякували 2:
Ingenue (24.02.2019), ternopil1 (24.02.2019)
Старий 24.02.2019, 12:48 #2748770   #2
idcomsomnom
Старожил
Типово Відповідь: лопата

Цитата Мене тут на форумі одна відьма питала, чому йа не пишу художніх оповідань? Йа і відповів шо не пишу, бо не знаю про що писати - а тут весна суне незворотньо і хліборобська натура кличе до свіжої самогонки і вапщє всьо такоє…

Карочє йа був падумал і таки рєшив, шо нада што-та рєшать, але того міню виявилося замало і йа таки наважився писати про те, про що знаю – про лопату
Моє повєствованіє буде містило декілька чістин у хронологічній послідовності
дивна манера писати, а ще дебільніша - оце читати.

Вам ще словником чи енциклопедією ніхто не заїхав ?
idcomsomnom зараз поза форумом  
Старий 24.02.2019, 15:52 #2748778   #3
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: лопата

Цитата
Допис від idcomsomnom Переглянути допис
дивна манера писати, а ще дебільніша - оце читати.

Вам ще словником чи енциклопедією ніхто не заїхав ?
таки вчи олбанську, жертва дєбілятора...

ти сам хоч одну книгу прочитав?
Стечкин зараз поза форумом  
Старий 24.02.2019, 16:27 #2748779   #4
idcomsomnom
Старожил
Типово Відповідь: лопата

Цитата:
Допис від Стечкин Переглянути допис
таки вчи олбанську, жертва дєбілятора...

ти сам хоч одну книгу прочитав?
ну шо ж вам ті книги і я, от два тапки-пара (привіт, Мона)
Неймовірний факт про мене- ТАК, і навіть не одну
idcomsomnom зараз поза форумом  
Старий 24.02.2019, 16:53 #2748782   #5
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: лопата

Цитата
Допис від idcomsomnom Переглянути допис
ну шо ж вам ті книги і я, от два тапки-пара (привіт, Мона)
Неймовірний факт про мене- ТАК, і навіть не одну
та невже аж півтори!..
перша була "БУКВАР"
назву другої забув, бо вже давно було... якась дуже мудра, типа "Інструкція по використанню шанцевого інструмента" )))
Стечкин зараз поза форумом  
Старий 24.02.2019, 17:07 #2748783   #6
Mona
Активний учасник
Типово Відповідь: лопата

Цитата
Допис від idcomsomnom Переглянути допис
ну шо ж вам ті книги і я, от два тапки-пара (привіт, Мона)
Неймовірний факт про мене- ТАК, і навіть не одну
Ти без мене жити не можеш?
І кого цікавлять неймовірні факти про Троля, який не здатний бути собою?..
Mona зараз поза форумом  
Старий 24.02.2019, 17:52 #2748788   #7
idcomsomnom
Старожил
Типово Відповідь: лопата

Цитата
Допис від Mona Переглянути допис
Ти без мене жити не можеш?
І кого цікавлять неймовірні факти про Троля, який не здатний бути собою?..
Та ви що, вже так високо не загинайте, падати далеко, потім. А згадав лише на правах реклами, бо то ваша тема, вимірювати людей книжками...
ой лол
idcomsomnom зараз поза форумом  
Старий 24.02.2019, 20:21 #2748790   #8
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: лопата

Цитата
Допис від idcomsomnom Переглянути допис
Та ви що, вже так високо не загинайте, падати далеко, потім. А згадав лише на правах реклами, бо то ваша тема, вимірювати людей книжками...
ой лол
таки попрошу стрілки не переводити, а конкретизувати - шо там в писало в книзі про шанцевий інструмент?

Додано через 2 години 1 хвилину
Частина 2. Печерні люди з лопатою.

Карочє незважаючи на наявність таких несвідомих мавп як предки Саймона, маховик еволюції таки собі обертався, деякі з мавп перетворилися у первісних людей і перебралися жити з дерев у печери.
Слід зазначити, що первісна людина конкретно поступалася за своїми фізіологічними можливостями всім іншим тварино-істотам у своєму оточенні – бігає повільно, бачить слабенько нюху не має, плаває ледь-ледь, літати не може. Але люди, хоча далеко не всі, здатні мислити абстрактно – саме тому людина врешті-решт перемогла всіх інших живих істот на планеті.
Результатом абстрактного мислення первісної людини було викопування ями-пастки на тропі по якій мамонти ходили на водопій і по інших своїх мамонтячих справах. Великий і сильний, але глупий мамонт у ту яму впав, первісні люди поприв’язували до своїх палок-копалок каменюки і мамонта забили.
Потім пітекантроп крем’яним ножом відрізав кавалок м’яса убієнного мамонта, спіймав за хвіст мавпу жіночої статі, яка сиділа своєю нерозумною сракою на гілці і спостерігала процес («шо ж це таке воно сі робить?») і потаскав її до печери здійснювати акт репродукції.

Далі буде...

Востаннє редагував Стечкин: 24.02.2019 о 22:01. Причина: Пізніше додано
Стечкин зараз поза форумом  
Подякував(ла):
Ingenue (24.02.2019)
Старий 24.02.2019, 20:56 #2748803   #9
Ingenue
Активний учасник
 
Аватар для Ingenue
Типово Відповідь: лопата

Стєчкін, шедеврально.
Ти загубив в собі педагогічний талант, візьми хоч пару годин фізри в якійсь школі, або гурток, ощаслив своєю увагою десяток другий підлітків, чиї батьки бухають або залипають у гаджетах.
Ingenue зараз поза форумом  
Старий 24.02.2019, 21:50 #2748807   #10
Mona
Активний учасник
Типово Відповідь: лопата

Цитата
Допис від idcomsomnom Переглянути допис
Та ви що, вже так високо не загинайте, падати далеко, потім. А згадав лише на правах реклами, бо то ваша тема, вимірювати людей книжками...
ой лол
Це була іронія, тролей ніхто серйозно не сприймає. Чи може підкажеш, чим тебе вимірювати?..
Mona зараз поза форумом  
Старий 27.02.2019, 17:25 #2749056   #11
saymon
Активний учасник
 
Аватар для saymon
Типово Відповідь: лопата

Цитата:
Допис від Стечкин Переглянути допис
таки вчи олбанську
Цитата олбанську
Привіт з 2001 року!
saymon зараз поза форумом  
Старий 23.03.2019, 20:10 #2751297   #12
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: лопата

Частина 3. Стародавній світ (4-е тисячоріччя до н.е. - середина 1-го сторіччя н.е.)

Карочє, як хтота закоснєл в свайом нєвєжествє – типа того Саймона – саме в ці часи людство винайшло туалет і почало розводити рослини. Ну і вапщє…
Отже:
Смєркалось… Гриць, чиє ім’я перекладається на єврейску мову як Саймон, сидів собі своєю глупою сракою на своїй глупій сраці і таки думав за життя. З метою інтенсифікації відповідального процесу Саймон чухав себе у вищезазначену сраку, але прогресу не відбувалося. Причиною негаразду було те, що насправді Саймон лише думав, що він думає і дуже тим тішився, але не отримавши лопатою поміж роги Саймонова голова для мислітєльного процесу не була придатна. До того ж нєзадолго як почати думати Саймон з’їв немиту оливку і біохімічні процеси в саймоновому шлунку відбувалися досить бурхливо і все логічно рухалося до того, на що будь-яка істота здатна від народження. Але Саймон був не будь-якою істотою, а мав таки незначні зачатки розуму, шо надавало йому можливість передбачити наслідки своїх подальших дій. А подальші дії загрожували набути циклічного характеру, тобто була реальна перспектива обісрати всю навколишню територію, і довелося би шукати нове місце для думання далеко звідси. І тут Саймон згадав про такий корисний винахід людства як лопата, відрив отвір у земний поверхні і здійснив туди свою злодійску справу, тобто акт дефекації. Саме у такий спосіб був започаткований перший у історії страждущєго людства туалет.
А оскільки з’їдена оливка була разом з кісткою, то незабаром з висранної нашим доблесним Саймоном кістки виросло оливкове дерево і розпочало бурхливо рости і плодоносити на бо таки росло на великій кількості природних добрив.
Стечкин зараз поза форумом  
Старий 26.03.2019, 20:08 #2751744   #13
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: лопата

Частина 4. Середні віки (476 р. - середина 17-го сторіччя)
Саме у зазначений історичний період відбувалися масові полювання на відьом. В наші нездалі часи глибинної і незворотної деградації людської популяції безцінний досвід втрачений. А таки даремно…

Вже не смєркалось, ібо зійшов місяць і освітив своїм тремтячим сяйвом міський цвинтар.
Саймон сидів своєю багатофункціональною сракою на домовині і таки думав за життє і мріяв про кохання. Криваві мозолі на долонях унеможливлювали можливість ще подрочити і Саймон прийняв радікальне рішення як то урізноманітнити своє статеве життя. Оскільки Саймон був особою прогресивних поглядів, то було прийняте рішення зупинитися на некрофілії. Отож Саймон взявся до лопати і почав розкопувати могилу страченої як відьма молодої жінки. Але від поважної справи Саймона відірвав якийсь звук, шо проістєкал із глибин цвинтаря…
Подививши у напрямку надходженя шуму, Саймон побачив дві світлих плями, які рухалися в його напрямку. Результатом наступного спостереження була ідентифікація першого об’єкта як голої особи жіночої статі, яка тікала що духу спокусливо крутячи розкішною сракою. Об’єкт №2 виявився вшивим інтелігентом, який гнався за об’єктом №1, розмахуючи подертим тапком.
Тут пролунав звук розсікає мого повітря і з свіжо розритої Саймоном могили вилетіла відьма на метлі. Саймон миттєво проаналізував ситуацію, що склалася і дійшов сумного висновку, шо з сексом знов не відколеться і далі сі лишить незайманим. С горя Саймон кинув у відьму лопатою і промахнувся. Батанєг, шо біг за голою дівкою, різко змінив напрямок руху, схопив лопату і втік разом із зазначеним шанцевим інструментом.
Стечкин зараз поза форумом  
Старий 12.04.2019, 20:27 #2754119   #14
yanka95
Banned
Типово Відповідь: лопата

А скільки коштує лопата Американка?
yanka95 зараз поза форумом  
Старий 12.04.2019, 20:55 #2754132   #15
Стечкин
 
Аватар для Стечкин
Типово Відповідь: лопата

Цитата
Допис від yanka95 Переглянути допис
А скільки коштує лопата Американка?
а с какой цєлью інтєрєсуємся?
Стечкин зараз поза форумом  
Відповідь



Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви не можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід


vBulletin 3.8.7 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2003-2024 Форум Файного Міста Тернопіль
VBSilver style released under GPL by TC Port of subSilver released by and copyright of phpBB
е-mail адміністратора серверу
Часовий пояс GMT +2. Поточний час: 05:10.